Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Hannah April Sloan
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Hannah April Sloan Empty

Hannah A. Sloan
hannah april sloan
While I thought that I was learning how to live, I have been learning how to die.
Danielle Campbell mondén19látó
the devil is in the details

❖ Becenév:
Han, Ape
❖ Születési hely, idõ:
New York, 1999. január 17.
❖ Családi állapot:
egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
hetero
❖ Foglalkozás:
anyukám kávézójában segédkezem
❖ Ismertetõ jel:
nem tűnök ki semmivel sem annyira, hogy azt különleges ismertetőjegyemnek lehessen nevezni
❖ Átváltozás:
-
❖ Rang:
látó vagyok az emberek között, bár ezzel még nem vagyok teljesen tisztában. Azt hiszem, hogy az orvos által felírt antidepresszánsnak köszönhetem a különös "látomásaimat", hamarosan azonban fény derül arra, hogy mi is vagyok.
❖ Család:
A vér szerinti szüleim a születésemet követően lemondtak rólam, így őket nem ismerem. Egy fiatal, boldog pár fogadott örökbe, akiknek természetes úton nem lehetett gyerekük. Mindig is szerettek volna nekem egy kistestvért, de miután apát Irakba vezérelték békefenntartó katonaként, elvetették az ötletet. Évekkel ezelőtt bombatámadás érte a központot, ahol szolgált, a feljegyzések szerint ott és akkor életét is vesztette, így mára már csak ketten maradtunk anyával.
Egyéb rokonokról nincs tudomásom.
❖ pozitív tulajdonságok
az empátia nagyon dolgozik bennem, a lehető legapróbb dolgoknak is tudok örülni,  bármikor önzetlenül segítek másokon és jó emberismerő vagyok.
❖ negatív tulajdonságok
túlságosan szeszélyes, lobbanékony vagyok, emellett szokásom kéretlen tanácsokat osztogatni (de ezt csak jóindulatból teszem, nem akarok bántani ezzel senkit sem) és nem tudom véka alá rejteni a könnyeimet. És még ráadásul haragtartó is vagyok.
❖ legnagyobb félelmed
elveszítem az anyukámat és nem marad senkim sem
❖ legnagyobb vágyad
megtalálni a legjobb barátomat
❖ legnagyobb titkod
sose voltam nagy lázadó és törvényszegést sem követtem el, így a legnagyobb titkom annyi csupán, hogy a tizenhatodik születésnapomra varrattam magamnak egy tetoválást, méghozzá a lapockámra egy kolibrit. De anya a mai napig nem tud ennek a tetoválásnak a létezéséről.
❖ legnagyobb gyengeséged
az anyukám
❖ fõ fegyvered
-
look deeply into my eyes

Apukám halála után kezdődött minden. Anya úgy gondolta, jót fog tenni, ha eljárok egy pszichiáterhez, ha kibeszélem magamból az érzéseimet. Nem akartam, hogy aggódjon értem, így hát belementem és szépen, rendszeresen el is jártam az orvosi találkákra. De keveset beszéltem, nem voltam túl együttműködő, ezért gyógyszereket kaptam, amiket aztán minden áldott reggel lehúztam a vécén. Minderről senki sem tudott, kivéve a legjobb barátomat.
A legjobb barátom a szomszéd srác volt, akit akkoriban ismertem meg, mikor még mindketten pár éves kis tipegők voltunk. Ha összefutottunk a haverjaival, mindig a kishúgaként mutatott be, annyira közel álltunk egymáshoz. És egy ideig én is úgy tekintettem rá, mintha csak a bátyám lenne. De amint a kamaszkor szele megcsapott minket, sok minden megváltozott. Kevesebb időt töltöttünk együtt, már nem beszéltünk annyit, mint azelőtt és olyannyira eltávolodtunk, mintha egy földrész választott volna el minket egymástól. A helyzet akkor tért csak vissza a régi medrébe, mikor megkaptuk a hírt, hogy apukám meghalt. Amint ugyanis az ő fülébe is eljutott a szomorú hír, úgy hagyott mindent félbe és sietett hozzám, hogy megnézze, jól vagyok-e. Habár a barátságunk nem volt a régi, tudtam, hogy számíthatok rá és ez több, mint elegendő volt a számomra. Talán ez volt az egyetlen dolog, ami némi megnyugvást hozott.
Minden erőmmel azon voltam, hogy anya életét megkönnyítsem, így rá koncentráltam. Észrevettem, hogy valami baj volt a legjobb barátommal, de mivel folytonosan ellökött magától, egy idő után már nem próbálkoztam azzal, hogy segítsek. Inkább segítettem anyának, aki boldogan fogadta azt, hogy mellette voltam. Naivan azt hittem, hogy majd valahogy túljutunk ezen. Hogy egy szép nap arra ébredek, visszakaptam a legjobb barátomat, de ehelyett csak szörnyűség szörnyűséget követett. Nyoma veszett.
Mikor huszonnégy órája nem tért haza, még annyira nem aggódtunk, azt hittük fogott magának egy lányt és nála múlatja az időt. Vagyis... ebben akartunk hinni. De nem jelentkezett. Keresőcsapatokat alakítottunk, felkutattuk érte az egész várost. Együtt dolgoztunk a rendőrséggel, nyomkereső kutyákkal, de sehol sem bukkantunk rá. Ugyan halottnak sohasem nyilvánították, a szülei mégis egy jelképes temetést rendeztek a számára, miután egy sikertelen keresést újabb sikertelen akció követett. Úgy hiszem, belefáradtak abba, hogy hajkurásszák a reményt, s aztán újra és újra jeges fuvallatként érje őket, hogy a fiúk továbbra sem került elő.
Két hónapja hagytunk fel a keresésével, nyolc hete járok újra pszichiáterhez és hatvanegy napja szedem a felírt antidepresszánsokat. Úgy élek, hogy igazából nem is élek. Ha hirtelen kitörne egy zombi apokalipszis, talán fel se ismerné senki sem, hogy én magam nem zombi vagyok. Hiszen pontosan úgy viselkedem, mintha egy lennék közülük. De való igaz, hogy addig nem tudjuk, mi igazán fontos a számunkra, amíg el nem veszítjük...
Ám azért nem szomorkodom teljesen, mert néha látom. Nem, nem az álmaimban. Néha, amikor az utcán sétálok, látom, hogy velem sétál. Ha nagyon koncentrálok, még beszélni is tudok vele. Sokan azt hihetik, hogy flúgos vagyok, de nem érdekel mit gondolnak rólam mások. Míg látom őt, addig olyan, mintha még mindig itt lenne. Olyan erősen érzem a jelenlétét, hogy képtelen vagyok feladni a keresését. Érzem, hogy nem halt meg, érzem, hogy itt van, méghozzá nagyon közel. És meg is fogom találni, kerüljön bármibe.

***

- Hannah, mész valahová? - hallatszik anyukám aggódó hangja a konyhából, mikor is én épp a bejárati ajtó felé settenkedem.
- Öhm, igen... Kelly lebetegedett, úgyhogy megkért, hogy vigyem be helyette az olvasónaplóját. - szomorú, hogy úgy hazudok, mint a vízfolyás, de a szükség nagy úr.
- Jó, de siess haza! Nem szeretem, ha sötétben mászkálsz! - bólintok párat és azzal a lendülettel ki is futok az ajtón. Ha anyám tudná, hogy még csak nem is a biztonságos kertvárosi részen maradok, hanem egyenesen a temetőig megyek, szegény szívrohamot is kapna.
Anya utólagos engedelmével bepattanok a kis Hondába és egy pillanattal később már úton is vagyok. Az út nem hosszú, tulajdonképpen csak éppen egy kicsivel nagyobb kitérőt jelent ez, mintha valóban Kelly-hez igyekeztem volna.
A temető kihalt, egy árva lélek sincs a közelben, de még a parkoló is üres. Ha túlságosan félős lennék, nemhogy a temető belsejébe nem mernék besétálni, de még csak leparkolni se mernék. Ám szerencsére engem ezek nem vetnek vissza. Sietve sétálok a kőtömbök között, hiszen mielőbb oda akarok érni ahhoz a sírhoz, ami alatt tulajdonképpen senki sem fekszik, csak egy üres koporsó. Egy koporsó, tele emlékekkel, amelyek a legjobb barátomra emlékeztettek. De azonnal megállok, amint észreveszem a sziluettjét kirajzolódni a holdfényben. Aggodalmas ábrázatom mosollyá szelídül és mire kettőt lépek, már felém is fordul. A korábbról olyan jól ismert barátságos arckifejezésének most hűlt helyét találom, de mielőtt szóvá tenném, ő nyitja szóra ajkait.
- El kell tűnnöd innen. Most! - rám parancsol, hangja olyan erős, mintha ténylegesen, igazi valójában állna velem szemben. - Hannah! Hallasz engem? El kell menned innen, gyerünk! - pislogni tudok csak, hisz a következő másodpercben megragadja a karomat és húzni kezd a parkoló felé. Érzem a szorítását, annyira érzem... Lehetetlenség, hogy mindezt csak beképzeljem. Képtelenség, hogy ennyire élethűek legyenek a képzelgéseim.
Kinyitja a kocsiajtót és valósággal belök az ülésre. Az ajtó becsapódik, de keze az ablaküvegen pihen és engem néz.
- Keresni foglak, jó? Megígérem, hogy keresni foglak, de most menj innen! - hátrébb lép a kocsitól, kettőt rácsap a motorház tetőre és futva eltűnik az éjszakában. Én pedig ott maradok, lefagyva s értetlenül.
Tényleg megőrültem volna? Az elmém ilyen csúfos játékokat űz velem? Vagy talán éppen ellenkezőleg... minden valóságos?
you can see the war inside


Clary Fairchild
Intézetvezetõ
ranggal rendelkezem
Clary Fairchild
all the stories are true


Hannah April Sloan Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  

❖ beautiful mundane ❖


Gyönyörűséges Hannah!  Hannah April Sloan 4216114573  olajbogyo

Kíváncsian vártam, hogy ehhez az aranyos pofihoz mégis milyen történet fog kapcsolódni, hiszen megannyi lehetőséget tartogat magában ez az arc. Azonban sikerült ez az arcot valami különleges varázzsal megtöltened, hogy tökéletes testet öltsön az általad leírt karakter képében. Imádtam a soraidat annak ellenére, hogy nem éppen pozitív történésekről számoltál be. Hiszen egyedül vagy az édesanyáddal, aki talán a világmindenséget jelenti számodra főleg az apukád halála után..  Hannah April Sloan 1863639109 Aztán ott van a legjobb barátod, akik általában támaszt nyújtanak nekünk az élet nehezebb területein és még akkor is kitartanak melletted, amikor mindenki más hátat fordít neked. Azonban ő is kicsúszott a kezeid közül, habár Ő talán még az élők között van, hiszen koporsóját mindössze minimális levegő tölti ki, ahogyan írtad az emlékeid vele kapcsolatban. Hannah April Sloan 362884228 Ezt pedig iszonyatosan gyönyörűen fogalmaztad meg. Hannah April Sloan 124822942
Őszintén kíváncsi vagyok, hogy mégis mit hoz nektek a sors, vagy miképpen fog magyarázatot adni az eltűnésére, hogy miért is zavart téged el onnan azon az estén.. Hogy várt-e rád.. Rengeteg kérdésem van, de mindezekre csak a játéktéren kaphatok választ, úgyhogy nyomás foglalózni drágaságom, ne felejts el becsekkolni a jelenlegi ellenőrzésünkbe, utána pedig már teljesen szabad a pálya, hogy belevethesd magad a játéktér izgalmaiba. Hannah April Sloan 362884228

Jó szórakozást kívánok, remélem jól fogod érezni magad a közösségünkben! Hannah April Sloan 1842766431 Hannah April Sloan 124822942




1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Hannah Jenkins
» Hannah Devonshire
» Hannah Pearson
» Cece & Hannah | who you really are
» Hannah Jenkins