Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Utcák
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Utcák Empty
-- szabad játéktér --

Pandalena Frost
Warlock
ranggal rendelkezem
Pandalena Frost
all the stories are true


Utcák Empty
panda & taharial
❀ what do you want?
- Hát lehet, hogy egykoron az voltál, de szerintem itt az ideje, hogy megkapd a kis figyelmeztető cetlit, hogy a szituáció megváltozott. - Démoni energia árad belőle és, ha egy kicsit másabb is, mint a megszokott még akkor sem kifejezetten jelenti azt, hogy angyal lenne. Na, meg persze egyszerre kettő nem lehet. Azt hittem, hogy nekem vannak komoly problémáim, de valamiért most kezdem azt érezni, hogy ennek az angyaldémonnak még több gondja van, mint nekem. Ha már valaki démon lett - legyen az ok bármi - elég kevés az esély arra, hogy újra a mennyek szeretetét fogja élvezni valaha is. A démoni vér megváltoztat, ahogy maga a lét is. Lehet egy darabig ellenállni és azt mondani, hogy nem csábít, nem vonz magához, nem változtat meg, de ezzel csak az elkerülhetetlent tologatja.
- Ha vele kapcsolatban vannak kérdéseid, akkor nagyon rossz helyen kopogtatsz kedvesem, mert még csak most tudtam meg, hogy ő az apám és különösebben így sem érdekel engem maga a pokol dicsőséges ura. - Persze a hangomban ott van a gúny, hiszen semmit nem érzek Lucifer-rel kapcsolatban. Kellene egyáltalán? Eddig azt sem tudtam, hogy ő az apám, aztán meg ott van az a faktor is, hogy igazából hidegen hagy a pokolban zajló háborúk, hatalomharcok, hiszen nekem semmi közöm nincs az egészhez.
rövidketeaaam Utcák 1842766431  ❀

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Utcák Empty
we need to talk
Szinte játszi könnyedséggel sikerül uralmam alá vonni ezt az újdonsült erőt, s mégis majdhogynem bizonytalanul állok a lány előtt. Nem akarom használni, az erőszak messze áll tőlem, de látom a szemében, érzem a lelkéből áradó félelmet és kételyt, ahogy a sötétség apránként hálózza be. Nem tudok a lelkébe nézni, messze vagyunk egymástól és erőszakkal az elméjébe törni erős kezdés lenne. Biztos vagyok benne, hogy megvan a módja egy egyszerűbb, békésebb útnak is.
- A nevem Taharial, a tisztaság angyala vagyok.
Kihúzom magamat, büszke vagyok rangomra, még ha először nehezére is esne elhinnie, hogy még mindig őrzöm azt a büszkeséget és szeretetet az Atya irányába. Ám, ha erősen koncentrálna, a képességei segítségével biztosan ki tudná szűrni, hogy az erőm nem egészen démoni. Lélekben sohasem buktam el, hiába szegték szárnyaim.
- Nem szeretnélek bántani, csak pár kérdést tennék fel neked az apáddal kapcsolatban.
Egy apró mosoly játszik az ajkaimon, udvarias, nem érzelmekkel telt. Nem szokásunk érezni, vagy az érzelmeinkkel manipulálni, ezt meghagyjuk az igazi démonoknak. Egyszerűen csak látom, hogy szüksége van egy kis lökésre, valamire, ami elűzi a bizonytalanságát.
you & me ﴿

Pandalena Frost
Warlock
ranggal rendelkezem
Pandalena Frost
all the stories are true


Utcák Empty
panda & taharial
❀ what do you want?
Az utóbbi időben igen csak összecsaptak a fejem felett a hullámok és egyre inkább kezdem úgy érezni, hogy elveszítem az irányítást az erőm és a teljes lényem felett. Nem tudom, hogy miért keveredtem bele az egész démoni háborúba, amihez talán egyedül annyi közöm lehet, hogy - mint kiderült - Lucifer az apám. Nem tudom, hogy mit számítanék neki, hiszen elég kevés démon mondhatja el magáról azt, hogy megérdemelne valami az év apuci, vagy anyuci díjat. Többnyire csak szórakozásból, vagy unalomból párosodnak, hogy aztán az erőt, amelyet a gyermekük birtokol elpusztíthassák, a részükké olvaszthassák. Nem akarok Azazel mellé állni, hiszen valahogy úgy érzem veszélyesebb lehet szembeszegülni az apámmal, aki talán tud rólam, talán nem.. De ez az átok, amellyel neki köszönhetően szenvedek, nem fogok sokra jutni ez egyszer már biztos. Bár talán az lenne az első és leglogikusabb lépés, ha fognám magam és segítséget kérnék valakitől. De a makacsságom mint mindig, most is is győzedelmeskedik.
Gondolataimba temetkezve járom az utcákat, mérhetetlenül távol a szokásos közegemtől, de szükségem volt egy segítségre, ami kívülálló és lehetőleg nem annyira közeli, de azért ne is kelljen feltűnően másik városba utaznom érte. A gondolataimból egy hang szakít ki és szinte rögtön megfordulok. Számomra ismeretlen arc tárul elém és akármennyire is próbálom felmérni nem hiszem, hogy valaha is találkoztunk volna, de abban biztos vagyok, hogy démoni energiát sugároz. Mégis, mit tettem, hogy egyre több démon bukkanjon fel az életemben? Tökéletesen megvoltam nélkülük is. Valami nagyon nem stimmelhet a pokolban, ha már ilyen népszerű vagyok. Bár eddig nem értem miért nem kerestek.. Talán nem is sejtették, hogy ki vagyok? Ha pedig így van, hogy találtak rám?
- Öööö.. Először is megtudhatnám, hogy ki is vagy? - Kezdek már egy kicsit paranoiás lenni, aminek lehet köze az elrablásomhoz, az átokhoz és mindenhez, ami az utóbbi időben történt velem. Az életem az elmúlt száz évben nem volt olyan forgalmas, mint most ebben az egyben.

megjöttem Utcák 1842766431  ❀

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Utcák Empty
we need to talk
Hatalmas erőt érzékeltem Staten Island területéről, amikor megpróbáltam felmérni a New York városát elfoglaló boszorkánymestereket. Értesítettek róla, hogy legalább 5 nagyobb hatalmú is tartózkodik itt, szóval legyek óvatos, amikor leellenőrzöm őket. Mégis, én most a feltételezhetően az egyik legidősebb felé tartottam. Nem volt nehéz követni, de még csak megtalálni sem, hiszen hiába tartotta kontroll alatt, attól még érzékelhető volt az ereje. Az egyik sarkon hamarabb elfordultam, nem tudom, hogy észrevett-e, de mindenképpen elé akartam kerülni, így azt a démoni erőt, amit a bukással örököltem, végre kipróbálhattam. Ugyan furcsa volt, de két háztömbnyit tudtam haladni, majd árnyból ismét az eredeti alakomat öltöttem magamra, és még éppen, mielőtt elhaladt volna, kiléptem elé az utcára.
- Elnézést, lenne rám egy kis időd?
Nem akartam ráerőszakolni magamat, legalább is ha sikerülne vele egyezségre jutnom minden probléma nélkül, az mindkettőnknek könnyebb lenne. Egyelőre még nem tudom, mennyre is sikerülne kontroll alatt tartanom az erőmet, ha mégis erőszakhoz kellene folyamodnom, hogy információkat szerezzek, és nem is akarnám megsérteni. Nem azért kaptam ezt az erőt, hogy másokat bántsak vele, hanem, hogy atyánk akaratát vigyem véghez. Még ha ez részben rajta keresztül is történne, mint a mennyek küldöttje, nem árthatok az ártatlanoknak, csak akkor sújthatok le isten nevében, ha ellenkezni óhajtana. Így hát igyekszem minél barátságosabb kisugárzást árasztani, még ha konkrétan nem is mosolygok rá.
you & me ﴿

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Utcák Empty
***

ranggal rendelkezem
Ajánlott tartalom
all the stories are true


Utcák Empty
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Utcák
» Utcák
» Utcák
» Utcák
» Környezõ utcák