Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Sebastian Morgenstern
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Sebastian Morgenstern Empty

Sammael
Sebastian Morgenstern
if i cannot move heaven i'll raise hell
Will TudorÁrnyvadász21kezdő
the devil is in the details

❖ Becenév:
Akiben élnek az alapvető ösztönök, nos, annak minden bizonnyal elve az, hogy maga előtt tartsa a túlélés ösztönét. Hogyan is értem ezt? Valójában igen egyszerű. Az ember ugyanolyan ösztönlény a maga módján, mint más élőtársai a Földön. Nem üti olyasmibe az orra hegyét, ami által veszélybe sodorhatná a kis életét. Már érted? Kérlek, ne becézz!
❖ Születési hely, idõ:
Idris 1997
❖ Családi állapot:
elmondhatatlanul magányos
❖ Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális és az Aszexuális között vagyok valahol.
❖ Foglalkozás:
Jelenleg? Valójában semmivel sem foglalkozom. Száműztek azért a sok szarságért, amikben bűnösnek találtak. Mondanom sem kell, hogy egy percig sem mentegetőzöm, hisz valóban követtem el egyet s mást. Most még a szeráfpengém sincs nálam, de még csak egy botom sincs.
❖ Ismertetõ jel:
 A szőke fejemről és a rúnákról mindenképp. A testemen lévő hegek is sokat árulkodnak, de különösebben igyekszem magamat takarni és nem vetkőzni nyitott szemek láttán.
❖ Rang:
Igazából nincs is megfelelő rangom, amibe sorolhatnának engem. Nem tartozom a többi árnyvadászhoz már, ahogy gyakorlatilag azelőtt sem, csak kis ideig. Ha a többiekkel együtt hűen harcolnék a jóért, akkor újoncnak vagy akár kezdőnek mondhatnám magamat. Mindez persze korántsem tükrözi a tudásomat, nem egyszer küzdöttem már meg démonokkal. Ha gyenge volnék, akkor nem Valentine fia lennék.
❖ Család:
A család egy nagyon elenyésző dolog számomra. Nekem csak az apám, Valentine létezett. Fájdalmas pillanatokat és könnyes éjszakákat okozott, de elhitette velem, hogy én ezt érdemlem és ezeket kell átélnem, hogy erős árnyvadásszá faragjon engem. Képes volt arra, hogy a lelkemet porrá zúzza, miközben lágyan simogat. Gyűlölnöm kellett volna őt, de valójában kapaszkodtam belé, mint akinek nem lett volna más választása. Ez tényleg így volt, nem tehettem mást. A szívem mélyén mindvégig a halálát kívántam, de amikor ráébresztett arra, hogy Clary az én testvérem; végleg összedőlt bennem valami. Nagyon ragaszkodtam ahhoz a lányhoz. Azt akartam, hogy fontos legyek számára. Csak... kedves szavakat, érintéseket szerettem volna.
Viszont már Clary sem a régi számomra. Őrült módon magamnak akartam őt. Egy nap többször is belepusztultam, amikor azzal a nyomorulttal láttam. Igen, Jace is szóba kerülhet. Amióta már nincs bennem a démon vére, nem érzek akkora kötődést, mint akkor. Valójában már semmit sem érzek. Semleges vagyok velük szemben. Megpróbálhatnám rendezni velük a kapcsolatomat, de annál most fontos dolgom is van. Winnie nagyon hiányzik nekem. Nem tudom, hogy valaha is szeretett, de képes volt feláldozni a gyerekünket magam miatt. Miattam szenved most, amit nem érdemelt meg. Valójában... ha belegondolok, rohadtul nem érdemeltem meg a szeretetét. Gyerekként szerettünk egymást, de utána rengeteget veszekedtünk. Minden miatt. Clary után rohantam, míg őt is magaménak akartam. Elbaszott döntéseket hoztam, igazán pedig nem is merek mindent arra fogni, hogy a démonvérnek köszönhetően tettem ezeket. Winnie után már nem érdekel a húgom, sem pedig a féleszű pasija. Most csak Winnie-t akarom megmenteni. Ha az kell, hogy utoljára lássam és megmentsem, akkor gondolkozás nélkül feláldozom magamat érte.
❖ pozitív és negatív tulajdonságok
Furcsa, de amióta elszakadtam a külvilágtól démonvér nélkül, igazán azt sem tudom, hogy ki vagyok. Van, hogy zokogok, hol pedig előre meredek és bámulom a talajt magam  előtt. Közben arra gondolok, hogy nem szabad öngyilkosnak lennem, hisz Winnie-n segítenem kell. Máskülönben már átmetszettem volna a torkomat azért a sok firkáért, amik a fejemben tombolnak. Nem tudom, hogy ki vagyok. Azt sem tudom, hogy tényleg megváltoztam-e. De azt tudom, hogy egy valakinek szeretnék bizonyítani, nem pedig másnak. Elsősorban.
❖ legnagyobb félelmed
Egykoron nem voltak félelmeim. Most viszont annál inkább. Félek attól, hogy soha nem láthatom Winnie-t.
❖ legnagyobb vágyad
Nem tudom. Túl zavarosak ahhoz a gondolataim, hogy vágyakat helyezzek magam elé. Akaratom viszont annál inkább van. Akarom, hogy Winnie visszakapja azt az életet, amit én elvettem tőle.
❖ legnagyobb titkod
Ez a dolog jobban szorongat, mint bárki gondolná. Titkolnom kell, hogy miért nincs bennem már démonvér és miért nem mehetek Elowen közelébe. Ezt nem tudhatja senki sem.
❖ legnagyobb gyengeséged
Régen semmi sem gyengített. Most pedig...
❖ fõ fegyvered
Vicces. Most még csak egy szakadt botom sincs. Régen viszont egy szeráfpengém volt, amit nyolc évesen kaptam az apámtól. Hatalmas önbizalmam volt a fegyver mellett.
look deeply into my eyes

Nem lenne szerencsés most kint lennem. Sokáig nem is merészkedtem a háznak nem nevezhető porfészektől el, hisz az első pár napban próbáltam megszökni és mondanom sem kell, hogy mennyire sikertelenek voltak a próbálkozásaim. Na meg, még jobban magamra haragítottam a néma testvéreket és a vasnővéreket is. Az eddig itt töltött időm nagy részét most már szerényen élem, megpróbálva a napokat megúszni kisebb karcolásokkal. Szerencsémre a bal szememen már halványodik az a nagy monokli, amit az utóbbi egy hétben szereztem. Furcsa, de egyáltalán nem szenvedek jobban, mint mikor az apám karmai között voltam. Ez sem túl egyszerű, de elviselem a fájdalmakat.
Egy valami közös ebben a városban a többivel: Van éjszaka és nappal is. Többnyire az éjszakákat kedvelem, mert ilyenkor tudom, hogy Elowen épp álomra hajtja a fejét és nem érheti baj. Na meg, ilyenkor könnyebb elbújnom és kevesebb vadbarom lép ki az utcára. Különösebben nem riaszt vissza semmi sem, szimplán csak elég önmagában a tudat, hogy ki akarnak végezni és jobb, ha nem rontom a helyzetemet azzal, hogy a helyiekben is kárt teszek. Próbálok távol maradni a többiekről, kerülöm a kommunikációt. Az utóbbi időben már nem gyötörnek annyira a néma testvérek sem, tudják, hogy úgysem húzzák ki belőlem azt, amit szeretnének. Nem mondhatok el semmit sem, mert azzal Elowen-nek is ártanék. Valakit viszont szereznem kell, akivel kijuthatok innét, még mielőtt megölnének.(..)
- Ne aggódj. Mindannyian egyedül vagyunk. - Felemelem a képkeretet a földről és visszahelyezem a helyére, ahol a szög is volt. Ott lóghatott már hosszú ideje, mégis leesett. Nagyon keresgélnem sem kellett a helyét, hiszen amíg ott lógott a falon és leesett, tökéletesen meglátszódik a nyoma, akárcsak egy lenyomat. Formalitás, hogy ügyelek a rendre, viszont én mindvégig tiszteltem a festményeket. Itt pedig különben sem találkozni sok széppel, így tehát megbecsülöm azt, amit szépnek tartok itt.
- Ezt mégis hogy érted? - Sípolóan vékony hang szólal fel a hátam mögül, ami már néhány napja az agyamra megy. Egészen idáig kellően jól éreztem magam, most pedig mégis valaki belekotnyeleskedik az egyébként sem stabil lábakon álló lelkivilágomba.
- A festményhez beszéltem. - Morgom oda félvállról, mint egy dühös medve. Ellököm magamat a faltól, miután felhelyeztem és tovább lépkedek a romokon, olykor egyensúlyozást igényelve. Nem foglalkozom azzal, hogy ez az idegesítő némber úgy követ, mint az árnyék; mégis ő az egyetlen, aki az ittlétem alatt nem próbált jó alaposan megtaposni. Igaz, azt sem tudja, hogy ki és mi vagyok. Habár kétlem, hogy az irántam való bő információ után képes lenne ártani nekem. Ahhoz túl szelídnek tűnik. Ugyanakkor azt sem igazán értem, hogy egy magafajta mit keres itt egy ilyen leprafészekben. Nem kérdeztem tőle sohasem, mert nem is érdekel.
- Olyan, mintha keresnél valakit. Az a lány...- a fal mentén kapaszkodik, néha-néha remegő lábakkal. - Winnie, ugye? - A név hallatán olyan élesen fordulok meg felé, hogy ijedtében egy pillanatra elveszíti az egyensúlyát, pár pillanat múlva mégis összeszedi magát és határozottan áll meg az egyik omladékhegyen.
- Ezt mégis honnan tudod?! - Sziszegem dühösen a kérdést, érzem, hogy a méregtől a bőrszín az arcomon egyszeriben válik élénk vörössé. Nem teszek a szavaimhoz ennél többet, fogaimat csikorgatva figyelem a női alakot, aki többet tud rólam, mint azt gondolnám.
- Jézusom...- Vigyorog jókedvűen, nem foglalkozva azzal egyáltalán, hogy mennyire felzaklatott a név, amit kiejtett. - Nem mondták még neked, hogy beszélsz álmodban? Folyamatosan annak a lánynak a nevét mondod. Fura... de mintha szeretted volna őt. Csak az a baj, hogy őt itt biztos, hogy nem fogod megtalálni. Itt még nem találkoztam ezzel a névvel. - Mellém lép nehezen, belemarkolva a bal karomba, hogy még véletlenül se dőljön el a romokon. Nem a megfelelő úton jövünk, viszont ki tudja, lehet találunk valamit, ami hasznukra válhat. Vagy, legalábbis az én hasznomra. Ez a luvnya felőlem azt csinál, amit akar. Még csak nem is kértem, hogy jöjjön utánam. Két külön személyként kezelem magunkat, nem játszom csapatban.
Tessék-lássék morgok egyet, de nem vonom el a karomat tőle. Ennek annyi az oka, hogy ha itt elesne miattam, akkor felelősségre vonnának. Máskülönben már segítettem volna beesni neki ide, mindenféle szívfájdalom nélkül.
Sokáig nem szóltam hozzá egy szót sem. Ő néha folyamatosan beszélt, hol pedig csöndben lépdelt utánam. Ha járt is a szája, nem figyeltem oda rá. Felidézni sem tudom semmilyen formában, hogy mégis miféle halandzsák hagyták el a csipogóját. Én egyébként sohasem voltam hívő ember, de ez a nő az utóbbi pár napban hívővé tett. Egyfolytában Istenhez rimánkodom, amikor már fájóan sajog a dobhártyám tőle.
Hamarosan hajnalodik. A lány már néhány órával ezelőtt is fáradtan sántikált utánam, de eszem ágában sem volt, hogy megálljak miatta. Az én lábaim még bőven bírták volna a gyűrődést, de a szemeim már kevésbé. Szóval ledobtam a táskámat a hátamról és az egyik fa tövébe vágódtam le hanyagul. Borzalmasan hideg van, de csak itt a nagy semmi közepén tudom kikerülni azokat, akiket nem akarok látni. Kivéve persze ezt a lányt itt. (...)
- Valójában igen, keresek valakit. De nem itt. - Szólalok meg végül a csuklyám alól, hosszas, tartós hallgatásom után. Nem akartam egészen szemét lenni, így még tüzet is sikerült csiholnom neki, hogy ne fagyjon össze. Én kibírnám enélkül is, viszont ha hagynám megfagyni, akkor az a ugyanolyan véteknek számított volna, mintha lelöktem volna ott a romoknál. - És igen, Elowen a neve. De sajnos nagyon elcsesztem néhány dolgot, és... - beleszippantok a csípős, hideg levegőbe. - Gőzöm sincs, hogy hogyan jussak ki innét. Gyakorlatilag lehetetlen, hisz ki akarnak engem végezni. - Vigyorgok, de valójában abban a mosolyban mindössze nyers keserűség volt, mintsem valós öröm. Hogyan is örültem volna? Igazán idejét sem tudom, hogy mikor voltam utoljára boldog. Talán akkor, amikor megláttam a fiam arcát. Hiába éreztem örömöt, hamar katasztrófába torkollott át. Nem szabadott volna hagynom, hogy Elowen feláldozza azt a fiút. De sajnos egy démon sem képes arra, hogy visszatekerje az időt.
Egy pillanatra most ő is csöndben maradt. A csuklyám alól nem láthatja, viszont végig az ő arcát figyelem. Nem látok rajt rúnákat, ami arra enged következtetni, hogy nem árnyvadásszal van dolgom. Különösebben nem érdekel továbbra sem, mindenesetre már egy pár napja a nyakamon lóg és élősködik, mint valami pióca. Igaz, hogy egy pár napra a házában kaptam menedéket, mert hát... ő mentett meg néhány gyökér vadásztól. A kisasszony inkább boszorkány lehet, csinált pár dolgot amit a félhomályból egészen nem láttam jól, de hamar megfutamodtak azok, akiket elkergetett. Nem lepne meg, ha valamelyik felmenője végett száműzték volna ide.
- Az apám Valentine, de már halott. Az anyám Jocelyn, nos... ő róla semmi különösebbet nem ejtenék meg, mint azt, hogy hagyta, hogy az apám kísérletezzen rajtam már akkor, amikor még csak magzat voltam. Szóval, démonvér csörgedezett az ereimben, Lilith által. Habár...- Lehúzom a fejemről végre a csuklyát, aztán a tábortűzbe mered a tekintetem. Vadul lobogtak fehér sapkái az enyhe, hűvös szél miatt.  - Most már levették rólam azt a terhet. Elowen. Feláldozta a gyerekünket és magát is, hogy én életben maradjak. Vissza akarom csinálni. - A feszültségem miatt elkezdek egy gazdarabot szabdalni az ujjaim között. Eleget sírtam már az utóbbi időkben, de most már egy könnycsepp sem tud kigördülni a szemeimből. - Mindent megfogok tenni, hogy Winnie visszakapja azt, amit én elvettem tőle. Egy szemétláda voltam vele. - Neki mesélek, mégis úgy érzem, mintha egyaránt magamnak is mesélnék. Szembesítem magamat minden nap azzal, hogy mit műveltem. De sajnos még nem bűnhődtem meg kellően. - Ott van a húgom, akibe szerelmes voltam. De ez talán annak köszönhető, hogy démonvér volt bennem. Máskülönben meg sem tudtam volna mondani, hogy mi vonzott benne annyira. Még csak nem is ismertem. - Újabb mosoly kerekedik ki az arcomon, ezúttal viszont tényleg nevetek az egészen. Kínos és szégyenletes volt az egész helyzet komikuma. - Ott volt a pasija, akit legszívesebben nyársra húztam volna nem egyszer. Most lehetne rá alkalmam arra, hogy jóvátegyem azt, amiket műveltem, de egyelőre ők most a legkevésbé sem érdekelnek. Elengedtem őket. - Mondom ki őszintén és egyszerűen. Jól esik ezt kimondani, végre nem rág belül az a féreg engem, ami eddig fogvatartott.
Többet már nem folytattam, túlságosan is fogva tartanak a gondolataim ahhoz, hogy kifacsarjak magamból bármit is. Legszívesebben szembe állnék így is a fallal és párszor megkocogtatnám a homlokomat rajt, hogy mégis hogyan voltam képes arra, hogy bárkinek is beszéljek erről. Pláne egy idegennek. Szerencsére itt a kutya se jár és sem a vasnővérek, sem pedig a néma testvérek sem hallhattak most minket. Ha pedig a lány elkotyogja az itt elhangzottakat, bármivel képes leszek elválasztani a fejét a nyakától.
- Sajnálom, ami veled történt. - Hosszú hallgatás után megszólal, miközben rám pillant nagy szemekkel. Kedves lánynak tűnik, de nem engedhetek senkit sem közel magamhoz. Nem rá van szükségem.
- Viszont lehet, hogy tudok neked segíteni. Ahogy magamon is így, mert szükségem van rád. - Eltűri a hajtincsét füle mögé, aztán nehezen, de közelebb kúszik hozzám a földön. Látom rajt, hogy fázik még így is, amit nem sokáig tudtam elviselni. Leszedem magamról a pulcsimat, aztán odadobom hozzá, hogy terítse magára. Rajtam még van egy vékonyabb pulóver. Igaz, hogy így is átfáztam, de nem fogom elhallgatni legközelebb, hogy miattam fázott meg. Ugyanakkor az is érdekel, hogy miféle ötlete van a menekülésre, amihez én is kellek. Úgy néz ki, hogy nem csak én akarok egyedül eltűnni erről a helyről.
- Jó lenne, ha inkább most aludnánk. Nagyon álmos vagyok. - Elfogadja a pulóveremet, majd gondosan magára teríti és eldől a hideg füvön. Lehunyja szemeit, aztán pedig ásít. Kétségkívül álmos lehet, hisz már lassan ténylegesen ránk köszön a Nap. Én nem faggatom tovább, hogy mégis mi a terve. De azt tudom, hogy ezek után jobban fogok rá vigyázni.
- Az én nevem Heaven. - Nyöszörgi a pulóverem alól, talán már félálomnál tarthat. Mégis fontosnak találta, hogy még mielőtt elalszik, elárulhassa a nevét. Eleinte én csak szótlanul fogadom és magamban ízlelgetem ezt a különleges nevet.
Nemsokára én is elterülök a földön. Kényelmetlen, viszont lassan már én is vágyódom aludni.
- Sebastian. - Lehunyt szemekkel kiejtem a nevem, majd hamarosan álom jön a szemeimre. Egy újabb napot remélek, ahol végre találni fogok kiutat. Szükségem van Elowen-re.
you can see the war inside


Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Sebastian Morgenstern Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  
❖  ex-demonish prince ❖

Drága Sebastian! Sebastian Morgenstern 1842766431

Neked is nagyon szépen köszönöm a türelmedet, amiért képes voltál ennyit várni szerény személyemre, de jobb később, mint soha ideérni.. Ugye?  Sebastian Morgenstern 951673066
Na, de vessük bele magunkat az előtörténetedbe. Külön köszönöm, hogy megalkottad a fiatalembert, hiszen habár a szerepe talán lecsökkent bizonyos szempontból - hiszen már nem ő a big bad boy -, de az ő életútja koránt sem ért véget, hiszen egy ilyen pofiról kár lenne lemondani! Főleg, mikor egy elég érdekes életutat van szerencséje bejárni, méghozzá azt, amit elvettek tőle még a születése előtt. Bár kérdéses, hogy ez menni fog-e, hiszen azért a emlékeidtől nem foszthattak meg ezért minden keserűség élénken él a lelkedben és ez talán soha nem fog megváltozni. Sad
Azonban az igazán nemes dolog tőled, hogy mindenáron Winnie-t próbálod megóvni, megmenteni az élettől, amit ő maga választott, hogy megmentsen téged, bár talán még ő maga sem tudta, hogy mire is mond igent, de nem sokáig habozott annak érdekében, hogy megóvjon téged. Most pedig te akarod ezt tenni úgy, hogy közben nem gondolsz a következményekre, hogy ez milyen hatással lehet rád.. Ahwwwww. Hát nem is tudom, hogy mit mondjak.. Az egyszer biztos, hogy kíváncsian várom mégis milyen úton-módon fogsz eljutni a célodhoz, hiszen ezt már tökéletesen megalapoztad az előtörténetedben, remekül felépítetted a magad személyiségét, bár még te magad sem tudod, hogy ki is vagy valójában, ami eléggé elszomorító, hiszen megannyi év van a hátad mögött és most a démonvér nélkül újra rá is kell jönnöd, hogy ki is vagy valójában.. egy imádnivaló fazon az egyszer biztos Sebastian Morgenstern 1842766431

Na, de most már nincs más hátra, mint előre egy gyors foglalózás, aztán pedig a játéktér már ölelő karokkal vár téged!

Jó szórakozást kívánok love!  muhaha  





1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sebastian Morgenstern
» Sebastian Morgenstern ♥
» Sebastian J. C. Morgenstern
» Sebastian Morgenstern
» Mr. Morgenstern