Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Benjamin ---
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Benjamin ---  Empty
--- archivált hirdetés ---

Delaney Blanchefleur
boszorkány
ranggal rendelkezem
Delaney Blanchefleur
all the stories are true


Benjamin ---  Empty

benjamin --
who you are is who i seek
play by
Cole Sprouse - ragaszkodom hozzá!
kor
100 körül? rajtad áll
faj
vámpír
rang
vámpír - klántag
város
new york
foglalkozás
ide
szexuális beállítottság
 hetero
várnak rád
@William Ethan Collins & @Desdemona & @Delaney Blanchefleur
A karakterrel kapcsolatosan nagyon sok tervem van, amelyeket majd természetesen bőven kifejtegetek a kedves megalkotójának, de egyelőre nem leszek más a számodra, mint egy púp a hátad közepén.
Mondhatni törzsvendég vagy a munkahelyemen. Felkeltettem a figyelmed, vagyis sokkal inkább az angyalvérrel fűszerezett vérem az, ami miatt mindig ott lógtál, de sosem közelítettél meg. Persze nem tudod igazán hova tenni, hogy mégis miért is olyan csábító számodra a vérem, de ez nem éppen beszélgetésindító. Mikor kivittem a szemetet, akkor egy vérfarkassal kerültél összetűzésébe, aki legalább kétszer akkora volt, mint te ezért is siettem a "segítségedre" természetesen teljesen feleslegesen. Aztán, amikor már kezdett eltűnni a köd a fejemből, akkor raktam össze a képet, hogy vámpír vagy. Ismerem az árnyvilágot, de te ezt honnan tudhatnád? Nem hiszel nekem egyenesen bolondnak gondolsz. Én pedig be akartam bizonyítani az igazamat ezért hazamentem veled. Megvolt az esély, hogy meghalok, de végül inkább te voltál nagyobb veszélyben, hiszen annak a minimális mágiának köszönhetően, amit elsajátítottam a nagynénémtől kis híján felgyújtottam a lakásod.. Igazából az egyetlen értékes, ami megsérült az egy kép volt, amin egy rám majdnem kísértetiesen hasonlító személy volt veled együtt.
Mindketten rendkívül makacsak vagyunk ezért egyikünk sem adta meg a másiknak az örömöt, hogy igazat adjon bármiben is. Most pedig, mivel teljesen őrültnek és megszállottnak tartasz kerülsz engem. De nem rohanhatsz örökké, vagy talán mégis?
Illetve szálak kötnek a Tündérkirálynőhöz aka Desdemona, akinek előszeretettel rabolsz el különleges embereket, aminek köszönhetően elég értékes kapcsolatot ápolsz a tündérekkel, akikkel most kifejezetten jó szövetségben lenni ezért is keresett meg a Boston-i klán feje William, hogy szabadon, de csatlakozz a klánjához.

Ha megérkeztél mindenképpen dobj egy üzenetet és, akkor még mesélek egy kicsit, illetve amennyiben kérdésed lenne bátran megválaszolom. A keresztnév, illetve a play by nagyon szeretném, ha megmaradna! Nagyon, nagyon várlak! Benjamin ---  1912333346
i really need you in my life
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Benjamin Leroy
» Benjamin Whitenight