Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Griffith Ravenscar
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Dorothy Greenwood
lojális
ranggal rendelkezem
Dorothy Greenwood
all the stories are true


Griffith Ravenscar Empty

Griffith Ravenscar
szabad stoppolva / foglalt
play by
Tom Holland
kor
19
faj
Sötét árnyvadász
rang
Újonc
város
Boston
foglalkozás
Egyelőre kiképzés alatt állsz még nincs személyre szabott feladatod
szexuális beállítottság
Hetero
várnak rád
@Dorothy Greenwood & @Elowen Herondale
A karakter egy canon sötét árnyvadász, akire mérhetetlenül szükségem van. Segíteni akartam rajtad, hiszen habár sötét árnyvadász lettem még mindig igyekeztem a maréknyi jót megőrizni, amely a régi árnyvadászokból fenn állt. Te sem akartál átváltozni, ahogyan én sem. Amikor kis híján meghaltál, vagyis sokkal inkább makacsságod sodort a halál szélére én megmentettelek. Megígértem, hogy mindvégig melletted leszek, hogy megszerezhesd a szabadságodat, ami koránt sem olyan könnyű, mint elsőre tűnik. Mindig van egy megmérettetés, amelyet teljesíteni kell ahhoz, hogy lojális rangúvá válhass. Most ez előtt állsz én pedig cserbenhagytalak. A saját fájdalmamba fordultam, miután megtudtam, hogy a testvérem talán tényleg halott, hiszen egy kimenőm során próbáltam felkeresni, de olyan, mintha teljesen felszívódott volna az árnyvadászok közül. Emiatt pedig egy élő zombivá változtam, mintha csak elvesztettem volna a saját akaratomat. De csak az életkedvem veszett oda. Vajon még képes vagyok visszatérni és segíteni téged vagy végső soron a halálod is az én kezemen szárad?
Talán az egyetlen jó az, hogy ott van még Shawn is neked, akiben habár annyira koránt sem bízol, mint bennem, de legalább az ő támogatására számíthatsz.

|| Pb örülnék, ha maradna név valamelyest fix, mivel canon. Nagyon várlak! Jelentkezz, ha megérkeztél. Griffith Ravenscar 1842766431  
i really need you in my life
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Griffith Ravenscar
» Griffith park