Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


dublin ● electra & magnus
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Magnus Bane
High Warlock
ranggal rendelkezem
Magnus Bane
all the stories are true


dublin ● electra & magnus Empty
i need you now

Mérhetetlenül nagyon szeretnék másokat okolni mindazért a fájdalomért, amely most kegyetlenül megfertőzte a mellkasomat. Okolhatnám az apámat, amiért elvette Alec emlékeit, saját magamat, amiért nem voltam ott vele, hogy segítsek nekik visszatérni, hogy ne kelljen meghozni ezt az áldozatot, amely olyan dominó effektust indított el, amelyből talán soha nem leszünk képesek igazán felépülni. Nekem legalábbis határozottan egy olyan sebet ejtett a lelkemen, amelyet habár alkohollal egy kicsit elfedhetek, de sosem fog igazán begyógyulni. Mindig ott lesz a lelkemen, hogy emlékeztessen mindarra, amit mérhetetlenül rosszul csináltam. Mert, habár szakítottam vele - talán akkor jogosnak tűnő okok miatt -, de egy pillanatra se szűntem meg őt szeretni. Ez lett pedig most a vesztem.
- Egyszerűen csak kellemesen élvezem az alkohol hatásait. - Csak akkor fogom igazán megbánni, ha abbahagyom, mert akkor csak idő kérdése, hogy beüssön a kellemetlen másnaposság, amelyre habár megvan a magam módszere, de inkább elkerülném, ha lehetséges. - Azt hittem, hogy egy lépéssel közelebb kerülünk a megoldáshoz Alec-el, akinek ugye semmi emléke nem volt arról, hogy mégis mi is van közöttünk. Ez egészen addig tiszta is volt, amíg meg nem érkezett elég sok késéssel és csak látnod kellett volna, hogy megértsd mégis miért is késett el. - Nem hibáztathatom, hogy továbblépett. Az emlékeivel együtt is megtehette volna ugyanezt, hiszen nem voltunk hivatalosan együtt valahogy mégis sokkal jobban fájt, mint azt valaha is gondoltam volna.
- Egyedül magamat okolhatom a történtek miatt, hiszen az én hibám volt, hogy a történtek ellenére próbálkoztam. Csak el kellett volna engednem azzal mindkettőnknek szívességet tettem volna. - Nem érezném magam ennyire nyomorultnak magam, mert nem kezdtem volna el reménykedni, hogy még helyrehozhatjuk azt, ami elromlott.

magnus & electra

❝  zene: sucker for painmegjegyzés: remélem tetszik dublin ● electra & magnus 124822942   ❞

Electra Bright imádja a posztot


Electra Bright
Warlock
ranggal rendelkezem
Electra Bright
all the stories are true


dublin ● electra & magnus Empty

To: Magnus Bane
Némileg hitetlenkedve bámultam a férfit, akit én többnyire erősnek láttam – de nem csodálkoztam túl sokáig, hisz be kellett látnom, ahogyan nekem, úgy másoknak is sülhetnek el balul a dolgai. Az élet egy hullámvasút, egyszer fent vagyunk, máskor lent. Magnus most tagadhatatlanul lent volt, a padlón, vagy még lentebb, amibe bele sem akartam gondolni. Határozottan aggódással töltött el a látványa. A fejemet ráztam gyengén a szavakra, miszerint többé-kevésbé sikerült kiinnia az alkoholos tartományát odahaza.
Leültettem a kanapéra, majd mellé telepedtem és a tárgyra tértem. Tudni akartam, mi történt vele, ki bántotta meg annyira, hogy ezt tegye magával.
- Senki sem érdemli meg, hogy így kibukjon, Magnus Bane – Direkt mondtam ki a teljes nevét, mintegy emlékeztetve arra, kihez jött át; nekem nem kellett hazudnia és elmondhatott bármit. – Kérlek, ne hozzam a harapófogót vagy ne keverjek igazmondó bájitalt, hanem meséld el, mi történt – Közben töltöttem a két pohárba a whiskyből, habár a szívem szerint nem tettem volna, de azt reméltem, ettől megered majd a nyelve. – Lehet, ritkán találkozunk, de rám számíthatsz, akármi történt – Valamiért úgy sejtettem, a szívét törte valaki újfent össze és ha igazam van, akkor tudtam, ki volt az. Alexander Lightwood. Néha magam sem tudtam, hogy megérdemli-e Magnust vagy sem, mert ez a „se veled, se nélküled” viszony… kívülállóként borzasztónak tűnt. Talán én ezért is hanyagoltam ezt a szerelem dolgot. Nem volt szükségem erre a plusz teherre, mikor amúgy is volt épp elég gondom. – Alec csinált valamit? – Kérdeztem végül rá, amennyiben ő nem mondott semmit magától.

Magnus Bane
High Warlock
ranggal rendelkezem
Magnus Bane
all the stories are true


dublin ● electra & magnus Empty
i need you now

Nem volt könnyű kinyitni a szívemet valakinek ennek ellenére mégis megtettem. Tudtam, hogy idővel majd kegyetlen fájdalom veszi át a helyét a mérhetetlen boldogságnak, amit éreztem, de koránt sem gondoltam, hogy ilyen hamar megtörténik majd. Nem róhatok fel neki igazán semmit sem, hiszen mindez előtt szakítottunk, de egy pillanatra sem szűntem meg őt szeretni és tudom, hogy ezzel ő is pontosan így volt. Mégis valahogy hatalmas pofonként ért az, hogy nem is emlékszik rám, de mindennek tetejében még egy másik személlyel is tölti az idejét. Nincs jogom féltékenynek lenni, hiszen én engedtem el, de a fájdalomnak, amely a szívembe költözött koránt sem parancsolhatok.
- Szia Lec. - Kicsit megingott az egyensúlyom, de még azelőtt megtámasztottam magam, hogy pofára estem volna, vagy más kellemetlen szituációba kerülnék. - Hát megpróbáltam kiinni magam az összes piámból és azért többé-kevésbé sikerült. - Mondjuk mindennek ellenére voltam elég józan a portálnyitáshoz és a fájdalom továbbra is élénken égette a mellkasomat így talán koránt sem értem el még a kellő hatást, a teljes megsemmisülést.
Nem ellenkeztem engedtem, hogy az kanapé irányába terelhessen ahová lehuppantam mellé és kicsit feldolgoztam, hogy a lakása, mintha a legutóbbi látogatásom óta egy kicsit jobban forogna. - Az igazság, hogy ezt én tettem saját magammal és csak magamnak köszönhetem. De nem azért jöttem, hogy búslakodjunk, hanem mert egyedül inni határozottan lehangoló. - Nem mondhatnám, hogy túl sok barátra tettem szert az életem során, akik velem együtt a hosszú életűekhez tartoztak. Általában halandók voltak, akiket közelebbről is megismertem, de mivel ők mindig elég hamar feledésbe merültek szükségem volt állandó szereplőkre is az életemben. Pontosan ezt volt az, ami egyenesen Electra-hoz terelt. Vagy talán az, hogy egyetlen warlock élete sem nevezhető könnyűnek.

magnus & electra

❝  zene: sucker for painmegjegyzés: remélem tetszik dublin ● electra & magnus 124822942   ❞

Electra Bright
Warlock
ranggal rendelkezem
Electra Bright
all the stories are true


dublin ● electra & magnus Empty

To: Magnus Bane
Magnus üzenete határozottan meglepett, talán pont azért, mert általában akkor kerestük fel egymást, ha nagyon nagy baj volt és szükségünk volt valakire, aki meghallgatott minket. Nem tudtam, ezúttal mi történhetett vele, de reméltem, hogy a szívét senki sem törte össze, sőt, titkon azt reméltem, hogy most nincs semmi baj, csak egy baráti iszogatásra vágyik. Tudom, naiv feltételezés volt. Mindenesetre megpróbáltam gyorsan rendet tenni, először mágia használata nélkül, majd meguntam a pakolgatást és a helyére raktam mindent az erőmmel. Még annyi időm volt, hogy a legjobb, legrégebbi whiskymet előkészítsem, mielőtt kopogást hallottam volna. Azonnal indultam, de mielőtt odaértem volna, az ajtót csettintéssel nyitottam ki.
- Hát szia, Magn-- - Kissé ledermedtem, ahogy odaérve megcsapott az alkohol szaga. Mint aki egy hete iszik, nagyjából ez fogalmazódott meg bennem. – Egek… mi a fene történt veled? – Pislogtam, majd megfogtam a karját és behúztam finoman a lakásba. Bezártam az ajtót utána és így fordultam felé. – Azt gondoltam, együtt iszunk, de te eléggé megalapoztad már a… - Sóhajtottam, ahogy végigmértem, szavakat keresve, amiket végül nem találtam meg. – Gyere, mesélj. Ki bántott meg ennyire? – A nappaliba húztam, majd a kanapéra ültettem és letelepedtem mellé. Egyelőre nem töltöttem whiskyt, úgy hittem, szüksége van egy kis józanodásra. Másrészt aggódtam érte, látszott rajta, hogy nagyon nem úgy alakultak a dolgai, ahogyan szerette volna.
Na nem mintha az én életem sínen lett volna.

Magnus Bane imádja a posztot


Magnus Bane
High Warlock
ranggal rendelkezem
Magnus Bane
all the stories are true


dublin ● electra & magnus Empty
i need you now

Azután, hogy Alexander-től elváltam egyenest magamra vállaltam a feladatot, hogy a lehető legtöbb alkoholt fogyasszam el és úgy gondolom, hogy sikert arattam, mert kis híján kiittam magam a készletemből és arra sem emlékszem, hogy mikor aludtam el. Egészen addig ittam míg nem ölelt engem körbe más, mint a végtelen sötétség. Szükségem volt egy napra míg összeszedtem magam és újra emberként voltam képes megjelenni, de ekkor már üzentem Electra-nak, hogyha nem zavarom, akkor meglátogatnám. Ki kellett szabadulnom a városból, hogy ne is gondoljak Alexander-re. Egy új kezdetre volt szükségem, ami nem lehetett teljesen az enyém, miközben egy leheletnyire volt tőlem a múltam állandó jelképe.
Nem pakoltam szinte semmit sem magammal egy kevés alkohol kívül, hiszen nem tart semeddig új ruhákat beszereznem majd, amelyeket felvehetek és nem akartam, hogy akár egy ing is emlékeztessen a fájdalomra, ami már így is szinte szüntelen volt a mellkasomban.
Még egy utolsó pillantást vetettem a lakásomra, amelyet egy kis időre szándékoztam magam mögött hagyni, mielőtt nyitottam volna egy portált és átléptem volna rajta. Jobban szerettem portálokon keresztül utazni, de néha én magam is kihasználtam a mondén eszközöket, mint a repülő. De most nem lett volna türelmem végigülni egy repülőutat még a kilátás sem vigasztalt volna jelenlegi helyzetben.
Mivel nem akartam feltűnést kelteni Electra környékén egy sikátorra nyitottam a portált, ahol szerencsére egy lélek sem tartózkodott. Ezután könnyedén indultam meg ismerősöm lakására, mert azért mégsem akartam a lakás kellős közepén megjelenni, mert azt még én sem venném feltétlenül jó néven, na meg persze nem is lenne lehetséges a sok védőmágia miatt, amely körbelengi otthonomat.
Ittam egy keveset a flaskámból majd határozottan kopogtattam az ajtaján és megvártam, míg kinyitja nekem azt.

magnus & electra

❝  zene: sucker for painmegjegyzés: remélem tetszik dublin ● electra & magnus 124822942   ❞

Electra Bright imádja a posztot


Magnus Bane
High Warlock
ranggal rendelkezem
Magnus Bane
all the stories are true


dublin ● electra & magnus Empty

régi barátság
dust & shadows

ranggal rendelkezem
Ajánlott tartalom
all the stories are true


dublin ● electra & magnus Empty
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Magnus Bane
» Magnus Bane
» Magnus Bane
» Magnus Bane
» Electra Ashblood