Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Isabelle Lightwood
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Isabelle Lightwood Empty

Persze Isabelle-t nemigen lehetett egy hercegnőhöz hasonlítani. Ő bárkit felaprított volna a korbácsával meg a csizmájával meg a késeivel, aki megpróbálja bezárni egy toronyba, hogy aztán hidat építsen a maradványaiból, és mosolyogva vonuljon el szabadon, miközben a haja mindvégig tökéletes.
Isabelle Sophia Lightwood
A fiúk játékokkal játszanak, a lányok pedig a fiúkkal.
Emeraude ToubiaShadowhunter19Shadowhunter
the devil is in the details

❖ Becenév:
Izzy, Iz
❖ Születési hely, idõ:
Idris, 1998.05.15
❖ Családi állapot:
Bonyolult kapcsolatban
❖ Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
❖ Foglalkozás:
Árnyvadász
❖ Ismertetõ jel:
Akad belőle egy pár, de talánnem tévedek ha azt mondom, hogy én vagyok az egyetlen árnyvadász aki képes sarkakon is biztos kézzel végezni bármilyen sötét, gonosz lénnyel.
❖ Átváltozás:
-
❖ Rang:
Teljes jogú árnyvadász vagyok aki sokak életét megmentette már azzal, hogy a New York-i intézetfennhatósága alatt teszi a dolgát.
❖ Család:
Maryse Trueblood és Robert Lightwood egyetlen lánya volnék akinek van egy bátyja, Alec és egy öccse, Max, valamint egy fogadott bátyja, Jace is. De akkor most bővebben is mesélek róluk. A szüleimmel nem mondanám, hogy túlzottan jó a kapcsolatunk, de szükség van rá akkor kiállunk a másikért. A fiúkkal azonban jobb kapcsolatban nem is lehetnék. Alec, Jace és mindig is olyanok voltunk mint ha egymás hoz lennénk nőve. Attől a pillanattól kezdve, hogy Jece becsöppent az életünkbe amolyan 3 muskétás félék lettünk akik mindenben a legjobbak és a legelsők akartak lenni. Max a drága pici Max. Ő volt a legkisebb köztünk és nyilván felnézett ránk. Mindamellett, hogy egy játékos, csintalan kölyök volt, a szíve a helyén volt akit éppen ezért mindennél jobban szerettem és akinek a halálát éppen ezért soha sem fogom tudni megbocsátani magamnak.
Feltűnése
❖ pozitív tulajdonságok
Magabiztos, Céltudatos, Hűséges, Gondoskodó, Bátor, Okos, Talpraesett, Karizmatikus, Kötelességtudó, Megbízható
❖ negatív tulajdonságok
Makacs, Lobbanékony, Hirtelenharagú, Kíváncsi, Önfejű
❖ legnagyobb félelmed
Még valakit elvesztek aki közel áll a szívemhez.
❖ legnagyobb vágyad
Megbosszuli azt ami az öcsémmel történt.
❖ legnagyobb titkod
A lelkem mélyén tiszta szívből szeretem Simon Lewis-t.
❖ legnagyobb gyengeséged
A szeretteim
❖ fõ fegyvered
A korbácsom ami használaton kívüli állapotában a csuklómra tekeredve, úgy néz ki, mint egy kígyóra emlékeztető arany és ezüst színű karperec. Ám amikor fegyverként használom pokoli kínokat képes okozni. Az áldozatomra tekeredik, beleváj a bőrébe, és szorosan fogva tartja, közben ezüstös lánggal izzik.
look deeply into my eyes

Éreztem ahogy a testemet körülöleli a takaró és a nedves hajszálaim a bőrömre tapadnak. Minden egyes pillanattal csak tehetetlenebbnek és bűnösebbnek éreztem magam amiatt ami az öcsémmel történt. Tudtam jó, hogy senkiben sem szabad megbízni és mégis hagytam, hogy Sebastian átverjen minket, engem. Ha megtehetném most azonnal útrakellnék és meg sem állnék addig ameddig el nem kapom Őt és parányi kis cafatokra nem tépem.
Lassan kibontakoztam az ágyam fogságából és megpróbáltam emberi formába hozni a külsőmet. Iszonyatosan furcsa, hogy minden olyan csendes. Amióta csak az eszemet tudom mindenhol csak a zsongás vett körbe, most mégis minden olyan kihalt és csendes.
Az élet annyira igazságtalan. Tizenkilenc év és annyi gyilkolás után én itt vagyok egy karcolás nélkül. A kisöcsém aki előtt pedig még ott állt az egész élt, egy szempillantás alatt eltávozott. Abban a pillanatban amikor magamhoz tértem rögtön őt Őt kerestem. Tudtam, hogy baj van. Éreztem a lelkem mélyén, hogy valami rossz dolog történt és akkor megtudtam a legborzalmasabb dologot amit csak lehetett.
Max volt az egyetlen kisöcsém, az egyetlen olyan személy az életemben akit ha lehet ilyet mondani akkor még Alecnél is jobban szerettem. Ott voltam amikor megszületett és ott voltam akkor is amikor meghalt. Sebadtiannak sikerült mindenkit átvernie, még engem is. Ami valljuk be nemvolt egy egyszerű mutatvány. Ő mégis képes volt a bőrünk alá férkőzni és elvenni a családom legkisebb tagját tőlünk. Olyan nagyon hiányzik Max és mégsem mondhatom el neki.
Még most is a fülemben csengenek azok a tanítások amiket a kiképzésem alatt tanítottak nekem. “Soha ne mutasd ki az érzéseidet. Azok csak gyengévé tesznek és elterelik a figyelmedet a feladatodról.” De ha van olyan pillanat amikor ez nehézséget okoz a számomra akkor az kétség kívül a mai. A tükör előtt állva minden pillanatban azt kívánom, hogy valaki ébresszen fel és újra magamhoz ölelhessem a kistestvéremet. Tudom, hogy ez nem lehetséges így csak kihúzom magam, veszek egy nagy levegőt, miközben minden erőmmel azért küzdök, hogy a könnyeim ne tudjanak a felszínre törni. De minden hiába, minden erőfeszítésem ellenére, egy rakoncátlan könnycsepp még így s utat tört magának a felszínre. Pont abban a pillanatban szántotta végig az arcom amikor meghallottam egy halk, de annál határozottabb kopogást. Mire letöröltem volna a könnycseppet és kimondhattam volna, hogy szabad, addigra a hívatlan vendégem már be is lépett a szobába.
- Ideje indulni Isabelle! Már csak rád várunk. - lépett mögém apa.
vettem egy újabb nagy levegőt, miközben kisimítottam egy utolsó ráncot a fehér és tőlem szokatlanul visszafogott ruhámból majd ránéztem és kifújva a tüdőmben tartott levegőt csak bólintottam egyet és elindultunk, hogy végső útjára engedjük Maxet. Maxwell Joseph Lightwood-ot akit mindenki szeretett és aki mindenkit szeretett.
you can see the war inside


Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Isabelle Lightwood Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  

❖ The Beautiful and Dangerous Isabelle❖


Drága Isabelle!  Isabelle Lightwood 4216114573

Legelőször is szeretném megjegyezni, mennyire tetszik az idézet, amit választottál. Mi sem jellemzi tökéletesebben Isabelle Lightwoodot, mint ez a pár sor! Aki a szépségéből kifolyólag úgy gondolja, hogy nem kell tőle tartania, az nagyon nagyot tévedett, nem beszélve arról, ha esetleg alapból paprikás a hangulata.   Isabelle Lightwood 3625167576 (Mellesleg mindig is irigyeltem a magassarkúban bunyózáshoz való tehetségét! Very Happy )
A jelen helyzet viszont... cseppet sem könnyű neki, hiszen elvesztette a kisöccsét, és ezt sikerült úgy szavakba öntened, hogy bárki átérezhesse, valamint érezni rajta, hogy te is igyekeztél minél inkább beleélni magad a helyzetbe. Érezhető volt a fájdalom, az önmarcangolás és a bosszúvágy is, ami most jó ideig azt hiszem, Isabelle életének legfontosabb részei lesznek, de nem szabad hagynia, hogy minden mást kiöljön az életéből. Gondolnia kell azokra, akik még élnek és ugyanúgy szenvednek, mint ő, hiszen Alex ugyanúgy az öccsét vesztette el, a szüleik pedig a gyermeküktől kellett elbúcsúzzanak. Egyedül annyival másabb az ő helyzetük, hogy nem voltak jelen, mikor a kicsi Max meghalt, de ettől még biztos, hogy nekik sem könnyebb.  Isabelle Lightwood 3088830006

Ebben a helyzetben a legtökéletesebb a jelenet, amit választottál, hogy épp a kisöcséd temetésére készülődsz, ahol szintén nagyon jól hoztad a karaktert, hiszen a kicsorduló könnyek ellenére itt is próbálsz kemény maradni. Elrejteni az érzéseid, ahogy az általad felidézett tanítás is mondja, de azt hiszem, ha egy ilyen helyzetben ejtesz pár könnycseppet, azt senki sem róhatja fel neked. Isabelle Lightwood 124822942
Mindent egybe véve, számomra sikerült hoznod a karaktert: a kemény de mégis érzelmes nőt, a harcost, a néha bizonytalan fiatal lányt, bosszúra szomjazó nővért és a testvért, aki úgy érzi, hogy elbukott.
De azt hiszem jobb, ha nem tartalak fel tovább, hiszen már nagyon várnak rád! Kellemes játékot és jó szórakozást kívánok neked, de még mielőtt elrohannál, kérlek, ne felejts el írni a foglalókba! Isabelle Lightwood 409508915





1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Isabelle Lightwood
» Isabelle Lightwood
» Isabelle 'Izzy" Lightwood
» Alexander Lightwood
» when the fox hears the rabbit ❖ Isabelle & Sebastian