Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Azazel
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Azazel Empty


Azazel
Ne nézz túl hosszan az árnyra, mert démon nézhet vissza rád.  
Misha Collins DémonA kezdetektől. Pokol Herceg
the devil is in the details

❖ Becenév:
Egyszer valaki megpróbálta... többször nem tudja megpróbálni.
❖ Születési hely, idõ:
Mennyek, nagyon, nagyon, nagyon régen.
❖ Családi állapot:
Jobb kezem.
❖ Szexuális beállítottság:
Hetero
❖ Foglalkozás:
Pokol Hadnagya
❖ Ismertetõ jel:
Hátam mögött hagyott hullák?
❖ Átváltozás:
-
❖ Rang:
Pokol Herceg
❖ Család:
Minek az?
look deeply into my eyes

5 pozitív tulajdonság
Stratéga, gyilkos, sorozatgyilkos, tömeggyilkos, őrült.
5 negatív tulajdonság
Nincsen negatív tulajdonságom, a legjobb vagyok.
5 dolog, amit szeretsz
Vér, szenvedés, halálsikoly, utolsó lélegzet, hullák.  
5 dolog, amit nem szeretsz
Mindent szeretek
Legnagyobb félelmed
Hogy kihalnak az emberek és nem tudok mit megenni reggelire
Legnagyobb vágyad
Sátánnak lenni menő lenne.  
Legnagyobb gyengeséged
Talán a szívem. Nagyon nagy és mindenkit befogad.  
Legnagyobb titkod
Szeretem a csokit.   
Rejtett tehetséged
Mesterien tudok kacsingatni.  
Fõ fegyvered
-
Hobbi
Ölés?
Kedvenc étel
Csoki
Kedvenc ital
Csokis shake
Kutya vagy Macska
A keveréke  
Allergia
nincs
Bal vagy jobbkezes
jobb
Fura/Idegesítõ szokás
nincsen
Szervezett vagy rumlis
Szervezett  
Dohány, alkohol, drog
Drogot előre, dohány jöhet másodiknak és aztán az alkohol harmadiknak.
you can see the war inside

- Lépj elő, Azazel a Fegyverek Kovácsa, hogy elvégezzük az ítéletet és száműzzünk a Mennyországból! Lucifer követése az emberek iránti gyűlöletben bűn. Ezennel megfosztunk a rangodtól és soha többet nem tehetted be a lábadat az égi területekre! Kezeim, lábaim, szárnyaim megbilincselve, de én mosolyogva topogok Michael elé, és a szemébe nézek az arkangyalnak, s a tekintetemben nem látszik semmiféle félelem, csak izgalom és kalandvágyás.
- Gyerünk már, Bátyám! Még a végén azt hiszem, hogy puhány vagy és nem mered megtenni azt a feladatot amit kiszabtak rád! Mert hát elég nehéz hóhérnak lenni nem igaz? Elvégezni az ítéleteket, megölni a testvéreidet. Mert hát tudjuk azt, hogy nagyon kevés angyal éli túl a zuhanást. Mondd milyen érzés megölni egy fajtársadat? Ez nem nagyobb bűn, mint amit én elkövettem? Te kis képmutató, álszent szárnyas. Mániákusan nevetek fel és hirtelen közelebb hajolok az arcához mindenki nagy ijedtségére.
- Eljövök érted, Michael. S a levágott szárnyaid fogják majd díszíteni az új otthonom falait. Mert én túl fogom élni, ezt elhiheted. Suttogom a fülébe a szavakat, majd hátrébb állok és a kezeimet széttárva a levegőbe kiálltok egy óriási nagy kacajjal.
- Az egyetlen igaz Úr, Lucifer! S akkor lehajítanak a Mennyországból, a zuhanásom emberi szemekkel olyan lehet, mintha egy hullócsillag lenne. A bilincseim maguktól szakadnak le rólam, a testem ég belülről, ordítok a fájdalomtól. Ki kell bírnom, nem halhatok meg. Lucifer mellett kell lennem, és meg kell bosszulnom ezt a tettet. Becsapódásom pillanatában elvesztem az eszméletemet és csak néhány nap múlva térek magamhoz. Szépen lassan végig pillantok ezen az új világon és elvigyorodom. Szabad vagyok.

***
Nem sűrűn hagyom el a Poklot, de már kellett egy kicsit a kikapcsolódás. Már komolyan a fejem szétmegy azoktól a rengeteg új lélektől akiket kapok, hogy kiképezzem őket tökéletes katonákká. Mert hát biztos vagyok benne, hogy nem sokára háború lesz és minél több a csapataink létszáma annál jobb. S több ember választja a rossz utat, mint a jót, így sokkal több emberi lélek száll le hozzánk, mint fel a tollasokhoz. Teleportációval érkezem meg az egyik bár hátsó bejáratához és egy mosolyt varázsolva az arcomra kerülöm meg az épületet, hogy a főbejáraton át bejussak a pulthoz, ahol az alkohol vár. Ránézek az ott szaladgáló személyzetre és szinte már elnevetem magam annyira nevetségesek ezek a halandók.
- Dupla whisky. Adom le a rendelésemet, majd amint megkapom az italomat biccentek egyet köszönésképpen és a bárszékkel hátat fordítok a pultnak, hogy lássam a benti tömeget. A szemmel végigpásztázom a környéket, és egy személyen áll meg a tekintetem. Éreztem én, hogy amióta bejöttem valaki néz, de azt hittem csak paranoiás vagyok. De hát ezek szerint kiderült, hogy nem. Mert ott bizony egy árnyvadász áll és eléggé kiszemelt. Jaaj, most mit tegyek? Elfutok. Háhh, apró elemeire szakítom a kis pajtást. Egy ideig farkasszemet nézek vele, majd a fejemmel intek neki, hogy fáradjon ide mellém, s visszafordulok a pulthoz.
- Hozz egy kört neki is. Mutatok már a mellettem megjelenő srácra. Kis fiatal szegény, túl fiatal a halálhoz. De hát fiatalság bolondság szokták mondani.
- Meg foglak ölni démon. Nem hagyod el élve ezt a kocsmát! Elnevetem magam erre az üres fenyegetésre és a poharára mutatok, hogy igya meg.
- Elsőnek is, el fogom élve hagyni ezt a helyet, mivel nem fogod ezt a halandók előtt művelni, ugye? Másodszor, biztos vagyok benne, hogy ha el is hagyom ezt a helyet, nem én fogok meghalni, hanem te. Szóval idd meg azt a sz*rt mielőtt ledugom a torkodon és gyere ki, hogy a végtagjaidat fellógassam a városháza kapuira! Villan meg a szemem, majd lehúzom az italomat.
- Ő állja a számlát. Mutatok a vadászra, majd indulok is kifelé s meg nem állok míg be nem térek az egyik sikátorba. Amint meglátom a kis ellenségemet elmosolyodom.
- Mielőtt megölnélek, azért bemutatkozom, hogy tudd ki küldött a halálba. Az energiámat kiengedve olyan hullámot hozok létre ami hipp-hopp ledönti a lábáról a vadászt. Háhh, kis nyavalyás. Még azt sem bírja ki, ahogy kiengedem az erőmet.
- Én vagyok Azazel, a Pokol seregeinek hadvezére! S ezennel téged darabokra szaggatlak!

dust and shadows


Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Azazel Empty


gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  

❖ Azazel, a Fegyverek Kovácsa  ❖
Drága Azazel!
Nagy örömömre szolgál, hogy elfogadhatom és elsőként köszönthetem az oldalon a Fegyverek Kovácsát, a démonseregek Hadnagyát, a Pokol egyik kiemelkedő és igencsak jóképű hercegét! Azazel 4216114573 Elfogult volnék egy csöppet? Megeshet. Azazel 951673066 Ne ítéljetek el!
Nagyon tetszett a lapod, azt hiszem, a pszichopata (' nak tűnő, de természetesen egyáltalán nem) karakterek iránti vonzalmam nálad jutott el a tetőpontra. Már a családi állapotod is megmosolyogtatott, a pozitív tulajdonságaidon viszont nem győztem vigyorogni. Nem gondolod, hogy pofátlanság ennyire túlfényezni magad? Very Happy A legelőnyösebb oldaladdal szeretnéd belopni magad a szívünkbe, mi? Szerénységből pedig példát vehetnél Lucifertől, a negatív tulajdonságaid könnyekig fakasztottak! Sosem gondoltam volna, hogy Azazel ilyen mértékben megnyílik majd nekünk! Azazel 1868015316
Na, de hogy komolyra fordítsuk a szót: a humorvilágod valami egészen elképesztően elborult és szórakoztató! Very Happy Imádtam a rövid kérdésekre adott válaszaidat, és előre féltem, hogy ezek után az előtörténeted milyen lesz. Nem csalódtam - őrült! Brutális, démoni, és még órákig sorolhatnám. Emlékeztess, hogy téged ne akarjalak soha elrabolni egy körre - ne ezzel a pofimmal! Azazel 2148618046
Úgy érzem, remekül fogsz boldogulni Azazellel, remekül elkaptad ezt a félig gonosz, félig őrült vonalat. Már alig várom, hogy olvassam a köreidet - messziről, biztos távolságból! Very Happy Így hát nem is tartalak fel tovább - kinek lenne hozzá mersze? -, irány a foglaló, stoppold le ezt a gyönyörű arcot, aztán hódítsd meg a játékteret! Fantasztikus játékokat kívánok neked! Azazel 3599951072 Ne ölj meg azért mindenkit, jó?
Én meg megyek és letörlöm végre a vigyort a képemről. Teljesen görcsbe állt az arcom miattad... Razz


1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Azazel
» Azazel
» Azazel
» Azazel; my number one enemy
» Zeroth & Azazel 1700-as évek.