Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Lucifer, my father
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Lucifer, my father Empty
--- archivált hirdetés ---

Pandalena Frost
Warlock
ranggal rendelkezem
Pandalena Frost
all the stories are true


Lucifer, my father Empty

Lucifer
who you are is who i seek
play by
Tom Hiddleston - senki más!
kor
számolod még?
faj
démon
rang
sátán - ördög - pokol ura
város
ahol épp szeretnél felbukkanni, de jelenleg rejtőzködsz
foglalkozás
A pokol ura szabadságon?
szexuális beállítottság
rajtad áll
várnak rád
Én, Sariel és még biztos sokan mások Lucifer, my father 1455903791  
A play by nem alku tárgya már nagyon összenőtt a szememben a karakterrel, így ha törik, ha szakad ő marad.

Lucifer egyetlen egy élő gyermeke vagyok és én is csak azért éltem meg ezt a kort, mert azt hitte, hogy meghaltam, amikor édesanyám nem sokkal a szülés után elhalálozott. Szinte folyamatosan családról-családra kerültem így végén már követni sem lehetett, hogy honnan származom, vagy ki is vagyok igazán. De nem sokkal azután, hogy Azazel rám talált, te is tudomást szereztél rólam, de koránt sem olyan apa-lánya találkozóhoz volt szerencsém, mint azt gondoltam. Mondjuk nem voltak túl nagy elvárásaim, de az, hogy finoman szólva meg akartál ölni, emellett pedig kínoztál is egy keveset valahogy mégis a mérce alá csúsztatta az élményt.
Nem tudom, hogy milyen céljaid vannak velem most, hogy a démon átvette felettem az irányítást, akiért Azazel-nek lehetek hálás, de talán mélyen valahol még örülsz is neki így pedig koránt sem számíthatok a segítségedre abban, hogy kiszabaduljak a saját testem börtönéből.
Nagyon sok lehetőséget látok a két karakter kapcsolatában és magában a karakterben is, hiszen a Pokol ura igen csak elkel az oldalunkra, úgyhogy ragadd meg a lehetőséget és érkezz meg köreinkbe mihamarabb! Lucifer, my father 1455903791  
i really need you in my life
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Unseelie King, Father
» Lucifer
» Lucifer
» Lucifer
» dear daddy, lucifer