Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Utcák
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Mesélõ
Mondhatok egy mesét?
ranggal rendelkezem
Mesélõ
all the stories are true


Utcák - Page 2 Empty
the descent into hell is easy
caralyn & thomas & oswin
A démon próbálja letaglózni őket, a félelmükből táplálkozik, megtestesíti előttük az általuk legjobban szeretet embert. Támadásba lendül, de míg Oswin lebénul addig Caralyn továbbra is próbál talpon maradni, ahogyan a tőrét a fekete pacába mélyeszti amely alatt vonaglani kezd a démoni lény és ezzel együtt szépen lassan hátrálni kezd az ütések sorozatától, ellöki magától a szőke árnyvadászt, aki ettől a földre hull, majd hosszas rángatózás után robban szét az egész lénye a maró vére pedig beteríti a lányokat, majd, ahogyan minden egyes porcikája az is lassú, szinte égető érzést nyújtva szívódik fel és kúszik vissza a saját dimenziójába.
Alakja azonban egy sötét ködfelhőt hagy maga után, amely mögött nem is láthatják tisztán, hogy egy portál nyílt és azon mondhatni átbukdácsolt Thomas, aki még a boszorkánymester leterítése előtt át tudott lépni a portálon. Azonban a fekete köd miatt a két lány közel sem lehet biztos abban, hogy ez tényleg a barátjuk, vagy pedig újra csak a démon játszadozik velük, hiszen eléggé megviseltnek látszik. Az édesanyja életének kiontása talán az egyik legnehezebb dolog, amit egy gyermek megtehet még akkor is, ha nincs választása.
Míg a lányok a valóság és a tévképzet között ingadoznak megannyi árnyvadász indul meg a démontornyok irányába, hogy minél hamarabb visszaállíthassák annak működését, hogy legalább a démonokat kiszoríthassák imádott városukból, miközben a tündérek a vastól díszített város utcáin küzdenek a sötét árnyvadászok oldalán, akik továbbra is félelmet nem ismervén ritkítják az árnyvadászok sorait.


Reag írási határidő: május 27. 20:00!
Aláfestés

Kocka dobások:
Ebben a körben nincs!
Caralyn:-
Oswin: -
Thomas: -
 

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Utcák - Page 2 Empty

Tartom magam. Mindazok ellenére, amit látok, amit tapasztalok, amit hiszek és ami kegyetlenül facsarja ki a szívemet, igyekszem nem meghajlani a teher és a fájdalom alatt. Nem lehet, nem most és nem itt.
Számítanak ránk és számolnak velünk, többen is és, ha a mellettem lévő árnyvadász nem is élné át élete legsötétebb poklát, az enyém akkor sem lenne kevésbé fertelmes. Hiába a segítség érkezése, valójában hamar kiderül, hogy halottnak a csók a próbálkozás; a felmentősereg teste éppen annyira esik össze rongybabaként, mintha ott sem lett volna. Vére beterít, vöröslő pettyekben oszlik szét mindenfelé, esélyem sincs kitérni előle vagy a segítségére sietni. Próbáltam Cece-re is hatni, kirángatni a fájdalmas pillanat nyújtotta agóniából, kevesebb, mint több sikerrel, amennyire semmiféle reakciót nem adott a szavaimra vagy a cselekedeteimre.
A folytatásra viszont a jelen eseményei mellett vagy után sem tudok közömbös lenni. Ezt már láttam egyszer. Megelevenedett előttem az alakja, a halála, minden, amitől életemben valaha is igazán rettegtem.
Hiába nem nekem szóltak az első szavai, egyáltalán nem voltak kevéssé célba találóak. Valóban ott hagytuk, amit nem kellett volna, amit sosem fogok megbocsátani magamnak. Akkor sem, ha nem sejthettük, hogy a portál be fog záródni mögöttünk.
A folytatás, a nekem szóló pedig pontosan olyan, mint forró kés a vajba, esetemben viszont egyenesen a szívembe. Nem mondtam neki semmit, hiszen nem volt mit. Nem tehettem. Alakját pedig ilyetén módon nem először látom és korábban sem volt könnyebb elviselni jogos vádjait, halálának előszelét vagy annak beteljesedését.
…ez több, mint amit elviselni tudnék, mint amit másodszor is képes lennék végig vinni. Egyszerűen csak nem megy. Megtörtem már egy bűbájt, látomást, lidércnyomást, mindegy minek nevezzük, még egyszer nem megy. Túlságosan is az elmémbe, az emlékképeimbe ivódott annak az élménynek az emléke. Ettől, ennek köszönhetően pedig leblokkolok. A szeráfpenge csak kihullik a kezemből, ahogy lélektükreim kékjei elhomályosodnak. Miért küzdjek tovább, ha egyébként is valami tisztátalan zubog az ereimben, ha az egyetlen, aki igazán fontos volt, most újra a halálát mutatja meg számomra?!
Meg sem kísérlem az egyébként is kárhozatra ítélt próbálkozást és szégyen szemre hagyom Caralynra, hogy tegye, amit szeretne, amit jónak lát.
Eljutnak még ugyan a szavai hozzám, de a dolgokon nem változtatnak. Igaza van a megelevenedettnek és noha egyszer már megtettem, életét vettem egy másik lidércnyomásban, többször nem lennék, nem vagyok rá képes.
Megmerevedett, cselekvésre képtelen testem mellett halad el Cece és amíg ő reagál a történésekre és a szemben állóra, addig én képtelen vagyok mozdulni is. Egyszerűen nem megy...


Caralyn Ravenheart
újonc árnyvadász
ranggal rendelkezem
Caralyn Ravenheart
all the stories are true


Utcák - Page 2 Empty
cece & oswin
gotta work together
Úgy éreztem az egész lényem lebénult, hogy nem tudok mozdulni a fájdalomtól, ami felemésztette a lelkemet. Mégsem adhattam fel. Itt volt Oswin. Nem mondhattam azt, hogy akkor gyere halál haverkodjunk egy kicsit, ha már elrántottad magaddal a lelkem másik felét, az egyetlen dolgot, ami igazán fontos volt a számomra. Nem tehettem ezt pedig szerettem volna.
Kicsit megkönnyebbültem, amikor egy árnyvadász bukkant fel és nem újabb ellenség közeledett, hiszen a vállamat mindenképpen meg akartam gyógyítani, de erre esélyem sem volt. Egy hatalmas lyuk keletkezett az árnyvadász mellkasában, amelyeket egy fekete paca okozott. De az a fekete paca nem maradt túlságosan sokáig hű a régi külsejéhez, hamar Thomas alakját öltötte magára, amitől a gyomrom is kavarogni kezdett. Nem, ez nem lehet. A szavak, amelyeket felém hányt szinte végigszántották a lelkemet.. Én mindennél jobban szerettem őt.. Szeretem őt. Nekem az életem csak vele együtt jelentőségteljes.
Dühös voltam magamra és arra is, hogy egy ostoba démonnak hagytam, hogy játékokat űzzön velem. Hiszen ezek szerint él.. Élnie kell, ugye? A jel, amely egykoron az összekötésünket jelezte azonban még mindig halovány volt. Szinte már csak egy emlékkép volt, mintha igaz sem lett volna.
- Nem tudsz te semmit, te rohadék. - Talpra kényszerítettem magamat és figyeltem az egyre vészjóslóbban közeledő alakját. A vállam még fájt, de ettől még a kezemben forgattam egy újabb tőrt, amivel készen álltam arra, hogy lecsapjak rá, ha arra van szükség. - Ne is figyelj rá. - Jegyeztem meg Oswin-nak. Nem tudom, hogy mi van közöttük, vagy éppenséggel mi nincs, mi lesz, mi volt. Ez mind most nem számít. Csak az, hogy ezt mocskot, aki fel merte venni Thomas arcát a lehető leghamarabb eltávolítsuk a föld színéről.
Szinte automatikusan reagálok, ahogyan megindul az irányunkba és a támadása elől kitérve mélyesztem bele egyenesen a tőrömet, ami úgy ragad bele a testébe, mintha pillanatragasztóból lenne az egész ezért a szabad kezemmel mosok be neki párat, aminek végeredményképp, mintha megszakadozni tűnne az álca és ugyanaz a fekete paca lenne, aki a legelején.

Mesélõ
Mondhatok egy mesét?
ranggal rendelkezem
Mesélõ
all the stories are true


Utcák - Page 2 Empty
the descent into hell is easy
caralyn ravenheart & oswin willeheart
A démon undorító alakjában, mintha egy vigyor formálódna ki ott, ahol az arcának kellene lennie. A fájdalom, a félelem minden ami mindkettejük szívét és lelkét átjárja túlságosan csábító már számára, hogy visszafogja magát. Ragacsos, csápszerű lábaival indul meg előre, ahogy előbukkan egy árnyvadász, akinek egyfajta megkönnyebbült mosoly ül ki az arcára, ahogy megpillantja, hogy habár mind a ketten megsérültek, de még életben vannak. Tekintete éppen a három hullára kúszna, amikor a fekete csáp hasít át egyenesen a mellkasán ezzel egy hatalmas lyukat generálva a belső szerveinek a helyén, szinte egy szökőkutat csinálva a testéből, amelyből a vére spriccelni kezd, majd pedig miután élettelen teste elterül a földön, úgy alakít ki maga körül egy vörös pocsolyát. A szemeiből teljesen kiveszik az élet, arca teljesen elsápad és szinte látni lehet, ahogyan a teste az utolsó idegrezdülésével elhagyja a testét.
Egy pillanatra sem habozik a démon attól kezdve, hogy felfedte a jelenlétét, hogy hamis képeket ültetett a lányok arcába, de annak érdekében, hogy még inkább tesztelje őket és a kitartásukat a fekete maszlag egy kicsit talán rothadó, hulla sápadt emberi alakot kezd ölteni magára. Az arc pedig nem másé, mint Thomas-é. Szája sarkában a vér vörösen csillan meg, ahogyan a fekete felsője is teljesen vérben ázott, szinte csöpögött róla. Csipp-Csepp. Minden egye lépés, amit a lányok irányába tett egy-egy vércseppel gazdagította Idris utcáit.
- Ott hagytatok.. Ott hagytatok meghalni.. - A mély, dörmögő hangja rémisztően hathat, szinte tele van fájdalommal és dühvel.. Haraggal.. Elárultságot tükröz, miközben továbbra is kegyetlenül fenntartja az álcát ezzel kínozva a két lány lelkét.
- Nem voltál méltó parabatai.. Hátrahagytad pedig egyetlen harcban sem szabad hátrahagyni azt, aki ilyen közel áll hozzád. Nem avatott be a titkaiba, mert nem bízott benned.. Nem bízhattam.. - Szinte már zavarodottan rázta meg a fejét és egy kegyetlen vigyor kúszott az arcára, hogyan Oswin-ra emelte a tekintetét. - Úgy halt meg, hogy túl gyáva voltál, hogy beismerd neki az érzéseidet.. Milyen kár... - Rémisztő kacaj hagyja el ajkait, amely teljesen betölti az utcákat, az ablakok is beleremegnek. Majd nem habozva tovább előrelendül, hogy mindkét lányt bekebelezze magának.


Reag írási határidő: május 20. 20:00!
Aláfestés

Kocka dobások:
Rajtatok áll, hogy támadtok, vagy védekeztek ennek sikerességére dobtok!
Caralyn:1-3: sikeres támadás/védekezés 4-6: sikertelen támadás/védekezés
Oswin: 1-3: sikeres támadás/védekezés 4-6: sikertelen támadás/védekezés
 

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Utcák - Page 2 Empty

Hirtelen nem értem, nem tudom mi a baj, de az nagyon is élesen és jól tudatosul bennem, hogy Caralyn fájdalma valós. A térdre rogyása, a karján lévő rúnára tévedő tekintete, a fül- és lélekszaggató kiáltása mind egyértelműsítik bennem miféle kín kezdi el felzabálni őt. …és vele együtt engem is. Pontosan tudom, hogy a parabati rúnáját veszi górcső alá, hogy annak a fájdalma lesz számára elviselhetetlen, hogy az egyre inkább elhalványodása mit is jelent. Ha nem is élem át, nem úgy, mint ő, nem hiszem, hogy kevéssé lenne gyötrelmes, amiképpen a lelkem nagyobb része visongva gyűrődik a rettegett teher alá.
Legszívesebben némán osztoztam volna a fájdalmában, talán más ok miatt, de ugyanabból fakadóan. Végül azonban rájövök, hogy a kínunk, poklaink manifesztálódása aligha jelentene enyhet bárkinek is. Belepusztulnék a veszteségbe, de kénytelen vagyok tovább menni, folytatni és ezzel együtt a mellettem a padlóra roskadó nőt is felhúzni és a lehetetlenre sarkallni;
- Tudom, hogy fáj... - gőze sincs mennyire, főleg, hogy a szóban forgó és mégsem kimondott halálát nem egyszer láttam már, mi több, mellkasomon viselem mind a mai napig a terhét az eshetőség lelket marcangoló árnyéknak - ...de nem adhatod fel. Ő sem akarná, hogy ezt tedd. - hogy mit akarna? Más esetben nem merészkednék odáig, hogy bárkinek is megmondjam mit akarna vagy sem, de engem tudom, hogy ez vinne tovább a helyében, máskülönben itt halnék bele a szemem előtt kibontakozni látszó kínszenvedésbe. ...mert én is érzem, ha nem is úgy, mint ő.
- Caralyn, kérlek... - küldöm még felé, amikor a tekintetemet a felénk közelítő alakok vonják magukra.
A nyíl olyan gyorsan indul útjára, hogy szinte esélyem sincs igazán felfogni, közben pedig a testem, a karom azonnal cselekszik. Lendül a kezem, csattan a korbács és kettétörik a nyílvessző, alig valamivel távolabb megállítva, mint amerre a küldetése vitte volna. A pillanatnyi siker azonban a közelében sincs annak, ami ezután következik. Alig sikerül feleszmélnem a nyílvessző semlegesítéséből, amikor érkezik a következő csapás. Az közeledő alak kegyetlenül tud lesújtani és esélyem sincs tenni ellene. A kezemben tartott szeráfpengét emelem fel, de már túl későn, az ujjaim között forgatott elektrumkorbács pedig hasztalanná válik. A másik szeráfpemgéje kegyetlenül lecsap a kitérő/védekező mozdulat ellenére.
Forrón buggyan ki a vérem, nedvesen alágördülve és elhagyva a testem hull alá a porba megannyi kísérőjével együtt, hogy kényszerszülte mementójaként  dicsérje a szentségtelen pillanatot.
A sebhez kapok, felszisszenek, noha legszívesebben ordítanék a fájdalomtól, de nem tehetem. Fél szemem Caralynon és az angyalt kérlelem, hogy csak őt mentse meg, inkább vigyen engem. Ekkor pedig még fel sem készülök arra, hogy lesz, lehet még folytatás, hogy nem csak ők azok, akik a vérünket akarják, lehetőleg minél mélyebben a földbe ivódva.
Újra fordulok, úgy ahogyan a mellettem küzdő parabatai-a tanította, azzal a kiforduló módszerrel, amivel a szobájában gyakoroltunk. Reményeim szerint nem túl nagy vagy gyors lendületet véve, inkább tökéletesen végrehajtani kívánva a mozdulatot és kíméletlenül lecsapni a támadóra, már amennyire lehet, hogy Caralynt és magamat is menthessem. Egyelőre.


Caralyn Ravenheart
újonc árnyvadász
ranggal rendelkezem
Caralyn Ravenheart
all the stories are true


Utcák - Page 2 Empty
cece & oswin
gotta work together
Megpróbáltam összeszedni magamat, hogy talpra állhassak azután, hogy bezárult mögöttünk a portál. Igyekeztem nem kizökkenni abból a helyzetből, hogy itt sem fogadott bennünket sokkal békésebb állapot, hiszen hamar rá kellett döbbennünk, hogy itt is legalább ugyanannyira a káosz uralkodott, mint az intézetben. Oswin-nal együtt indultunk volna meg, hogy megtisztítsuk az utcákat az ellenségektől, amikor éreztem, hogy a karomon égni kezd a rúnám és olyan érzésem volt, mintha a lelkemet szakítanák ketté. Akaratlanul is felsikítottam a fájdalomtól, amitől a térdemre kényszerültem és a kezemre pillantva észrevettem, hogy halványulni kezd a rúnám. A parabatai rúnám. Az nem lehet, nem.. - Thomas.. Nem..neeem, neem. - Imádkoztam azért, hogy az egész csak egy rossz vicc legyen, holott én is pontosan tudtam, hogy lehetetlen körülmények között hagytam magára, mégis az, hogy a rúnám halványulni kezdett és továbbra is úgy lüktetett, mint egy szív, amely a saját testemen kívül dobban újra és újra, de egyre lassabban..
Teljesen kiszakított a világomból, a körülményekből. Nem hallottam semmit egyedül a véget nem érő fájdalmat éreztem, amit a parabatai-m elveszítése jelentett. Nem lehet, hogy Thomas nincs többé, nem.. Könnyeim végiggördültek az arcomon és legszívesebben itt helyben feladtam volna. Meg akartam halni. Talán azért, mert úgy éreztem, hogy az egyik részem meghalt, hogy már nincs többé. Így már az én életemnek sincs túl sok jelentősége. Mégis, mikor a szemem sarkából látom a felbukkanó alakokat, valahogy sikerül talpra kényszerítenem magam. Nem magamért, hanem Oswin-ért. Ha valami baja esne, akkor biztos vagyok benne, hogy a halálban sem lelhetném örömömet, mert Thomas még egyszer megölne, amiért őt cserben hagytam. Tudom, hogy fontos a számára.
A lelki gyötrődésemnek köszönhetően még így is elég lassú a reakcióm és a felém rohanó tündér és a nem olyan régen begyógyult vállamba mélyeszti a pengéjét, amitől felszisszenek, de az övemből előrántott tőrömet pedig egyenesen a torkába szúrom, majd végighúzom a nyakán ezzel félig finoman szólva levágva a fejét. A távolban álló sötét árnyvadászra téved a tekintetem és, mivel sérült vállal az íjamat nem tudom használni az előbb használt tőrt hajítom el az irányába, amely egyenesen a szeme közé fúródik.

Mesélõ
Mondhatok egy mesét?
ranggal rendelkezem
Mesélõ
all the stories are true


Utcák - Page 2 Empty
the descent into hell is easy
caralyn ravenheart & oswin willeheart
Mindig sokkal nehezebb elképzelni, mintsem szembesülni azzal, hogy már valóságossá vált a káosz, amely betöltötte Idris városát. A közeledő seregek útjukba akadó árnyvadász életeket követeltek magukénak. Az a kevés veszteség, amivel ők maguk szembesültek, szinte semmivel volt egyenlő. Lepergett róluk a veszteség és továbbra is elszántan iramodtak előre, hogy meghódítsák az árnyvadászok otthonaként szolgáló várost ezzel jelképesen elpusztítva mindent, ami számukra valaha is fontos lehetett.
Az árnyak között rejtőzve egy démon közelített a lányok irányába nem olyan messziről pedig léptek haja hallatszott. Azt azonban, hogy hány személlyel néznek szembe adott pillanatban nem lehetett meghatározni. (..)
Azonban egy valami biztos volt. Caralyn parabatai rúnája halványulni kezdett, amelyről mind a ketten tudhatták, hogy minek a jele. A léptek zaja egyre közelebbről hallatszott, majd a sarkon felbukkant egy tündér az oldalán két sötét árnyvadásszal. A tündér arcára kiült a fájdalom, amit a városban felépített védelem okozott, de a sötét árnyvadászokat semmi nem állíthatta meg.
Egyikük a nyílvesszőjével egyenesen Oswin irányába célzott, majd elengedte az íjat, amely könnyedén szállt át a levegőn vészesen egyre közelítve a célpontjához. Eközben a tündér Caralyn irányába lendült támadásba, miközben a csapatuk harmadik tagja a sötét árnyvadász a nyílvesszővel, szinte rémisztően egy vonalban rohant egyenesen Oswin irányába a kezében a szeráfpengéjével készen arra, hogy kettéhasítsa a lányt, amennyiben az nyílvessző nem találja el a célját.
A távolban ismét léptek zaja hallatszik, amely egyenlőre nem tudni, hogy szövetségeseket rejt, vagy újabb sötét árnyvadászokat. Lépések tulajdonosának kiléte egyenlőre ismeretlen marad, míg a két lánynak a veszteség terhével együtt kell szembenézniük a támadójukkal.
Árnyékok között rejtőző démon továbbra is a megfelelő pillanatra vár, hogy megszerezhesse a zsákmányát.



Reag írási határidő: május 13. 20:00!
Aláfestés

Kocka dobások:
Caralyn:1-3: megsebesíti a tündér 4-6: hárítja a támadást
Oswin: 1-2 - megsebesíti a nyílvessző   3-4: a felé közeledő sötét harcos sebzi meg 5: mindkettő támadás célt talál 6: mindkettőt hárítja
 

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Utcák - Page 2 Empty

Ma lett volna a nagy nap. Az, amelyik végleg eldönti, hogy hová is tartozom, mit teszek majd egész hátralévő életemben. A legtöbben csak formalitásként írták le, de nekem nem csupán az ...lett volna. Sokat aggódtam miattam, szinte minden gondolatomat lekötötte és igyekeztem (volna) a tőlem telhető módon a legtöbbet kihozni magamból és úgy eléjük állni, hogy biztosak legyenek benne; készen állok. A várva várt azonban nem jött el. Nem, mert az előre tervezettet átírta valami egészen más, valami rossz, valami, amire ugyan számítottunk, csak azt nem tudtuk, mikor fog eljönni és most itt van. Minden förtelmével együtt.
A gyerekek, kicsik kimenekítése az elsődleges, nélkülük oda a jövő és, ha a végső vizsgám nincs is még meg, nem volt kérdés, hogy miben teszem magam hasznossá az ostrom alatt. A folyosókat rohanom végig, a szobákból a könyvtár felé terelve őket, nem számít, hogy egyikük-másikuk pizsamában trappol a hideg köveken. Biztonságban kell lenniük, csakis ez a fontos.
- Gyorsabban fiúk-lányok! - intek nekik, ahogy egymás után lépnek át a portálon, elvileg a biztonság felé. Szeretnénk mind ezt hinni…
Megőrzöm a hidegvérem, amennyire lehetséges egy ennyire kiélezett helyzetben, de belül másképpen érzek. Fogalmam sincs, hogy a számomra fontosak vajon merre lehetnek, egyáltalán életben vannak-e még és habár jól tudom, hogy mindannyian erre tették fel az életüket, nagyon nehéz kizárnom azt az érzést, ami vasmarokkal szorítja össze a gyomromat.
Egyre fogyatkozik az összeterelt fiatalok száma és még mindig őket hessegetem és küldöm, hogy minél előbb elhagyják a támadás alá vett otthonunkat, amikor meglátom Caralynt. Életben van és ez a fő. Ahogy pedig elnézem, rájövök, hogy nem találom biztos nyomát annak, elveszítette volna azt, akit én sem lennék képes, ez pedig valahol, egy parányi reményt ültet a szívembe.
Határozottan és aprót bólintok, amikor a gyerekek már mind átértek és rajtunk állt a sor. A könyvtár ajtaja megadja magát és habár szívem szerint maradnék, hogy segítsek, a megkezdett mozdulat lendülete továbbvisz. Alkalom szülte árnyvadász társam mellett Idris utcáira érkezünk meg, arra pedig hozzá hasonlóan én sem számítok, hogy a portál bezáródik. Döbbenten nézem az eltűnő aranyszikrákat, a láthatatlan vasmarok pedig egészen összenyomorítja a belsőm. A hátramaradottak… mi lesz velük? Körbevették az Intézetet, lehetetlen, hogy élve kijussanak onnan…
Ijedt gyerekek körében maradunk és ahogy Caralyn  kiejti az egyszerű és rövid szavakat, amelyek az én nyelvemen is ott sorakoztak néma kimondatlanságban, úgy fordulok felé és érintem meg a karját. Ne tegye. Ne essen kétségbe, mert körülvesznek bennünket a rettegő arcok és szempárok, akik tőlünk várnak útmutatást, megnyugtatást. Szeretném azt mondani, hogy minden rendben lesz, de őszintén szólva fogalmam sincs, hogy mi lesz… A pánik viszont nem segít. Hiába marja a szívünket.
A démontornyok izzásának kihunyása semmi jónak nem hírnöke. A tekintetem automatikusan vonzza magára a jelenség Caralyn vonásairól. - Te jó ég... - csúszik ki a számon alig hallhatóan, a baj ugyanis jóval nagyobb, mint amire valaha is igazán felkészülhettünk volna, hiába volt nyíltan tudott; ez a nap eljön egyszer. A portálon átmenekítettek közül a harcra nem foghatókat amilyen gyorsan csak lehet, elterelik innen, mi pedig maradunk, hogy olyasmivel nézzünk szembe, amivel eddig még így, ilyen formában sosem kellett.
- Teljesen. - bólintok egy újabb aprót felé, hogy biztosítsam róla, itt vagyok fejben és lélekben is egyaránt, aggódó részem és félelmeim pedig lakat alá zárom, most nincs helye a kételkedésnek és a félelemnek. Nem lehet, nem szabad.
Alkaromról letekeredik a kezembe az elektrumkorbács, miközben a másik tenyerem egy szeráfpengére szorít rá. Történjen bármi, nem adom magam könnyen. Megküzdöttem azért, hogy itt legyek és azt tegyem, amit kell, most pedig készen állok. Harcolni azért, amit meg kell védeni. Ha kell, meg is halni érte és azokért, akikhez a szívem köt.


Caralyn Ravenheart
újonc árnyvadász
ranggal rendelkezem
Caralyn Ravenheart
all the stories are true


Utcák - Page 2 Empty
cece & oswin
gotta work together
Mindannyian tudtuk, sejtettük.. Eljön ez a nap. Mégis rémisztő volt látni, ahogyan megvalósul. A pánik.. A káosz. Mintha nem is készültünk volna fel igazán. Vagy talán csak annyira reménykedtek a döntéshozatalért felelősök abban, hogy képesek lesznek olvasni egy őrült elméjében, hogy fejben már régen elveszítették ezt a csatát. A könyvtárban összegyűlt mindenki, akit ki kellett menekíteni és sorra segítettem át a gyerekeket a portálon, akik teljesen kétségbe voltak esve. Szerettem volna biztató szavakat mondani nekik, valamit, amivel meggyőzhetem őket, hogy majd jobb lesz, de nem tudhatjuk. Olyan veszéllyel nézünk szembe, amelyhez hasonlót még sosem tapasztaltuk. Lélektelen, elveszett árnyvadászok hada.
Nincs túl sok időnk. Az ajtót áttörik.. Még van lehetőségünk átlépni a portálon, s ahogy felismerem Idris ismerős utcáit, úgy önt el egyfajta megkönnyebbülés, de amikor hátrapillantok a portálnak annyi. Nincs többé. De Thomas sincs sehol. - Ne.. Nennenene. - Nem maradhatott ott. Azt nem fogja túlélni. Én pedig nem vagyok ott, hogy megmentsem a hátsóját, hogy mellette harcoljak, ahogyan azt kellene minek jöttem át a nyamvadt portálon.. Magammal kellett volna húznom. De esélyem sincs gondolkodni. Meg kell őriznem a hidegvérem még akkor is, ha a másik felemmel ki tudja mi történik éppen. Nem veszíthetem el őt, de nem is gyengülhetek el a hiánya miatt. Bíznom kell benne.
Idris sem a békesség megtestesítője. A démontornyok vörösen izzanak a háborút jelezve, majd megadják magukat egyik pillanatról a másikra, s szinte érezhető, ahogy a városba beözönlik a sötétség.. - Készen állsz? - Pillantok Oswin irányába, hogy képes lesz-e mellettem harcolni. Tudtommal még nem hivatalos árnyvadász, de szerintem, ha ezt túléli a vizsgát automatikusan kipipálja. Csak éljük túl. S ő is élje túl, mert abba belepusztulok, ha nem.

[ lesz ez még jobb is Utcák - Page 2 2148618046 ]

Mesélõ
Mondhatok egy mesét?
ranggal rendelkezem
Mesélõ
all the stories are true


Utcák - Page 2 Empty
the descent into hell is easy
caralyn ravenheart & oswin willeheart
Mindenki érezte, hogy közeledik. A pillanat, ami úgy lebegett az egész árnyvadász világ felett, mint egy sötét viharfelhő. Csak idő kérdése volt, hogy mikor veszi célpontul a New York-i intézetet is. Sötét harcosok bukkantak fel a semmiből, hogy a parancsolójuk szavára elfogják az épületben tartózkodókat, vagy átváltoztassák őket is lélektelen szolgává, akiknek erejük is hozzá kötődik.
A pánik kezdett kitörni az épület falai között, ahogyan a tettre kész árnyvadászok felkészültek minden eshetőségre, miközben próbálták menteni a gyerekeket, a fiatalokat és azokat, akiknek még nem volt meg a végső vizsgájuk, hogy harcba küldjék őket. Minden segítő kézre szükségük van, de a jövőjüket jelentik a gyerekek, így elsősorban őket kell védelmezniük.
Egy boszorkánymesternek köszönhetően a könyvtárban nyitottak egy portált, amely egyenesen Idris felé küldi őket, hogy biztonságban lehessenek. Rengeteg sötét harcos öleli körbe az intézetet, lehetetlen szembeszállni velük, mindössze visszatartani tudják őket, ameddig mindenki át nem lép a portálon. A könyvtárba bezárkózva várnak arra, hogy mindenki egyesével átlépjen a portálon. Alig maradt egy maréknyi árnyvadász a teremben, amikor a sötét harcosok áttörik a könyvtár ajtaját. A két lánynak @Caralyn Ravenheart és @Oswin Willeheart még lehetőségük van átlépni a portálon, mielőtt az véglegesen bezáródna mögöttük.

***

Idrisbe érkezve láthatják a megviselt arcokat, a rettegést, ami mindenki arcára kiült. Hiszen senki nem gondolta volna, hogy egykoron majd árnyvadászoknak kell harcolniuk árnyvadászok ellen. Sokaknak a szeretteik díszítik a sötét harcosok sorait. Az összes intézetet megannyi veszteség érte, ahogyan a New York-i sem szűkölködött holtak soraiban. Vérbe fagyott gyermekek, egy parabatai páros, akinek a saját parabatai-aval kellett végeznie, hiszen az a sötét harcosok táborát erősítette, majd ő is csatlakozott hozzá a halálban, maga ellen fordítva pengéjét.
Azt azonban senki nem sejtette, hogy a démontornyok vörös izzása, ami a harc közeledtét jelentette, sürgő-forgó árnyvadászok csapatai hamarosan kihuny, a védvonalak leereszkednek és olyan katasztrófával néznek szembe, amelyre talán nem számítottak. Amint kialszik a ragyogása úgy indulnak meg a város központja felé a vörös és fekete árnyak, szüntelen pusztítást hozva magukkal.
Míg a gyereket a szövetség termébe zártak addig minden harcra kész árnyvadász kisebb, pár fős csapatokban indult neki a csatának.

Egy lágyabb kezdés, de vigyázzatok a következő héten beindulnak az események. Wink
Reag írási határidő: május 6. 20:00!
Aláfestés
 

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Utcák - Page 2 Empty
***

ranggal rendelkezem
Ajánlott tartalom
all the stories are true


Utcák - Page 2 Empty
2 / 2 oldal
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Utcák
» Utcák
» Utcák
» Utcák
» Környezõ utcák