Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Bárpult
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Bárpult Empty
-- szabad játéktér --

Neal Barnaby Jones
Vámpír
ranggal rendelkezem
Neal Barnaby Jones
all the stories are true


Bárpult Empty
neal & lena
well.. who are you?
Magam sem tudom, hogyha tisztában lettem volna azzal, hogy mégis mire vállalkozom, hogy vajon akkor is igent mondtam volna-e. Természetesen csábító lehet örökké élni, de mondjuk úgy a húszas éveim közepén, amikor már mondhatom magam idősebbnek, meg azért még fiatalnak is elmehetnék, de így, hogy még azért is meg kell szenvednem majd az idő múlásával, hogy alkoholt szerezzek magamnak azért az eléggé kiábrándító volt. Nem, mintha olyan sok mindent lennék képes elfogyasztani. Bár még mindig tesztelgetem a határaimat, de sosem lesz semmi sem olyan, mint a régi.
Egy kicsit már kezdtem feladni a reményt, hogy Deli egyáltalán fel fog bukkanni ezért döntöttem úgy, hogy küldök neki egy újabb üzenetet, amikor mellém érkezett egy vörös szépség és leszólított.
- Ööö, igen.. Én lennék. - Nem tudom elsőre, hogy mégis honnan tudja a nevemet, vagy egyáltalán jót vagy rosszat jelent ez, ezért csak ahogyan láthatóan ő maga is végigmér engem úgy teszek én is vele kapcsolatban. Talán egy őrült körbe sikerült bevetnem magam abban a pillanatban, hogy találkoztam Deli-vel? Habár elég furcsa egy lány, avagy nő, de azért van benne valami, ami miatt ha akarnám sem tudnám kiverni a fejemből. Igazán különleges.
- Értem.. Akkor ezt vehetem úgy, hogy te leszel az, aki ma engem fog vezényelni, mint szárnysegédem az új életbe? - Habár miután előkerül a Bloody Mary, amiben én magam is érzem a vér illatát biztos leszek a belsőmben lezajló kis ötletbörzének köszönhető végeredményben. A csaj egy vámpír. Hát mondjuk tényleg nem lenne hátrány, ha ténylegesen egy vámpírtól lenne lehetőségem tanulni, akinek tapasztalata is van. Semmi bajom Ronnie-val, de még ő is alkalmazkodik ehhez az egészhez és teljesen érthetetlen, hogy egyáltalán miért engedik, hogy egy frissen átváltoztatott legyen az, aki dirigál nekem. Bár, ha azt vesszük, akkor másra amúgy sem szeretek hallgatni. Kivétel, ha a sajátos önfennmaradásom a tét és a meggyötört lelkem jelenlegi épségének megőrzése. - Akkor hol is kezdjük?


Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Bárpult Empty

Neal && Lena
Egy sms és már ott is voltam. Bár egyszerű dolgom volt, hiszen amúgy is itt dolgozom, az italt ingyen kapom és mindig fogékony vagyok egy kis vérfrissítésre. Hogy segítőkész lennék, amiért rögtön ugrok? Ki tudja, már régen elengedtem az ilyen mondén eszméket, értékeket. Az öröklét túl hosszú, hogy ilyesmin gondolkodjunk, annyi, meg annyi más lehetőség van! Nem mellesleg mindig szórakoztató, amikor ez a nőszemély kitalál valamit. Most sincsenek kétségeim felőle, hogy kellően szórakoztatni fog a fiúcska, akit ide rendelt. Bár eredetileg segítenem kéne neki, de egy kis szórakozás nem árt előtte. Ha nem ugraná meg a mércét, akkor meg még mindig faképnél hagyhatom, és valami szórakoztatóbb után nézhetek. Ez a klub sok érdekességet rejt magában, a VIP részleg, a színfalak mögötti öltözők... Ő viszont a bárpultnál vár. Mint egy gyerek, úgy játszadozik azzal az itallal. Minő szerencse, hogy nekem csak egy édes mosolyt kell ejtenem az ismerős pultosnak, hogy máris kikapjam a Bloody Mary, amit itt külön, csak az alvilágiak kedvéért tényleg vérrel kevernek.
- Te vagy Neal, igaz? - mint egy kiéhezett vad, rideg kék szemeim érdeklődve mérik fel a mindössze éppen csak a serdülőkoron túljutó fiúcskát. Igazán édes, Delilah ízlése cseppet sem változott. Még én is, legszívesebben magamhoz szorítanám és lassacskán szívnám ki belőle az életet, s közben figyelném, amint kihuny a szemeiből a ragyogás. Igazán kár, hogy már a mi oldalunkon áll, rettenetesen irigy vagyok arra, aki átsegíthette. - Lena vagyok. Delilah kért meg rá, hogy jöjjek el helyette... Besűrűsödtek a tennivalói. - Egy kósza, talán kissé gyanúsnak nevezhető mosoly játszik ajkaimon. Vagy talán le kellene lepleznem? Elárulni, hogy nyál csorgatva rohan valami testvér-komplexusos tündér után? Ah, nem az én dolgom. Majd rádöbben a fiúcska magától is, hogy hova is keveredett. A pillanatért pedig megint csak érdemes lenne figyelemmel kísérni.

Neal Barnaby Jones
Vámpír
ranggal rendelkezem
Neal Barnaby Jones
all the stories are true


Bárpult Empty
neal & lena
well.. who are you?
Nem mondhatnám, hogy kifejezetten rajongtam azért, hogy át kellett szelnem kis híján az egész világot annak érdekében, hogy New York-ban kössek ki, de mivel én voltam az, aki a segítségért kérte nem igazán volt más választásom, mint eljönni. Szükségem volt a segítségére és Ronnie-t az elmúlt időszakban nem igen láttam, meg valahogy furcsa volt tőle tanácsokat elfogadni, hogy miként is kellene mindent csinálni tekintve, hogy ő maga is éppen csak átváltozott. Meg talán egyszerűbb volt egy idegen szemében gyengének tűnni, mintsem azzal szemben, akit szeretek. Ronnie-val kettőnk között lehet, hogy megváltozott valami most, hogy új életet kezdtünk, de ez még nem azt jelenti, hogy az érzéseim másabbak lennének. Bár tény, hogy lefeküdtem valaki mással, de ha jól tudom Ő maga is más iránt érdeklődik. Szóval mondhatnánk azt, hogy az egykori kapcsolatunkból lett valami sokkalta nyitottabb. Csak erről azonban elfelejtettünk beszélgetni.
Eltartott egy darabig, míg megtaláltam a bárt, amit említett Deli, hogy találkozzunk bár azon belül nem mondta, hogy mégis hol, úgyhogy megcéloztam azt a helyet, ahonnét nagyjából belátható minden. Ez pedig nem volt más, mint a bárpult, ahova leültem és rendeltem magamnak egy kólát, mivel a fiatalos vonásaim miatt esélyesen nem kaptam volna meg az áhított alkoholt. Na, meg persze az sem volt túl jó érzés, hogy egy kész tömegen kellett átmásznom, de szerencsére a legutóbbi táplálkozásom során sikerült szinte teljesen lecsillapítani az égető érzést a torkomban, s a bennem lakozó fenevadat is. Épp elég volt egy közeli élmény ahhoz, hogy megölök valakit, hogy egy kicsit jobban tudjak uralkodni a saját vágyaimon.
Miután a kólámat megkaptam, benne egy kék szívószállal sokkal inkább játszadozni kezdtem vele, mintsem megittam volna, miközben arra vártam, hogy Delilah megérkezzen. Nem volt túlságosan sok időm, hiszen mindössze pár óra választott el minket a napkeltétől, meg aztán a hely zárásától is, de addigra valami jó helyre kellene elrejtenem magam a napsugarak elől.


Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Bárpult Empty
***

ranggal rendelkezem
Ajánlott tartalom
all the stories are true


Bárpult Empty
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bárpult
» Bárpult
» Bárpult
» Bárpult
» Bárpult