Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Kyren Firefox ( William Lee )
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Kyren Firefox ( William Lee )  Empty


Kyren Firefox
Egy farkasból talán lehet véreb, de öleb soha.
Chace Crawford vérfarkas24omega
the devil is in the details

❖ Becenév:
Ky, Ren, vagy Fox. A régebbi ismerősöknek: Will, Lee.
❖ Születési hely, idõ:
New York; 1993. May. 10.
❖ Családi állapot:
Egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
hetero
❖ Foglalkozás:
A mostohaapám segítségével ( persze ő nem tud erről ) lettem csendestárs az S-gamer nevű cégben, Kyren Firefox álnéven. Egyszer talán majd megköszönöm neki a bőkezű kezdő tőkét.
❖ Ismertetõ jel:
Teljesen átlagos figura vagyok, de talán a pimasz pillantásom és a döglesztő mosolyom.
❖ Átváltozás:
Mindkét szülőm vérfarkas volt, ezért az öröklődés tehet a farkas mivoltomról.
❖ Rang:
Omega vagyok. Elhagytam az anyám és a falkát is, mert ez volt az egyetlen esélyem arra, hogy megtaláljam Őt és megéljem a holnapot. Anyám szerint Alfának kellene lennem, mint egykor az édesapám, a mostoha fater szerint, szintén olyannak kéne lennem, mint az apám, halottnak.
❖ Család:
Apa:  Arthur Lee, egykori alfa. A kapcsolatom remek volt vele, amíg a falka bétája ellene nem fordult. Végül legjobb barátja árulása miatt érte a halál. Ekkor tanultam meg, hogy a hatalomvágy mocskos dolgokra késztethet bárkit.
Mostoha anya: Ő volt az a nő az életemben, aki tényleg úgy törődött velem, akár egy anya. Nem tudom, hogy mi történt vele, mert apám halála után a vér szerinti anyám elszakított tőle.
Mostohatestvér: A legjobb dolog, amit eddigi életemben kaptam ő volt. Azt hiszem, hogy ez mindent elmond. Remélem, hogy egyszer még újra láthatom.
Anya: Az anyámmal a kapcsolatom labilis. Ő mindig olyan hataloméhes volt és ezt várja el tőlem is. Két alfát is sikerült már a bűvkörébe vonnia és legnagyobb álma az, hogy egyszer a fia is egy nagy, erős vezető lesz. Nem érti, hogy bennem miért nincs ez iránt egy szikrányi ambíció sem. Utolsó kérése az volt hozzám, hogy miután elvettem a béta lányát, végezzek Trevorral. Még ha képes is lennék rá, akkor sem tenném meg!
Mostoha apa: Trevor egy nagy chicagói falka alfája. A kapcsolatunk tűrhető volt egy ideig, aztán szép lassan vetélytárs lettem a szemében. Bizonyára anyám szavai ültették el a bogarat a fülében. Mostanság szívesebben látna holtan, mintsem élve.
Emma: A volt menyasszonyom, falkánk bétájának egyetlen lánya. Az első pillanattól kezdve jól kijöttem vele, de az érzéseim soha sem voltak elég mélyek felé. Végül a falkával együtt, őt is elhagytam.

look deeply into my eyes

5 pozitív tulajdonság
barátságos, megbízható, önfeláldozó, kalandvágyó, ravasz +1=karizmatikus
5 negatív tulajdonság
pimasz,  néha egoista, meggondolatlan,  akaratos,irányíthatatlan,  +1 = szemrebbenés nélkül hazudik  
5 dolog, amit szeretsz
szabadság, szép nők, gyors járgányok, zene minden mennyiségben, az erdő, +1= egykori mostohatestvérem  
5 dolog, amit nem szeretsz
hazugság, hűtlenség, magány, árulás, ha irányítani akarnak, +1= alfa rang
Legnagyobb félelmed
Hogy úgy végzem, ahogy az apám. Ellenem fordul az, akiben a legjobban megbízom.
Legnagyobb vágyad
Megtalálni egykori mostohatestvérem  
Legnagyobb gyengeséged
Ami a szívemen, az a számon, ráadásul képtelen vagyok hátat fordítani azoknak, akiket szeretek.
Legnagyobb titkod
Több is van. Az igazi nevem William Lee  és Chicago legnagyobb falkájának alfája a mostohaapám. Nem mindig tudom kordában tartani magam.
Rejtett tehetséged
Mindig megúszom a nehéz helyzeteket és egy igazi gentleman veszett el bennem
Fõ fegyvered
-
Hobbi
Vezetés, sport, csillagképek  
Kedvenc étel
Hús hússal  
Kedvenc ital
Apám féltett whisky készleténél nincs jobb.  
Kutya vagy Macska
Farkas
Allergia
Az anyámra kegyetlenül allergiás vagyok.
Bal vagy jobbkezes
Jobbkezes
Fura/Idegesítõ szokás
Ha kérdezik, sokszor visszakérdez válaszadás helyett.  
Szervezett vagy rumlis
Hol ez, hol az  
Dohány, alkohol, drog
Néha leszalad pár pohárka 18 karikás szörp.
you can see the war inside

A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedvedülső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre. A karakter előtörténete. Itt kell bemutatnod, hogy honnan is származik, miképpen nevelkedett, illetve milyen külső befolyás érte az eddigi élete során. Nincs szóhatár, de minimálisan meg illik ütnie azért a 300 szót. Nyugodtan fejtsd ki a karaktered életét, amilyen részletesen csak szeretnéd! Térj ki minden fontos dologra, színezd kedved szerint! Erre mindössze egy hét áll a rendelkezésedre.
dust and shadows

1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» William Grayson
» William Everett
» William Owen Ravenguard
» William Ethan Collins