Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Chloe Cressida Ravenheart
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Chloe Cressida Ravenheart Empty

Kol Emerson
Chloe Cressida Ravenheart
karakterhez illõ idézet
Melissa Benoist árnyvadász22harcos árnyvadász
the devil is in the details

❖ Becenév:
Cece, Chloie
❖ Születési hely, idõ:
1995. november 13. New York
❖ Családi állapot:
Egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
❖ Foglalkozás:
főállású árnyvadász
❖ Ismertetõ jel:
Thomasról, aki mindig rajtam lóg.
❖ Átváltozás:
-
❖ Rang:
Árnyvadász vagyok, harcos.
❖ Család:
Nos, nekem nem volt nehéz dolgom az életemben. Beleszülettem az árnyvadászok világába, ugyanis a szüleim is azok voltak, most pedig, ahogy az idő eljár felettük mindketten az árnyvadász akadémián tanítanak. A kapcsolatom nagyon jó velük, bár nagyon tradicionálisak, ha mondhatom így. Ragaszkodnak a szabályokhoz, méghozzá két kézzel. Ebben csak az a legidegestőbb, hogy apám hat éves koromban kikötötte, hogy csak és kizárólag árnyvadászhoz mehetek feleségül, vagy vihetek haza bemutatásra.
Tommyboy, hát ő egy külön történet. Ő az én parabatai-om. A lelki társam. A legjobb barátom. És szinte már családtagnak számít. Árnyékként követjük egymást mindenhová, szinte már öszenőttünk. Apámék nagy reményeket táplálnak abba, hogy titkon ő az én Kedvesem... de bruuuh... még a hideg is kiráz ettől a gondolattól.
❖ pozitív tulajdonságok
bátor, kedves, szeretnivaló, bolondos, eszes, humoros, extrovertált, bizakodó, maximalista, és rohadt jó vodka-pezsgőt tudok keverni.
❖ negatív tulajdonságok
hangulatember, bosszúálló, mindent túlgondolok, könnyen zavarba lehet hozni, a pirosbetűs napokon szinte elviselhetetlen sárkánnyá változom, és túl sokat tudok meginni az általam kevert vodka-pezsgőből.
❖ legnagyobb félelmed
hogy veszélybe kerül a családom.
❖ legnagyobb vágyad
segíteni Thomason.
❖ legnagyobb titkod
néha úgy tűnik, hogy Thomas egész helyes, de ez csak nagyon-nagyon ritka pillanatokban tör elő, és amúgy nem is igaz...
❖ legnagyobb gyengeséged
a parabati-om. Ha ő veszélybe kerül, én magam is gyengévé válok, mert félek, hogy elveszítem.
❖ fõ fegyvered
mikor mi akad a kezembe.
look deeply into my eyes

A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre. A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre. A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre. A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre. A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre. A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre. A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre. A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre. A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre. A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre.
you can see the war inside

1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cressida Cole
» Caralyn C. Ravenheart