Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Sebastian Morgenstern
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Sebastian Morgenstern Empty

Sebastian Morgenstern (Lucifer)

Sebastian Morgenstern
I’m young. I’m pretty. And I'm willing to burn the whole world to the ground to get what I want.
will tudor nephilim19harcos
the devil is in the details

❖ Becenév:
Nem kimondottan becenév, de egykoron Jonathan-ként is ismertek. A Sebastian az csak az én részemről való lázadozásnak a szüleménye. Különben meg halkan megsúgom, hogy te nem akarsz engem becézni. Nekem hidd el ezt!  
❖ Születési hely, idõ:
Idris-ben 1998 augusztus 10-én
❖ Családi állapot:
 szabad, mint a madár! kivéve, ha kalitkában vagy.
❖ Szexuális beállítottság:
Még gondolatban sem fordult meg, hogy homokos legyek. A nőknél nem létezik jobb eszköz.
❖ Foglalkozás:
apám útjára tévedni és azt tökéletesíteni
❖ Ismertetõ jel:
Minden bizonnyal a világosszőke hajam kimondottan képvisel ahogy egyaránt a nyakamon virító rúna szintúgy. De ha vetkőztetni szeretnél, ne ijedj meg ha nagyon csúnya beforrt sebeket vélsz felfedezni.
❖ Átváltozás:
Nem kellett átváltoznom, hogy szörnyeteg lehessek. Én magam vagyok az.
❖ Rang:
Minden kiképzésen átestem melynek utánozhatatlan oktatója a saját apám volt.
❖ Család:
Ki ne ismerné a hírhedt Valentine Morgenstern nevét? Biztosíthatlak a felől, hogy nem az év apukája díj végett nyerte meg a népszerűséget egykoron.  Szívből kéne gyűlölnöm a tettei végett, de mivelhogy a szívem jelentéktelennek bizonyosult már akkor mikor megfogantam, nos, amikor még életet tudhatott magának akkor kimondottan kötődtem hozzá. Nem érdekelt az, hogy megtaposott, a földhöz csapott, megsebzett, megkínzott... elhitette velem, hogy nem érdemlek mást.
Az apám mesélt Jocelyn-ről, aki történetesen hagyta, hogy méhében egy szörnyeteg növessze magát, amit aztán ki is hordott. Talán szeretett is volna, hogyha nem egy torzszülöttet hoz a világra. Lilith pedig az őrangyalom.
look deeply into my eyes

5 pozitív tulajdonság

kiváló manipulátor: Beismerem, hogy néha még én magam is teljesen meglepődöm ezen képességem kifogástalan működésétől. A manipulálás nélkül hogyan is lehetne előre törnie egy olyannak, mint egy magamfajtának? Olykor jobb dolgokat elferdíteni ha más végkifejletet óhajtunk.
ravasz: Az elhatározás érdekében olykor szükséges, hogy másokat megtévesszek. Szeretek kegyetlen módon csellel kihasználni és egyaránt tönkretenni bárkit aki épp az utamban áll. nem büszkélkedő tulajdonság, viszont nagyon hasznos. Nem véletlen, hogy a róka a ravaszságának köszönheti a túlélést.
kiváló harcos: Az apám önmagában nem csak a kísérletezéseiről volt híres, hanem egyaránt arról, hogy a maga módján nagyon jó harcosnak bizonyult. Ő tőle tanultam meg mindent.
optimista: Ha tehetem, akkor még véletlenül sem állok negatívan hozzá semmihez sem. Máskülönben hogyan lehetnénk győztesek, ha nem hinnénk saját magunkban?
merész: Nem ritka, ha ésszerűtlenül és meggondolatlanul cselekszem adott helyzettől függően. Szinte bármibe belekezdek, nem iramodok vissza semmitől sem.
Nagyfokú precizitás: A nyakamra égetett rúnának köszönhetően kiválóan észreveszem a részleteket bármiben, és leginkább ez az, ami segít abban, hogy tökéletes hazugságokat és kegyetlenségeket generáljak.
5 negatív tulajdonság

kétszínű: Kimondottan szeretek másokat megtéveszteni. Leplezem a valós szándékaimat.
alattomos: Pusztítást halmozok úgy, hogy azt más ne vegye észre ezáltal ne akadályozzon meg engem. Szeretek másokkal szórakozni, játszani az érzéseikkel mint egy zongorán. Nincs is jobb látvány mint a végeredmény; a nyers szenvedés.
mazochista: Ó kérlek, nehogy meglepődj, ha meglátod azt, hogy épp magamat kezdem el kínozni. Nem érdekel a fájdalom, sőt, kimondottan élvezem. Elég gyakori, ha a csak pusztán szórakozásból a bekapcsolt tűzhelyre tenyerelek. De ne aggódj, a te fájdalmadat is élvezem!
szarkasztikus: Kimondottan szeretek másokat megbántani ezért is gyakran alkalmazom a gúnyos és csúfolódó hangvételt.
kiismerhetetlen: Nyomon követni sem fogod tudni, hogy épp mit akarok tenni és mit fogok megtenni. Nem ismersz engem, és nem is hagyom, hogy kiismerj engem. Azzal csak fegyvert kapsz ellenem.
türelmetlen: Ez természetesen helyzettől függő. Ha sokáig húzod a nem létező drága időmet, megesik, hogy kitérek a parányi türelemzónámból. Márpedig azt te nem kívánod.
5 dolog, amit szeretsz
Hogyan lehet érzelmek nélkül bármit is szeretni? De, talán a fizikát kedvelem.
5 dolog, amit nem szeretsz
Jace, Jace, Jace, Jace, Dorian
Legnagyobb félelmed
Ha újra meghalok
Legnagyobb vágyad
Winnie  a vágyak nem valóak semmire!
Legnagyobb gyengeséged
Winnie Mi gyengítene engem?  
Legnagyobb titkod
szeretek valakit  
Rejtett tehetséged
elsősorban remek zongorista lennék és talán kiváló szakács is. De harcolni jobb szeretek
Fõ fegyvered
szeráfpenge. megakarod fogni?  
Hobbi
Nekem semmiféle szabadidő vagy hobbi nem adatott meg
Kedvenc étel
mivel nem éltem tejben-vajban így voltaképpen bármit képes vagyok megenni
Kedvenc ital
víz
Kutya vagy Macska
mindkettő aranyos
Allergia
Jace & Dorian és barátaik
Bal vagy jobbkezes
jobb
Fura/Idegesítõ szokás
nem is tudom... ha dührohamom van általában szeretek kaszabolni
Szervezett vagy rumlis
nagyon változó  
Dohány, alkohol, drog
a szex káros szenvedélynek számít? Bár mostanság a gyakorisága eléggé csökkent
you can see the war inside

“ I wanted you to be proud of me. Out of everything that you taught me, killing was always what I was best at. It's ironic, isn't it? That that should be the reason you came to hate me. „

Végtelen kétségbeeséssel markolok bele a puha és szemcsés homokba mind a tíz ujjammal és húzom magamat el a víztől, mintha attól tartanék, hogy karmaival megragad és visszaránt, aztán soha nem fog többé engem visszaengedni. Minden egyes simogatása a víznek a lábaimon épp olyan, mintha tüskés lepellel csapkodnának; kínoz, felemészt és megrohaszt. Menekülni és rohanni, csak e kettőt akarom..! (..) Mintha dézsából öntenék, úgy ömlik ki ajkaim közül halott vérem, egyenesen magam elé a homokba. Zokognék, helyette azonban vér áztataja el szemüregemet és arcomat. A fájdalom volt mindig is a lételemem, de ez a fajta fájdalom ez teljesen más. Ez egyenlő a halállal.
Szívem lüktetése túlzengte a tenger zúdulú hangját, tökéletesen éreztem mellkasomban ezt a szervet amelyet megannyiszor kötnek a gyengéd érzelmekhez. Minek nekem szív, ha nem érezhetek vele? Lüktetése kínzó volt és marcangoló, mely egészen addig nyúzott és tépett, amíg ki nem értem a víz sodrásai alól. Ez a fájdalom annyi mindenre emlékeztet.. a legelső könnyeimre.
Nem pillantottam hátra, de még csak tudomást sem vettem arról már, hogy a hátam mögött a végtelenségig hatoló óceán teng. Már nem ér újraéledt szívemhez, már nem fog többé elragadni. Ő visszahozott engem. Még mindig érzem hűvös arcomon szeretetteljes, meleg és törődő érintését. Annyira könnyed és gyengéd volt, ahogy megérintette az arcomat; hisz ő volt mindig is az őrangyalom. De nem óvott meg mindentől. Alighanem belehaltam a főbb fájdalomba, a tudatba, hogy az egyik rúna eltűnt rólam. Az lesz a legjobb, ha halottnak hisz? De én újra meghalok, ha őt nem tudhatom többé mellettem...

második nap
Aki emlékezik az gyenge. Nem egyszer, nem is kétszer, nem is háromszor, hanem legalább ezerszer elmondta ezt apám. Mindent amit mondott, úgy tekintettem arra, mintha az a szent könyvben meg lenne írva. Úgy játszhatott rajtam akárcsak egy lanton, egyáltalán nem foglalkoztatott, hogy mivé is válok mellette. Az foglalkoztatott, hogy ő volt az egyetlen egy biztos pont, akibe kapaszkodni tudtam. Hazugságok egyvelege az, amit ő összehordott az évek alatt és én elhittem neki, ahogy még rajtam kívül sokan mások.De most már nincs, helyette most csak én vagyok. Még csak két nap telt el, hogy újra az élők között tudhatom magamat és ez még nem elég idő arra, hogy az ép gondolkozásom teljes egészét magaménak tudhassam. Ezt talán az is bizonyítsa, hogy visszatértem az egykori otthonomba, ahol felnőttem. Itt váltam szörnyeteggé, itt láttam meg azt a lányt és itt kaptam meg az apámtól a szeráfpengémet még nyolc évesen. Az emlékektől még nem érzem magamat gyengének, egyszerűen csak szeretném felidézni azt a sok évnyi szenvedést amit át kellett élnem. De ez tett engem erőssé és az volt az, ami most még engem itt tart. Csak is az ő emlékükre tértem ide vissza. Nem gyengeség, pusztán harmatnyi tanulság, hogy legközelebb mit kell másként tennem. Ha lesz legközelebb.

8 évvel ezelőtt
Ajkaim közül ömlött a saját vérem, a félelemtől és a fájdalomtól való remegésem pedig nem hajlandó szűnni. Karjaim remegnek alattam, nem bírják megtartani a testemet.
- Ez nem vall rád, Jonathan. Kelj fel! - megérinti tenyerével a ball vállamat hátulról, mire én akaratlanul is, de elhúzódom. A mély és nyers haragtól íriszeim teljesen feketébe borulnak, újra elérte, hogy lássa azt a szörnyeteget akit ő teremtett. Látni akarja azt a teremtményt, amire büszke lehet. Hisz ő egy szörnyeteg atyja. (...) Nem akarom, hogy újra megsebesítsen, csak azt akarom, hogy most békén hagyjon. De nem fog.
Két óra telt el. Sikerült kellően összeszednem magamat annyira, hogy a kanapéra feltudtam ülni és megtarthattam magamat a nélkül, hogy beleremegtem volna a fájdalomba. Csak ültem a szélén és vártam, hogy mikor tér vissza újra. Azt akarta, hogy harcoljak vele szemben, de nem voltam arra képes, hogy ártsak neki. Ő viszont képes volt arra, hogy nekem ártson. De ő szerinte ez tesz engem erőssé és legyőzhetetlenné.
- Te is tudod, hogy nem érdemelsz ennél jobbat. - A durva érintésektől a mostani érintése sokkalta finomabb volt, mindössze csak jobb vállamon hagyta pihentetni jobb tenyerét, a hátam mögött. Az arcom nagyon sok árnyalatot viselt magán, többek között lilát, kéket, pirosat.. nagyon sok színt. De ezek egyszer eltűnnek. A testemet borító hegek soha többé. - Nem teljesítetted azt, amire utasítottalak. - Hangja komoly, rideg. Ennek ellenére ezt tartottam a leggyengédebb hangnemének. - Te is tudod, hogy egy szörnyeteg nem érdemel szeretet vagy akár törődést. - Érzem, hogy a vállamról eltűnik a tenyerének a súlya. Úgy tettem, mint aki talán meg is süketült volna, de mindent hallottam abból amit mondott. Egyszerűen csak jobbnak láttam, ha hallgatok.
- Hisz még az anyádnak se kellettél.- Folytatta tovább, tartogatva ezt a mondatát a szíven döfésnek. Ismert engem, de nem eléggé, hogy megértse; nem érzek így nem fáj, ha ezzel próbál tönkretenni. Mindent amit mond, egyenlővé válik számomra a semmivé.  
- Te ezt érdemled, Jonathan. A fájdalmat, amit örökkön örökké érezned kell. Ez a te átkod.
dust and shadows


Elowen Herondale
sötét árnyvadászok vezére
ranggal rendelkezem
Elowen Herondale
all the stories are true


Sebastian Morgenstern Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  

❖ my one and only ❖

Drága Sebastian! Avagy mondjam inkább azt, hogy az én szőke hercegem? Razz

El sem tudom mondani, hogy mennyire örülök annak, hogy így teljes egészedben megérkeztél a köreinkbe ezzel a karakterrel.. Kicsi szívem olyan hevesen verdes a boldogságtól, hogy szinte fel sem fogom, hogy mi történik. Izgatottan vártam már akkor, mikor mondtad, hogy szemet vetettél a fiatalemberre, vagyis inkább én keltettem fel az érdeklődésedet... Razz Na, de a lényeg az, hogy nagyon kíváncsi voltam miképpen is fogod felépíteni a karaktert, hiszen megannyi lehetőség van benne. Olyan sok szempontból meg lehet őt ragadni és formálni, kedv szerint, hogy egyszerűen azon csodálkoztam volna, ha túlságosan sokáig árván maradt volna a fiatalember. Very Happy
De térjünk rá a lényegre, ami jelen pillanatban ugye a karakterlapod lenne. Nem is tudom, hogy miért féltél.. Egyszerűen olyan gyönyörűen fogalmaztad meg a soraidat, hogy leesett tőle az állam.. Komolyan kérlek taníts mester, mert én eldobom az agyamat és nyugdíjba vonulok.. Soha nem tudnék ilyen szépen leírni valamit, te jó ég..! Imádtalak eddig is most is imádlak csak még jobban!  :aww:  Sebastian Morgenstern 3088830006
Azt pedig szerintem mondanom sem kell, hogy fantasztikus módon sikerült megragadnod a karakter lényegét az adottságait, a felépítését. Szinte olyan, mintha a te kezeid közé formázták volna a karaktert. Te pedig már ismert cipellőket húztál volna magadra, mikor úgy döntöttél, hogy az ő bőrébe bújva járnád be New York városát és hoznál rá pusztítást.  Sebastian Morgenstern 3959055962
Elmondhatatlanul boldoggá tettél már azzal, hogy megalkottad, de ez az előtörténet számomra csak hab a tortán és csak még inkább várom már azt a pillanatot, hogy a játéktérre vetemedhessünk és együtt uralhassuk a világot.  Sebastian Morgenstern 3599951072 Na, jó tudom addig még hosszú utat kell megtennünk, hiszen megannyi tervünk is van együtt.. Úgyhogy nem is akarom tovább húzni az időt mert azzal csak magunktól veszem el.. Razz Bár így a hajnali órákban az egyetlen közös tervünk az alvás lehet vagy más.. Sebastian Morgenstern 2040900561
Na, de tényleg nem szeretném már tovább feleslegesen rabolni a perceket, hiszen egyértelműen elfogadásra kerülsz és dicsérni még foglak eleget majd a játéktéren, úgyhogy nincs más hátra, mint előre. Foglald le a gyönyörű pofid, dobd be magad a rangok közé aztán tiéd a játéktér!  Sebastian Morgenstern 124822942

Jó szórakozást kívánok, darlin'!  olajbogyo



1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sebastian Morgenstern ♥
» Sebastian J. C. Morgenstern
» Sebastian Morgenstern
» Sebastian Morgenstern
» Mr. Morgenstern