Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Hannah Jenkins
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Thomas Nightingale
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Thomas Nightingale
all the stories are true


Hannah Jenkins Empty

Hannah Jenkins
szabad
play by
Alycia Debnam Carey (változtatható)
kor
21
faj
sötét árnyvadász
rang
újonc
város
New York / Boston
foglalkozás
választható
szexuális beállítottság
hetero
várnak rád
@Thomas Nightingale & @Caralyn Ravenheart
A karakter keresettből már canon karakterré alakult, de szerettem volna külön meghirdetni tekintve, hogy nagyon örülnék, ha megalkotásra kerülne a karakter.

Egy látó mondén, egyben a legjobb barátom. Együtt cseperedtünk fel, de én mikor 10-11 körül lehettem elkezdtem eltávolodni. Rájöttem, hogy igazából egy teljesen más világnak a részese vagyok. Aztán megpróbáltam ehhez teljességében alkalmazkodni. Közben ragaszkodtam a régi életemhez, amit te is képviseltél. Azonban pár éve kisétáltam az életedből, a szüleiméből is. Eltűntem és végül egy üres koporsós temetés lett a vége. De nem tudtalak magadra hagyni, ahogy a családomat sem. Figyeltelek a távolból. Valamiért te láttál engem.. Én pedig nem hátráltam meg, ahogyan kellett volna, hanem veled maradtam egészen addig a pillanatig, amíg egyszer megfogtalak és el kellett rángatnom téged a veszély torkából. Akkor már kezdted sejteni, hogy nem csak egy képzelgés vagyok, amire azért van szükséged, hogy feldolgozd a halálom, hanem tényleg ott vagyok. Válaszokat akarsz. Én pedig ezeket nem adhatom meg neked. Pedig szeretném.
Talán nekem köszönhető, hogy olyan helyzetbe keveredtél, amelynek az lett a vége, hogy megitattak a pokol kelyhéből. Valamilyen csoda folytán sikerült átváltoznod és nem haltál bele. Ugyanakkor ez a fájdalmas folyamat teljesen kifordított téged önmagadból. Legjobb barátodból váltam legnagyobb ellenségedé. Többet nem könyörögsz válaszokért, hanem megszerzed őket.

A play by alkuképes, keresztnév minimum maradjon, mert így emlegetlek, a további részleteket-kérdéseket pedig megvitatjuk, ha megérkeztél!
i really need you in my life
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hannah Jenkins
» Hannah Jenkins
» Hannah ---
» Hannah Devonshire
» Hannah Pearson