Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Aiden Battle
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Alexandra Tate
Látó
ranggal rendelkezem
Alexandra Tate
all the stories are true


Aiden Battle Empty
A jegelt státuszom ne ijesszen el, hiszen ha megérkezel én is visszatérek, túlságosan sok szál köt össze minket ahhoz jelenleg, hogy nélküled tudjak lényegében haladni. Aiden Battle 1455903791

Aiden Battle
szabad
play by
Matthew Goode
kor
100 körül
faj
vámpír
rang
napjáró
város
Boston
foglalkozás
Bártulajdonos
szexuális beállítottság
Hetero
várnak rád
@Alexandra Tate @Rhiannon Lovehallow
A kettőnk története egymáshoz kötődik, hiszen mindketten canon-ok vagyunk méghozzá egymás mellé írva, úgyhogy mondhatnám azt is, hogy nagyon-nagy szükségem van rád, hogy előre mozgassuk a szálakat.

Egy kísérleti folyamatnak köszönhetően tudsz járni a napon. Azonban eddig az összes tesztalany meghalt, hiszen egy nagyon fontos dolog hiányzott az egyenletből. Az illetőnek önszántából kell adnia a vért különben mindaz mit sem ér. Én vagyok úgymond a megmentőd, mert rendelkezem az átlagosnál több angyalvérrel. Még meg sem születtem, amikor anyámon kísérleteket végeztek így lett bennem angyalvér. Persze nem én vagyok az egyetlen ilyen személy, de én vagyok, aki a legközelebb áll hozzád.
Első pillanattól kezdve vonzódtál hozzám, ahogyan én is. Talán azért mert a sorsunk meg van pecsételve. Ijesztő volt, hogy milyen hamar kerültünk közel egymáshoz. Esetleg itt az ideje annak, hogy egy kis távolságot állítsunk fel egymás között, hiszen a szervezet aki napjáróvá tett engem felhasználja az olyanokat, mint jómagam. Meg is akarsz védeni, de közben hálás is vagy azoknak, akik visszaadták az életed. Hiszen sosem akartál igazán vámpír lenni.
Hogy miként alakul a sorsunk azt együtt döntjük el.

A play by fix egyrészt, mert canon másrészt pedig azért, mert én is ragaszkodom hozzá. Aiden Battle 2148618046 A név is leginkább fix, a keresztnév mindenképpen. A szálunkat kezdhetjük valamelyest elölről, avagy lassíthatunk rajta. Nagyon sok ötletem lenne hozzájuk így nagyon örülnék, ha a lehető leghamarabb megérkezne a karakter. Várlak nagyon!  Aiden Battle 67686965  
i really need you in my life
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Aiden Battle
» ronnie & aiden ❖ the very first time
» Raktár