Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


My Friend, My Past, My Trainer, My Love...
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


My Friend, My Past, My Trainer, My Love... Empty

Kérlek add meg a nevedet
Chris Pine ❖ Werewolves

My Friend, My Past, My Trainer, My Love... Tumblr_osij6at5uC1w9lfgzo1_400
Sok közös emlék, melynek részesei voltunk. Te és én. Talán több mint a felére még csak nem is emlékszem... De te minden bizonnyal igen. S ha egyszer újra találkozunk, fel sem fogjuk egymást ismerni. Ebben egész biztos vagyok.

Kicsinek elesett és tehetetlen voltam. Gyönge. Talán te kedvelted a gyöngéket... Élvezted, hogy istápolhatsz valakit... Lehet ezért vigyáztál 2 éven át rám. Először 4 évesen találkoztam veled, habár te mindig is ott voltál. Ott nőttél fel az árvaházban. Valamiért külön nevelő nevelt téged... S a többit a közeledbe sem engedted. Sose kérdeztem meg. Hiszen kölyökként meg se fordult a fejemben a miértje... Együtt játszottunk. Kalandoztuk. Kóboroltunk. Emlékszem egyszer 6 évesen meg is lógtunk az intézetből, hogy világot lássunk. Illetve én voltam 6. Te 9 lehettél. Utána adoptáltak engem. Napokig csak sírtam utánad s lázadtam, de mire az új szüleim elhatározták volna melletted magukat, már te sem voltál ott.
Idővel megfeledkeztem a csalódottságról. Csak az emléked él bennem, de az arcodat, az illatodat elfeledtem. Mindössze a mosolyod maradt meg egy kifakult képen,itt belül. S ha talán nem feledsz el, még mindig ember volnék. Hisz te voltál az, aki belerántott a sötétségbe... Te aki születésed óta vérfarkas vagy. Bár tökéletesen titkoltad előlem. Titkoltátok. Te és a nevelőd. Most öntudatlanul is nyomozok utánad. Kereslek. Kutatlak. Taníts! Nem bírok az átkoddal...

27+ ❖ szabad  
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» my past, safire
» childhood friend
» My "dead" best friend ♂
» my friend
» my gay best friend