Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Asmodeus
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Asmodeus Empty

This is my secret, darling
Asmodeus
vagyok. A Pokol kilenc hercegének egyike. Valaha szeráf voltam, az angyalok egyike.
Ian SomerhalderDémonTöbb ezer évPokol herceg
the devil is in the details

❖ Becenév:
Sokféle becenév elhagyta már a nők ajkát, miközben velem voltak. De maradjunk csak az Asmodeusnál, vagy ha jóban vagyunk, hívhatsz Asmonak is.
❖ Születési hely, idõ:
Évezredekkel ezelőtt a Mennyországban
❖ Családi állapot:
Bonyolult
❖ Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
❖ Foglalkozás:
Lelkek felfalása, szex a nőkkel (utódok nemzése, hogy szebben fogalmazzak), gyilkolás... mikor mit csinálok éppen.
❖ Ismertetõ jel:
Macskaszerű szemek aranyszínben vagy épp zöldben, ha engedem láttatni
❖ Átváltozás:
-
❖ Rang:
Egy vagyok a Pokol hercegei közül, s Edom fölött uralkodom Lilithel. A lényeg, hogy magas rangom van, ami azt illeti, tehát ne akarj ujjat húzni velem, úgyis te járod meg.
❖ Család:
Ó, ha tudnám, hány meg hány gyermekem szaladgál szabadon a világon... nos, a legtöbbet már felfaltam. A halhatatlanságukból táplálkozom, hogy én magam erősebb lehessek. Ám van egy különleges lélek: Magnus Bane. Rá vagyok a legbüszkébb, s pont ez az, amiért az ő lelkét fogom elfogyasztani a legszívesebben. S miért lesz ez a legédesebb? Mert elérem, hogy önként adja át magát nekem. Nem hiszed, hogy sikerül? Nos, megvannak a magam módszerei, s hidd csak el, nem mondhat nemet nekem a saját fiam.
❖ pozitív tulajdonságok
Szexi vagyok, sármos, ellenállhatatlan, lehengerlő, jól vág az eszem, halhatatlan vagyok, ezernyi kínzási módszert ismerek, ilyesmik. Soroljam még? Ó, a legjobbat kihagytam, amit sokszor mondtak már: jó vagyok az ágyban.
❖ negatív tulajdonságok
Én magam nem tudnék semmi ilyesmit mondani, de másoknak soha véget nem érő listája volna a negatív tulajdonságaimról. Többek közt a hidegvérű gyilkosságomat utálják, vagy azt, hogy képtelen vagyok megállni a gyilkolást, az önfejűségem és makacsságom sem nevezhető épp erénynek.
❖ legnagyobb félelmed
Nem félek semmitől, hiszen nincs okom rá.
❖ legnagyobb vágyad
Amit már említettem. Az, hogy Magnus Bane a saját akaratából álljon kötélnek, s adja át magát nekem, a halhatatlanságát, az egész lényét.
❖ legnagyobb titkod
Ha volna sem árulnám el, kedvesem.
❖ legnagyobb gyengeséged
Nincs gyengeségem, sajnálom.
look deeply into my eyes

Asmodeus vagyok. A Pokol kilenc hercegének egyike. Valaha szeráf voltam, az angyalok egyike. Egy számtalan egyénből álló társaság tagja. Aztán jött a háború, és úgy buktunk alá az égből, mint a csillagok. Én is követtem a Fényhozót, a Hajnalcsillagot, mert az egyik fő tanácsadója voltam. Amikor ő alábukott, én is alábuktam. Magával vitt a Pokolba, és a kilenc uralkodó egyikévé tett ott. Amennyiben érdekel, valóban jobb a Pokolban uralkodni, mint a Mennyben szolgálni. Részemről mindkettőt próbáltam.

***

- Nos, érdekel, ki vagyok? A rövid bemutatkozásom nem volt elég? Már tudod, hogy a Pokol hercegei közé tartozom. Démon vagyok. Mondhatni, a végzeted. Mit akarsz még ezen kívül? – Néztem érdeklődve az áldozatomra. Egy árnyvadász volt, viszont már semmi élet nem volt benne szinte. Haldoklott. Nem volt ereje arra sem, hogy aktiválja a gyógyító rúnáját, vagy hogy segítségért kiáltson. Meg hát, amúgy sem hallotta volna senki. Mikor legutóbb elájult, a pokolba hoztam, s itt senki sem lett volna, aki segít rajta.
- Legalább… tudni akarom, ki fog megölni. – Nyöszörögte halkan, miközben én odaléptem hozzá. Ujjaimat a torka köré fontam, így emeltem fel a földről, egészen addig, míg a lábai már nem érték el a földet. Nyögött, fájdalmasan és kétségbeesetten, ahogy csuklóm után kapott. Az életét akarta meghosszabbítani, akár pillanatokkal, percekkel. Végül visszaállítottam a földre, mígnem löktem rajta egyet. Újból a földre zuhant, míg én leültem. A saját birodalomban az a jó, hogy mindent úgy alakítasz ki, ahogyan neked tetszik. De elég a félrebeszélésből. Az áldozatomat kezdtem figyelni, ahogy a felköhögött vért nézte maga előtt. Egy határozott, erős srác volt a maga módján, egészen addig a pillanatig, míg nem találkozott velem. Hasonlított valakire. Épp ez volt az, ami arra késztetett, hogy játszópartnert alakítsak belőle, s a halálát akarjam.
- Pont olyan vagy, mint a fiam „szerelme”. – Nevettem fel erőltetetten, miközben felkönyököltem a szék karfájára. Tenyeremen támasztottam meg az államat, míg lábaimat keresztbe raktam. Az árnyvadász rám emelte tekintetét, ahogy felém fordult. A földön támaszkodott a kezeivel, szemeiben már alig volt fény.
- Hogy mi? – Kérdezett vissza, mire én sóhajtottam egy nagyobbat.
- Hasonlítasz Alexander Lightwoodra. Nem mondták még? Ugyanolyan az arcotok formája, vagy a szemeitek színe. De talán még a szátok íve is. A hajad… tudod, ez roppant idegesítő. Egy Alexander is elég, nemhogy kettő. De ne aggódj, nemsokára lefaragok ebből a hatalmas nagy mennyiségből. – Itt megálltam egy pillanatra, majd egy mosoly kíséretében folytattam. – A te haláloddal.
Az árnyvadász összerezzent, majd maga elé kezdett bámulni. Aztán eszébe jutott a parabatai rúnája, s a társa. Úgy érezte, van némi esélye a túlélésre. Arra, hogy ne itt és ne most haljon meg.
- Min gondolkozol, kérlek? Azon, hogy a társad képes lesz eljönni érted ide, mielőtt meghalsz? Ugyan. Kár álmodoznod erről. Viszont, ha már annyira érdekelt, ki és mi vagyok, akkor mesélek. – Fürkésztem néhány pillanatig az alakját, mire újra rám emelte a tekintetét.
- Hallani akarom… és nem fogok itt meghalni. – Sziszegte határozottan. Számomra szórakoztató volt az emberek kitartása, önfejűsége, makacssága. Bár ez már inkább… hm, nem is tudom. Ostobaság kérdése volt.
- Bizonyára hallottál már Magnus Baneről. Nos, én az ő apja vagyok. S mint már említettem, cseppet bosszantó volt egy Alexander-klónt látnom a személyedben. A fiam úgy ragaszkodik ahhoz az árnyvadászhoz, mintha az élete múlna rajta. Szerelmes. Ugyanakkor tudja nagyon jól, hogy ezzel… mármint azzal, hogy szeret valakit, bajba sodorja. Mégsem képes elszakadni tőle. Pedig ő arra kárhoztatott, hogy egymaga legyen. Na és persze arra, hogy végül a halhatatlanságát önmaga adja át nekem. Ehhez kell Alexander. Ő az én ütőkártyám, a fegyverem. Ha őt elveszem Magnustól, talán lesz olyan készséges és átadja magát. Ettől lesz édes a lelke… mondhatni, ennél szebb győzelem nem is létezik. – Megnyaltam a szám szélét, ahogy arra gondoltam, Magnus az enyém lesz.
A fiú nyelt egy nagyot, s szinte hallottam a szívdobogását, ami egyre gyorsabb volt. Aggódott vagy éppenséggel félt. Igen, inkább utóbbi.
- Tudom, ki ő… de nem teheted ezt a fiaddal. Kegyetlenség! Egy kicsit sem kötődsz hozzá? Egy kicsit sem érdekel az, hogy esetlegesen boldog legyen? – A tekintetét az enyémbe fúrta. Én meg egyszerűen kinevettem.
- Mégis kinek hiszel engem, kölyök? Démon vagyok, ha netán elfelejtetted volna. Nem kötődöm hozzá egy cseppet sem, azon túl, hogy szükségem van az életére. Az ő halhatatlansága az enyém, hiszen én magam nemzettem, így engem illet. Nem mást. Nem hagyhatom, hogy esetlegesen máshogyan végezze az a boszorkánymester. Másrészről, remek kis szórakozás tönkretennem az életét, s a kis lelkivilágát. Hidd el, ha démon lennél, te is így éreznéd, sőt, pontosan ugyanígy cselekednél. – Magyaráztam, miközben felálltam. Elindultam felé. Úgy véltem, a mesedélutánnak ideje véget érnie, hiszen mit is mondhattam volna még el? Másrészről: minek? Bár Lunát még megemlíthettem volna, aki szintén egyfajta gyengepontja Magnusnak, akárcsak Alec. Hiszen azt a lányt, az ikertestvérével együtt nevelgette éveken keresztül. Kötődnek egymáshoz, elég szorosan.
- Minden démon őrült… mindegyikőtökre halál vár! Ha nem is én… de valaki meg fog téged is ölni, abban biztos lehetsz, Asmodeus! – Ám a szája nagy volt, s szinte köpte a szavakat felém; félt. Ahogy én haladtam felé, ő úgy távolodott a földön, szinte kúszott az életéért. Mégis, az utolsó pillanatokig kitartott, s nem adta fel.
Az emberekben ez gyönyörű, azt hiszem. A kitartásuk, s makacsságuk, az élni akarásuk. Ám mégis ez az, ami a legtöbb esetben a vesztüket okozza. Vagy csak a nagyszájúságuk. Hiszen, ha lenne egy csepp eszük, akkor soha nem kezdenének ki velünk, démonokkal.

Nos, álmodj szépeket, fiú…
you can see the war inside


Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


Asmodeus Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  
❖ prince of hell ❖

Drága Asmodeus! Asmodeus 1842766431

Elmondhatatlanul örülök az érkezésednek és az egyszer biztos, hogy te aztán meg fogod kavarni az állóvizet az oldalunkon.. Bár azért nem mondhatnánk, hogy annyira áll, mert azért hát mindig vannak bonyodalmak, de inkább nem is akarok eltérni a tárgytól. Asmodeus 2148618046
Nagyon sok mindenből kiveheted a részedet az oldal életében, de talán a legnagyobb kapcsolódási pontod az nem más, mint Magnus. btw, ha bántani mered én esküszöm, hogy kicsinállak, kirángatlak a pokolból és alád gyújtok Azt pedig nagyon imádtam, hogy mit is írtál le az előtörténetedbe.. Ahogyan elragadtál egy árnyvadászt csak azért, mert a fiad szerelmére emlékeztet az egyszerűen lenyügöző volt és, mint látom nem csak nekem tetszett nagyon az írásod, hiszen a chaten már rajongód is akadt, úgyhogy van az a sejtésem, hogy te sem maradsz aztán sokáig játék nélkül, mert biztosan lesznek jó egy-két-három-négy hadseregnyi ember, aki letámad majd téged, hiszen sok benned a lehetőség. Asmodeus 1842766431
Nagyon érik már egy kis démoni összeröffenés így, hogy egyre többen vagytok az oldalon és ezt határozottan öröm amúgy látni. A kaland után igazán készülhetnétek amúgy valami kis meglepetéssel. Wink Na, de nem akarok én aztán senkit befolyásolni.  muhaha
Remekül felépítetted a karaktert és kíváncsian várom, hogy milyen szálakkal dobod majd fel az oldalt, de egy biztos, hogy mindegyik egytől-egyig érdekes lesz.  Asmodeus 1842766431

Na, de azt hiszem már sejted, hogy mit, merre és, hogyan de azért a linkek kicsit elvezérelnek itt alább, foglalózz szépséges démon hercegem, aztán pedig irány a játéktér!  nyami

Jó szórakozást! olajbogyo  Asmodeus 124822942


1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Asmodeus
» Asmodeus
» Asmodeus
» Asmodeus
» Asmodeus