Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Leviathan
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Leviathan Empty

Leviathan
Leviathan
Ímé, az õ reménykedése csalárd; puszta látása is halálra ijeszt!
Tom Ellis DémonokIdőtlenPokol hercege
   
the devil is in the details

   
❖ Becenév:
Nem feltétlenül szeretem a beceneveket, hiszen annak idején mindenkit okkal neveztek úgy, ahogy. Ennek ellenére gondolkodtam a kérdésen, perceket szántam halhatatlan életemből, hogy miként is nevezhetne bárki, aki olyan viszonyba kerül velem, hogy becézhessen. Nem jutottam túl sokra, azonban annyi konklúziót mégis le tudtam vonni az elmélkedésből, ha Levi-nek hívsz, élve nyúzlak meg.
   
❖ Születési hely, idõ:
Azt teljes bizonyossággal állíthatom, hogy létezik olyan szeglet ebben az univerzumban, mely színpadként szolgált megszületésemkor, s arra is nagy összegekkel fogadnék, hogy az előadás egyszeri és megismételhetetlen volt, így kell lennie pontos időpontjának is. Nézd el nekem, hogy az évezredek során mindkettőt elfelejtettem!
   
❖ Családi állapot:
A kérdés oly' egyszerű, s válasz is könnyen található rá, ha életem tekergő útját vizsgáljuk az érdeklődő szemével. Hiszen tengettem életem már rabláncok között szerelmes férjként, virult számra mosoly az özvegyi kötelességek pehelynyi terhe alatt, s számítottam szánakozó szemek sajnálatára egyedüllétem kietlen vidámparkjának hullámvasútján. Te azonban nem erre voltál kíváncsi, így eloszlatom a benned élő kételyt: jelenleg két kapcsolat között, bár nem keresek senkit, de ki tudja, mikor talál meg Kupido nyila?
   
❖ Szexuális beállítottság:
Az életben mennyi csodálatos és rejtélyes dolog létezik, melyek mindegyike csak arra vár, hogy felfedezzük. Hogy megtapasztaljuk, hogy magunkévá tegyük, hogy néha-néha félve engedjünk a kísértésnek... Ilyen volt az, amikor először ... nos, amikor először ... amikor először kóstoltam meg az olívabogyót. Talán másra számítottál? Remélem, nem okoztam azzal csalódást, hogy egyszerű heteroszexuális démon vagyok.
   
❖ Foglalkozás:
Nincsen előre meghatározott napirendem, mondhatjuk úgy, eléggé szabadelvűen telik minden napom a Pokol bugyraiban. Reggelente szeretek halhatatlan lelkeket kínozni, meggyötörni őket az elkövetett bűnökért; délelőtt némi testedzés, a vasak alatt izzadom és közben szélesebb vállakról álmodom; ebédre általában egy könnyed saláta a fiúkkal, megbeszélni a napi részvény-árfolyamokat; délután mindig pihenek, morcossá válok, ha nem tudom magam kialudni; este pedig a szórakozásé, a kikapcsolódásé, az őrült kihívásoké... Ki gondolta volna, hogy a mosókapszula tud finom is lenni?
   
❖ Ismertetõ jel:
Ezzel a kérdéskörrel kapcsolatban nem szaporítanám a szót, hiszen elég csak rám nézni és a fürkész szemek azonnal felismernek. No nem arról a sármos mosolyról, amit oly' könnyedén villantok a csodálatos hölgyemények felé, nem arról a kiváló és kifogástalan megjelenésről, mely mindig tökéletes áll rajtam márványba öntött alakomon, hanem a szememben bújó irigységről, mely pillantással ámulok rá mindenre, ami több, szebb, jobb, kívánatosabb nálam...
   
❖ Átváltozás:
Se vámpír, se vérfarkas nem vagyok, angyalnak születtem, démonként élek és démonként fogok ... tovább élni, amíg világ a világ.
   
❖ Rang:
Bukott angyal, bár a Pokol hercege kifejezést jobban szeretem, annak van egyfajta sava és borsa, annak van kisugárzása, attól egy pillanatra megáll mindenki szíve, már akinek természetesen van ilyesféle dobogó dolog a mellkasában. Visszatérve a gondolathoz: Lucifert szolgálom, de a saját kis birodalmamban én vagyok az úr, s ott bizony az van, amit én mondok, mert ha nem, akkor fejek fognak hullani! Meg kezek, lábak, vesék és májak, versbe szedett zsigerek és hájak!
   
❖ Család:
Két lányom ... illetve már csak egy. Nem, itt most nem fogsz hosszú elemzést látni arról, hogy milyen ő valójában, hiszen nem is ismerem. Még sosem találkoztam vele, hagytam kétségek és bizonytalanságban felnőni, hogy vajon ki lehetett az apja, s még mielőtt elérzékenyülnél, hogy így védtem őt az ellenségeimtől... Nem, egyszerűen nem érdekelt és most sem ezért jelenek meg az életében, hanem... Erről azonban majd csak később!
   
❖ pozitív tulajdonságok
Hiszen pontosan jól ismersz! Neked kell elmagyaráznom, hogy mégis milyen vagyok? Tudod, mit? Hallgatlak! Mondd csak el, hogy én milyen vagyok! Magabiztos? Valóban az vagyok, ezzel nem lőttél mellé, de kérdem én, aki évezredek óta a Pokol egyik hercege, az lehet puhány? Na, tessék jobban próbálkozni! Igen, kétségtelen és vitathatatlan, hogy jól bánok a szavakkal, de ez pozitív tulajdonság? Akiket így török meg, azok biztosan másképp vélekednek! Mondj még egyet! Gyerünk, gyerünk... Kenegesd még hájjal a lelkem! GYERÜNK! ... Igen, igazad van, kitartó vagyok és elszánt is, nagyon jól mondod, de őszinte? Pedig olyan jól csináltad eddig, majdnem megdicsértelek, de neked mindenképpen el kellett rontanod, igaz? Következetes, ez lett volna a jó válasz! Pedig annyit gyakoroltuk, nem? Te pedig mégis elrontod!
   
❖ negatív tulajdonságok
Köszönöm, nem kell tovább a segítséged, ezt magam is meg tudom oldani! Hiszen ki szereti, ha szembesítik a csalárd tényekkel és elmondják kígyónak, békának? Ezt inkább magam csinálom! Az irigy jelzőt venném legelsőnek a sorban, hiszen a hét elítélt erény közül talán ebben vagyok a bűnösebb, de nem tagadom, sőt, büszkén vállalom... És akkor ha már itt tartunk, akkor megemlítem a kevélységet is, hiszen néha annyira elragadtatom magam magamtól, hogy szinte már a szégyen kerülget! Persze csak viccelek, mint a legtöbb esetben, és egyre inkább érzem, hogy a többieknek igazuk van, amikor azt mondják, hogy rossz a humorom. No nem mintha azért szeretnének és azért tartanék ott, ahol vagyok... Azért inkább a könyörtelenségem és a szadizmusom a felelős. Kérlek, mondd, hogy ennyi elég és nem kell többet sanyargatnom magam!
   
❖ legnagyobb félelmed
Mindent elveszíteni, ami fontos nekem, a rangot, a birdalmat, a hatalmat. És a kopaszodás... Tudom, ha évezredek alatt elkerült ez a sanyarú sors, akkor már megmenekültem tőle, de mindig bennem van az a kisördög, hogy mi van, ha mégis elkezd hullani a hajam. Mert akkor oda a sárm, a csábító megjelenés és akkor már a pokol hercege címet is visszaadhatom, hogy utána elmenjek egy könyvelő irodába bérszámot fejteni. Ó, milyen sanyarú jövőkép!
   
❖ legnagyobb vágyad
Mindig is irigyeltem Lucifertől a Poklot, hiszen olyan kellemes, magával ragadó és csodálatos hely, amit keresve sem találhat jobbat egy magamfajta démon. De csitt gyermek! Nem tudhatja meg, hogy elkívánom tőle a királyságát!
   
❖ legnagyobb titkod
Van, ennyit bizton állíthatok, de most komolyan elvárod tőlem, hogy elcsacsogjam ország és világ előtt? Hogy minden ellenségem tudja, mivel lehetne megszorongatni a tö... szóval a királyi ékszereket? Hát jó, mindig is tudtam, hogy kegyetlen úr vagy, s tudom, hogy nem menekülnék a haragod elől, ha véletlenül nem válaszolnék erre a kérdésre, szóval... Andrew Lloyd Webber! Ítélj el, vess meg, gyűlölj érte, de szeretem a musicaleket! József és a színes, szélesvásznú álomkabát? Az operaház fantomja? Vagy éppenséggel a Macskák? Alig várom, hogy megkaparintsam végre Webber lelkét és az örökkévalósági írja nekem a csodálatos dalokat!
   
❖ legnagyobb gyengeséged
A lefejezést nehezen viselem, és ha egy penge szalad a szívembe, azt sem tűröm túlságosan jól, de fogadjunk, hogy téged nem is ez érdekel, igaz? Tönkreteszel ezekkel a kérdéseiddel, hogy minden szennyesemet ki kell teregetnem! Nos, jól van, jól van... Értem én, meg akarsz ismerni, de arra vannak ennél sokkalta jobb módszerek is! Nem? Szerinted egy kitöltendő kérdéssor a legmegfelelőbb? Legyen neked igazad! A hiúságom... Ezt akartad tudni, nem? Elég pár kedves szó, és a tenyeredből eszek. Mustárral és friss, foszlós kenyérrel...
   
❖ fõ fegyvered
Pedig nekem is van fő fegyverem, de most már juszt sem mondom el, hogy micsoda az! Pukkadjatok meg!
   
look deeply into my eyes

   
Az előtörténet szereplői kitalált alakok, a szövegben csúnya szavak hangzanak el, elolvasását semmilyen korosztálynak nem ajánlom.

Az első megállapítást, amit mindenképpen meg kell tennem: Isten egy buzi! Nem a szó homoszexuális értelmében, bár láttam az öreg munkásságában olyan dolgokat, ami ezt megkérdőjelezi bennem, de inkább arra értem az egészet, hogy egy óvodás szintjén álló hülyegyerek, aki csak azért küldött minket a pokol bugyrai közé, mert nem értettünk vele egyet. Persze, ő a főnök, a szava szent, de kérdem én: nem lehetett volna megbeszélni? Tartani egy meetinget, ahol fel lehet vázolni pro és contra, hogy az emberiség mennyire egy elkényeztetett horda, hogy az angyalok életében mennyi megkötés van és hogyan lehetne azokon lazítani? De nem, a vén csuhás egy megoldást látott, a testvéreim meg én azóta is nyögjük annak béklyóját.
Persze nem panaszkodom, hiszen mióta itt lent vagyok és a saját birodalmamban kapirgálok, azóta minden szép és kerek, azt csinálok, amit csak akarok, mégis ... és mindig el kell sóhajtanom magam, amikor erre gondolok ... irigykedve tekintek az emberekre. El sem tudják képzelni, hogy mennyire szabadok, mennyi hatalom van a kezükben a szabad akarat miatt, míg nekem rabigába hajtja a lelkem a rám szabott bűntetés. És irigye vagyok Lucifernek is, mert övé a Pokol, mert neki jutott az a kegy, hogy vezessen minket, és biztos vagyok benne, hogy ez rettentő felelősség, de szívem mélyén vágyom arra, hogy ez a teher nyomja a vállam. S ha már itt tartunk, akkor irigye vagyok Asmodeusnak is, hiszen övé a bujaság, míg nekem csak a féltékenység jutott. Irigye vagyok még ... nyughass szívem!
Megszámlálhatatlan dologra vágyom, ami több, szebb, jobb, mint én, s éppen ezért mozdultam ki oly' keveset birodalmam határain kívülre, ezért kerültem a halandók világát, ezért szakítottam el magam mindentől, ami új és vágyat ébreszthet bennem. Szemellenzőt vettem fel, befordultam saját magam világába, eltűntem a kíváncsi tekintetek elől, egy esemény azonban megtalált, s újra felnyitotta a szemet...
Pár hónappal ezelőttig nem is foglalkoztam velük, az ikrekkel, akik másfél évszázaddal ezelőtt születtek, mert szánalmasan jelentéktelenek voltak számomra, most mégis előbújtam a magamra erőltetett kalodából, hiszen egyikük meghalt. Persze hidegen is hagyhatott volna az értéktelen élet elmúlása, de az oka mellett, amiért most súlytalan lelke a Purgatórium végtelen folyamában lebeg, nem hagy nyugodni. Egy démonidézést során vesztette életét, s én tudni akarom, tudnom kell, hogy ki volt az a felelőtlen fattyú, aki elpusztította a tulajdonom. Aki volt olyan merész, hogy ilyen módon szállt velem szembe. Aki volt olyan ostoba, hogy kihívja maga ellen a sorsot és keresztbe tegyen nekem. Ezért is teszem most ezt a kis kitérőt, amit hozzád intézek te gennyláda!
Megkereslek, megtalállak és megkínozlak! Még nem tudom, hogy milyen válogatott módszereknek teszlek ki, de ha azt hitted, hogy az életed eddig sanyarú volt, akkor biztosítalak róla, hogy ezek után azt fogod kívánni, bárcsak soha meg sem születtél volna. Szóval félj engem, mert eljövök érted!
   
you can see the war inside

   

Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


Leviathan Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  
❖ hello daddy ❖

Drága Levibabathan!  Leviathan 4216114573  

Bocsáss meg nekem, hogy ilyen lassan jutottam el ide a lapodhoz, de mindig sikerült valaminek beszippantania, azonban most már itt vagyok és senki nem tud engem innen aztán elüldözni!
Mondanom sem kell, hogy már nagyon vártam eme karakter lelkes megalkotóját és igazán jó kezekbe került, hiszen a lapod részleteit olvasva is alig bírtam ki, hogy ne mosolyodjak el, amikor a suliban voltam.. Olívabogyóó.. Hááát nem erre számítottam, de legalább biztosan tudom, hogy a humorod a helyén van. Razz
Rettenetesen lenyügöző stílusod van, teljesen magával ragadó olyan gyönyörűen fogalmazol, hogy szinte olvastatta magát az irományod.. Lenyűgöző módon sikerült megragadnod a karaktert,a miért nem is lehetnék hálásabb és már alig várom, hogy a játéktéren is megtapasztalhassam ezt az igazán lebilincselő személyiségedet. Razz
Sokáig vártam rád apuci, kíváncsi vagyok mégis milyen tervek vannak a sötét kis elmédben, de azt hiszem erre csak a játéktéren kerül sor, szóval gyere és játsszunk.  Leviathan 4068121422

Gyorsan ejtsd meg a szükséges foglalókat, de utána már semmi nem fog megállítani abban, hogy meghódítsd a játékteret, a világot, vagy ha úgy tetszik, akkor a poklot.  :aww:

Jó szórakozást kívánok!  olajbogyo


1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Leviathan
» Leviathan
» Leviathan
» Leviathan
» Leviathan ♥