Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Magnus Bane
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Magnus Bane Empty
-- archivált hirdetés--

Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


Magnus Bane Empty
i want you too
and this is how the plot thickens
Az otthonom vagy. Miután a szemem láttára ölték meg az anyámat, akit nem tudtam megvédeni csak önmagamat te voltál az, aki befogadott magához. Vagyis pontosítva minket. Befogadtál minket. Én és az ikertestvérem Alesea együtt nevelkedtünk nálad nem sokkal azután, hogy megárvultunk. Te lettél számunkra a családunk és most, hogy Alesea meghalt már igazán nincs más a számomra, mint te. Igaz, hogy az elmúlt időszakban felbukkant a vérszerinti apám Leviathan, de még ez is csak jobban erősítette a köteléket, amit irántad érzek. Te akadályoztál meg abban, hogy megöljek egy ártatlan embert csak azért, mert nem tudtam irányítani a dühömet. A horgonyom vagy. Szükségem van rád, hogy túltegyük magunkat a gyászon és tudom, hogy neked is szükséged van énrám. Magnus Bane 124822942

Pandalena Frost
Warlock
ranggal rendelkezem
Pandalena Frost
all the stories are true


Magnus Bane Empty
i want you too
and this is how the plot thickens
A legjobb barátom vagy. Mondhatni a lelki társam. Mindig egymásra támaszkodtunk, amióta csak ismertük egymást. Még csak gyerekek voltunk, mikor megismerkedtünk, akik rácsodálkoztak a világra, mégis megannyi szörnyűséget éltek már át. Ez volt a kettőnk közös pontja. A keserű múlt, ami megviselte a lelkünket örökre összekovácsolta azokat. Együtt erősebbek vagyunk. Ezt mindketten tudjuk. Mégis mostanában egyre inkább távolodunk el egymástól. Annyira igyekszünk óvni a másikat és segíteni, hogy az élete újra egyenesbe jöjjön, hogy már a saját terheinket sem akarjuk igazán megosztani a másikkal. Mégis tudjuk jól mind a ketten, hogy sokáig nem húzhatjuk ezt a játszmát. Előbb vagy utóbb kiderül az igazság, hiszen könnyedén olvasunk egymásban, de ugyanakkor talán pont ezért tanultuk meg már, hogy miként is kell a másik elől elrejteni az érzéseinket. A jövő zavaros és veszélyes mindkettőnk számára.. Most kellene, hogy igazán összetartsunk. Vajon képesek leszünk rá? Itt leszel mikor szükségem lesz rád? S, én mikor neked?

Gyere hamar, szükségünk van rád!  Magnus Bane 124822942

Isabelle Lightwood
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Isabelle Lightwood
all the stories are true


Magnus Bane Empty

magnus bane
harry shum jr. ❖ warlock
Magnus Bane egy olyan canon karakter, akire nagyon sok karakternek lenne szüksége köztük nekem is. Nagy szerepe lenne a testvérem visszaszerzésében ezért mindenképpen olyan játékos vállalja el, aki egy bizonyos aktívságot tartani tud, illetve persze nem okoz neki gondot az, hogy több karakterhez fűződő szálai vannak, amelyekről biztos vagyok, hogy ezen poszt alatt idővel többet olvashat.
Egy szó, mint száz egy olyan usert keresek, avagy keresünk a karakterre, aki a tenyerében hordozná a karaktert és szívvel lélekkel töltené azt meg, nem elhanyagolva őt. Sok-sok játékot és izgalmat ígérhetek a megalkotója biztosan nem fog egy percig sem unatkozni!

A karakter canon volta miatt nem írnám le a történetét inkább csak annyit fűznék hozzá, ami jelenlegi módosításokkal jár az életében. Alec-el nem sokkal azelőtt szakítottatok, hogy Sebastian a poklot hozta el a világunkra, ami miatt mi pontosan oda mentünk annak a bugyrai közé. Most pedig az apád Asmodeus az, aki fogságban tartja őt és kétségbeesésünkben te lennél a kulcs a visszaszerzésére, hiszen biztosan miattad tartotta vissza az apád, avagy kérte őt a kiutunkért cserébe. Gyere hamar és mentsd meg a testvérem! Magnus Bane 124822942
400 +❖ szabad  

ranggal rendelkezem
Ajánlott tartalom
all the stories are true


Magnus Bane Empty
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Magnus Bane
» Magnus Bane
» Magnus Bane
» dublin ● electra & magnus