Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Griffith Ravenscar
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Griffith Ravenscar Empty

Ophelia Merryhallow
Griffith Ravenscar
A harcban nincsenek győztesek, csak túlélők vannak. A benned dúló harcot ki fogja túlélni?
Tom Holland Sötét árnyvadász18Újonc
the devil is in the details

❖ Becenév:
Griff
❖ Születési hely, idõ:
Idris, 2001. 07. 04.
❖ Családi állapot:
Egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
Hetero
❖ Foglalkozás:
Küzd a saját életéért, elméletben sötét árnyvadász, nincs sok választási lehetősége
❖ Ismertetõ jel:
A kínzások során szerzett számtalan sebhelyről.
❖ Átváltozás:
Hát nem éppen vámpír, vagy vérfarkas, de a háború során vált sötét árnyvadásszá. A húgait védte, amikor elrabolták.
❖ Rang:
Újonc. Nem képes elfogadni a tényt, hogy démoni vér csörgedezik az ereiben, így nincs tisztában az újdonsült képességeivel sem. Folyamatosan próbál ellenállni a sötétség csábításának, még akkor is, ha ez az érzés belülről szétszakítja. Szóval a korábbi tapasztalataiból tudna merítkezni csak, ha egyszer szabadon bocsájtanák.
❖ Család:
Bár ő nem tudja, de az összes nagyszülője, a szülei és a húgai, szinte az egész rokonsága meghalt. Talán néhány távoli rokona úszta csak meg, őket azonban nem ismeri. Egyébként egy nagyon családcentrikus személy volt. A felmenőit tisztelte, a húgai szemében ő volt a védelmező nagytestvér, akihez bármikor fordulhattak. A mai napig reméli, hogy mindenki jól van, és egyszer majd a nyomára akadnak.
❖ pozitív tulajdonságok
Szeretnivaló, hűséges, bátor, kötelességtudó, bolondos, elszánt, kitartó, cél-orientált
❖ negatív tulajdonságok
Makacs, önfejű, szűklátókörű, beszédes, csintalan, túlbuzgó
❖ legnagyobb félelmed
Elveszíteni önmagát és az egész családját.
❖ legnagyobb vágyad
Mindig is az elit árnyvadászok közé akart tartozni.
❖ legnagyobb titkod
Hogy innia kellett a Pokol Kelyhéből
❖ legnagyobb gyengeséged
A szerettei
❖ fõ fegyvered
Naginata, továbbá tartalékként magánál hordott egy szeráfpengét, jelenleg fegyvertelen, a szeráfpengéjét nem is tudná már forgatni. Elvesztette mindkettőt.

look deeply into my eyes

− Griffith! Vidd a húgaidat, és szaladjatok minél messzebbre! – Ezek voltak anyám utolsó szavai. Legalább is, ekkor láttam őt utoljára apuval, aztán eltűntek a csataforgatagában. Hárman maradtunk: Cassie, Meredith és én. Nem voltam benne biztos, hogy az egész városon végig tudom őket vinni anélkül, hogy különösen harcba kellett volna bocsátkoznunk, de meg kellett próbálnom! Egy hét éves és egy tizenkét éves kislány nem sokat ért olyan tapasztalt harcosok ellen, mint akik ránk támadtak.
Felkaptam a lándzsámat, ami eddig a falnak volt támasztva, és a lányokat az épület hátsó kijárata felé vezényeltem. Úgy éreztem hatalmas felelősség rakódott a vállamra, és én ehhez kevés leszek, azonban a testvéreim élete volt a tét. Csak ez lebegett a szemem előtt.
Hol guggolva, hol szaladva haladtunk át a kerten, miközben a csata zaja nőttön-nőtt körülöttünk. Kijutottunk az utcára. Egyáltalán nem voltam felkészülve arra a vérfürdőre, ami elénk tárult. Egykori családtagok estek egymásnak, olyan emberek harcoltak ellenünk, akiket ismertek a szüleim, ezáltal én is.
Nem sok időm volt felmérni a terepet, Cassie riadt kiáltása zökkentett ki a kezdeti sokkból.
− Griff, vigyázz! – kiáltotta, így épphogy sikerült hárítanom egy támadt a lándzsám nyelével.

***

A padló dermesztően hideg volt, mégis izzadtam. Ömlött rólam a veríték, még mindig a fülemben csengett a húgom sikolya. Óvatosan megmozdultam, viszont azonnal összerezzentem, amikor a láncaim a sebes csuklóimhoz értek. Képtelen voltam eldönteni, hogy a fém égette-e ennyire a testemet, vagy a démonvér, amely próbált felülkerekedni rajtam.
Napok óta nem kaptam enni, sőt innivalót is alig hoztak. Meg akartak törni, de én hű maradtam Razielhez és Johnatan Shadowhunterhez. Makacsul kitartottam az elveim és a korábbi életem mellett. Nem vehették el tőlem mindezt, egyszerűen nem hagyhattam, hogy a sötétség felülkerekedjen bennem.
A fejemet a falnak döntöttem. Homályosan árnyakat láttam mozogni. Melegem volt, zihálva vettem a levegőt, és próbáltam nyitva tartani a szemeimet.
Végül engedtem a kísértésnek, aztán egy újabb lázálomba csöppentem.

***

Nem akartam elhinni, hogy megöltem valakit. Valaki, aki egykor ugyanolyan volt, mint mi. Minden olyan gyorsan történt. Csak az járt az eszemben, hogy a lányokat biztonságba kellett helyeznem. A párbajunk nem sokáig tartott, valami különös elszántság uralkodott el rajtam, aminek a segítségével sikerült győznöm az ellenfelem felett. Megsebesítette a karomat, ömlött belőle a vér, de nem érdekelt. A csatát kerülve a kisebb zegzugos utcákon keresztül próbáltam eljutni az erdők felé. Abban bíztam, hogy ott elbújhatunk, amíg minden le nem csendesedik, és anyáékért mehetek. Nem akartam gyáván megfutamodni, harcolni akartam volna, hogy védjem a városunkat, a családom még Alicanténél is fontosabb volt. Azt pedig senki nem vethette a szememre, hogy két védtelen gyereket próbáltam megóvni a borzalmaktól, egyébként én magam is kölyök voltam.
Sikoltást hallottam a közeli kétszintes épületből. Akaratlanul is Alice hangját képzeltem oda, már akkor tudtam, hogy ha tényleg a lány volt az, akkor nem hagyhattam magára őt. Nem hagyhattam magára azt a személyt, aki a parabatai-mnak készült.
− Lányok, csak csendesen. Segítenünk kell odabent – suttogtam, és a bejárat felé intettem. Az ajtó a márványpadlón hevert, teljesen leszaggatták a zsanérjairól. Az előcsarnok kongott az ürességtől, csupán néhány felborult bútor jelezte azt, hogy itt emberek próbálták elbarikádozni magukat. Igyekeztem minél nesztelenebbül járni, azonban a húgaim erre nem figyeltek oda túlságosan. Olyan hangosak voltak a lépteik, hogy nem sokkal a sikoly megismétlődése után, az alsó szintről több sötét árnyvadász rontott ránk.
− Futás! Felfelé! – adtam ki az utasítást, hiszen onnan jött a hang. Bíztam abban, hogy Alice-re bukkanok majd az egyik szobában, és azt reméltem, hogy ketten együtt meg tudjuk védeni a testvéreimet, majd kijutunk ebből az őrületből.
Meredith megragadta Cassie kezét, és szaladni kezdtek a lépcsőn. Követtem őket, de félúton fájdalom nyilallt a vállamba, és előrebuktam.
− Ne álljatok meg! Keressétek meg Alice-t! Majd ő segít nektek, feltartom őket… − kiabáltam, miközben letörtem a testembe fúródó nyílvesszőt. – Sose engedd el a testvéred Meredith! Most neked kell vigyáznod rá. Menjetek már!
Láttam a rémületet a tekintetükben, épp ezért fordítottam nekik hátat abban bízva, hogy feltarthatom a támadóinkat. Ép kezemmel megpörgettem a lándzsát, a vállam felett hátralestem, hogy a húgaim elindultak-e már. Cassie sírt, de Meredith elszántan húzta magával. Nem figyeltem, ostoba voltam, hogy engedtem az ellenfeleimnek kihasználni a legnagyobb gyengeségemet. Állon vágtak, én elestem, és bevágtam hátul a fejemet. Ujjaimmal még mindig a lándzsát szorítottam, készültem megemelni, hogy beleállítsam a felém magasodó alak lábába, azonban ő gyorsabb volt. Rátaposott a kezemre. Az egész előcsarnok beleremegett a kiáltásomba.
− Makacs kölyök vagy te… Még a hasznunkra válhatsz – vigyorgott az arcomba, aztán behúzott egyet.

***

− Ne! – kiáltottam fel rémülten. Ismét a sötétben ültem. Rongyos ruháimat teljesen átizzadtam. Ezek a szűnni nem akaró rémálmok, az, hogy újra és újra átéltem a családommal töltött utolsó napomat, a támadást az árnyvadászok ellen, egyszerűen megőrjített. Csak azt szerettem volna, hogy vége legyen. Nagyon jól tudtam, hogy miként vethettem volna véget az egésznek, de nem engedtem a csábításnak.
Lépteket hallottam. Nyílt a cellám ajtaja, azonban nem tudtam kivenni a mai kínzóm arcát. Lázasan pillantottam fel rá, de a lámpafény pont árnyékba volta az alakját.
− Jó reggelt Csipkerózsika! Készen állsz a mai játékra? – Felrángatott a földről, még a láncaimtól is megszabadított, mert tisztában volt vele, hogyannyira legyengültem, még a saját lábaimon se bírtam megállni. Átvonszolt egy másik helyiségbe. Ellenkezni se volt erőm, fájdalom hasított belém, üvöltöttem, jajveszékeltem, de akárhogy kínoztak, nem törtem meg. Az életemet még mindig Raziel szolgálatában akartam leélni, ezen semmilyen körülmény nem tudott változtatni.
Hangos csattanással értem földet a fal mellett, de már nem éreztem semmit. Szó szerint semmit. Hagytam, hogy a láncaimat visszategyék a csuklóimra, és elaludtam.
Álmaimban láttam az egész életemet: a gondtalan gyerekkoromat, amikor az volt a legnagyobb problémám, hogy miként ugrassam Alice-t, a közös családi pillanatokat, a testvéreim nevetését, a szüleim büszke tekintetét, amikor letettem az utolsó vizsgámat. Hallottam a nevetésüket, láttam a mosolyukat, olyan békés és meghitt volt minden… Aztán hirtelen mindent vér borított, a kacagást sikolyok váltották fel, a zenét a pengék dalolása, a boldogságot a rémület… És egyedül maradtam.
Emlékeztem a hidegre, ami körülölelt, majd arra, ahogy megitattak a Pokol Kelyhéből, és az egész testem lángokba borult. Gonosz varázslat terjedt szét az ereimben, az elmém mégis tiszta maradt. Őriztem az emlékét annak, hogy miért születtem erre a világra, hogy mi volt a feladatom életem során. Annyira makacs voltam, hogy inkább haltam volna meg büszkén árnyvadászként, semmint szörnyetegként éljek tovább.
Azóta a fagy és a forróság egyszerre kínzott. Éreztem a jó és a gonosz szüntelen harcát, és rettegtem, hogy a rossz oldal fog felülkerekedni.

***

Ismét magamhoz tértem. Hallottam a cellaajtóm csikorgó zaját. Nem voltam benne biztos, hogy kibírok még egy kínzást, azonban meglepetésemre egy ismerős arc fogadott. Összeráncolt homlokkal néztem rá.
− Do? – hangom rekedtül, bizonytalanul csengett. Erőtlenül felé nyújtottam a kezemet, hiszen nem tudtam elhinni, hogy tényleg ő állt előttem. Azt hittem egy látomás csupán. – Kérlek Do, segíts!
you can see the war inside


Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Griffith Ravenscar Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  
❖ poor baby boy ❖

Drága Griffith! Griffith Ravenscar 1842766431

Hát, ha már nagyon szeretted volna, hogy én fogadjalak el akkor itt vagyok és ragyogok, egyenesen csak érted élek drága! Very Happy
Nagyon vártam a karakterlapodat, hiszen kíváncsi voltam, hogy mit is hozol még ki a karakterből, hiszen szívemhez közel áll a kis srác. Amikor megírtam azt gondoltam, hogy rengeteg lehetőség rejlik benne és ebből még nagyon sok mindent ki lehet alakítani. Az pedig, hogy ilyen hamar gazdára lelt, hát.. Akaratlanul is melengeti szívemet. Griffith Ravenscar 1842766431 Na, meg persze inspirál is, hogy esetleg tovább szaporítsam ezeket a karaktereket, hátha még ösztönzök pár embert a karakteralkotásra.  Griffith Ravenscar 3959055962
Na, de elég a rizsából itt az ideje a lényegre térni és nagyon komolynak lenni!  Griffith Ravenscar 231139727 igyekszem
Szívbe markoló dolog, hogy elveszítetted a családodat és még csak nem is sejted.. Mármint talán megfordulna az ember fejében, hogy lehet nem jutottak ki élve, de amikor ez az, ami tartja benned a lelket.. El sem tudom képzelni milyen érzés lesz szembesülni azzal, hogy már nincsenek életben. Egyedül vagy, akár csak a kisujjad. Bár azért még vannak emberek, akikre számíthatsz az életedben, de képes mindez ellensúlyozni a sok rossz dolgot az életedben? Meghalt a családod az álmod pedig nagy eséllyel elúszott, hiszen sötét árnyvadászként, már nem lehetsz az árnyvadászok legjobb embere, hiszen már sosem fogadnának el téged.. Ami csak még szívfacsaróbbá teszi az egészet..  Griffith Ravenscar 3942971828
Egy fiatal lélek, akitől rettenetesen hamar vették el a választási lehetőséget és kirántva alóla a talajt kobozták el álmait, majd hajították azt egy feneketlen tó mélyére.  Griffith Ravenscar 639702347
Love, tényleg élmény látni, hogy egy újabb karakter van a kezeid alatt, hiszen így már biztos, hogy eme kis legény jó kezekbe került valakihez, aki majd szüntelenül építgetni fogja az útját és ismeretlen sorsát tetőtől talpig felfedezi.  Griffith Ravenscar 67686965
Határozottan kívánom, hogy azért nagyobb szerencséd legyen a játéktéren a dolgokban, mint eddig az életedben, hiszen épp elég szarságot kellett elszenvedned már, úgyhogy innentől csak unikornisokat és szivárványt kívánok neked!  Griffith Ravenscar 1868015316

Na, de akkor legyen elég belőlem, mert holnap reggelig itt fogunk ülni és azt nézni, hogy mennyit tudok még én ide begépelni.. Szóval nyomás foglalózni drága pici Tom Holland hasonmás aztán pedig már senki nem fog téged megállítani abban, hogy kiszabadulj, túlélj és felragyogj majd a sötétségből, amelybe most kegyetlenül száműztek téged.  Griffith Ravenscar 1386230417

Jó szórakozást kívánok!  Griffith Ravenscar 2260187092 Griffith Ravenscar 124822942


1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Griffith Ravenscar
» Griffith park