Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


my past, safire
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Dorothy Greenwood
lojális
ranggal rendelkezem
Dorothy Greenwood
all the stories are true


my past, safire Empty
-- elkelt karakter --

Thomas Nightingale
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Thomas Nightingale
all the stories are true


my past, safire Empty

Safire?
johanna braddy ❖ wolf/vampire/mundane
A karakter lényegében szinte teljesen szabadon alakítható, fajilag arra gondoltam, hogy vagy továbbra is a mondén látók társaságát gyarapítja, de az is lehet, hogy bajba keveredett vagy szándékosan lett az árnyvilág tagja ezért vagy vámpír lett belőle, vagy vérfarkas. Az érkező user eldöntheti, hogy számára melyik a kedvezőbb választás. Gyerekkori barátok vagyunk, szomszédok. Együtt cseperedtünk fel, de én mikor 10-11 körül lehettem elkezdtem eltávolodni. Rájöttem, hogy igazából egy teljesen más világnak a részese vagyok. Aztán megpróbáltam ehhez teljességében alkalmazkodni. Közben ragaszkodtam a régi életemhez, amit te is képviseltél. Azonban egy éve kisétáltam az életedből, a szüleim életéből. Eltűntem és végül egy üres koporsós temetés lett a vége. De nem tudtalak magadra hagyni, ahogy a családomat sem. Figyeltelek a távolból. Valamiért te láttál engem.. Én pedig nem hátráltam meg, ahogyan kellett volna, hanem veled maradtam. Egészen addig a pillanatig, amíg egyszer megfogtalak és el kellett rángatnom téged a veszély torkából. Akkor már kezdted sejteni, hogy nem csak egy képzelgés vagyok, amire azért van szükséged, hogy feldolgozd a halálom, hanem tényleg ott vagyok. Válaszokat akarsz. Én pedig ezeket nem adhatom meg neked. Pedig szeretném.

A név teljesen alkuképes csak egy felvetés, a play by esetén is alkuképes vagyok szóba jöhet megannyi gyönyörű hölgyemény például: Alexandra Park, Chloe Bennet, Alicia Vikander.. Tényleg bárki, akit el tudsz képzelni. Csak előtte azért egyeztessünk a dolgokat illetően, ha megérkeztél akkor pedig csak írj egy üzenetet nekem légyszíves, hogy tudjam itt vagy!   
18-21 körül ❖ beregisztrált 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» My Friend, My Past, My Trainer, My Love...
» ophelia + dorothy • fragment of the past