Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Arthur Everett
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Arthur Everett Empty

Ophelia Merryhallow
Arthur Beckett Everett
A jelen az a pont, ahol az idő érintkezik az örökkévalósággal.
Grant Gustin Boszorkánymester199Boszorkánymester
the devil is in the details

❖ Becenév:
Arthie, Abe
❖ Születési hely, idõ:
Pokol, 1819. november 13.
❖ Családi állapot:
Egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
Hetero
❖ Foglalkozás:
Tanuló, diáktanács elnök, mágiakutató, hivatásos főköcsög
❖ Ismertetõ jel:
Nagyképű mosoly, kis méregfogak, kígyónyelv
❖ Átváltozás:
-
❖ Rang:
Boszorkánymester: Mivel mindig is az iskolában tartózkodott, minden idejét, erejét és képességét tanulásra és önmaga képzésére fordítja. Ritkán ugyan, de ha felkeltik az érdeklődését, akkor ilyen-olyan munkákra felbérelhető. Mániákusan kergeti a tudást és a hatalmat, épp ezért nehéz olyan munkára befogni, ami nem kutatásokkal kapcsolatos. Kétségtelenül megvan a tehetsége a mágiához, bár az is igaz, hogy rengeteg gyakorlással sajátította el azt, amire jelenleg képes.
❖ Család:
Apa: Arthur Everett a 19. századi Angliában élt egy okkultista csoport vezetőjeként. Egyike volt azoknak, akik egy rituálé során megidézték Evangeline-t. Arthur az édesapját csak Evangeline meséiből ismeri, viszont tiszteletből mégis megtartotta a férfi nevét és rangját, hiszen az apja halála után minden vagyon rászállt.
Anya: Evangeline, a négy lovas közül ő a háború megtestesítője. Arthur élete első 15-16 évét az anyja oldalán töltötte a Pokolban, egyfajta kapocs alakult ki közöttük, tekintve, hogy a fiú maradt egyedül életben Evangeline gyermekei közül. Arthur felnéz az anyjára, szinte szó nélkül engedelmeskedik neki.
❖ pozitív tulajdonságok
kalandkedvelő, rettenthetetlen, cél-orientált, pontos, magabiztos, ambiciózus, ravasz, gyakorlatias, szorgalmas, ragaszkodó
❖ negatív tulajdonságok
szarkasztikus, barátságtalan, öltelt, sznob, becsvágyó, bosszúálló, kritikus, főnökösködő, önző, elkényeztetett
❖ legnagyobb félelmed
Elveszíteni az anyja bizalmát
❖ legnagyobb vágyad
Elismert mágiakutatóvá válni
❖ legnagyobb titkod
Borzasztóan fél, hogy veszít a presztízséből és a népszerűségéből
❖ legnagyobb gyengeséged
A saját egója
❖ fõ fegyvered
-
look deeply into my eyes

Az Elemek Pavilonja körül csend honolt. Érthető, hiszen még nem kezdődött meg a tanítás, így bőven volt időm merengeni az élet dolgain.
Elvégre, milyen érdekes dolognak számított az, hogy egy démon és egy halandó gyermeke a vérében hordozta a mágiát. Az pedig még érdekfeszítőbbnek tűnt, hogy maga a varázslat mennyire sokszínű és rétegelt csoda volt.
A pavilon közepén helyezkedtem el törökülésben. A körülöttem lévő tóban koi halak úszkáltak, míg a víz felszínén tavirózsák ringatóztak. A pavilon tartóoszlopaira borostyán csavarodott fel, és egyedül csak a tartókban lobogó tűz tudta megfékezni őket a terjeszkedéstől. Fentről fény szűrődött be, miközben a szél frissen ásott föld illatát sodorta magával. Talán ez számított az egyetlen olyan helynek, ahol békésen tudtam tanulmányozni az elemi mágiát.
Kézmozdulatokat használtam a varázsláshoz. Először a tóban lévő vizet borzoltam fel. Annyira más benyomással volt rám ez a hely, mint a Pokol, amelyben életem első éveit töltöttem. Hiába nevelkedtem fel anyám mellett, hiába csörgedezett a véremben a pusztulás és a romlás, egyszerűen képtelen voltam szemet hunyni a hely szépsége felett.
Miközben a vízből egy gömböt formáltam, és a tenyeremben kezdtem dobálni, a gyerekkoromon kezdtem töprengeni: elvégre, mindenki arról magyarázott, hogy mennyire sanyarú sorsuk volt, vagy hogy a démoni szülőjük mennyire elhanyagolta őket… Én viszont más voltam.
Apámnak esélye sem volt arra, hogy magához vegyen. Csupán festményekről és anyám elmondásaiból ismertem őt, mégis büszkeségből, vagy tiszteletből az ő nevét viseltem. Sose éltem tudatlanságban, már kölyökkorom óta tisztában voltam azzal, hogy ki vagyok, ahogyan azzal, hogy valami nagyra hivatottan születtem. Ez persze nem jelentette azt, hogy anyám ne kényeztetett volna el, csupán annyit, hogy amióta képes voltam a varázslatra, őt akartam lenyűgözni.
Elengedtem a gömböt, így a visszazáporozó vízcseppek elriasztották a halakat. Ekkor vettem észre, hogy az egyik tavi rózsa borzasztó színben festett. Kinyúltam érte, varázslattal óvatosan a medence széléhez. Még mindig az járt az eszemben, hogy talán sose lesz elegendő időm arra, hogy mindent megtapasztaljak, elvégre a vadmágia – én így hívtam a zabolázhatatlan elemi mágiát – olyan ismeretlen terület volt a mai napig… Arról nem is beszélve, hogy borzasztóan ködös és hiányos tudással rendelkeztünk a varázslattal kapcsolatban.
A tavi rózsa gyógyításához a vízből nyertem energiát, hiszen a regenerálódás és a megújulás ahhoz az elemhez volt köthető. Erőlködnöm kellett, hogy a szirmok egy kicsit is jobb színben fessenek.
Nem voltam gyógyító, hiszen anyám jóvoltából pusztulás járt a nyomomban, ahhoz értettem igazán. A sötét praktikákhoz, a gonosz trükkökhöz, az illúziókhoz, a mérgekhez és a történelemhez.
A gondolataim folyamatosan elkalandoztak, így nehezemre esett a koncentráció: eszembe jutott, hogy a minap az egyik professzor megkérdezte tőlem, hogy meddig akarok még diák lenni. Sokan azt várnák tőlem, hogy legyek tanár, adjam át a tudásomat, de az túlságosan korlátolt dolog lenne. Épp elég volt vállalni a diákszövetséget. Aztán eszembe jutott, hogy rég hallottam anya felől, így még valamikor az évnyitó ceremónia előtt fel kellene keresnem őt is.
Hiába volt az iskola az otthonom, időnként egy börtönnek éreztem. Annak idején azért küldtek ide, hogy megóvjanak és erősödjek, most azonban azt érzem, hogy a szabályok inkább korlátolnak engem. Talán ezért is szerettem basáskodni mások felett évközben, mert valahol le kellett vezetnem a bennem lévő feszültséget, és az újoncok erre kiválóan alkalmasak voltak.
Mély levegőt vettem, kizártam a fejemből minden zavaró gondolatot, és ismét kapcsolatot teremtettem a természettel. Már csak azért is meg akartam gyógyítani azt a virágot.
Percek teltek el, aztán egy fél óra, egy óra, én pedig szüntelenül varázsoltam, egy kis buborékba zártam a tavirózsát, hogy a gyógyító energia teljesen átjárja. Amikor kinyitottam a szemeimet, a buborék kipukkadt, viszont a virág soha nem volt jobb állapotban.
Feltápászkodtam a földről. Most már elég higgadtnak éreztem magam, így elhagytam a pavilont, csak másnap jöttem rá, hogy a varázslatom többet rontott, mint használt.
Zsebre dugott kézzel sétáltam végig a sétányon, miközben egyre több ismerős és ismeretlen arccal futottam össze. Lassan megérkezett a többi diák, de engem egyikük se érdekelt igazán. Népszerűségemet anyai befolyásra és pénzre alapoztam, nem volt arra szükségem, hogy szeressenek, elég volt, ha féltek tőlem.
Átvágtam a parkon, biccentettem, vagy intettem annak, aki éppen rám köszönt, de nem álltam le senkivel se beszélgetni. A könyvtár felé vettem az irányt, hiszen szöget ütött a fejemben egy gondolat. Beléptem a helyiségbe, ahol egyből megcsapott a száraz pergamen és tinta illata. A sorok között mászkáltam, úgy tűnt, mintha céltalanul bolyonganék, pedig egy kötetet kerestem, csakhogy a katalógust átnézve kiderült, hogy a zárolt részlegen volt.
Kelletlenül grimaszoltam, nem akartam fényes nappal betörni oda, úgyhogy más olvasnivaló után nézelődtem. És milyen jól tettem! Miközben végigfutattam az ujjaimat a könyvek gerincein beszélgetésfoszlányokat hallottam. Egy varázslatról suttogtak és valami kutatásról, de akármennyire hallgatóztam, alig értettem belőle valamit.
Elbújtam, hogy ne vegyenek észre, amikor elhaladtak a sorok között, és a fejembe vettem, hogy utánajárok ennek a titkos projektnek, még ha belehalok, akkor is.

you can see the war inside


Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Arthur Everett Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  
❖ special warlock ❖

Drága Arthur! Arthur Everett 1842766431

Bevallom, hogy azt sem tudom igazán, hogy hol is kellene mindezt elkezdenem.. Már annyira nagyon vártam az érkezésedet, hogy azt szavakba nem lehet foglalni. Már attól a pillanattól kezdve, hogy kicsi drága Beckett képében megjelentél gondolat formában tudtam, hogy nagyon foglak imádni. Arthur Everett 1912333346
Imádtam az előtörténetedet, ahogy leírtad, hogy mennyire próbálkozol jót tenni és, hogy mennyi energiát elvesz tőled, hogy mennyire igyekezned kell ahhoz, hogy gyógyító, avagy a jó mágiát alkalmazd, hiszen a szülőd maga a háború lovasa.. Maga a főnyeremény. Arthur Everett 1842766431
Az is különlegesség, amit már imádtam az elején, hogy egy kis pokolban nevelkedett warlock vagy és, ami legszebb az egészben, hogy ugye egy démoni anyucival rendelkezel, ami ugye sokkalta ritkább, mint egy démoni apuci, szóval csupa különlegesség vagy, aminek megérkezésére már nagyon vártam, hiszen jó ideje tervben voltál és elmondhatatlanul örülök annak, hogy végre alakot öltöttél és most tényleg itt leszel közöttünk, hogy mindenki orra alá dörgölhesd, hogy te vagy a legjobb, hogy a saját szabályaid szerint élsz és senki nem szólhat bele.. Magyarán nagyon-nagy szükség volt a kis öntelt fejedre legalábbis nekem határozottan! Arthur Everett 1842766431
Végezetül pedig mielőtt még abbahagyom a nyálcsorgatást szeretném megjegyezni, hogy imádom, hogy mennyi energiát beleölsz egy karakterbe, hogy milyen kis apró részlettel egészíted ki az életét, amitől még különlegesebb lesz, úgyhogy emelem a kalapom előtted és továbbra is imádlak a további szaporodásodat pedig egyértelműen támogatom!  Arthur Everett 3959055962
Foglald le az igen csak jóképű arcodat - tudod maradnak a pöckök -, illetve a rangfoglalóba is vésd be magad szépen, utána pedig már csakis a tiéd a játéktér, hogy meghódítsd magadnak és vele együtt megannyi játékos szívét is a magad módján. Razz

Jó szórakozást kívánok, love!   Arthur Everett 3895934450  Arthur Everett 994504833


1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» William Everett
» Arthur Wohl
» Bank