Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Sammael
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Sammael Empty

Sssssh!
the DEATH himself
Death may be the greatest of all human blessings. - Socrates
alexander skarsgård demonthousandsgreater demon
the devil is in the details

❖ Becenév:
csak azoknak hull le ajkáról becézésem, kik vágyódnak utánam így vagy úgy, de arról ők döntenek, miként szólítanak magukhoz...
❖ Születési hely, idõ:
egyidős vagyok Istennel a Teremtéssel ...vagy talán idősebb
❖ Családi állapot:
bukott angyal - igen, ez a családi állapotom
❖ Szexuális beállítottság:
mit gondolsz, a Halál vajon mennyire válogat, ha valakit táncba akar vinni?
❖ Foglalkozás:
szerinted?
❖ Ismertetõ jel:
nem az élet jár a nyomomban, hogy úgy mondjam
❖ Átváltozás:
-
❖ Rang:
a Vak Isten, a Gonoszak Ura, a Pokol seregének tábornoka, a Halál angyala, az Apokalipszis lovasa... maga a Halál
❖ Család:
olyan nincs, amilyet halandó elme képes lenne felfogni
❖ pozitív tulajdonságok
Befejezés nélkül nincsen Kezdet.
Elmúlás nélkül nincsen Születés.
Pusztulás nélkül nincsen Teremtés.
Halál nélkül nincsen Élet.
A létem sokan talán nem találják üdvösnek, csakhogy ők azok, akik naivan és ostobán látják a Világot, amely körülöleli őket. Ha nem lenne véges mindaz, ami létrejön, vajon ugyanennyire csodálnák-e létét?
Arról nem is beszélve, hogy a Teremtés egy részében magam is kivettem a részem, úgy hiszem, ebben számtalan Alvilági osztja a véleményem.
Valakinek azzal is törődnie kell, mi lesz, ha a túlértékelt, az Idő viharában csupán porszemként létező élet véget ér. Itt jövök én a képbe… és azt senki ne állítsa, hogy ez nem pozitív.
❖ legnagyobb félelmed
örök élet? újabb elbukás? még egy amnézia...
❖ legnagyobb vágyad
minden általam teremtett lét bevégzi azt, ami végre létrejött
❖ legnagyobb titkod
hogy még mindig létezem
❖ legnagyobb gyengeséged
Lilith nincs ilyen
❖ fõ fegyvered
-
look deeply into my eyes

Szeretem azt, aki csalódott,
Aki rokkant, aki megállott,
Aki nem hisz, aki borus:
A világot.

V.
Ingujjamat igazítom meg a zakó makulátlan ujja alatt, ahogy a mandzsettagombhoz érek. Majdnem tökéletes. Sehol egy porszem, oda nem illő szösz vagy nem kívánatos, mi több, egyenesen bosszantó gyűrődés. Már-már majdnem olyan, mint angyallétem idejében… azt a tökéletességet azonban nem éri el a visszatükröződő, lusta ravaszsággal szétnyúló mosoly tulajdonosa. Én.
Rég volt. Túl rég, mikor utoljára úgy érintette a lábam a talajt, hogy erőm teljében voltam. Sok száz év is eltelt azóta, nagy része tudatlanságban és a feledés ködébe veszve. Ma azonban... Ma már másképpen kelt fel a Nap és másképpen fog lenyugodni, ahogy újra elfoglalom az engem megillető helyemet.
Szőke tincseim groteszk képet adnak arról, hogy manapság mennyire feketében látják a létem. Noha valójában semmit sem tudnak arról, hogy ki vagyok én. Buta babonákon és meséken nőtt fel az emberiség és rég elfeledte, micsoda szimbiózisban állnak velem és mekkora szükségük is van rám. Nos… hamarosan majd rádöbbennek.

Szeretem a szomorú órák
Kisértetes, intő hivását,
A nagy Halál, a szent Halál
Játszi mását.

II.
Utolsó erőből lököm el Lilithet hogy elkerülje a halálos ítéletet, amiért – szerintük – fertelmeket hoztunk a becses kis világukba. Szerintem csak színesítettük azt, érdekesebbé téve egy amúgy végtelen unalomból születő, csodának aligha nevezhető világot. A csupasz majmok és az állítólagos tökéletlen tökéletességük…
A dimenzió kapuja, kavargó örvénnyel, éhesen nyeli el a testét. Nem nézek utána, nem figyelem, amiképpen eltűnik. Tekintetem az arkangyalt, tulajdon testvérem követi nyomon és egy pillanatig sem hiszem el, hogy megkímélne, ha…
Nincsen ha, többé nem létezik. Utoljára még szélesen nyílnak szét fekete szárnyaim, ha be kell végződnie, akkor méltóképpen történjen. Harcos vagyok, mindig is az voltam, már jóval azelőtt, hogy a legtöbb angyal megteremtetett volna. Küzdök és nem félem, akármi is jöjjön. A Halált nem lehet megölni…
A penge keresztül döf, a fájdalom átjár, de nem adom meg azt az örömet, hogy lássa. Inkább én kacagok, hangosan, elégedetten, mielőtt a semmibe vesznék.

Én a Halál rokona vagyok,
Szeretem a tűnő szerelmet,
Szeretem megcsókolni azt,
Aki elmegy.

I.
Csupasz alakja, bőrének fényessége és puhasága lenyűgöző a maga minden nemében. Sosem érintettem még ehhez hasonlót. Nem olyan, mint a miénk, nem olyan, mint bármely más teremtményé. Egyikhez sem hasonlítható igazán, mégsem idegen. Más. Egyszerűen csak más.
Vonalainak lankáin és domborulatain könnyedén szánkázik végig a kezem, ujjaim alá feszülő teste, meg-megremeg, ahogy keresztülviszem rajta simításom. Majdnem tökéletes. Az egyetlen, ami hiányzik, ami többet adna hozzá, olyasmi, aminek az ajándékát még nem érti. Még nem értheti… de idővel majd ez is megváltozik.
Lelkének tüze másként lobban lángra. Vonz és taszít egyszerre. Kettősségében pedig már régen több, mint ami elkerülhetné a figyelmemet. Többet vágyom látni belőle, érezni, ízlelni, azt, hogy ajkaimon hagyja forró leheletének pecsétjét. Hogy rajta hagyjam csábításom és pusztításom lenyomatát. Egy nap majd bekövetkezik… Hamarosan. ...és akkor, többet viszünk majd véghez, mint Földön és Égen gondolnák.

Szeretem a szomorú órák
Kisértetes, intő hivását,
A nagy Halál, a szent Halál
Játszi mását.

III.
Az ujjak, a tenyér, a kéz és a kar, ahogyan többi testrész is, mind ismeretlen. Gyermeki őszinteséggel, nagyra nyíló tekintettel szemlélem az engem körülvevő környezetet és világot, értetlenül megtapasztalva olyasmit, amit eleddig még hitem szerint sosem. Hol vagyok, ki vagyok, honnan jöttem, miért érkeztem, mit tettem…? Kérdések egész hada, amelyet nem csak én, de mások is feltesznek. Újra és újra, mintha egy véget nem érő ciklus örök körforgásának lennék foglya.
Új arcok, nem csak másoké, de a sajátom is, új szokások, bár nem tudom milyenek voltak az ismerősek. Új tapasztalatok, betöltve a régiek üresen tátongó, homályba vesző hadát. Az életek, az emberek mind változnak, ahogy a napok hetekbe, hónapokba majd évekbe hajlanak. A végén pedig nem marad semmi, csak az elmúlás. Nekik fájdalmas kín, számomra viszont gyönyörű befejezése a létnek, átalakulás valami egészen másba. Úgy hiszem, hozzásegítem őket. Csak érintés az öröklét forgásában megfagyó pillanatban, amikor a tekintetükben megjelenik a békesség és, mint gyermek szólítja az édesanyját, úgy suttogják csendesen becézve a végítéletet magát. Halálért könyörögnek, szeretettel és megnyugvással várják, végül pedig békességgel adják át magukat neki. Fogom a kezüket, érintésem nyomán látom, ahogy tekintetükből eltűnik a félelem és tudják; hazaértek. Végre biztonságban vannak…

Szeretem a beteg rózsákat,
Hervadva ha vágynak, a nőket,
A sugaras, a bánatos
Ősz-időket.

IV.
A fejem, mintha ezernyi ló akarná széjjel szaggatni, úgy fáj. A kín leírhatatlan, majd' ezernyi esztendő alatt sohasem átélt. Fülemben a saját vérem zubogása erősödik, elviselhetetlenül, amíg a zúgás alatt hangossá nem válik egy hang. Engem szólít. Nem a nevemet mondja, nem azt, amelyet használok és ismerek azóta a nap óta, hogy elveszetten megjelentem a világ mocsoktól szennyes hátán, mégis tudom, hogy az enyém.
Engedek az érzésnek. A húzásnak, az erőnek, amely ismeretlenül is ismerős, amely kiszakítani készül létem minden eddig tudottnak vélt és megtapasztalt mivoltából és egyszer csak eltűnik a szemem elől az ismerős terep. A helyiséget még sosem láttam ezelőtt, a szemben álló alakot is aligha, mégis égbekiáltó haraggal és dühvel önt el, ahogy itt termek, előtte. Mint űzött, ketrecbe zárt állat, úgy fújtatok a láthatatlan béklyók alatt, megbilincselten. A fájdalom pedig újra elmémbe mar, keményen, kíméletlenül lesúlytva, ahogy leolvasztja előttem múltam és lényem sötét, mégis fénylő titkát.
Lassan térnek vissza az emlékek, egyik a másik után, miközben érzem, ahogy tagjaimat elönti a rég elfeledett erő, mindaz, ami meghatároz, amitől az voltam és az lehetek, aki vagyok. Gyermekem, ki véremből vérem, megteszi értem. Felébreszt. Visszahoz az ezeréves álomból, mely az ébrenlét mezsgyéjén született és amikor befejezi a kántálást és végez, akkor válik biztossá, akkor tudom és értem meg;
Visszatértem.

*Ady Endre: A Halál rokona


Dorothy Greenwood
lojális
ranggal rendelkezem
Dorothy Greenwood
all the stories are true


Sammael Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  
❖ horseman of death ❖

Drága Sammel! Sammael 1842766431

Elmondhatatlanul örülök az érkezésednek.. A minap Asmodeus.. Most te és Lilith.. Egyszerűen kész démoninvázió lesz, aminek én személy szerint örülök.. Gyertek, csak gyertek és hódítsátok meg a világot magatoknak. Tegyetek sok rosszat.. Meg aztán a halál jelenléte nélkül élet nincs is igazából, de nem? Razz
Nagyon szépen kifejtetted a karaktert iszonyatosan tetszik, ahogyan felépítetted részekkel, egyszerűen csodálatosnak találtam. Gyönyörűen fogalmazol, ami valószínűleg hozzátett az élményhez még legalább egy kalappal, úgyhogy tényleg csak annyit tudok mondani, hogy wáó! Sammael 1842766431
Határozottan remek kezekbe került ez a karakter és biztos vagyok benne, hogy sok érdekes szálat olvashatunk majd tőled, úgyhogy nem akarlak ám sokáig fenntartani, mert már alig várom, hogy elkezdje szerteágazóan játszani bár ugye semmi nem erőszak csak szerintem sokan akarnak majd veled játszani hiszen belőled sosem elég.  Sammael 4068121422
Kíváncsi vagyok, hogy mit tervezel a nagy visszatérésre, vagy igazából tervezel-e valamit.. Úgyhogy a kíváncsiságomat inkább csillapítsdkérlekszépen néhány reaggal.  Sammael 2162507676
Na, de befejezem a felesleges rizsázást, hiszen minden tökéletes volt, a helyén ahol kellett lennie és már várom, hogy megérkezzen a káoszteremtés másik fele Lilith is, mert az is biztos, hogy a ti szálatok se lesz egyszerű.. Ahh, megannyi dolog, ami miatt izgulhatok. YEES.  Sammael 3819206664  Sammael 1868015316

Foglald le a szívdöglesztő arcodat utána pedig nincs más hátra, mint előre a játéktérre, ahová való vagy drága!  Sammael 3959055962

Jó szórakozást! olajbogyo  Sammael 124822942


1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sammael
» Sammael
» Sammael
» Sammael lakása
» Sammael / Death (4th Horseman)