Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Olivia Young
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Olivia Young Empty

elkelt karakter
dust & shadows

Neal Barnaby Jones
Vámpír
ranggal rendelkezem
Neal Barnaby Jones
all the stories are true


Olivia Young Empty

Olivia Young
stoppolt
play by
Jenny Boyd
kor
22
faj
boszorkánymester
rang
újonc
város
Los Angeles
foglalkozás
tanuló
szexuális beállítottság
szabadon választható felőlem
várnak rád
én biztosan
A hölgy egy canon karakter lenne, akihez pofátlanul hozzácsaptam magam.

Az előtörténetemben említésre kerülsz a két évvel később résznél. Nagy valószínűséggel neked köszönhetem az életemet. Amikor kis híján holtan az iskola területére érkeztem te voltál egyedül a környéken és részben lehet, hogy ez ijesztette el üldözőimet, hogy végleg megöljenek. Talán, ha nem vagy ott fognak és kiráncigálnak és befejezik, amit elkezdtek. Így tehát akarva-akaratlanul felfigyeltem rád. Mondhatni koslatok utánad, mert meggyőződésem, hogy nem egyoldalú a vonzalom, amit érzek, de te tartod a hátad és minden pillanatban, amikor azt hiszem, hogy sikeresen áttörtem a falaidon kapok egy hatalmas pofont, amikor teljesen hidegen elsétálsz. Bevallom valamennyire tetszik a kettőnk játéka de nem tudom, hogy meddig fogom ezt bírni. Egyrészt, mert még nem tudok róla, de haldoklom, mert úgy loptam el a kísérleti vért, hogy nem vártam meg a visszajelzést, hogy amúgy mi lett azokkal, akik bevették. Úgyhogy megmentesz másodjára is, vagy kihasználjuk az időt ami nekünk adatott?

Szeretném kiemelni, hogy olyan user vigye el, aki nem akar az első játékban happy end-et. Szeretném, ha bőven lenne köztük macska-egér játék és a jelenleg fizikai vonzalom majd átformálódna érzésekké is. Hosszútávra tervezek, nem szeretnék semmit elsietni, de nagyon várlak!  Cool
i really need you in my life
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Olivia Young
» Olivia Young
» Olivia Young
» Olivia Annicka Blackhawk
» Heily Olivia Kournikova