Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Magnus Bane
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


Magnus Bane Empty
-- elkelt karakter --

Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


Magnus Bane Empty

magnus bane
szabad
❖ play by
harry shum jr. / godfrey gao
❖ kor
több száz  
❖ faj
boszorkánymester
❖ rang
fő boszorkánymester
❖ város
new york
❖ foglalkozás
 brooklyn fő boszorkánymestere
❖ szexuális beállítottság
biszexuális  

Magnus habár canon karakter, nagyon fontos szálban fűződik hozzám, amit szeretnék megtartani ezért is dobnám fel eme hirdetést.  Magnus Bane 1842766431

Mikor kislányok voltunk az ikertestvéremmel megtámadtak minket és eme támadás napján az édesanyánk életét követelték a támadók. Akkor még nem voltunk tisztában azzal, hogy mi lakozik az ereinkben. A félelem, vagy talán szándékos volt - amit sosem ismernék be - vezérelt, mikor felgyújtottam őket a puszta akaratommal. A nővérem már csak az égő alakokra tért vissza. Te ezután nem sokkal kerültél az életünkbe felneveltél minket a különbségeink ellenére. Én semmit nem akartam, aminek a mágiához lehetett volna köze, a nővérem viszont megszállottja volt a mágiának és ez vezetett a halálához. Megígérted, hogy vigyázol rá, de Ő mégis meghalt. Ehhez pedig fűződne játék ötletem is, ami befolyásolná a kettejük kapcsolatát, amit ha hamar érkezel rögtön ki is játszhatunk, de ha mégsem, akkor sem kell szomorkodni, mert a múltban mindenképpen lefektetjük az alapokat.

Másrészt pedig Pandalena részéről is nagy szükség lenne a karakterre, hiszen gyerekkoruktól kezdve ismerik egymást és szoros kapocs fűzi őket egymáshoz, hiszen egymás mellett töltötték jóban-rosszban az örökkévalóságot és mindig ott voltak egymásnak, hogy támogassák a másikat, vagy pedig, hogy visszarántsák a másikat a valóságba, ha túl messzire ment. Most pedig a karakter alapja részben benne gyökerezik, hiszen valószínűleg egy közös ellenségnek köszönhetően rabolták el Panda-t, akire egy különleges átkot szórtak, aminek a részleteiről az érkező user-t szívesen tájékoztatom.

Nagyon fontos lenne, hogy megérkezz én tűkön ülve várlak, de szerintem sokan örülnének az érkezésednek!  olajbogyo
we need you badly

1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Magnus Bane
» Magnus Bane
» Magnus Bane
» dublin ● electra & magnus