Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Magnus Bane
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Magnus Bane Empty

Magnus Bane
Magnus Bane
"Only mads know what is love, because the love is some kind of madness"
Harry ShumBoszorkánymester400+Brooklyn Főboszorkánymestere
the devil is in the details

❖ Becenév:
Magnus
❖ Születési hely, idõ:
XV. század, december Jakarta (Indonézia)
❖ Családi állapot:
A jövő zenéje
❖ Szexuális beállítottság:
Bi
❖ Foglalkozás:
Boszorkánymester
❖ Ismertetõ jel:
Sajátos megjelenés
❖ Átváltozás:
...
❖ Rang:
Brooklyn Fő boszorkánymestere
❖ Család:
Apja Asmodeus, anyja egy félig holland, félig indonéz nő, aki nem bírván elviselni gyermeke elfajzottságát, öngyilkos lett.
❖ pozitív tulajdonságok
Megbízható, pontos, lojális, nyugodt, precíz
❖ negatív tulajdonságok
Becsvágyó, makacs, sértődékeny, őszinte, önfeláldozó.
❖ legnagyobb félelmed
Elveszteni a vágyott célt
❖ legnagyobb vágyad
Világbéke Wink
❖ legnagyobb titkod
Ha elmondanám többé nem lenne titok.
❖ legnagyobb gyengeséged
Alexander
❖ fõ fegyvered
...
look deeply into my eyes

Mindig ugyanazok a kérdések foglalkoztatnak. Ki vagyok? Hova tartok?
Nincsenek válaszok, ahogy a kérdés is teljesen felesleges. Mégis a fejemben pörögnek, kételyek cikáznak mellé, félelmek.
Hozzá tartozom, ez fix. Tőle vagyok teljes, Vele vagyok maximálisan egyben.
S mint olyan attól félek a legjobban, hogy elvesztem Őt. Persze, mondhatjuk, hogy a rettegés nem a gyomromba költözött, csak odaképzelem. De mar, semmit nem tehetek ellene.
A lábaim előtt elterül a város minden apró részletével. Brooklyn életvidáman lüktet, áramlik az élet, a halandóság a bujaság, az elmúlás.
400 év, amit bevallok magamról. Pedig ha a lelkem mélyére nézek, emelnem kéne ezen a számon.
Túl sok van mögöttem, túl sok halál és még több csalódás. Annyi félelem, annyi könny, de most boldog akarok lenni, ha Ő is akarja, ha engem akar.
Csak Rá tudok gondolni, szánalmas vagyok, de vállalom.
Kezeim között az üvegpohár engedelmesen sikolt a körmömmel találkozva. Azt hittem a hang majd kiránt, hogy visszahoz a jelenbe, hogy nem egy csókról ábrándozom, mint egy naiv hülyegyerek, aki most járja a gimit és labilis önmagát illetően. Mindent tudok magamról, amit kell, amire szükségem van, hogy két lábbal járjak a mocskos talajon.
Odalent virágzik az élet. A mondénok mit sem tudnak arról, hogy mi veszi őket körbe, a pokol kapuja okádja a szörnyeket a városra, védőburokban élnek és ők erről mit sem tudnak.
Ártatlan tudatlanság.
Zsigerig félek, hogy odakint vadászik. Pedig a legjobb benne, s erről sajnos eszembe jut puha macskamozgása, könnyed izommunkája, amikor… Nem. Ki kell őt zárnom erre a pár órára, hogy aztán elé álljak és elmondjam… Mit mondjak neki? Hogy túl halandó? Hogy oly rövid az élete, nem kéne egy magamfajtára pocsékolnia. Félre ne értsük önmagunkat, nem vagyok mártír, kereszthalálra sem vágyom, sőt mi több, a halálra nem vágyom. Pedig volt idő, amikor feláldoztam volna magam, amikor a hitem semmibe merült, s mégis tovább léptem.
Odabentről halkan szüremlik ki a zene, mint egy macska a lábamhoz dörgölődik, szinte belém simul, feloldja a gondolati gátlásaimat.  Az ital ellazít, kell, hogy elviseljem a kósza éjszakákat, amiket nem vele töltök, amikor odalent vadászik a város pusztulásában.
Borzong a tarkómon minden apró pihe, a hajam tövében ver tanyát, hogy összezavarjon.
De ha csak rá gondolok, összeroppan a szívem a mellkasomban, kicsi lesz a bőr a testemre, a bordáim neki feszülnek a szívemnek, hogy kordában tartsák, nehogy éhező madárként a korlátra vesse magát és felcsipegesse mosolyom gúnyos morzsáit.
Tudom, hogy odalent jár, hogy a dolgát végzik, azt is, hogy a legjobbak egyike, hogy nem eshet baja, mert ennyire még velem sem lehet igazságtalan a sors, most, amikor Ő az utamba sodródott.
A szerelem hatalom, erő. Feltölt és kifakítja a félszet bennem. Végre merek lélegezni, tudok élni, hiszen rá várva minden pillanat egy édes bonbon, aminek elszopogatom a részecskéit. Vágyakozva sóhajtok a poharamba, a korlátba kapaszkodva.
Boldog zúgás járja át az ereimet; érzem, hogy közeledsz, pedig lehet, csak az utcában jársz. Minden idegvégződésem kiélezve feszül az energiáidnak, ajkamra mosoly kúszik, az elégedett vadászé, pedig kisbarátom te vagy a vadász és nem én.
Sürgetve várom, hogy közelebb érj, betöltsd a teret, hiszen ahol te megjelensz, ott nem csupán jelen vagy, de a részévé válsz, a mindenné. Lehet, hogy elfogult vagyok veled? Igen. Lehet. De nem baj, gyere csak, siess! Szedd a lábad, had vegyem le a válladról a nap súlyát, az éjszaka terhét, be akarlak burkolni érzékeim kőfalába, hogy megvédjelek, noha Alexander, téged tőlem kéne óvni. Sosem bántanálak, nem tudatosan.
Érzem, hogy közeledsz, az energia szertefut, neked csapódik, visszaugrik rám, a mágia édes mannája körülölel.
Szerelem. Imádom, már azt is, hogy szerelmes vagyok, mégis rettegek, hogy elrontom veled, bántalak téged, pedig a minden vagy.
Még közelebb értél, már szinte az illatod is érzem, pedig ez csak az agyam játéka.
Nyugalmat erőltetek magamra, nem mozdulok, itt foglak várni. Tudom, mit teszel majd, tenyered a hátamra fekteted és ezzel leblokkolsz, fellobbantod a tüzet a véremben, beléd akarok bújni, illatodba temetni az arcom.
Gyere, csak gyere már!
Rossz hírrel várlak, azt akarom mondani, hogy boldogabb lennél nélkülem, hogy meg fogok kattanni, amikor elvesztelek, hogy a világra szabadítasz, akár egy körmönfont démont, amikor elhagysz, amikor látod ki vagyok.
Megérkezel az ajtóba. Borzongás fut végig a gerincemen.
Tudod, mit? A hírekkel majd holnap, mindig majd holnap.
Alexander! Mármor.

***
Hol rontottam el? Pandaléna olyan régóta ismerősöm, hogy már nem is emlékszem milyen volt az élet nélküle, de azt tudom, hogy tud táncolni, hogy imádja a finom ételek, hogy mozdulatai kecsesek, hogy szereti a zenét, hajnalig sorolhatnám, mindent tudok róla. S most mégis félek, hogy közöm van ahhoz, ami vele történik. Védenem kéne őt, eloszlatnom a kételyeit mindannak ellenére, hogy a hatalma meglehetősen nagy, erős, akaratos nő, aki mégis elkéri a tőrödét és nekem meg kell adnom, azt amire vágyik.
Volt idő, amikor azt hittem szerelmes vagyok belé, sőt mi több elképzeltem minket együtt, mennyi idő jutna nekünk, az örökökké valóság csupán.
Kudarcot vallottunk, pedig mindent megpróbáltam, hogy neki adjam a szívemből azt is, ami nem kellett neki, vagy talán el sem akartam venni, nem minden erőmmel.
Félek, elvesztem, a lelkem egy kis darabja Ő, képviseli mindazt, ami megmaradt nekem a múltból. Annyi mindent megéltünk együtt, nem lehet elengedni, mint egy színes léggömböt.
A gondolat is fáj, hogy baja eshet, bárki bánthatja, sőt már meg is tették, az ellenség mindig a bokrok mögött lapul, mint egy sunyi árnyék, egy ragadozó pók. Alig várja, hogy védtelenné válj és rád vesse magát, ez történt veled, igaz? Óvatlan voltál?
Együtt megoldjuk, ahogy megannyi problémát ezelőtt, az elmúlt évszázadokban, erősek vagyunk, hatalmasok vagyunk, szívlélek vagyunk. Összetartozunk, mi egymásból nyerjük az erőnket. Kellesz, nem tagadom. Kellesz, hogy életben tarts, hogy elhitesd velem, nem járok rossz úton, s mert önző vagyok, magam miatta is meg akarlak menteni, ahogy te tennéd értem, ha az erő a te oldaladon állna, ahogy most teszi az enyémen.
Ujjaim között finoman mozdul a mobil, ahogy pörgetem a fotel karfájának ütögetve, még végig sem fut a gondolat az agyamban, de a telefon már csörög is ki.
Találkát kérek, igyunk, beszélgessünk, oldjuk meg az élet nagy problémáit, legyünk hősök, csak nem gumibugyiban, bár talán jól is állna.

you can see the war inside


Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


Magnus Bane Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  

❖ high warlock of brooklyn ❖

Kedves Magnus!  Magnus Bane 4216114573

Először is engedd meg, hogy üdvözöljelek a köreinkben! Örömmel tölt el engem, hogy én lehetek az, aki elfogad téged és üdvözöl a mi kis világunkban. Magnus Bane 362884228 Rettenetesen örülök annak, hogy megérkeztél, hiszen két karakterem életében is nagyon fontos szerepet töltesz be, ami miatt nem tudtalak volna sokáig hiányolni, de engem már a puszta érkezéseddel boldoggá tettél. De azt hiszem az lesz a legjobb, ha rátérek a lényegre és az érkezésed módját értékelem.  Magnus Bane 1842766431

Nagyon vártam már, hogy valaki a köreinkbe hozza a "fiatalembert", de bevallom nem számítottam rá, hogy ilyen hamar ilyen gyönyörű fogalmazó képességgel rendelkező user kezében landol. Egyszerűen gyönyörű volt, ahogyan leírtad az érzelmeidet, amelyek vezérelnek egyszerűen gyönyörűen felépítetted ezáltal a karakter jelenlegi állapotát. Hiszen lehet, hogy megannyi dolgot megélt mégis képes úgy érezni magát, mint egy tinédzser. Az örökkévalóság játékos tud lenni, ha hagyjuk magunknak, hogy elvesszük az érzéseinkben. Nekem nagyon szimpatikus a fogalmazásmódod és szerintem ezzel nagyon sokan így lesznek, hiszen igazán lebilincselő volt és nem is tudtam egy pillanatra sem felemelni a tekintetem az irományodról teljesen magával ragadott egyszerűen nem voltak rá szavak!  olajbogyo

Már így is sikerült megvárakoztatnom téged ezért nem is húznám igazából tovább az időt. Gyorsan foglalózz aztán pedig vesd bele magad a játéktér izgalmaiba, amit igazán megérdemelsz! Magnus Bane 1912333346

Jó szórakozást kívánok és kellemest időtöltést az oldalunkon!  Magnus Bane 1842766431  Magnus Bane 124822942



1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Magnus Bane
» Magnus Bane
» Magnus Bane
» dublin ● electra & magnus