Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Benjamin Whitenight
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Sonja Strange
Kezdõ Warlock
ranggal rendelkezem
Sonja Strange
all the stories are true


Benjamin Whitenight Empty

Benjamin Whitenight
szabad / stoppolva / foglalt
play by
Henry Cavill (maradjon pls)
kor
26
faj
sötét árnyvadász
rang
lojális
város
Boston
foglalkozás
Kiképző?
szexuális beállítottság
hetero
várnak rád
@Sonja Strange
A karakter canon sötét árnyvadász, akire leginkább nekem lenne szükségem.

Nem igazán emlékszem rád. Talán halovány emlékfoszlányok maradtak csak meg rólad, amelyek idővel álomképpé alakultak. Emlékeztem néha a fiúra, akinek fehér haja volt, de azt hittem, hogy csak képzeletbeli barát volt és soha nem is létezett. Most azonban, hogy rájöttem a valóság sokkal másabb, mint azt eddig hittem már ebben is kételkedni kezdtem. Azonban nem merem túlzottan elhagyni a boszorkányiskolát, hogy felkutassam a világot, hiszen egyáltalán nem bízom magamban hiába lóg a nyakamban az erőmet korlátozó nyaklánc.
Pedig most mérhetetlenül szükségem lenne egy barátra, aki segítene megértetni velem mindazt, amivel szemben eddig teljesen vak voltam, aki átsegítene a világot körülölelő káoszon. Talán együtt képesek lennénk mindkettőnk problémáit könnyebben leküzdeni.

Play by és név is szeretném, ha megmaradna, sok mindent ki lehet hozni a karakterből, hiszen szeretném, ha ő lenne aki rávezetné Sonja-t a különlegességének a titkára emellett ketten talán még végre is hajthatnák a házassági ceremóniát, aminek köszönhetően kettejük erejét megoszthatnák egymással, amiben szintén sok lehetőség van. Benjamin Whitenight 1842766431 Nagyon várlak! Benjamin Whitenight 1912333346
 
i really need you in my life
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Benjamin ---
» Benjamin Leroy