Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Isabelle Lightwood
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Isabelle Lightwood Empty

Isabelle Lightwood
Isabelle Sophia Lightwood
I did everything he did but backwards and in high heels
Emeraude Toubia árnyvadász19árnyvadász
the devil is in the details

❖ Becenév:
Izzy, Iz
❖ Születési hely, idõ:
1997. május 05.
❖ Családi állapot:
Egyedülálló
❖ Szexuális beállítottság:
Az én szememben mindkét nem ugyanolyan csodálatos
❖ Foglalkozás:
Hivatásos árnyvadász
❖ Ismertetõ jel:
Olykor merészen kirívó ruháimmal könnyen magamra terelem a figyelmet, bárhol is vagyok. Most komolyan... van olyan, aki nem ismerne fel, ha mackónadrágot is viselek?
❖ Rang:
Már egészen kiskorom óta arra neveltek, hogy a démonok rosszak, és az én - azaz, a mi - felelősségünk ezt a veszélyt elhárítani. Szeretem magamat az egyik legjobb árnyvadásznak hívni, persze holtáig tanul az ember, és még én sem lehetek tökéletes, de elhivatott vagyok, ami a démon irtást illeti. Erről senki sem mondhat mást.
❖ Család:
Itt leírhatod a családoddal való kapcsolatodat, hogy kik élnek, kik haltak meg közülük. Szülők, nagyszülők, avagy a felmenőidről is bátran írhatsz.
❖ pozitív tulajdonságok
Magabiztos ♡ Nem számít mikor, vagy hol, de felszegett állam és elszánt tekintetem mindig viselem. Levehetetlen álca ez, mely az évek során mászott fel bőrömre, majd bemászott alá és többé nem ereszt. Akkor sem, ha magamban legszívesebben kettétörnék és visszabújnék szobám legsötétebb sarkába, ő ott van velem, nem engedi, hogy maga alá sodorjon az ár. Néha talán ijesztő lehet mások számár, milyen vad ez a magabiztosság, mint egy széllökés szerű vihar.
Karizmatikus ♡ Egyesek szedukciónak mondják, de én nem szeretnék ilyen vulgáris szavakkal élni. Csupán tudom, melyik testrészem az, melyet felhasználhatok a saját érdekemben, és melyik mosolyommal tudok ráenni bárkitt, amire akarok.
Kötelességtudó ♡ Tudom, mi a dolgom, és mindent megteszek, hogy teljesítsem. Bevallom, ehhez nem mindent a nagykönyv szerint teszek, képes vagyok átlépni a határokat a jó ügy érdekében, de csakis akkor, ha saját moralitásom ezt kívánja. Ha pedig ezt kívánja, akkor tetteimért teljes felelősséget vállalok.
Gondoskodó ♡ Rossz kapcsolatot ápolok anyámmal, sosem volt túlságosan gondoskodó velem, mindig csak kritizált és az lelései is ritkák voltak. Én pedig ezt a szeretet próbálom úgy pótolni, hogy a saját testvéreimnek és barátaimnak adom azt a törődést, ami nekem nem adatott meg. Legyen szólva egy beszélgetésről, vagy arról, hogy addig rúgom a seggüket, amíg nem kaparják össze magukat.
Hűséges ♡ Kiállok a családom, a barátaim és a Klávé mellett, bármi áron. Ha kell, akkor tűzön-vízen át, de megteszek mindent értük. Ezen kívül pedig a szavamat sem szegem meg, kiállok ígéreteim mellett.
❖ negatív tulajdonságok
Lobbanékony ♡ Kissé gyorsan felkapom a vizet, főleg akkor, ha valami nem úgy alakul, ahogy én azt szerettem volna. Habár könnyen elmúlik ez a láng, mégis nehéz rögtön bocsánatot kérnem a megbántott féltől. Még inkább, ha néhány tányér vagy egyéb törékeny tárgy is repült a kezem által.
Független ♡ Nem igazán szeretek másokra támaszkodni, és elfogadni a segítséget, habár én szívesen adom át a vállam, azoknak akiket szeretek. A legtöbb dolgot, ami bánt magamban tartom, már csak azért is, mert nem szeretem kiteregetni a gyengeségeimet. Talán majd eljön a nap, mikor bátran beszélek másokkal az érzelmeimről félelem nélkül.
Hirtelen bíráskodó ♡ Megesik, hogy gyorsan ítélkezek mások felett, ami nem mindig jó jellemvonásom. De amilyen gyorsan ítélkezek, olyan gyorsan változik is a véleményem, így kissé kuszák lehetnek gondolataim, amiket nem hogy mások, de én magam sem mindig értek.
❖ legnagyobb félelmed
Hogy örökké úgy tekintenek majd rám mások, mint a szép lányra, nem pedig, mint arra a nőre, aki képes bármire. Hogy sosem fogok találni valakit, aki nem csupán külsőségeim miatt szeret.
❖ legnagyobb vágyad
Elérni anyám elismerését.
❖ legnagyobb titkod
rászoktam a yin fen-re, és néha még mindig küzdök a kísértéssel
❖ legnagyobb gyengeséged
A szeretteim
❖ fõ fegyvered
ostor, ami emellett karperecnek is tökéletesen megállja a helyét
look deeply into my eyes


see the darkness

Nem emlékszik már, ki volt, mielőtt a világ - a Klávé, mely már születésétől a családját és világát jelentette, hiszen aköré fonódott minden  - megmondta volna neki, hogy kivé kell válnia. Elvesztette vénáiban folyó arany tintát, és a hangját, melyből egykor méz-édes nektár csordogált. Mert erősnek kellett lennie, mikor ráégették testére az első jelet, nem mutathatta ki, hogy érzi, és a fájdalom egy idő után barátjává vált. Ha valami fáj, az azt jelenti, hogy még élsz, hiszen a halottaknak nem fáj semmi, nem éreznek semmit. Ez pedig mindenképpen pozitívumnak számított az életében. De sose akart visszatérni a régi énjéhez, aki sírva fakadt volna azon, amivé vált, hiszen akkor nem lehettek volna rá büszkék. Így hát rétegről rétegre új bőrt növesztett, és mint a kígyók levetette a régit. Felpüffedt, mint a vörös szuper óriások az égben haláluk pillanatában, hogy fénnyel árassza be a szobákat, csak, mint a haldokló csillagok az égben. Talán túl fényesen ég? Csupán 10 millió évbe telik, hogy megtudjuk.

and the gold

Csattan az ostor vége, szinte belesajdul a körülötte állók füle, ahogy végig süvíti a levegőt, de nem törődik vele, sosem tette igazán. Tökéletesen illik hozzá, és apja büszkén tekint rá, ahogy kipróbálja vele erejét, széles mosolya szinte letörölhetetlen. Csap vele egyet, majd még egyet, gyorsan megtanulja, hogyan kell fogni, könnyebb irányítania, mint azt bárki is gondolná. Csupán el kell képzelnie, hogy teste egyik része, és nem egy különálló fegyver. Együtt létezik vele, sikamlósan csúszik ki bárkinek a kezéből, nem az számít, hogy milyen erősen fogják, hanem, hogy milyen technikával. Mert bizony, ha túlságosan is erőltetnek számára valamit, csupán arra ösztökélik, hogy még jobban ne tegye. Egy pillanatra megáll és szeme sarkából az anyjára tekint, kíváncsi, vajon másik szülője is ugyanolyan csillogó szemmel tekint-e rá, de még csak figyelemre sem méltatja egy szem lányát, az órájára pillant, majd bocsánatkérően pillant fel. Nem szükséges megszólalnia, már tudja, mit fog mondani. Sosem marad velük pár óránál tovább, mert a kötelesség nagy úr, mondja, majd te is megtanulod, ha felnősz, Isabelle. Persze, kár volt reménykedni, hogy talán most, majd ma esetleg tovább osztja meg lényét gyermekeivel, hiszen mégiscsak nagy nap a mai.
- Szülinapom van - hangja kissé megtörik, de próbál nem úgy kinézni, mint akinek legnagyobb álmát történik volna csak össze tizedmásodpercekkel ezelőtt. Ha mást nem, hát azt megtanulta anyjától, hogy az érzelmeket sosem érdemes kimutatni, csak a baj van velük.
Kérlek, maradj, csúszott ki majdnem a száján, de helyette összeszorította száját és hátat fordított a távozó félnek. Most már nem közelíti meg a fényes szuper novákat, mint egykor, holdfénnyé változott alakja. Hangja mély lett, mint a csiszolt kő, és a szépsége már most megmutatkozik, melyet felmenőitől örökölt. Anyád kiköpött mása vagy, mondják neki csodálva, és nem értik, miért mérges ilyenkor annyira. Miért vonja össze szemöldökét, és miért húzza el száját. Ahelyett, hogy elfogadná, foggal-körömmel küzd az ellen, hogy olyanná váljon.
A csalódottság könnyeit csak este ereszti ki, Alec vállán.

see the wildness

A szenvedély, amit mutatsz, veszélyessé tesz.
Még mindig próbálja feldolgozni a szavak jelentését, amik, mint hamu a szájában, őrlődnek benne. Olyan sokszor égették már le szárnyait anyja maró szavai, ő mégis mindig megtanult magának újakat növeszteni a hamukból, melyet hátrahagyott. Lángoló szárnyakat, melyek minden mozdulattal elpusztítottak valamit, minden egyes újjászületéssel erősebbek lettek. Annyiszor megfogadta már, hogy nem hagyja, hogy szavai bevésődjenek szívébe, de minden egyes alkalommal elbukik. Ahogy mindig is, mert Ő sosem volt elég jó semmiben, sosem sikerült átugrania a lécen, az utolsó pillanatban mindig elbízta magát, és elszámította egy kicsivel. Csupán egy hajszálnyi hiba, és véged, közölték vele minden egyes alkalommal, ilyenkor pedig sikítani volt kedve. Mert ők nem értik, hogy hatalmas hullámok csapdosnak a szíve mélyén, és fogalma sincs, mit kellene tennie vele. Nehéz rajta uralkodni, lehetetlen elcsitítani. Kitörni készülő vulkán lakozik benne, és az készteti arra, hogy figyelmet összpontosítson magára a ruhájával, a hosszú hajával és nyers, kegyetlenül őszinte szavaival, mely minden, csak nem tiszteletteljes. Nem értik, hogy a harc, amit mutat mások ellen, nem azért van, mert nincs benne szeretet irántuk, hanem mert túlságosan is sok van belőle. Nem tudja, mit kellene kezdenie vele.
Kisimítja hát arcából a haját, letörli a láthatatlan könnyeket, melyek sosem kúsztak le arcán és hagytak nyomot rajta, felemeli állát és mosolyt erőltet arcára. Újra szárnyakat növeszt magának, és nem azért, mert ő egy Lightwood, és a Lightwood-ok mindent túlélnek. Hanem, mert ő Isabelle, aki keményebb bármelyik bátyjánál (mégis melyikük lenne képes tűsarkúban végezni egy démonnal?). Sosem egy megszegett ígéret volt, hanem földrengés, ami a csontok között is éreztek.

and the whiteness

Magabiztosan sétál végig az edzőterem másik végébe. Sportmelltartó és rövidnadrágon kívül más nem fedi testét, enyhén barnás bőrén a rúnák sötéten fénylenek. Ajkait végig összeszorítva tartja, ahogy megigazítja a kezére kötött fáslit. Már most érzi az adrenalint, mely az első ütés után mindig végigfut testének minden apró részén. Fejében már most atomjaira bomlasztja a bokszzsákot, ütéseivel megsemmisítő lökést adva ellenfelének. Merev izmait küzdő pozícióba kényszeríti, csikorgatja a fogát, ahogy a fájdalom szétterjed testében, de vicsorogva küzd ellene. Ütés közben sem ernyed el teste, mindent beleadva löki el magát a földtől, és precízen találja el a célpontot. Csuklója ég a fájdalomtól, de nem hagyja abba.
Puff. Max vérbe fagyott arca.
Puff. A saját fájdalma.
Puff. Az érzés, hogy cserbenhagyta öccsét.
Puff. Zavaros káosz a fejében, kiáltások a fülében.
Fájdalom nyilall oldalába, és hiába emeli fel újfent kezeit, már nincs ereje ahhoz, hogy megmozdítsa elernyedt végtagjait. Méltóságteljesen csúszik le a padlóra. Izzadságcseppek csillognak mellkasán. Sötét haja indaként fonódik nyaka köré, mintha meg akarná fojtani. A düh lávaként emészti fel bensőjét, forrong. Mégsem a világra mérges, amiért elvette tőle az egyik legfontosabb személyt életében, hanem magára, amiért nem tudta megakadályozni. Hangosan fújja ki száján keresztül a benntartott meleg levegőt. Saját, a frusztráció okozta remegő kezeit nézi. Betört körme alatt karmazsin színű vér serken, de nem törli le. Ökölbe szorítja kezeit, ujjai szinte sírnak a megerőltetéstől, de nem adja meg magát nekik. Ha eddig erős volt, most még annál is erősebbnek kell lennie.
you can see the war inside


Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Isabelle Lightwood Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  

❖ Isabelle Lightwood ❖

Gyönyörűséges Isabelle  Isabelle Lightwood 4068121422  Igen, szerintem elég sűrűn foglak így hívni téged, egyszer meg kell csapkodnod az ostoroddal  Isabelle Lightwood 132721834
Tulajdonképpen már kaptál ízelítőt ezelőtti nap, hogy voltaképpen az én személyem és más is mennyire várt már téged, hisz lássuk be, Izzy kulcsfontosságú szereplő a barátainak az életében  Isabelle Lightwood 124822942 De ne feledjük el a bátyádat sem elvégre biztos vagyok benne, hogy ő is már nagyon várt téged Razz
No de, térjünk is rá a lapodra, ami nem mellesleg tényleg nagyon nagyon gyönyörűre sikeredett. Nagyon sok lapot olvastam már eddig és születtek nagyon szép és igényes munkák amiktől tényleg elállt a lélegzetem is. Tehát, olvastam néhány ilyen lapot, és én mindegyik munkát nagyon szeretem megdicsérni még akkor is ha valami nem illeszkedett hisz minden iromány itt egy ember által született gondolatmenet. És bizony, amit most ide leírtál, valóságosan tükröződött, hogy te ezt tényleg mennyire szeretted volna szépre és jóra megírni, látszik, hogy mennyire odafigyeltél minden egyes részletre. Igaz, komolyabb mozgások nem történtek a lapodban de nekem sohasem az a lényeg, hogy egy lap vagy iromány azzal legyen tele, hogy folytonos történéssel legyenek zsúfolva. Az még nem jelenti azt, hogy valamire odafigyeltek. Szerényen mondom, hogy nagyon tisztellek és becsüllek most még inkább a lapod után, hisz most valamilyen szinten laikusnak érzem magamat melletted.  Isabelle Lightwood 951673066 Nagyon örülök, hogy ilyen kezekbe került Isabelle karaktere, viszont én mindig szoktam tartani attól, hogy egy idő után mindez megszűnik és vége lesz a szépnek de remélem, hogy nem, hiszen nagyon sokáig szeretném még olvasni a gondolataid sorait. Minden elfogultság nélkül állíthatom, hogy nagyon elkápráztattál!  Isabelle Lightwood 124822942
Nem is húznám tovább az időt, sajnos így is későn értem ide hozzád mert közbejött valami váratlan, de igyekeztem hozzád amilyen gyorsan csak tudtam  olajbogyo A mi első játékunk már meg is van beszélve, most már csak az szükséges, hogy ecc-pecc módra kiválasztjuk kié is lesz az a becses kis kezdő  Isabelle Lightwood 2531702089
Foglalj arcot és rangot, aztán ne hagyd el ezt a gyönyörű gondolatmeneteket  Isabelle Lightwood 124822942  Isabelle Lightwood 124822942  


1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Isabelle Lightwood
» Isabelle Lightwood
» Alexander G. Lightwood
» Alexander Lightwood
» when the fox hears the rabbit ❖ Isabelle & Sebastian