Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Utcák
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Utcák Empty
--- szabad játéktér ---

Sariel
Bukott angyal
ranggal rendelkezem
Sariel
all the stories are true


Utcák Empty

sariel &  lucifer
the king of hell
- Te sem különösebben mégis be nem áll a szád. - Megforgatja a szemeit, hiszen pontosan az ilyen hím soviniszta démonokat akarja kiirtani egyeséével, mint a Pokol ura is. Nem érdemli meg, hogy ilyen magas helyet foglaljon el a Pokolban, miközben semmit nem tesz az egészért csak élvezi a szabadságát és, ha kell akkor egyszer-kétszer talán megmutatja igazi arcát, de ha őt kérdeznék biztosan azt mondaná, hogy a Pokol ura azért tűnt el a trónról, mert kezd elpuhulni és nem akarta, hogy ennek bárki is szemtanúja lehessen.
- Hát amilyen ostobának tűnsz és tájékozatlannak bocsáss meg, hogy ezt a következtetést vonom le szavaidból. De tényleg.. Az én hibám, hogy az intelligenciaszinted leágazóban van. - Lehet, hogy a mágiáját sok mindenre képes lenne alkalmazni, de már az is sokat árul el Sariel számára, hogy nem használja ezeket. Mindössze éppen csak egy kicsit taszította őt a szenvedés apró szegletébe, mintha nem érzett volna már nagyobb fájdalmat ezelőtt. Kreálhat megannyi illúziót, de ezek egyike sem több egyszerű játékszernél, ami a szánalmas szintet kaparássza.
- Talán te becsülöd le azokat, akik mély gyűlölettel tekintetének rád. Idő kérdése, hogy felsorakozzanak és megostromolják birodalmat és elfoglalják a trónodat. - Előtte azonban még biztosan szükségeltetne egy élet-halál harc, ahol lemészárolják majd egymást és végső soron a Pokol Ura békésen visszaülhet a trónjára és egyszerre szabadult meg minden egyes ellene lázadótól. Csak nem ez lenne a terve? Annak mondjuk nem is rossz, de a kivitelezéssel akadnak problémák. Az egyszer nagyon is biztos, hogy lehet, hogy ez lenne a végkifejlete egy összefogásnak, de azt elfelejti hozzáadni, hogy a démonok fele túlságosan büszke ahhoz, hogy összeálljon a másikkal. Amennyire gyűlölik a Pokol Urát, legalább annyira gyűlölik azért egymást is.
- Na, de ha már befejeztük a felesleges csevejt és a nem létező szerszám méregetést, területkörbe pisilését, akkor megegyezhetnénk egy alkuban pontosan, hogy az mindkettőnk számára bőségesen gyümölcsöző legyen? Azazel lányának megtalálása a jel eltűnésért és az erőmért cserébe? - Nem tudja, hogy mégis mi lehet ilyen fontos egy boszorkánymesterben, vagy miféle tervek cikáznak a démon uraság fejében, de nem igazán érdeklik a boszorkánymesterek így, ha minden vágya valóra válhat a boszorkánymesterért cserébe, hát legyen.

❖ Megjegyzés:  Utcák 951673066

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Utcák Empty
Me and You
revenge or association❀
Egészen eddig igen csak ígéretesnek tűnt a kedves sorstársam, ámbár mi ketten nem egészen ugyanazon a fokon állunk a ranglétrán, a kivételezés pedig nem az én asztalom. Viszont szívesen látnám, amint megmássza, miközben alább tapossa azokat, akik csak az útjába keverednek. Hiszen az erő, az őrület megvan benne hozzá, csak el ne vakítsa a drágát. Hiszen van, amikor már nem kifizetődő többre vágyni.
- Nos, eddig nem sikerült bizonyítanod, hogy érdemes lennél a szóra. Viszont, amint leteszel valamit az asztalra, elhiheted, hogy szívesen fordítom feléd figyelmemet...
Vagy talán nem. Lévén szó, elég új bábú a táblán, még igen illékony a szerepkör, amit ráosztanék. Ámbár biztos vagyok benne, ha rendesen be lenne tanítva, nagy hasznomra lehetne. Arra viszont nem tűnik alkalmasnak, hogy tanítva legyen. Túl heves, túl könnyen dől be az első alkalommal, ha valaki a büszkeségét használja csalinak.
- Még sokat kell tanulnod, drága. Amíg hagyod, hogy ilyen könnyen elhitessenek veled dolgokat, ne csodálkozz, hogy jött-ment démonok zárják el az erődet - ciccegve rázom meg a fejemet, kezeim a mellkasom előtt karbafonva pihennek, ahogy szánakozva pillantok reá. - Komolyan azt hiszed, hogy én ne tudnék valamiről? Jól tudom, hogy kiszabadult, nem csak Leviathan mágiáját éreztem rajtad, ahogy az emlékeidet is könnyen a magamévá tehetem bármikor... De ne aggódj, nem csak te vagy ilyen gyenge. Kevesen tudnak elleállni a mágiámnak. - Szinte senki, hiszen ki lehetne hatalmasabb a Pokol uránál? Még a feltételezés is nevetséges!
- Milyen szomorú, hogy azt hiszed, az a trón olyan könnyen megszerezhető... oldalra billentem a fejemet, szinte már csalódott vagyok, pedig igazán nem vártam tőle túl sokat.

Sariel
Bukott angyal
ranggal rendelkezem
Sariel
all the stories are true


Utcák Empty

sariel &  lucifer
the king of hell
Ha tehetné az összes férfit kiirtaná a föld felszínéről. Nem hoznak magukkal semmit csak a bajt. Állandóan méregetik erejüket, háborúkat szítanak teljesen feleslegesen és mindeközben igyekeznek a nők felett uralkodni, mintha mit sem érne az életük. Neki azonban nagyon kezd elege lenni ebből. Hiszen éppen csak elbukott, Azazel a földbe tiporta a leggyengébb pillanatában, aztán Leviathan jelölte meg, mintha a tulajdona lenne most pedig Lucifer kívánja behajtani rajta a saját akaratát. De bekaphatják a középső ujját, mielőtt még megtörnék őt. Még halandóként is szüntelenül küzdene az elnyomás ellen, amit ezen férfiak próbálnak ráerőszakolni.
- Igazán sértő, hogy engem is ezen csoportba sorolnál. - Az, hogy néhányan nem érdemlik meg a szólás szabadságát... Totálisan egyetért! Sem Leviathan, Azazel sem pedig Lucifer nem érdemli meg, hogy jártassa a száját mert nem használják semmi másra, minthogy önmagukat fényezzék. Szinte kimerítően lehangoló mindegyik. Semmi értelmes nem hagyja el ajkaikat. Még önzők sem képesek érdekesen lenni.. Olyan unalmas, kiszámítható kis férgek. Alig várja, hogy eltiporhassa mindegyiket.
Szavait hallgatva jó ízű kacaj hagyja el a nő ajkait, hátravetett fejjel hosszú idő óta először nevet őszintén, teljes szívéből - már ha van neki -, hiszen nem hiszi el, hogy ilyen ostoba lenne a Pokol nagy uralkodója. - Enye-benye Lucifer. Hát talán mégsem vagy te olyan nagy és hatalmas. Hát nem tudod.. Nem tudod, hogy kiszabadították? Azazel szabad. Már régen nem raboskodik kedvesem. Talán több figyelmet kellene a környezetedre szánnod, mintsem a nagy rejtőzködésedre. - Volt szerencséje Azazel-el találkozni bukása pillanatában, tudja jól, hogy szabad a férfi. Ha forrásai nem csalnak, akkor egy másik bukott, egy démon segítségével volt lehetősége kiszabadulni. Hát ilyen információt figyelmen kívül hagyni.
- Persze-persze.. Mert az eltűnésednek olyan pozitív hatásai vannak. Lassan ellopják a trónodat még azelőtt, hogy észrevennél belőle bármit is. - Elmondhatatlanul jó érzéssel töltötte el, hogy ezek szerint még a Pokol Uránál is többet tudott. Persze ő nem dugta homokba a fejét, hanem igyekezett mindent meghallani. Hiszen az információ az, aminek a mai világban szüntelenül értéke van még.

❖ Megjegyzés:  Utcák 951673066

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Utcák Empty
Me and You
revenge or association❀
Merész, nyerészkedne, de fogalma sincsen, mi, és hogyan zajlik idelent. Előbb be kell hódolnia, hogy ő is behódoltathasson. Másképp semmiképpen nem juthat előre. A megértésig azonban hosszú út vezet a számára, amit örömmel kísérek majd figyelemmel, sőt. Útját szíves örömest kövezem ki szenvedéssel és keserédes emlékekkel.
- Természetesen. Viszont vannak olyanok, akik a mai napig nem érdemelnek szót. Remélem ezt meg tudod érteni.
Egy apró, kósza mosoly játszik ajkaim szélén. Igen, ő azon démonok egyike, akiknek még sokat kell tennie ahhoz, hogy bármi szava is legyen az eseményekben. Főleg így, hogy ereje mindössze árnyéka régi önmagának, vagy mondhatjuk, most még egy árnyéktól is bőven messze van. Mindössze egy kiszolgáltatott kis játékszer azok számára, akik így lelnek rá a bukottra. És hát valljuk be, sokunkban forrong a düh, a bosszúvágy az angyalok kaszása iránt.
- Van benne valami. Bár, én inkább úgy mondanám, hogy aki nem tetszett neki, azt távolította el trónusa mellől. Márpedig tetszését elérni igen csak nehéz volt - kuncogok, ámbár tekintetemet szigorúra veszem. Nem bájcsevelyre érkeztem. Nincs időm szórakozni, vagy ha időm van is, kedvem nem felé húz leginkább. Vannak nála értelmesebb bábúk is a sakktáblán, akik már legalább sejtik, mi várhat rájuk, ha megfelelően cselekednek.
- Kevés félnivalóm van, lévén szó, hogy egy börtönbe zárva senyved. Mindössze apró kis minionjait küldheti utánam, akik tényleg mindössze egy csettintésembe fájnának - egy apró sóhajt engedek meg magamnak. Hát ilyen tudatlan lenne a drága, hogy még a jelenlegi szituációval sincs tisztában? - Ámbár kedves, talán nem vetted még észre, de jelenleg senki nem tud hollétemről. Úgy gondolod bölcs dolog lenne a semmiből előugranom, ezzel tönkretéve a terveimet? Gondolkozz! - Hagyok neki egy kis szünetet, úgy néz ki az őrület még inkább elborította elméjét, mint azt feltételeztem. Még a végén sok hasznát nem is veszem, és képtelen leszek kitörölni a kis találkánkat az emlékeiből.

Sariel
Bukott angyal
ranggal rendelkezem
Sariel
all the stories are true


Utcák Empty

sariel &  lucifer
the king of hell
Egy kicsit talán már kezd betelni a pohár nála a sok démoni uraságtól. Szinte már lehangolóan unalmasak, hogy mindegyik egytől-egyig ugyanarra képes. A szűklátókörűségre na meg persze arra, hogy az erejét fitogtassa, mintha tényleg annyival erősebbnek bizonyulhatna, vagy többet mondhatna el magáról, ha esetleg egy törött szárnyú, bukott angyalkával képes elbánni. Igazán érett hozzáállás.
- Milyen megtisztelő, hogy hagysz beszélni, de ugye tudod, hogy már nagyon régen elhagytuk azt a kort, amikor egy nőnek engedélyre volt szüksége az ilyesmihez? - Persze Ő a pokol ura, megérdemelné a tiszteletet. Elméletben, persze. Azonban már határozottan ég a tenyere attól, hogy legalább egy két pofont adjon neki, hiszen biztos nem járt ki neki már egy jó ideje azért van ekkora arca.
- Szerintem ő igazából egy kalapból húzta ki, hogy melyik nap kit dobjunk ki. Mellé még okot is fabrikált. Nem nehéz ezt egy olyan személynek, aki mindent és mindenkit a kezében tart. De sosem követtem igazán a szabályait, hiszen akkor most koránt sem lennék itt, ebben a helyzetben. - Persze már azért is igazán kaphatta volna az atyai áldást, amiért Azazel-t a bukásába taszította, de hát én csak a saját magát kellett védenie. Ez a legfontosabb mindenek előtt. Hiszen, ha nem védelmezi saját magát, akkor semmi mást sem fog tudni a későbbiekben, mert elveszik, elpusztul. Már amennyire démonként képes elpusztulni.
- Koránt sem mondasz semmi újat azzal, hogy Azazel nem éppenséggel az eszéről híres. Pontosan tudom, hogy mi a feladatom, de nem értem mit számít neked egy boszorkánymester ennyire. Mikor szó szerint egy csettintésedbe kerülhetne, hogy megtaláld aztán, mint azt előszeretettel fitogtattad ő sem jelentene számodra komolyabb erőfeszítést. Mégis rám bízod. Talán félsz Azazel haragjától? Talán mégsem tartod olyan ostobának? - Persze mindenkiben lehet egy kis félelem. Az még egészséges is. Sosem becsülheti alá az ellenségeit senki sem, mert azzal már rögtön nyílt lehetőséget ad bárki arra, hogy az első ütést könnyedén benyelve terüljön el a földön és onnan már koránt sem olyan egyszerű felállni.

❖ Megjegyzés:  Utcák 951673066

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Utcák Empty
Me and You
revenge or association❀
Botor! Ámbár bőven felette vagyok az ilyen, s ehhez hasonló gyermekded próbálkozásoknak, mégis jól esik csavarni egyet a gerincén, amint egy kellemes mosoly húzódik arcomra. Szemet gyönyörködtető látvány, amint arcra édesen torzul a fájdalom minden egyes pillanatában.
- Szerencsédre bőven akad türelmem az olyan fajtákra, mint te magad, s, hogy lásd kegyes felem, még mindig adok számodra esélyt, hogy elmodhasd.
Minő pazarlás volt ezen szépség kélyes szenvedését kihagynia a mindenhatónak, ámbár annál szerencsésebbnek mondhatom magam. Egy újabb bábú a sakktáblán mindig-mindig új kalandokat ígér. Arról nem is beszélve, hogy a szíve mélyén forrongó őrület egyenest bizsergeti rég fel nem borzolt idegeimet.
- Akarni és jól is cselekedni két külön dolog. Talán nem tanultad meg a mellett a vén bolond mellett, hogy a szándék édes kevés, ha a cselekedeteiddel nem követed az akaratát? - felkacagok, mintha valami tényleg nevetséges volna. Ésbár a nő szavai azok, elsőként a szánalom az, mi róla eszembejutna. - Mert képes vagy. Ő már csak tudja, hisz' ereje ebből ered. Az már más kérdés, hohgy vagy-e olyan bolond, hogy ezzel ne élj vissza. - Nem tartom kizártnak. Még csak nem rég hullott alá, még túl frissen égnek a hegek a hátán. A bosszú és a becsvágy, a bizonyítási kényszer még erősen elvakítja. Most az őrület, s majdan a ravaszság az, mi ereje forrása lesz. Idő kell neki, hogy megtanulja, s ha jó kezek alá kerül, még egy hasznos bábú is vállhat belőle...
- Igen, ha kéred szavamat is adom, ámbár értelme nem lenne. Mint tudod, a becsület nem a mi kenyerünk - halkan kuncogok, könnyedén helyezem a zsebembe kezeimet. Mondhatni kényelmes, amint ezen nevetségesen gyenge állapotában még megerőltetnem sem kell magam. Álca! Minek ide, hiszen ha kell, így szava sem lehetne többet. - Ugyan, kérlek. Ez csakis buktatókkal van tele. Nem mellesleg, ha akarnám, könnyű szerrel megtalálhatnám, de hát nem sokkal szórakoztatóbb, ha te magad leled meg? - kegyetlen mosolyra húzódnak ajkaim. Szinte már látom a szemeim előtt annak a mocskos árulónak az arcát, amint édes kislányának mindössze a fejét láthatja már csak viszont. - Tiéd a felelősség, a te kezed által kell elhullania. Miért is tenném számodra könnyebbé a dolgokat? Dolgozz meg a jutalomért. Nem mellesleg, nem lesz olyan nehéz dolgod. A volt kedvesed nem olyan eszes, mint amilyennek tartja magát. 

Sariel
Bukott angyal
ranggal rendelkezem
Sariel
all the stories are true


Utcák Empty

sariel &  lucifer
the king of hell
Nem sejtette, hogy egyetlen apró szó ilyen hatással lehet a pokol urára. Hogy mennyire magára veszi az aprócska becézést. Sikolya őrült kacajjal vegyül el, ahogyan karját leszakítja a helyéről. Ha nem tudná, hogy a pokol urával áll szemben most elgondolkozna, hogy kettejük közül melyiküknek van elvetemültebb elméje, de most, hogy a fájdalma, a vesztesége ellenére is az ördög arcába nevet kénytelen saját magára fogadni.
Kedvesem, mivel akarsz kompenzálni azért, hogy felkapod a vizet egy ilyen apróságra? Talán.. van valami más is, ami sajnálatos módon nem érte el a kívánt méretet? – Nem volt normális. Ehhez nem kellett kérdéseket feltenni, vagy egyáltalán bárkinek egy percig is gondolkodni. Tudta jól, hogy az élete itt és most is véget érhetne. Bármit is tenne mindenképpen az ördög kegyeire lenne utalva, ami valljuk be koránt sem adna neki sok esélyt a túlélésre. Bolond lenne, ha gyávaként köszöntené a halált, a teljes pusztulást. Nem, Ő mindenképpen ki akarja használni ezt az alkalmat.
Kérdések nélkül nem kerülhetnénk közelebb a megoldáshoz sem. Bocsásd meg nekem, ha valamit jól akarok csinálni. – Látványosan megforgatja a szemeit, miközben minden erejével azon van, hogy a fájdalmát elméjének egy hátsó részébe nyomorgassa, hogy ne foglalkozzon mindazzal, hogy az egész teste és lelke is jelenleg mérhetetlenül szenved. – Leviathan pedig egy bolond. Nem hitt szavaimnak, mert azt gondolta, hogy én is hozzá hasonlóan ostoba vagyok és képes vagyok hazugságokkal mások közelébe férkőzve eredményt elérni. – Ahogy hallottam a legutóbbi próbálkozásai egy árnyvadász felé vezérelték. Megpróbálta becserkészni szegény lányt, de végül mégis alulmaradt. Még egy halandó lelket sem tud megszerezni magának. Igazán szomorú. Talán nem mindenkinek jött be az igazán elragadó személyisége.
Megkönnyebbült sóhaj hagyja el ajkait, ahogyan újra az utca üressége csapja meg és leginkább végtagjainak jelenléte, a fájdalom megszűnése az, ami könnyebbé teszi számára a lelki békéjét. – Szóval, ha jól értem. Azazel egyik lányáért cserébe nem csak az erőmet kaphatom vissza, de egyúttal megszabadulhatok ettől is? – Lepillant a mellkasára és az előbukkanó jelet kezdi el bámulni. Egészen addig a pillanatig, míg megkapta ezt a jelet azt hitte, hogy remek árnyvadász is lehetett volna belőle, de már egy jel is elég volt ahhoz, hogy tudja sosem csúfítaná ilyenekkel a testét. – Hol van a buktató? Nekem kell megtalálni az eldugott leánykát, mert még te sem tudod hol van? – Mindez már mondhatni túlságosan is jó ahhoz, hogy igaz legyen. Kell legyen benne valami buktató, mert ilyen könnyedén lehetetlen, hogy visszakaphasson mindent, ami az életében a legtöbbet jelenti. A szabadságát és az erejét.

❖ Megjegyzés:  Utcák 951673066

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Utcák Empty
Me and You
revenge or association❀
Ámbár hízeleg, amint igyekszik minél inkább a kegyeimbe férkőzni, mégsem tehetném meg - micsoda imázs rombolás volna ez! -, hogy tovább lépjek a felett, miszerint ő becézgetni mer. Micsoda tiszteletlenség! Szinte már könyörög a korbácsért, s képtelen vagyok ezt nem felhőtlen örömmel nyugtázni. Arcomon újabb ördögi vigyor terül szét, ahogy ismét leszakítok egy darabot belőle. Ezúttal a bal karját, hogy szép szimmetrikus legyen...
- Hízelgő, ámbár hogyan jössz te ahhoz, hogy becézni merj engem? - szusszantok, bár dühömet igyekszem rejtve tartani, s kontrollálni magam, hogy a célra koncentráljak. Nem hagyhatom elveszni még ezeket az apró információmorzsákat sem. - Meghallgatni viszont örömmel hallgatlak. S ha tetszésemre való, amit mondasz, talán elengedlek, hogy szabadon mozoghass.
Fölényes mosoly kúszik arcomra, ahogy élvezettel a szemeimben fordulok felé, hogy a szenvedését konstatálhassam. Öröm a szívemnek, s régen bukott lelkemnek, hogy belé futottam és mindezt átélhetjük most ketten. Szórakoztató kívülről csodálni a kibontakozó káoszt, ámbár messze nem olyan kielégítő, mint saját magad által megteremteni.
- Még kérdezni is mersz? Felvágták a nyelvedet, mit ne mondjak. Pedig legjobb tudomásom szerint Leviathán is tiszteletét tette nálad, az elmédet furfangosan megpiszkálva. Te meg mégsem tanultál belőle... - szórakozottan ciccegek, s élvezem a figyelmet. Azokat a határozottan, büszkén megvillanó szemeket. Igen, ez az, ezt mindig is szerettem, s szeretem látni a mai napig. Kellemesen bizsergeti a tarkómat, amint valaki saját büszkeségében fuldokolva is kitart önön szenvedtetése mellett. - Tudod mit? Kedvemre való, amit művelsz, ahogy minden cselekedeteddel küzdesz, de mégis csak a szenvedéshez viszed magad közelebb. - Elégedetten felkacagok. Eszement gondolat saját magamtól is, hogy mindössze ennyi után beleavassam terveimbe, de hát miért ne? A végkifejlet jobban érdekel, mintsem, hogy pontosan fusson végig a terv.
- Azazel hőn szeretett lányai... - felállok a fotelből, és ezzel a mozdulattal eltűnik az egész dimenzió, ismét a földi világban találja magát a nő, a földön térdelve, minden tagja épen. - Biztos tisztában vagy vele te is, mennyire odavan értük. Sőt, az egyiküket annyira szereti, hogy még a másik elől is elrejtette. Hozd el nekem a testüket, amiből már minden mágiát kiszívtál. Ha erre képes vagy, én még többet adok neked. Visszanyerheted az eredeti erődet. Sőt - kinyújtom a kezemet, és cafatjaira bontom a nő mellkasán a ruha finom szálait. - Eltüntetem Leviathán jelét. - Meglepő óvatossággal simítok végig a kacskaringós jelen, mindössze egy impulzust bocsátok bele, ami nem a nőnek szól, nem. A bukott angyalnak. Magamhoz hívatom, ámbár erről Sariel nem tudhat semmit, mindössze megrázkódhat egy pillanatra.

Sariel
Bukott angyal
ranggal rendelkezem
Sariel
all the stories are true


Utcák Empty

sariel & lucifer
the king of hell
Mondhatni már megtisztelőnek veszi, hogy maga a Pokol ura foglalkozik vele. Talán épp eleget tett annak érdekében, hogy felkerüljön a radarjára. S, hogy egykoron még Azazel szeretőjeként díszelgett önmagában nem lett volna elég arra, hogy felhívja magára a figyelmet. Hiszen kettejük szerelme, habár hírhedt volt legalább annyira volt rövid életű. Nem bánta meg egy percre sem, hogy feláldozta a férfit, hiszen ezzel csak önmagát juttatta közelebb a dicsőséghez, de végső soron Ő maga is elbukott, de talán nem is kudarcként tekint erre az időszakra. Nem számít, hogy mennyire jár rá a rúd, mégis képes emelt fővel járni az utakat.
- Mutathatok valamit, ami neked sosem lesz a birtokodban, kedvesem. De segíthet mindenféle célod elérésében. - Keserédes mosoly kúszik az arcára, hiszen már érzi a férfi birtokló, erőszakosságát. Az elméjét ostromolja, amelyet részben már maga Leviathan birtokol, s azzal talán, hogy a férfi megpróbálja kínozni így kicsit kihat talán a másik démonra is. Talán ez egy jó kezdet lesz ahhoz, hogy a jel eltűnjön a mellkasáról, amit erőszakkal tettek oda.
A fájdalmat most már úgy köszönti, mint egy gyerekkori barátot, akit régen látott, de valahogy mégis örül neki, hiszen minden egyes pillanatot, amit fájdalommal tölt el azt jelenti, hogy él.
Bármennyire is szenved büszkén, emelt fővel követi tekintetével a férfit, aki olyan könnyedén mozog, mintha csak felhők között lépkedne, ahonnét egykoron lehullott. Most mégsem tűnik megtörtnek. Sőt, ereje hatalmasabb, mint valaha. Pontosan ez az, ami után ő maga is áhítozik és meg is fogja szerezni. Senki nem állíthatja meg.
- Persze, hogy képes vagyok rá. Mégis milyen terveid vannak? - Habár tudja jól, hogy nem lenne szabad válaszokat követelnie a férfiból a kíváncsiságának köszönheti, hogy még életben van, hiszen mindenbe beleüti az orrát és ennek köszönhetően mindenkinél több információ lakozik elméjében. Ezt azonban senkinek nem szabad tudnia, hiszen még a végén hasznot kívánna húzni elrejtett gondolataiból, tudásából.
❖ Megjegyzés: Utcák 951673066

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Utcák Empty
Me and You
revenge or association❀
A másodperc töredéke elég lenne, hogy kettéroppantsam, s magam végezzem el azt a piszkos munkát, amit Azazel által kellett volna, s mégsem teszem. Nosztalgia, már csak a gondolat maga is nevetséges, hogy egy ilyen alávaló emberi érzésbe kapaszkodjak, mégis megérinti zord szívem az emlék. Azok a tüzes szemek, a kard súlya édes volt számára, mint a méz. Láttam a tekintetén, amint az élvezettől beleremegett a lelke a csapásba. S lám, nem csak ezen bűne húzta, s majdnam kopaszította meg ékes szárnyát.
- Igazán? S mégis mit tehetsz ellene, hogy ne így legyen? - felnevetek, ízesen, s elég csak egy pillanatra a tekintébe vájnom sajátomat, hogy áttörjem elméjének jelenleg gyenge gátjait. Talán meg sem próbál ellenkezni, vagy csak fel sem veszem magamra, ámbár nem szórakozok vele. Nem játszadozom, mindössze átrántom az elméjét egy újabb dimenzióba, hogy érezhesse, milyen gyenge is. Könnyű szerrel tépem le egyik, majd másik karját is az energia tölcsér szűkítésével, miközben kényelmesen helyet foglalok egy fotelben. Sejtheti, nem áll szándékomban elrejteni elől, mindössze csak a képzeletével játszom, de a fájdalmat igyekszem a lehető legpontosabban leképezni a számára.
- Véleményem szerint botor dolog lenne mindössze ennyinek nézned. Lehet, hogy egykoron szeretett, s biztos, hogy mindössze ezért nem pusztított el téged. Viszont ne hidd, hogy még egyszer átverheted ilyen könnyen. Ennél ravaszabbnak kell lenned - oldalra billentem a fejemet. A jobb kezemmel intek, ezzel még szorosabbá téve a tölcsért, ismételten szép fokozatosan elzárva a levegő útját. - Erőre van szükséged hozzá, hogy elpusztíthasd. Hatalmas erőre...
S mint szikra, úgy pattan ki egy gondolat. Szám sarka éppen csak beleremeg, elfojtva a feltüremkedő kacajt. Hát itt a megoldás! Ha Azazel az én lányomra teszi a mocskos mancsait, akkor majd én is az övéire. S ha ő is mással végezteti a mocskos munkát, hát még én. Számomra csak a haláluk a lényeg, hogy élettelen testüket elé vethessem.
- Erőt pedig jelenlegi helyzetedben mindössze egyféleképpen szerezhetsz, ha elveszed. Kész vagy rá, képes vagy még, hogy elszipojozd pár mihaszna boszorkánymestertől az erejét? - Vészesen villannak meg szemeim, s mivel választ várok, hát engedek a szorításon, hogy még éppen legyen ereje egy válaszra. Kegyes vagyok, ha jól felel, talán még ki is engedem ebből a pszichikai kínzókamrából.

Sariel
Bukott angyal
ranggal rendelkezem
Sariel
all the stories are true


Utcák Empty

sariel &  lucifer
the king of hell
Ostoba lenne, ha nem ismerné el a kettejük között húzódó erőviszony különbségeket. A pokol ura, még így is, hogy elbújt kötelességei elől sokkal erősebb volt nála. Főleg, hogy a legfontosabb darabkája, angyali mivolta immáron Azazel markai között volt. Ezt pedig mindenképpen szerette volna visszaszerezni. Ahhoz pedig egyedül túl kevés lenne. De, ha valamihez igazán értett az a szavak ereje volt, pontosan tudta, hogyan uszítsa egymás ellen a férfiakat, hogyan állítsa a saját oldalára idővel a bukott angyalokat. Persze semmi sem egyszerű, hiszen elsősorban mindegyikük az erejét, a hatalmát kívánja kifejezni, mintha ezzel birtokolhatná, uralkodhatnának felette. Azonban ahhoz nagyon, de nagyon korán kellett volna felkelnie.
- Lehet, de én nem én leszek az, akit eltipornak. - Erőlködik, hogy mozdulni bírjon, hogy bármit-akármit tudjon csinálni, de az energiája szinte körbefonja testét és mozdulni sem engedi. Ettől azonban még koránt sem adja fel a harcot, éreztetni akarja vele, hogy habár gyengébb, de a kitartása mindenkiénél erősebb.
- Talán elfelejtetted, hogy ki volt a bukásának oka? Hogy szíve apró töredéke még mindig hozzám kötődik.. Hiszen nem ölt meg. Itt vagyok és élek. Lehet, hogy egyenlőre mindezt büntetésnek szánja, de csak idő kérdése, hogy ő fog előttem térdelni bocsánatért esedezve. Akkor pedig elpusztítom őt, ahány módon csak lehetséges. A kérdés, hogy velem vagy esetleg, vagy továbbra is az utamba kívánsz állni... - Együtt sokkal többre vinnék, ebben a teljesen biztos. Mégis nem akar egy férfira sem támaszkodni teljesen, hiszen megannyi alkalommal szúrták már hátba, mióta a földön van, hogy bizalmatlansága bárki irányába egyre inkább csak fokozódott. Saját maga vezérli az útját, s néha még néhány bábút is megmozgat a sakktáblán közben.
❖ Megjegyzés:  ha szeretnél Utcák 951673066

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Utcák Empty
Me and You
revenge or association❀
Szapora szívverése, mint madárcsicsergés, számomra. Képtelen vagyok elhaladni a tény mellett, hogy jelenléte tovább rontja eme összképet, mit én magam terveztem. Halottnak kellene lennie, egyszerűen, mint a radír, Azazelnek ennyi dolga lett volna. Az a hasznavehetetlen... Talán még most is gyengéden dobban mocskos szíve, amint ezen lágy, szőke tincsekre réved szeme. Áh, igaz is. Bezárva egy örök életre, ugyan miért fosztaná meg egyetlen szemgyönyörködtető látványát a világtól? Értem én, szabad kezemmel egy pillanatra eljátszok egy kósza tinccsel. Elmémben bevillan, vajon hányszor érintette már más mocska ezen virág lágy szirmait? S mint szemetet, úgy hajítom el a gondolattal együtt magamtól.
- Hát hogyne, ez csak természetes. De tudod kedveském, nem mindenkinek kell felállnia. - Ismét ráemelem tekintetemet, és szép fokozatosan kezdem el azt az előbbi erőhullámot ismét tornyosítani, hogy még csak lehetősége se lehessen megmozdulni. Ha mégis lenne olyan merész, hát nosza neki, csak az a végtag bánja, amit a forgatagba enged...
- Közös? - felkacagok, vidáman, fesztelen, mintha csak az évszázad viccét hallottam volna. - Mégis miből gondolod, hogy én osztozkodom ebben veled? Mégis mire vagy te képes, így megfosztva igazi mivoltodtól? Tudod, azok a szúrós szemek nem ölnek meg senkit - csettintek a nyelvemmel, elégedetlenül. Csalódnom kellett. Mást vártam, ki tudja, talán valami szórakoztatóbbat. Nem látom lobogni azt a lángot a szemében, mit egykoron letaszítva. Nem érzem égni a vágyat benne, értéke igen csak megcsappant.
//Csak gyorsan összedobtam, csináljak még? Utcák 1654771135

Sariel
Bukott angyal
ranggal rendelkezem
Sariel
all the stories are true


Utcák Empty

sariel &  lucifer
the king of hell
Szinte tapintható volt a változás a levegőben, mintha valami teljes egészében megváltozott volna. Talán érezte is, hogy itt van, de mégsem volt biztos benne, hiszen úgy behúzta fülét farkát a pokol ura, hogy még ő sem hallott róla az ég világon semmit sem bármennyire is kutakodott iránta. Az egyetlen, amit megtudott, hogy maga Azazel is beleköpött a levesébe elátkozva a lányát. Elég kegyetlen és bugyuta húzás. De a férfi már kezd teljesen semmisé válni a szemében. Egykoron szerette, de még mindig olyan bugyuta érzelmekhez fordul, mint a düh, a harag.. Pedig milyen rég volt már, hogy miatta elbukott.
Könnyedén szorulnak a férfi ujjai a nyaka köré és rendkívül kezd elege lenni abból, hogy a férfiak úgy dobálják és veszik fel, mintha aprócska törékeny kis porcelánbaba lenne. Ó, pedig nem sejtik, hogy mennyivel több lakozik benne. Lenézik és ezzel a legnagyobb hibájukat követik el.
Ismét a földön köt ki, de a legutóbbi pofon után ez már túlságosan ismerős becsapódásnak hat és habár egy pár pillanatig levegőért kapkod és a nyakát dörzsölgeti, majd talpra szökkenve néz a pokol urának szemeibe.
- Nem mindig alakulnak úgy a dolgok, ahogyan azt szeretnénk, de ez nem azt jelenti, hogy ne tudnánk talpra állni belőle. - Lehet, hogy nem így tervezte, hogy bukása után minden angyali részétől megfosztják, de még nem késő mindezt visszaszerezni, s miután a pokol urának, Lucifer-nek is eléggé szúrhatja a szemét a trónjára vágyó Azazel talán még valami érdekes is kisülhet a kettősükből.
- De ezen a téren úgy gondolom, hogy az ellenségünk közös. Vagy talán még mindig szemet kívánsz hunyni Azazel tettei felett? - Talán egy kicsit arra utalt, hogy gyenge lenne a férfi, de ezt nyíltan sosem mondaná ki, hiszen pontosan tudja, hogyha valakit nem érdemes alábecsülni az maga Lucifer.

❖ Megjegyzés:  milyen cukorbogyó képed van Utcák 951673066

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Utcák Empty
Me and You
revenge or association❀
Egy frappáns, jól megszervezett terv, és egy koktél egy luxus apartman tetején tökéletes párosítás. Élvezetes figyelni, amint a sakkbábuk elfoglalják a helyüket a pályán és kezdetét veszi a káosz. Mégis, néha még szórakoztatóbb közöttük járni, közelről megfigyelni szenvedésüket. Figyelni, amint a másodperc töredékével reagálják le a helyzetet, mindenki különbözőképpen. Izzadni kezdenek, megemelkedik a pulzusszámuk, sírni kezdenek, vagy éppen a hideg futkároz a hátukon a félelemtől, mint az újonnan elbukott angyal esetében is. A felszabadított energiahullámok vihart kavarnak és időt sem hagyva ölelik körbe, hogy fojtogatni kezdjék új áldozatukat. A káröröm bizsergetően ismerős érzése csak erősödik bennem, amint a láthatatlanságból elé lépek, hogy megragadjam a nyakánál fogva.
- Elég rég volt már, nem igaz kedvesem? - ördögi vigyor terül el az arcomon, előrébb hajolok, a kezemmel közelebb húzom magamhoz a nyakánál fogva, ezzel együtt átrántva magunkat egy másik, általam kreált dimenzióba Staten Island utcáiról. Fokozatosan kezdem el szorítani a nyakát, mit sem törődve a kapálózással, de még éppen el nem törve.
- Úgy érzem, mintha meggyengült volna a hatalmad, hát mi történt az öreg ítélet végrehajtójával? - felkacagok, legédesebb öröm a káröröm, még ha Leviathan nem is értékeli, hogy elmarad az irigység. Teljes erővel ellököm magamtól, hagyva, hogy lélegzetért kapkodva a földre hullhasson. Nem ölhetem meg azonnal, jelenléte kérdéseket vet fel bennem, keresztül húzta számításaimat. Akárhogyan is számoltam, már rég halottnak kellene lennie, leginkább Azazel kezei által. Ha mást nem is, hát koncként a kutyák elé vethette volna egykori szívszerelmét, ha elég méltóság lenne benne démonként...

ranggal rendelkezem
Ajánlott tartalom
all the stories are true


Utcák Empty
1 / 2 oldal
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Utcák
» Utcák
» Utcák
» Utcák
» Környezõ utcák