Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Seraphin szobája
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Isabelle Lightwood
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Isabelle Lightwood
all the stories are true


Seraphin szobája Empty
help me forget
Sokkal nagyobb biztonságban érezte magát Sera mellett. Szinte teljesen fellélegzett, hogy valamilyen csoda folytán megmenekült a démon karmai közül. Még akkor is, ha annak köze sem volt a képességeihez sokkal inkább egyfajta megszánás volt. Vagy egyszerűen csak tényleg meggondolta magát a démon.
Válaszul egyszerűen csak bólintott, hiszen ő sem kívánt ezen rágódni a szükségesnél többet. Így is épp elég nehéz lesz majd ezt még feldolgoznia, mert kétli, hogy egyik pillanatról a másikra csak úgy köddé válik majd az emléke.
- Megígérem, hogy vigyázok magamra. - Nem ez az első találkozása ezzel a démonnal, de valahol mélyen reméli, hogy az utolsó.
Kicsit egyedül érezte magát, hogy a férfi pár pillanatra egyedül hagyta, szinte rögtön növekedni kezdett a mellkasában az üresség ezért, mikor végre visszatért már pusztán azért egyfajta hálát érzett, nem is kellett volna hoznia semmit sem.
Kérdésre elmosolyodik, hiszen nincs hozzászokva ehhez, legalábbis az utóbbi időben annyira nehéz volt minden, hogy már nem is emlékszik milyen is az, ha valaki igazán törődik vele. Mert kimerülésig mostanában mindenki mással törődött csak saját magával nem.
Ahogy újra mellette helyezkedik el szinte minden negatív érzés elhagyja a testét és, amikor a szájához emeli az édességet lelkesen a szájába veszi azt. - Hmm.. Finom. - Amíg még érezni az édes utóízt a szájában a kezét a férfi tarkójára csúsztatja és úgy csókolja meg, majd azzal a lendülettel félretette a teáját és az ölébe küzdi magát nem is foglalkozva semmi mással.
isabelle & seraphin

Seraphin Wish
Warlock
ranggal rendelkezem
Seraphin Wish
all the stories are true


Seraphin szobája Empty
To: Isabelle
Aggódtam Isabelle miatt, nem is kicsit és közben utáltam magam, mert nem tudtam, valójában miképp segíthetnék neki. A démon beférkőzött a fejébe, az elméjébe, szórakozott vele és… és én semmit sem tehettem ellene. Elegem volt abból, hogy mindig olyan dolgok történnek, amikre nincs befolyásom, hatásom.
- Nem tudjuk semmissé tenni, de… most próbálj ne erre gondolni többet – Suttogtam. Elég volt, hogy én gondolkozok a démonon, nem kellett, hogy ő is még ezen kattogjon.
A továbbiakra nyeltem egy nagyot. Aggódva fürkésztem a lány arcát, majd mélyen magamba szívtam némi oxigént.
- Lehet későbbre tartogatja ezt, vagyis akarná, de… de kérlek, legyél óvatos és ne maradj egyedül, Isabelle. Nem tudom mit tennék, ha veled is történne valami… - Elhalkultam teljesen a végére. Habár tudott Aleseáról és Lunáról, mégsem győztem kihangsúlyozni, hogy nem akarok több veszteséget, mert abból már bőven kijutott.
Végül azonban magára hagytam a lányt, hogy kintről hozzak neki ezt-azt. Nem tudom, valahogy úgy éreztem, kell a távolság, mert féltem, hogy ezúttal sem akar tőlem semmit, csak… csak megnyugvást, támaszt, azt pedig örömmel meg is adtam neki. De néha tényleg többre vágytam tőle. Szerelmet. Ám erre talán hiába vártam.
- Veled ki ne törődne, Isabelle? – Mosolyogtam halványan, majd ahogy odahajolt hozzám, meglepődtem. Gyengéden viszonoztam a rövid csókot, majd rápillantottam a lányra, némileg ködös tekintettel. Nem tudtam, mi vezérli ilyenkor, de most betudtam annak, hogy valaki olyan érintésére, közelségére vágyott, akiben bízott, hátha ezzel is elfelejti azt, ami vele történt. Odamásztam mellé újra és egy édességet a kezembe véve emeltem a lány szájához. – Boldogsághormon. Legalábbis a mondének szerint. Nem próbálod ki? – Mosolyogtam kedvesen és közben némiképp vágyakozva fürkésztem a lányt.
268 words ❀

Isabelle Lightwood
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Isabelle Lightwood
all the stories are true


Seraphin szobája Empty
help me forget
Nem tudja, hogy mégis mi volt a terve a démonnak vele, de abban az egyben teljesen biztos volt, hogyha tehetné az egészet kitörölné az emlékezetéből, de a csontjaiban szinte érzi, hogy ez koránt sem az utolsó találkozója volt a démonnal.
- Nem tudom, hogy volt képes rá elérni, hogy ne tudjam mivel állok szemben, de azt sem értem, hogy mégis mi volt vele a terve. Mindig is tudtam, hogy egyetlen egy démon sem normális, de ő valami teljesen más szinten van. - Egy perccel sem kíván többet a démonra szánni még a gondolatai között sem.
- Nem.. De azt hiszem, hogy akart. Bár nem tudom, hogy mégis mivel értem el, hogy meghátráljon. Azt gondolná bárki, hogy nincs, amitől egy démon meghátrálna a terveitől. Úgyhogy van azaz érzésem, hogy még találkozni fogok vele, de akkor felkészülök. - A hideg is kirázza a gondolattól, hogy egy démon megérintse őt olyan módon. Bár abban az esetben koránt sem egyszerű érintésről van szó, hiszen a démonok többsége inkább elveszi, amit szeretne nem szokása kérni.
Most minden szeretett volna csak egyedül lenni nem. Így szinte egy örökkévalóságnak tűnt ameddig távol volt tőle a férfi. Felült az ágyban és a lábait magához húzta és átölelte azokat a fejét pedig a térdén pihentetve várta, hogy visszatérjen Seraphin.
- Nagyon figyelmes vagy és rendkívül kedves tőled. - Szinte felcsillantak a szemei, amikor meghallotta, hogy közeledik a férfi, mikor pedig leült az ágy szélére szinte ösztönösen nyúlt annak keze után. - Tényleg köszönöm, hogy ennyire törődsz velem. Elképesztően édes vagy. - Azzal közelebb hajolt hozzá, hogy egy apró csókot leheljen ajkaira. Maga sem volt teljesen tisztában az érzéseivel, amelyek a férfihoz kötötték, de abban biztos volt, hogy nagyon fontos a számára a férfi.
isabelle & seraphin

Seraphin Wish
Warlock
ranggal rendelkezem
Seraphin Wish
all the stories are true


Seraphin szobája Empty
To: Isabelle
A magyarázatát nem igazán tudtam hova tenni. Mármint értettem, amit mond, de nem fért a fejembe, egy démon miért álcázná magát embernek egy árnyvadász előtt. Oké, rendben, talán önvédelem, de… nem, ez mindenhogyan ostobaság volt. Érthetetlen.
- A démonok is fejlődnek, éljen – Ironizáltam egy sort, a fejemet csóválva rosszallón. Megint tehetetlennek éreztem magamat és ez lassacskán már teljesen kiborított. Egyik szerettemnek sem tudtam valóban segíteni, érdemben.
- Ok nélkül nem hiszem, hogy játszadozna veled. Mármint de, persze, megtenné, elvégre démon… de valami célja kellett, hogy legyen, azzal, hogy fogvatartott. Nem tett veled semmi… olyat? – A legtöbb démonból ki tudtam nézni, hogy csak kihasználnak nőket. Meg amúgy is, ha nem így lett volna, egy warlock sem született volna a világon. Bosszantott a tudat is, hogy talán… de reménykedtem, hogy nem történt semmi olyasmi.
Inkább eltávolodtam végül tőle, mert a közelsége kezdte megzavarni a fejemet.
- Persze, hogy sietek – Jegyeztem meg csendesen, egy halvány mosoly kíséretében, majd eltűntem az ajtóban. A konyhába lépve elkezdtem megcsinálni a teát, ezúttal minden boszorkánykodást mellőzve, mert addig volt időm gondolkodni a történteken és a miérteken. A lehetőségeken. Vagy úgy egyáltalán Isabelle-n. Összezavart azzal, hogy néha fel-felbukkant, mintha csak… nem is tudom. Néha olyan volt, mintha levett volna a polcról, mikor szüksége volt rám, de nem gondolhattam róla azt, hogy ennyire tart. Hisz amikor velem volt és ahogy velem beszélt, az több volt. Másrészt bízott bennem. Sóhajtottam egy nagyobbat, majd megízesítettem a teát és azzal együtt indultam vissza a szobába. Még az ajtó előtt viszont csettintettem egyet, így egy tálca is megjelent a kezemben, rajta egy süteményes tányérral. Ezzel léptem be a szobába és indultam vissza a lányhoz.
- Hoztam egy kis édességet is – A kisasztalra raktam, majd leültem az ágy szélére.
285 words ❀

Isabelle Lightwood imádja a posztot


Isabelle Lightwood
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Isabelle Lightwood
all the stories are true


Seraphin szobája Empty
help me forget
Lehet, hogy megvolt a maga hírneve arról, hogy többször játszadozott különféle srácokkal, természetfeletti lényekkel, de sosem tette ezt olyannal, akinek akárcsak eszébe juthatott az, hogy ez az egész több is lehet. Nem törné össze senkinek sem szándékosan a szívét, de valahogy mégis azt érezte, hogy túlságosan gyorsan haladnak, hogy ennek az egésznek nem így kellene történnie. Mégis egy pillanatra sem tud elszakadni tőle, szüksége van a támogatására és a közelségére. Meg aztán talán, ha nem sétál ki akkor az ajtón, akkor az egész dolog Leviathan-nal nem is történik meg.
- Nem tudom, hogy mire ment ki a játék.. Igazából nem ez az első, hogy találkoztam vele. A legutóbbi alkalomnál megpróbálta elhitetni velem, hogy ember.. Nem tudom, hogy tudta álcázni a démoni kilétét, de képes volt rá.. Az egésztől kiráz a hideg. - Talán nem is volt tényleges célpont. Az egész csak a véletlenek sorozata, amelyet nem tud megmagyarázni. Csak egy eszköz volt egy démon beteges játékához, amit sosem fog elfelejteni.
- Nem tudom.. Abban sem vagyok biztos, hogy újra megkeres majd.. Vagy, ha igen, akkor mégis mit akar majd tőlem. - Egy része már előre rettegett attól, hogy mégis milyen gondolatok szövődhetnek jelen pillanatban is a démon elméjében. Abban azonban teljesen biztos volt, hogy esze ágában nem volt felkészületlenül várni a találkozót. Valamivel tőrbe kell csalja, meg kell védenie önmagát annak beteges játékaitól.
Szinte kétségbeesetten nyúlt utána, mielőtt mozdulhatott volna. - De siess vissza, oké? - Szerette volna maga mellett tartani, de nem akart túlságosan rácsimpaszkodni bármennyire is szerette volna a lehető legközelebb tartani magához. Rettegett az egyedülléttől. De talán egy kis időre, talán nem lesz baj.
isabelle & seraphin

Seraphin Wish
Warlock
ranggal rendelkezem
Seraphin Wish
all the stories are true


Seraphin szobája Empty
To: Isabelle
A visszakérdezésére nem tudtam, miként reagálhatnék. Azok voltunk, nem? Hiába az a néhány lopott csók, legutóbb érzékeltette, hogy ez nem szól többről és ne gondoljak bele többet. Vagyis én így vettem és tiszteletben is tartottam azt, hogy hogyan is áll hozzám. Mégis kételyek ébredtek bennem a kérdése hallatán, de képtelen voltam bármit is mondani rá. Így hát csak egy röpke pillanatra elhúztam a számat.
Ahogy a kezem után nyúlt, a szívem nagyobbat dobbant, bár nem szabadott volna, hogy ez a gesztus nekem essen ennyire jól… hogy nem húzódik el tőlem, hogy nem azonosít azzal a démonnal, avagy nem fél az érintésemtől. Tőlem. Aztán az ajkaihoz húzta a kezemet és ez zavarba is hozott. Enyhe, zavart mosoly jelent meg az arcomon pár pillanatra, csak addig, míg azt az apró csókot a kézfejemre lehelte.
A mondandója viszont visszatérített a valóságba. A homlokomat ráncolva vettem mély levegőt.
- Mit akarhat a pokol egyik hercege tőled? Ez nem fér össze. Rendben, az árnyvadászok nyílt ellenségei az összes pokolfajzatnak… de te… - A fejemet csóváltam. Nem értettem, miért pont őt szemelte ki, mi oka volt rá és mit akart elérni.
Érzékeltem, hogy közelebb húzódott hozzám, mire nagyot nyeltem. Végül magamhoz öleltem gyengéden.
- Mit akarsz tenni? Ne egyedül akard felvenni Leviathannal a harcot, kérlek… legyél okosabb nála – Egy részem nem bánta, hogy most valami más kötötte le a figyelmét és nem Alexander miatt szomorkodott, akiért végül úgy tűnt, semmit sem tehetek. Asmodeuson múlt, mi lesz a fiú emlékeinek sorsa… nem rajtunk.
Gyengéden simítottam végig a nő hátán, majd megköszörültem a torkomat.
- Csinálok neked teát – És ha hagyta, el is húzódtam tőle, hogy eleget tegyek a szavaimnak és a konyhába távozzak, miután egy köntöst magamra kaptam félúton.
282 words ❀

Isabelle Lightwood
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Isabelle Lightwood
all the stories are true


Seraphin szobája Empty
help me forget
Rettenetesen önzőnek érezte magát, amiért szinte mindig csak akkor keresi Sera társaságát, amikor éppen szüksége van valamire. De nem tudja, hogyan szakadjon ki a megszokás hálójából, amelynek habár a jelenlétét még csak most kezdi igazán érzékelni, de már most szabadulna is tőle. Többet érdemel, sokkal többet. Csak nem tudja, hogy miként is adhatná meg mindezt neki a jelenleg megtört lelkével.
- Csak.. barátok? - Persze nem éppen igyekezett a tudtára adni, hogy talán másra is nyitott lenne, avagy esetükben szó lehetne ilyesmiről. Valamiért azonban mégsem szeretné, ha csak úgy gondolna rá, mint egyszerű barátra. Annál sokkal többet jelent a számára.
Ahogy visszahúzza a kezét úgy nyúl ő utána, hiszen habár keserű emlékek mocskolták be az érintések könnyedségét, valahogy még így is vágyik arra, hogy közel lehessen hozzá. Hiszen nem hiába mászott be mellé az ágyba. Csak még ki kell tapasztalnia a határokat, amelyeket még ő maga sem ismer igazán.  A férfi kezét a sajátjai közé vette, majd ajkaihoz emelve egy csókolt lehelt rá.
- Azt hiszem Leviathan. A pokol egyik hercege, ha emlékezetem nem csal. - Nagyot nyelve szintén ülőpozícióba küzdötte magát, hogy közelebb húzódhasson Sera-hoz. - Nem tudom igazából.. Azt hiszem nem voltam a tökéletes játékszer, amire számított és egyszerűen elengedett. De az egyszer biztos, hogy nem hagyom annyiban. - Mikor már azt hinné, hogy egyik démon problémája megoldódik, akkor kapásból felüti a fejét egy újabb.
isabelle & seraphin

Seraphin Wish
Warlock
ranggal rendelkezem
Seraphin Wish
all the stories are true


Seraphin szobája Empty
To: Isabelle
Bármennyire is jólesett Isabelle közelsége, tudtam, hogy nem léphetek át semmiféle határt. Talán már eddig is túl messzire mentem vele kapcsolatban… túl sokat akartam, de jelenleg nem tehettem meg azt, hogy magamra gondolok. Viszont a szavai megleptek, ez pedig az arcomra is kiült. Kérdőn néztem rá.
- Mi többet érdemelnék? – Halványan elmosolyodtam. – Barátok vagyunk… számíthatsz rám bármikor, bármiben és tudom, hogy alapjáraton én is számíthatok rád. De az, ami történt veled… előrébbvaló, mint az, ami velem van – És ezt komolyan gondoltam. Az, ami a testvérével történt… nem volt egyszerű és emésztettem is magamat amiatt, mert nem tudtam, miként segíthetnék neki.
Ahogy mesélni kezdett, összehúztam a szemeimet, aztán ledöbbentem.
- Hogy mi…? – Értetlenül fürkésztem néhány pillanatig, majd automatikusan megérintettem volna a nőt, de eszembe jutott az a pillanat, ami nem sokkal ezelőtt a fejembe vésődött. Az az alig észrevehető összerezzenés, mikor hozzáértem. Nem akartam benne kellemetlen emlékeket felidézni, így végül visszahúztam a kezemet tőle. – Ha tudtam volna… - Elharaptam a mondatot. Nem arról volt szó, hogy a saját hibámnak tituláltam ezt is, de tagadhatatlanul zavart, hogy nem tudtam, mi történt a nővel és hogy nem tudtam segíteni. – Ez borzalmas. Melyik démon volt? Ismerős…? – Azt mondta, nagyobb démon és tudni akartam, hogy ki az, már ha egyáltalán ismerte. – Miért tette ezt veled? Hogyan sikerült megszabadulnod tőle…? – Kérdezősködtem és a fáradtságnak már nyoma sem volt bennem. Sőt, éberebb voltam, mint valaha.
228 words ❀

Isabelle Lightwood
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Isabelle Lightwood
all the stories are true


Seraphin szobája Empty
help me forget
Minden egyes alkalommal, amikor túl soknak tűnt a világ által ráhelyezett teher ez volt az első hely, ahová el tudott menekülni. Még akkor is, ha nem jutottak minden esetben egyről a kettőre, ha nem volt Sera-nak minden problémájára megoldása még akkor is valahogy sokkal jobban érzi magát minden egyes alkalommal, amikor elmegy. A legutóbbi alkalommal kis híján egy olyan határt léptek át, amire még koránt sem állt készen. Vagyis talán nem volt a legmegfelelőbb pillanat. Sera fontos volt a számára és nem akarta, hogy úgy érezze a férfi, hogy csak kihasználja, amin egyáltalán nem csodálkozna, hiszen legtöbbször akkor bukkan fel, ha valamire szüksége van. Ezen pedig változtatni akart, hiszen talán a történtek hatására végre ráeszmélt, hogy mégis mit is fog elveszíteni, ha nem figyel oda jobban és épp eleget veszített már az elmúlt időszakban ahhoz, hogy ezt is engedje elúszni.
- De te többet érdemelsz, minthogy állandóan csak ki-be járkáljak a lakásodból. - Bűntudata volt, hogy szinte már-már átjáró háznak tartotta ezt a lakást, de nem akart a férfi életében is csak egyszerűen néha-néha felbukkanó szereplő lenni. Ahogy elhúzódik tőle a szabad párnát magához ölelve néz fel a férfinak az alakjára és, akármennyire is zavarodott a teste, s lelke az érintésekkel kapcsolatosan jelen pillanatban valahogy, mintha a világ is ridegebb lenne, hogy nincs immáron a karjaiban.
- Öhm, szóval.. - Lesüti a szemeit, hiszen nem igazán tudja, hogy hol kellene kezdenie így tehát nagyot nyelve újra nekikezd. - Volt szerencsém belefutni egy nagyobb démonba, aki tőrbe csalt, hogy aztán elrabolhasson magával a saját kis dimenziójába, ahol pedig saját-kénye kedve szerint változtatta meg az öltözékemet arról nem is beszélve, hogy egy ágy kellős közepén találtam magam az utca kellős közepéről. - Kezével a párna sarkával játszadozik, miközben szemével továbbra is a világ legérdekesebb lepedőjét bámulja. Még sosem fordult vele elő ilyesmi így nem igazán tudja, hogy miként is dolgozza fel ezt az egészet.
isabelle & seraphin

Seraphin Wish
Warlock
ranggal rendelkezem
Seraphin Wish
all the stories are true


Seraphin szobája Empty
To: Isabelle
Magam sem tudtam, hogy valójában örülök-e Isabelle érkezésének, avagy sem. Persze, egyrészt örültem, mert hiányzott, hiszen… érzéseket keltett bennem. De úgy éreztem, hogy nem ez a megfelelő pillanat arra, miszerint előhozakodjak vele, sőt. Talán sosem lesz megfelelő pillanat. Amíg a testvére nincs rendben, vagy amíg ő maga nem áll készen, addig semmi esetre sem akartam magammal traktálni. Másrészt ott volt az is, hogy én magam sem mertem belevágni. Eddig mindenkit elveszítettem magam körül, aki egy kicsit is fontosabbá vált nekem… még azokat is, akiket felneveltem. Alesea meghalt, aztán az ikertestvére, Luna pedig… nos, teljességgel kizárt az életéből. Jogosan. Mégis fájt és mardosott ez az egész. Szükségem lett volna rá… úgy szerettem őt, mintha valóban a lányom lett volna, de talán ennek már… vége. Talán sosem látom őt újra, talán sosem enged be vissza az életébe. S meg is érdemlem. Alesea miatt.
Gondolkozva kezdtem figyelni egy pontot a falon, majd a szavakra lepillantottam a lányra. Az apró csókra lehunytam a szemem és amennyire tudtam, ösztönösen viszonoztam, majd nagyot nyeltem.
- Érthető. Mármint nem haragszom, Isabelle. Akkor jössz és akkor mész, amikor kedved tartja; az én ajtóm mindig nyitva áll előtted. Tudod, hol találsz, ha szükséged van a társaságomra… én mindig a támaszod leszek – Gyengéden végigsimítottam a karján, majd lassan elhúzódtam tőle, hogy felülhessek. Kidörgöltem némileg az álmot a szememből, majd lepillantottam vissza a lányra. Bármennyire is volt vadító, ahogyan az ágyamban, sőt, mellettem fekszik, nem tehettem meg, hogy… szóval nem mozdulhattam rá. Múltkor félreértett, hisz nem akartam lerohanni őt, most viszont bennem volt valami, ami megállásra késztetett.
- Mi történt veled? Nagyon összerezzentél, mikor hozzád értem az előbb – Nem kerülte el a figyelmemet. Valami nem stimmelt vele és egy apró hang a fejemben arra figyelmeztetett, hogy ne hagyjam annyiban. Történt valami vele. De mi? Elvégre ok nélkül ennyi időre még nem szívódott fel ez a lány.
305 words ❀

Isabelle Lightwood
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Isabelle Lightwood
all the stories are true


Seraphin szobája Empty
help me forget
Koránt sem büszke arra, hogy milyen kegyetlen módon hagyta magára legutóbb a boszorkánymestert, de nem állt szándékában megbántani. A legutolsó dolog lenne a világon az, hogy megbántsa, vagy akár még csak a gondolata is. Előbb pusztulna el, mielőtt még ilyen kegyetlen gondolatok férkőzhetnének az elméjébe. Mégis rettenetesen rosszul érezte magát, amiatt, hogy csak úgy kisétált tőle és még azóta sem kereste. De nem is tudta igazán, hogy mit is mondhatna neki. Most sem igazán biztos abban, hogy mit kellene mondania. Nem tudja, hogy pontosan hányadán is állnak ők most ketten és ez egy kicsit összezavaró tud lenni.
Egyetlen egy dologban volt azonban rendíthetetlenül biztos még pedig abban, hogy szüksége volt a férfira most mindennél jobban. Elég sok alkalommal "használt" ki úgymond férfiakat, de abban az esetben pontosan tudta, hogy tőle sem a világot várják el. Sera esetében ez viszont más volt. Most pedig, hogy volt egy kellemetlen élménye egy démonnal még inkább biztos volt benne, hogy az egyetlen hely, ahol igazán biztonságban érezheti magát az a férfi karjaiban volt.
Ahogy odabújt hozzá a férfi lágyan fészkelődött, ami miatt feszülten figyelte, hogy felébresztette-e. Az ittléte azonban még így is valószínűleg meglepetés lesz a számára, de nincs olyan hely, ahol most jobban érezhetné magát.
Ahogy keze a derekára csúszott az emlékek hatására kicsit kirázta a hideg ugyanakkor végtelen melegség töltötte el a lelkét, ahogyan az álmos ábrázatát figyelte a férfinak, majd a mellkasára csúsztatta a kezét és azon pedig megtámasztotta a fejét és úgy nézett fel rá. - Nincs itt szó semmiféle játékról. Tényleg itt vagyok. - Kicsit megemelkedve aprócska csókot lehelt a férfi ajkaira majd visszahelyezte a fejét a férfi mellkasán pihenő kezére. - Sajnálom, hogy legutóbb csak úgy felszívódtam. - Nem tudta igazán, hogy hol is kezdje, hogy miért is van itt, hogy mi minden történt, mióta kisétált az ajtón, de úgy érezte, hogy egy bocsánatkérés határozottan jó kezdetnek tűnt.  
isabelle & seraphin

Seraphin Wish
Warlock
ranggal rendelkezem
Seraphin Wish
all the stories are true


Seraphin szobája Empty
To: Isabelle
A magány az utóbbi időben talán csak még jobban felemésztett és a bűntudat, ami nem akart elmúlni. De valahogy nem vitt rá a lélek, hogy felkeressem Lunát; tudtam, hogy megáll a lábán nélkülem. Valahogy mindig is olyan erős volt, csak épp ő maga nem látta ezt be, amíg a testvére jelen volt. Talán én voltam a felesleges a képletben, hármunk közül nem Aleseának, hanem nekem kellett volna odavesznem. A világ békéje talán nem borult volna fel így; ők ketten ugyanis… összetartoztak. Én pedig tengődtem egymagam mindig is. Egyetlen értelmet talán Isabelle adott a létezésemnek, habár… néha nem tudtam eldönteni, van-e köztünk valami, vagy sem. Távolságtartó volt olykor, továbbá a saját bajaival küszködött, amin nem tudtam segíteni, egyelőre legalábbis nem tehettem semmit. S tudtam, hogy a testvére a legfontosabb, nem pedig ez talán múló érzelem az irányomba, de mégis… néha jólesett volna, ha nem csak akkor jön hozzám, mikor a segítségem kell, vagy vigasz. Mármint… így kicsit úgy érezhettem magam, mintha kihasználnának, nem igaz? De ettől függetlenül mégsem tudtam haragudni Isabellere. Neki talán bármit elnéztem volna; még azt is, ha elárul engem.
Miután egy elintézett ügy után, első dolgom volt egy forró fürdőt venni és kényeztetni magamat egy pohár borral, hogy ezt követően… nos, egymagam feküdhessek le az ágyba. Talán órákon át forgolódtam és merengtem ezen-azon, mire elnyomott az álom. Viszont, mikor ez megtörtént, nagyon is mély álomba zuhantam. Annyira mélyen aludtam, hogy nem hallottam kinyílni az ajtót és beosonni a lányt… más esetben ez nagy hiba lett volna, viszont Isabelleről volt szó, így nem történhetett semmi baj sem.
Ahogy odabújt hozzám, picit megmoccantam, de még ezt követően sem keltem fel perceken keresztül. Végül viszont elkezdtem ébredezni, mocorogni, majd a pilláim aló lestem ki és… és abban a pillanatban fel is fedeztem a fekete hajzuhatagot. Aztán Isabellet. Felpillantottam egészen, gyengéden átölelve, ekkor jöttem rá, hogy elég hiányos öltözetben van. Kissé ledöbbentem.
- Is…Isabelle…? – Ez biztos csak egy álom. Mi más lenne? Pislogtam néhány másodpercig, majd nagyot nyeltem. – Az elmém csúnya játékot űz velem… - Felnevettem halkan, majd a derekára csúsztattam a kezemet. Még mindig nem hittem el, hogy valóban itt van és nem pusztán álmodom… bár ha nem álom, az bizony kérdéseket vethet majd fel bennem.
365 words ❀

Isabelle Lightwood
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Isabelle Lightwood
all the stories are true


Seraphin szobája Empty
help me forget
Az életének minden egyes percét lekötötte az, hogy másokon segíthessen. Muszáj volt valamivel lefoglalni magát, hogy a gondolatai ne kergethessék őt teljesen az őrületbe. Mégis mindezek közepette elfelejtette, hogy néha még rá is hatással lehetnek történések és Leviathan-nal való találkozó pontosan erre emlékeztette. Felidézte, hogy milyen érzés is az, amikor Ő van veszélyben, szinte kilátástalanul. Rettegett attól, hogy talán sosem menekül a démon karmai közül és, hogy életének talán a legrosszabb döntéseit hozta meg. De abban a pillanatban nem látott más megoldást arra, hogy megmentsen egy ártatlan életet, vagy esetlegesen többet, ami egy balesettel együtt járhat. A démon pedig pontosan erre számított. Kihasználta a lelkében lakozó jóságot, hogy undorító körülmények közé ragadja magával.
Még mindig kirázza a hideg, ha visszagondol a történtekre, hogy mennyire csak egy darab hús volt a számára, hogy koránt sem érdekelte, hogy Ő mit szeretne. Mindössze a saját, beteges képzeletvilágát akarta bejárni. Talán a legmeglepőbb fordulat az volt, hogy egyik pillanatról a másikra, mintha valami emberség szökött volna a sötét létformába és meggondolva magát szabadon engedte. Mégis ez olyan dühöt ébresztett fel benne, amit semmi más nem onthat ki, mint a démon átmeneti halála.
Azonban ez koránt sem olyan egyszerű, mint maga a gondolata. Ez már a második démon volt, aki nyomort csempészett az életébe. Míg az egyik közvetve addig a másik egyenest hozzá címezte a fájdalmat, a dühöt és megannyi kontrollálhatatlan érzelmet, amitől szinte reszketett az egész lénye. Sosem volt az a típus, akinek reszketett volna akár egyetlen porcikája is, most mégis olyan elveszett volt, hogy szüksége volt valakire, aki elveheti a fájdalmát. Valakire, aki a hevesen tomboló lelkének vigaszt nyújthat.
Ekkor már a Wish lakás előtt állt és egy nyitórúna után óvatosan nyomta le a kilincset. A lakásba lépve automatikusan levette a cipőjét, hogy a kopogás se ébreszthesse fel a boszorkánymestert és egyenesen annak szobájához indult. Miután megszabadult a szűk ruhadarabjaitól a fehérneműjében, szinte nesztelenül mászott be a férfi mellé az ágyba, akihez aztán hozzábújt igyekezve nem felébreszteni. Reménykedett, hogy a férfi nem haragszik rá, amiért legutóbb itt hagyta, de most Ő volt az egyetlen, aki nyugalmat nyújthatott neki. Szüksége volt rá. Bármi is legyen ennek az ára.  
isabelle & seraphin

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Seraphin szobája Empty
***

ranggal rendelkezem
Ajánlott tartalom
all the stories are true


Seraphin szobája Empty
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Thomas szobája
» Sadie szobája
» Szülõk szobája
» Vlad szobája
» Julian szobája