Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Dominic Greenwood
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Dorothy Greenwood
lojális
ranggal rendelkezem
Dorothy Greenwood
all the stories are true


Dominic Greenwood Empty

Dominic Greendalewood
szabad stoppolva / foglalt
play by
Kevin Zegers
kor
23
faj
Vérfarkas
rang
Praetor Lupus
város
New York
foglalkozás
Szabadon választható
szexuális beállítottság
Hetero?
várnak rád
@Dorothy Greenwood
A karakter egy canon vérfarkas, akire mérhetetlenül szükségem van, hiszen ő az egyetlen makacs bátyám.
Habár nagyon szeretjük egymást ezt sosem ismernénk be nyilvánosan és inkább szívjuk egymás vérét, mint mutatunk egyfajta összetartó egységet a külvilág számára. Talán ezzel is azt akarjuk elérni, hogy megtévesszük az ellenségeinket.
Azonban, amikor sötét árnyvadásszá váltam a háború során ennek már lassan két éve teljesen elszakadtunk egymástól. Te azt hitted, hogy meghaltam.. Vagyis ezt akarták elhitetni veled, de ahogy anya rejtélyes eltűnését úgy ezt sem tudtad elengedni. Mégis végső soron az lett a vége, hogy vérfarkassá változtál - ennek a körülményei szabadon alakíthatóak - és most én vagyok az, aki nem talállak. A Praetor Lupus újraépített szövetség magához vett, hogy segítsen elsajátítani az új életformádat így már jó ideje nem láttál az épület és környékén kívül semmit.
Engem azzal akartak megtörni, hogy meghaltál, de a csontjaimban éreztem, hogy ez nem lehet igaz. Most mégis, mikor kutakodni kezdtem utánad olyan, mintha soha nem is léteztél volna. Emiatt pedig egy olyan sötét gödörbe zuhantam ahonnét te tudsz csak kihúzni még mielőtt valami katasztrofális dolgot tennék.

|| Pb örülnék, ha maradna, de alkuképes vagyok, a név fix. Nagyon várlak! Jelentkezz, ha megérkeztél. Dominic Greenwood 1842766431  
i really need you in my life
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dorothy Greenwood
» Dominic Greendale
» Dominic szobája