Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Nappali
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Iron Sisters
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Iron Sisters
all the stories are true


Nappali Empty
--- szabad játéktér ---

Seraphin Wish
Warlock
ranggal rendelkezem
Seraphin Wish
all the stories are true


Nappali Empty
To: Isabelle
A karját simogattam, öleltem, s úgy éreztem, örökké tudnám így a karjaimban tartani. De erre nem volt lehetőség. Az idő nem állt meg, hanem tovább pörgött… s tudtam, hogy nem sokáig lesz itt, velem. Sőt… és nem, bele sem akartam gondolni abba, hogy ő valójában halandó, míg én halhatatlanként tovább élek, akkor is, ha ő nem lesz többé. Egek. Máris túlságosan belelovaltam magam olyasmibe, amibe nem szabadott volna. Semmi sem volt köztünk. Nem történt más, csak néhány csók. Ezek a pillanatok… csupán lopott percek voltak, nem? Egy menedék voltam a számára és én megadtam neki ezt. A szavaira kicsit elmosolyodtam, majd gyengéden az arcára simítottam.
- Tss. Nem kell mondanod semmit. Itt vagyok, csak ez számít… - Nem akartam, hogy hiú reményeket keltsem bennem, sem pedig azt, hogy becsapja önmagát. Kételkedtem benne ugyanis, hogy más körülmények közt akarna engem. Úgy éreztem, hogy inkább az motiválta őt, hogy… hogy menedéket látott bennem. Meg tudtam nyugtatni őt, kicsit kiragadva abból a mérhetetlen fájdalomból és kilátástalanságból, amiben volt. Gyengéden cirógattam tovább, kissé mélyebben a gondolataimba merülve. Ezért is ért váratlanul az a lágy csók, amit az ajkaimra lehelt. Szinte időm sem volt viszonozni. Mikor elszakadt a számtól, szinte égetett… üresség telepedett rám. Megölelgettem gyengéden, nyomtam egy puszit a fejére. Figyeltem őt, csendben.
- Aludj csak, Isabelle…– Suttogtam, de már csak akkor, mikor ő maga elaludt. Csak ezt követően hunytam le a szemeimet és adtam át magamat én is az álomnak. A fáradtság csak úgy rám zuhant végül…

Mikor pedig felkeltem, már nem volt ott velem a lány. Üresség fogadott, s a magány karolt csak magához. Fájt, hogy búcsú nélkül távozott, de nem volt jogom kiakadni vagy kérdőre vonni őt emiatt. Rendbe szedtem magamat egy pillanat alatt, hála a varázslatnak, majd egy pohár itallal mentem ki az erkélyre, a felkelő nap fényében.
298 words ❀

Isabelle Lightwood
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Isabelle Lightwood
all the stories are true


Nappali Empty
need my safety net
Talán más körülmények között könnyedén omlott volna a férfi karjaiba és adta volna át teljes lényét neki. Most azonban koránt sem lett volna képes erre. Egyszerűen úgy érezte, hogy teljesen darabokban van és az egyetlen, ami egyben tarthatja az a férfinek az ölelő karjai, amelyekre viszont kétségbeesett vágyakozott.
- Tudom.. S más körülmények között szívesen folytatnám, de.. Most egyszerűen csak a közelségedre van szükségem. - Nem akarta elutasítani a férfit, de elég kevés dolog volt, amiben biztos volt. A férfi közelsége pedig most vigaszt jelentett a számára ezt pedig nem akarta lerombolni semmivel sem. Belekezdhetett volna valamibe, aminek tudja nagyon jól, hogy nem lenne jó vége, de végső soron inkább visszavonulót fújva helyezkedett el kényelmesebb a karjaiban, mintha örökre itt maradhatna. Nagyon szeretett volna a karjai között maradni örökre.
Közelebb férkőzve hozzá a szűk kanapén felpillantott a férfi ég kék szemeibe majd egy utolsó lágy csókot lehelt annak ajkaira, mielőtt még fejét teljesen a férfi mellkasához fúrta volna, hogy úgy hunyja le a szemeit és térjen nyugovóra szorosan a karjai között.

Nem tudja pontosan, hogy mennyi idő telt el, de még mindig a férfi karjai között pihent, mikor újra kinyitotta a szemeit a különbség csak az volt, hogy a férfi még mindig mély álomban volt. Óvatosan egy apró csókot lehelt az arcára, mielőtt még kifejtette volna magát az öleléséből és mielőtt még a férfi magához térhetett volna halkan, szinte lábujjhegyen lopakodva indult el az ajtó irányába figyelve arra, hogy ne ébressze fel, majd minden további búcsú nélkül tűnt el a férfi lakásáról.


isabelle & seraphin

Seraphin Wish
Warlock
ranggal rendelkezem
Seraphin Wish
all the stories are true


Nappali Empty
To: Isabelle
Lehet, hogy kötődtem Isabellehez és igen, talán olyan érzéseket tápláltam iránta, amit nem szabadott volna, de lehetséges, hogy pont emiatt nem akartam kihasználni őt. Pedig itt lett volna az alkalom, tudtam, hogy a csók szinte zöld jelzésként szolgál és nem kellett volna sok, hogy valóban megadja az engedélyt kettőnknek, de… tudtam, hogy valójában nem erre vágyik. Nem szexre van szüksége, hanem támaszra, tehát bármennyire is vágytam rá, az ajkainak ízére, az érintésére, be kellett érnem valami kevesebbel, de sokkal meghittebbel.
- Tsss… nem akartam semmit tenni – Vagyis igen, de végül semmit sem tettem, nem igaz? – Tiszteletben tartalak téged, a kérésedet… sosem tennék olyat, amit te nem akarsz, Isabelle. Ugye… tudod, hogy így van? – A szemeit fürkésztem, majd ledőltem mellé a kanapéra és így vontam a karjaimba, az ölelésembe. Igen, nyilván beindított némileg ez a lány, de le kellett nyugtatnom magamat.
- Tudod… bármikor számíthatsz rám. Nem tudok mindig segíteni, de mindig melletted lehetek… - Tudtam, hogy ez néha kevés, de néha viszont ez volt a legtöbb, amit valaki megtehetett. Alexander ügyével kapcsolatban tehetetlen voltam és igen, jelenleg az ölelésem volt az egyetlen, amit adhattam ennek a lánynak. Pedig a csillagokat is lehoztam volna neki, ha erre kér. Azt talán… még meg is tudtam volna tenni.
Gyengéden a karját kezdtem simogatni, cirógatni, majd nyomtam egy puszit a homlokára.
- Pihenj csak, Isabelle – Halványan rámosolyogtam, miközben a törékeny lányban gyönyörködtem. Bárcsak több is lehetne… kettőnkből.
233 words ❀

Isabelle Lightwood
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Isabelle Lightwood
all the stories are true


Nappali Empty
need my safety net
Nem volt szüksége semmi másra jelenleg, mint a boszorkánymester érintésére. Szorosan bújt hozzá, nem szólt egy szót sem egyszerűen csak élvezte a békét, ami elöntötte a lelkét a karjaiban. Végre egyszer, mintha megszűntek volna a tomboló gondolatai.
Nem értette, hogy a férfi miért ilyen rendes vele, hiszen sosem vette észre, hogy bármit is jelentett volna a számára, de mégis az, hogy ilyen jól érezte magát a karjaiban csakis arra adott okot, hogy talán azóta ott lebegett közöttük valami, hogy felkereste a férfit. Csak annyira a gondolataival és a testvérével volt elfogadva, hogy mindezt teljesen kizárta.
Lágyan csókolta vissza a férfit, kérése azonban valamennyire mégis meglepte. Szeretett volna a férfi karjaiban lenni, de maga sem tudta, hogy ez mit jelentene pontosan az éjszakára nézve. Nem tudta, hogy mit is várt tőle a férfi, hiszen most koránt sem volt olyan állapotban, hogy bármit nyújtani tudjon neki. Most egyszerűen neki volt szüksége arra, hogy valaki ott legyen mellette.
Hagyta, hogy eldöntse a kanapén, szíve hevesebben kezdett el verni, ahogy fölé hajolt, s majd a nyakába csókolt, amire egy jóleső sóhaj hagyta el ajkait, mégis mikor a férfi vetkőztetni akarta, ráfogott a kezére, hogy megállítson. - Itt maradok, de csak azt szeretném, hogy a karjaidban tarts.. Nem.. Nem akarok mást. Remélem megérted. - Egy kicsit félt, hogy miként is veszi a férfi majd az elutasítást, de őszintén remélte, hogy nem veszi nagyon magára, hiszen ez sokkal inkább róla szólt, mintsem a férfiról. Biztonságban érezte magát a karjaiban és nem akarta ezt tönkretenni. Szerette volna ezt a békességet megőrizni és nem belerohanni valamibe, aminek talán koránt sem lenne jó vége.

isabelle & seraphin

Seraphin Wish
Warlock
ranggal rendelkezem
Seraphin Wish
all the stories are true


Nappali Empty
To: Isabelle
Már nem reagáltam többet a szavaira, nem tudtam, mit mondhatnék. Csak a karjaimba zártam, öleltem és csókoltam, hiszen nem húzódott el tőlem többé. Talán szüksége volt rám, arra, hogy el tudjam szakítani jelenleg a valóságtól. Nem bántam, ha csak búfelejtőnek használta a csókom vagy a közelségem, nem számított, ha ő ettől jobban érezte magát.
A szavaimat követően újra megcsókolt, én pedig örömmel viszonoztam, miközben egyik kezemmel finoman a fekete tincsekbe túrtam. Aztán rápillantottam lassan, némileg ködös tekintettel.
- Én? Soha nem engedlek el, Isabelle, ha ez a kívánságod… - Halványan mosolyogtam rá, majd az apró csókra, aztán a karjaimba zártam újra és a hátát kezdtem simogatni lágy mozdulatokkal. A szívem hevesen vert, szinte ki akart szakadni a mellkasomból. Annyira törékenynek tűnt most, a karjaimban, de tudtam, hogy bármikor képes lenne ledönteni a lábáról akár egy démont is. Persze, nem egy Pokol herceget, mintsem Asmodeust. A fejére simítottam lassan, nagyot nyelve, majd onnan az arcára csúsztattam a kezemet, végigcirógatva az arcélét.
- Isabelle… - Finoman magam felé fordítottam az arcát, hogy ezúttal én kezdeményezhessek egy lágy, apró csókot. – Maradj itt ma estére. – Kértem egy szelíd mosollyal, majd apró puszit nyomtam a szájára újfent. Ezt követően pedig eldöntöttem őt a kanapén és fölé másztam. Végigsimítottam lassan a nyakán, mellkasán, mellein, majd az oldalán és így hajoltam hozzá közelebb. – Tudod… szörnyen érzem magam mindig, mikor elmész. – Vallottam be egy mosollyal, majd a nyakához hajolva lágyan belecsókoltam. Nem akartam lerohanni vagy épp átlépni egy olyan határt, amit ő maga nem akart volna, de ettől függetlenül nehéz volt megállnom, hogy ne kezdjem el máris vetkőztetni. A fenébe az ösztönökkel és a vágyakkal… azt hittem, ezt már rég megtanultam kezelni.
274 words ❀

Isabelle Lightwood
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Isabelle Lightwood
all the stories are true


Nappali Empty
need my safety net
Olyan volt, mintha az elméje nem szándékozott volna leállni egyetlen egy pillanatra sem. Szüntelenül dübörögtek a gondolatai, miközben saját magát ostorozta a történtekért. Ha nem lett volna annyira megszállottja ennek az egésznek, akkor Simon sem áldozza fel magát, hogy neki jobb legyen. Habár úgy tűnt, hogy tudja hol is állnak a fiúval, amikor már biztosnak tűnt, hogy ő lesz a biztos pont az életében az egész kicsúszott a kezéből és már nem volt mit tenni. A fiú nem emlékszik rá és visszatért a saját életéhez. Aztán pedig az árnyvilágra való nyitottsága miatt őt is elkezdték kiképezni. Mégsem akar semmit sem kezdeni a Isabelle-l. De ezen gondolatok még csak az elméjének leghátsó zugában verődnek fel, hiszen minden egyes más gondolata Alec körül forog és, hogy miként menthetné meg a keserű sorstól, amit az emléktelenség okoz a számára.
- Nem bírom, hogy nem tehetek semmit.. Valamit muszáj tennem. Valamit csak tehetek érte. - Már önmagában az is előrelépés lehet, hogy a boszorkánymester segítségét kérte, de mégsem akar semmit egy lapra feltenni. Magnus-sal is próbált beszélni, de szerinte amíg Asmodeus nem akarja visszaadni az emlékeit addig nem lehet olyan alkut ajánlani a démonnak, amiért meggondolná esetleg, hogy Alec emlékeit visszaadja. Simon-t is belevezette abba, hogy odaadja a halhatatlanságát, a saját emlékeit az árnyvilágról, de le merné fogadni, hogy azt nem árulta el neki, hogy ezzel együtt Alec-et is csak az emlékei nélkül kaphatják vissza.
Tiltakozni akart, küzdeni és elhúzódni tudván most arra volt szüksége, hogy cselekedjen mégis a férfi erős karjai melegséggel töltötték el és nem is akart már küzdeni ellene. Szüksége volt arra, hogy valaki átölelje, hogy féltse csak ezt még Ő maga sem tudta. Annyira igyekezett összeszedett maradni, hogy már megfeledkezett arról, hogy egykoron Alec volt a mérhetetlen támasza, a családja. Most pedig enélkül teljesen üresnek érezte magát. Szüksége volt valakire, aki támasza lehet a fájdalomban, mint ahogyan Jace-nek az Clary.
Nem gondolkozott tovább egyszerűen ajkait a férfiéra helyezte, szinte könyörögve érintette őket, lágyan csókolta a férfit, aki hevesebben viszonozta a csókját, mire a Ő egyenesen a férfi hajába túrt ezzel is közelebb húzva magához. Testével szinte tökéletesen feszült a férfiénak, szinte vágyakozva arra, hogy minél közelebb legyenek egymáshoz, hogy biztonságban érezhesse magát. Elterelhesse a figyelmét a lelkét romba döntő fájdalomról.
Követte őt a kanapéig és készséggel helyezte magát kényelembe magát a férfi ölében karjait ismét a nyaka köré fonva simult hozzá. Szavaira halványan elmosolyodott, majd a szenvedélyes csókot viszonozta, majd finoman megharapta a férfi alsó ajkát és azt kicsit meghúzva húzódott el. - Csak.. Ne engedj el kérlek. - Egy aprócska csókot lehelt a férfi ajkaira, mire a nyakához fúrta a fejét és úgy bújt hozzá, ölelésére éhezve.

isabelle & seraphin

Seraphin Wish
Warlock
ranggal rendelkezem
Seraphin Wish
all the stories are true


Nappali Empty
To: Isabelle
Kezdtem kifogyni a válaszokból és az érvekből. Tényleg megértettem, hogy mennyire aggódik és mennyire kilátástalan a helyzete, de… nem engedhettem, hogy olyat tegyen, amivel még inkább ront a helyzeten. Nem ismertem túlságosan Asmodeust, inkább csak a híre jutott el hozzám és az, miket is csinált, de az pontosan lejött, hogy mennyire kegyetlen.
- Tudom, Isabelle, vagy legalábbis sejtem, mit érezhetsz. – De akkor sem folytathatta ezt így tovább. Ha nem lett volna annyira fontos ez a lány, mint amennyire azzá vált, talán teljesítem az összes őrült kérését és még Asmodeust is megidézem neki, de így nem. Oké, talán akkor sem tettem volna ilyesmit, de biztos nem gondoltam volna át ennyiszer, mégis mit tegyek, hogy Ő maga ne sérüljön.
A karjaimba vontam. Ez volt az utolsó ötlet, ami az eszembe jutott és habár tudtam, hogy ezzel semmit nem oldok meg, de pillanatnyilag jobbnak láttam ezt. Azt reméltem, egy kicsit legalább meg tudom nyugtatni. Annyira… szerettem volna végre boldognak látni őt és fájt, hogy semmit sem tehettem érte igazán. Semmi jelentőset. Egyelőre legalábbis.
- Tss… kérlek… - Nyugtattam szavakkal is, majd jobban magamhoz öleltem. Gyengéden simogatni kezdtem a hátát, miközben próbáltam lenyugtatni a hevesen dübörgő szívemet. – Nem hagyom, hogy Te őrültséget csinálj, de Én tehetek valamit… - Suttogtam, majd ahogy felnézett rám, könnyektől csillogó szemekkel, a szívem szinte belesajdult.
- Isabelle… - Kezdtem volna bele, hogy mondjak valamit, bármit, de a táv lassan megszűnt közöttünk; megcsókolt. Ettől némileg ledöbbentem, hiszen eddig sosem kezdeményezett és én sem tettem, hisz tudtam, hol van a helyem. Másrészt úgy éreztem, meg sem érdemlek senkit. Főleg nem Őt. Ő túl jó hozzám. Ennek ellenére nem törtem meg a csókot, sőt, némileg hevesebben is viszonoztam a kelleténél. Kezeim a derekára csúsztak és gyengéden, mégis szorosan húztam, öleltem magamhoz, egyre inkább mélyítve a csókot, miközben nyelvem az övét kereste, szinte táncra hívva. A kanapéig hátráltam a lánnyal, majd leültem rá és az ölembe húztam, így pillantottam rá, s ha hagyta, újból az ajkaihoz hajoltam, de végül ott meg is torpantam. A homlokának döntöttem a sajátom, miközben a kezeim a derekán pihentek. Lágyan simogatni kezdtem.
- Leszek a támaszod… a mentsvárad, ha ezzel egy kicsit is enyhítem a fájdalmadat… - Suttogtam az ajkaiba, majd ezután törtem meg a távot és ezúttal lassú, szenvedélyes csókot leheltem a szájára.
376 words ❀

Isabelle Lightwood
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Isabelle Lightwood
all the stories are true


Nappali Empty
need my safety net
Fuldoklott. Egyszerűen idegesítette, hogy nem talált válaszokat a kérdéseire. Úgy érezte, hogy az őrület lassan, de határozott léptekkel felemészti minden egyes porcikáját és Ő semmit nem tehet ez ellen. Megvoltak kötve a kezei csak úgy, mint mikor elveszítette a testvéreit. Úgy érezte, hogy süllyedő mocsár kellős közepén van, mindenféle segítség nélkül és minél jobban törekszik annál inkább csak egyre mélyebbre és mélyebbre kúszik, mire végül már a feje búbját is elnyeli és soha többé nem vesz újra levegőt. Ez az érzés szorongatta kegyetlenül tüdejét, hiszen olyan volt már, hogy hiába vett levegőt az nem töltötte meg kellemes a tüdejét.
- Hogyan ne csináljak valami őrültséget, ha már úgy érzem, hogy én magam is kezdek megőrülni? Mégis üljek tétlenül, miközben a bátyám, szinte rám sem tud nézni, mert nem emlékszik és kérdezni meg nem akar, mert talán fél a válaszoktól? Én nem tudom ezt sokáig elviselni. - Megrázza a fejét és idegesen a hajába túr, ahogy figyeli a férfi alakját. Legszívesebben kiverné a kezéből a könyvet, hiszen ide már rég nem a könyvek segítségére van szükségük, hanem arra, hogy megidézzék Asmodeus-t és jól elbeszélgessenek a démonnak a nyomorult fejével.
- Nem tudok.. Nem bírok megnyugodni. - El akart húzódni, ahogy a karjaiba húzta, de kénytelen volt beismerni, hogy mennyire jól estek most az őt ölelő karok. Szüksége volt a támaszra, mert az utóbbi időben már annyira tartotta mindenki helyet a hátát, hogy úgy érezte összezuhan a terhek súlya alatt.
Könnyektől csillogó szemekkel - bár sosem engedné legördülni arcán őket más előtt - tekintett fel a boszorkánymester tekintetébe, kezei indaként fonódtak a férfi nyaka köré, ahogyan ajkát az övéhez érintette. Szüksége volt arra, hogy érezzen valamit, ami nem csak a tehetetlenség és a fájdalom volt. A férfi közelségére vágyott, hogy a karjai szorosan fonódjanak köré, ahogyan most is teszi. Nem akart innen menekülni. Most már csak egy dologra vágyott, hogy órákat - talán napokat - tölthessen el a férfi karjaiban.

isabelle & seraphin

Seraphin Wish
Warlock
ranggal rendelkezem
Seraphin Wish
all the stories are true


Nappali Empty
To: Isabelle
Megértettem, hogy segíteni akar és azt is tudtam, mennyire kilátástalan a helyzete. Én is éreztem már magamat így, bár nálam már nem volt semmiféle megoldás. Hisz a halálból feltámasztani aligha lehet valakit, nem igaz? Aleseát elveszítettem, s rajta kívül valójában másokat is már az elmúlt évszázadokban. Nem tudtam, hogyan nyugtathatnám le, mert látszólag az ész érvek nem jutottak el a tudatáig.
- Én megértelek, Isabelle, komolyan, de… de nem szabad őrültséget csinálnunk. – Idegesen a hajamba  túrtam, majd a továbbiakra csak a fejemet ráztam. – Tudom, hogy bármit, sőt, mindent feláldoznál érte, de gondolj bele. Az árnyvadász ugyanezt tette Érted. Minden egyes alkuval és tettel egyre rosszabb lesz minden. Ezért kellene átgondolnunk alaposabban, hogyan szerezzük vissza Alexander emlékeit. – A fejemet csóváltam, a továbbiakra tényleg nem reagáltam, csak a könyvekhez lépve kutakodni kezdtem. Azonban ötletem sem volt, mihez kezdhetnénk. Lehetséges, hogy tényleg nem volt más mód, csak Asmodeus felkeresése, de… féltettem Isabelle-t. Nagy eséllyel olyan árat kért vlna Asmodeus Alexander emlékeiért, amit nem tudott volna megfizetni. Néhány könyvet fellapoztam, de használhatót nem írtak egyikben sem.
Isabellere pillantottam a szemem sarkából, majd a könyveket ott hagyva odaléptem hozzá.
- Figyelj… először jobb lenne, ha… ha megnyugodnál egy kicsit. – A karjára simítottam, majd finoman megfogtam és magamhoz húztam. Lassan a karjaimba zártam, nem engedtem el akkor sem, ha tiltakozott volna. – Idővel mindenre lesz megoldás, de kérlek… annyira rossz látni, hogy szenvedsz… és annyira bánt, hogy nem tudok segíteni jelen pillanatban… - Szomorkásan tekintettem rá, majd egyik kezemmel elengedve lassan végigsimítottam gyengéden az arcán. – Igyekszem megoldást találni, ígérem. Mindenáron segíteni fogok, akkor is, ha cserébe valami nagyobb árat kell fizetnem. – Még magamat is hajlandó lettem volna feláldozni, ha Isabelle újra boldog lehet. Igen, nem számított volna az sem, ha én a pokolban égek miatta örökre.
289 words ❀

Isabelle Lightwood
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Isabelle Lightwood
all the stories are true


Nappali Empty
need my safety net
Úgy érezte, hogy a sors szüntelenül az arcába nevet. Hiszen habár visszakapta a testvérét, de elveszítette Simon-t. S az Alec, aki besétált az intézet ajtaján, mindössze csak az árnyéka annak az Alec-nek, akit ismert. Megannyi változáson ment keresztül, annyit fejlődött.. Képes volt elfogadni saját magát és azt, hogy kit szeret. Természetesen közte és Magnus között nem volt teljesen felhőtlen a helyzet, de ettől függetlenül végre képes volt arra, hogy boldog legyen. Hogy megnyíljon valaki előtt. A szerelem pedig sosem egyszerű, nem fekete-fehér. Sokkal bonyolultabb annál és, ha megtalálják az igazi küzdelem még csak ott kezdődik igazán el, hiszen ki kell tartaniuk az embernek egymás mellett, hogy működjön. Nem adhatják fel minden egyes bukkanónál. Hibákat véthetnek, hiszen minden ember hibázik, de a legfontosabb, hogy visszataláljanak egymáshoz. Emlékek nélkül azonban, hogyan is lehetne ez lehetséges?
- Muszáj tennem valamit. Múltkor is túl óvatos voltam, mert nem idézzük meg Asmodeus-t, de ha kell akkor én magam rontok a pokolba valahogy ezúttal, hogy helyrerázzam a grabancát. Nem ülhetek tétlenül Seraphin, értsd meg kérlek! - Úgy érzi, hogy túlságosan is óvatosan járt el a legutóbbi alkalommal ezért is nem sikerült visszaszereznie a testvérének árnyékát, áldozat nélkül. Nem foghatja vissza magát, hiszen az láthatóan semmi jót nem hozott magával.
- Nem érdekel, hogy milyen árat kell fizetnem azért, hogy a testvéremet biztonságban és teljes egészben tudhassam. - Őszintén gondolta, hogy most már semmi nem számított neki, hiszen annyit szenvedett, hogy az egyetlen dolog, ami egy kis megnyugvást hozhatott a lelkének, ha az egyik testvérét legalább megmentheti. Kezdett kicsúszni a kezéből az irányítás, lassan már saját magára sem ismert rá. Meggondolatlan lett és impulzív. Nem tudott koncentrálni, nem volt rá képes.
- Nem tudom, hogy ártott neki valamilyen módon, hiszen fizikailag most egészségesnek tűnik, de nem tudom mi történt vele a pokolban, hogy miket kellett átélnie.. - Lehet, hogy begyógyultak sérülése, de talán csak idő kérdése, hogy minden sötét emlék egyszer csak visszakúszik és egyszerre zuhan a vállaira. A legrosszabb az egészben, hogy akkor is csak ott állna tehetetlenül a testvére mellett és semmit nem tehetne, hogy enyhítse a fájdalmát.

isabelle & seraphin

Seraphin Wish
Warlock
ranggal rendelkezem
Seraphin Wish
all the stories are true


Nappali Empty
To: Isabelle
Szinte alig tudtam lépést tartani vele, annyira rohant, de nem hibáztathattam érte; meg akarta menteni a testvérét. Vagyis a testvére emlékeit, hogy egészen pontos legyek. Nem volt ez csoda, emlékek nélkül az ember… csupán félember. Főként, ha meghatározó dolgok tűnnek el a fejéből, vagy jelen esetben, Alec esetében több hónap, sőt, év emléke elvesztéséről. Nem volt egyszerű eset, szinte megoldhatatlannak tűnt a feladat, de meg akartam próbálni segíteni. Viszont nem pont Asmodeus megidézésével, legalábbis a listám utolsó pontján szerepelt ez az eshetőség, mint már említettem… előtte viszont számtalan más módszerrel lehetett próbálkozni.
- Isabelle, ezt verd ki a fejedből, kérlek. Egyik boszorkánymester sem lenne hajlandó megidézni Asmodeust. Tudod, kiről beszélünk, ugye? A pokol egyik hercegéről. Nem játék! Tudom, hogy segíteni akarsz Alexandernek, de hidd el, hogy mielőtt fejjel rohansz a falnak… azaz a vesztednek, előtte más módszereket is ki lehet próbálni. – Magyaráztam komolyan és reméltem, hogy le tudom állítani, azaz le tudom beszélni a butaságokról. Valóban a vesztébe rohanna, ha megidézné Asmodeust…
- Azért sem engedem, hogy megidézz, vagy idéztess egy démont, mert a fogadott lányom ebbe halt bele. – Tettem hozzá komolyan, némi éllel a hangomban, hogy érezze a súlyát. Nem tehette ezt… nem rohanhatott a halálba készakarva. Aleseáról még sosem meséltem neki és most sem mentem bele a részletekbe, de talán így el tudtam érni, hogy átgondolja ezt a lépést. Muszáj volt.
A szemeimet forgattam, majd vettem egy mély levegőt. Nem, nem kellett volna meglepődnöm a heves reakción.
- Úgy értettem, hogy bántotta-e Asmodeus vagy sem… amúgy nyilván nincs jól. Biztos, hogy nagyon is frusztráló számára ez az egész helyzet. Elveszettnek érezheti magát, sőt, talán üresnek is… és biztos, hogy fogalma sincs róla, miként álljon hozzátok. Én is segíteni akarok neki, Isabelle, de… kérlek, Asmodeust egyelőre hagyjuk ki ebből. – Nagyot nyeltem, majd egy sóhajjal elszakítottam róla a tekintetemet és a könyvekhez léptem. Megoldást kellett találnom, szóval… elkezdtem kutakodni, hátha valamelyik könyv segíthet.
313 words ❀

Isabelle Lightwood
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Isabelle Lightwood
all the stories are true


Nappali Empty
need my safety net
Megannyi alkalommal lépte már át ezt a küszöböt az elmúlt időszakban. Annyiszor töltötte itt az idejét a boszorkánymester társaságában annak reményében, hogy együtt majd megoldást találhatnak, de minden egyes nappal egyre kisebb lett az esély arra, hogy valaha is visszaszerzik a testévérét. Ha nem lett volna, aki megakadályozza már biztosan visszatért volna valamilyen módon a pokolra, de nem talált olyan boszorkánymestert, aki vállalt volna ilyen alkut. Néha nincs az a pénz, amit ha megfizet valaki, akkor bármit kérhet cserébe. Ez egy ilyen alkalom volt.
- Akkor pontosan vele kell találkoznunk, beszélnünk vele valamilyen módon, hogy ezt az egészet tisztázhassuk, hogy megoldhassuk valahogy. Biztosan akar valamit az emlékeiért cserébe, de nincs olyan ár, amit ne lennék hajlandó megfizetni, úgyhogy akár most is kezdhetjük az egészet, ha nem vállalod, akkor majd keresek másik boszorkánymestert, aki hajlandó lesz egy kis démonidézésre. - Bár tudja, hogy valószínűleg sosem fog összejönni. Mert már így is retteg a legtöbb boszorkánymester, amikor Asmodeus nevét hozza fel, de ebben az esetben már arra is képes lenne, hogy olyan végtelekig elmenjen, amelytől eddig ódzkodott, hiszen nem szerette volna átlépni azt a bizonyos határt.
- Jól? Ezen kívül jól? Hogy lehetne ez az állapot egyáltalán jól, amikor lényegében semmire nem emlékszik, ami az elmúlt évek során történtek? Hogy nem volt tisztában azzal, hogy meghalt az öcsénk és nekem kellett elmondanom neki? Ebben mi számít egyáltalán jónak? - Annyi alkalommal álmodozott arról, hogy visszakapja a testvérét, de mintha csak az árnyékát láthatná újra. Az emlékei nélkül már koránt sem ugyanaz a személy, akit elveszített. Megérdemli, hogy emlékezzen, hiszen Magnus is szenved, hogy Alec nem emlékszik rá, illetve Alec-en is látszik, hogy nem érzi teljesen jól magát a bőrében, amit meg is lehet érteni, hiszen nem minden nap derül ki az, hogy az egész életed talán legeseménydúsabb éveitől megfosztották.

isabelle & seraphin

Seraphin Wish
Warlock
ranggal rendelkezem
Seraphin Wish
all the stories are true


Nappali Empty
To: Isabelle
Soha nem akartam így látni Őt, pedig néhányszor már láttam kétségbeesve… s mindig igyekeztem a lehető legjobb tudásom alapján segíteni neki, de voltak dolgok, amikhez én magam is kevés voltam. Nem tehettem róla. Boszorkánymester voltam, nem a mindenható. Pedig mindent megtettem volna, amit csak kért. Mindent, ha ezzel mosolyogni láthatom őt. A francba, olyan gondolataim vannak, amiket végleg ki kéne űznöm a fejemből! Hiszen mi értelme, ha csak vágyálom marad örökké? S bizony egy boszorkánymester számára az örökké… az tényleg hosszú idő.
Kissé meglepődtem, mikor belekezdett a mesélésbe. Az ajtót becsuktam, ugyanúgy varázslattal, ahogyan kinyitottam, majd összevontam a szemöldökömet, így figyelve a lányt.
- Lassíts egy kicsit, Isabelle… - Megsimítottam lassan a karját, majd meg is fogtam. Meg akartam nyugtatni, hiszen túlságosan is zaklatottnak tűnt, de persze érthető volt. Visszakapta a testvérét, de… nem egészen. Feszülten sóhajtottam, majd el is engedtem őt, ellépve némileg tőle.
- Az emlékeit nem csupán Asmodeus tudná visszahozni… talán egyszerűen valami… olyasmire lenne szüksége, ami felszakít benne minden emléket. Kulcsfontosságú emlékre lenne szükség… - Gondolkodtam, majd félrepillantottam. Először jobb lett volna ilyen és ehhez hasonló, egyszerűbb megoldásokkal próbálkozni, mint rögtön megidézni egy démont és rávenni erőszakkal, hogy csináljon vissza mindent. Amúgy sem ment az olyan könnyen. S fogalmam sem volt, Asmodeus miféle szerzet; szerencsére még nem volt személyes tapasztalatom vele. Hírből is elég volt ismerni, milyen ádáz egy démon. Habár pont ezért volt fent a listámon. Utána kellett járnom, hogy… pontosan ki ő. Mármint, jó ideje meg akartam tudni, ki a démon apám. Minden követ megmozgattam ezért, s attól sem rettentem vissza, ha ezért komolyabb eszközökhöz kellett folyamodnom. De persze, a démon idézés még mindig a listám utolsó pontján volt.
Viszont… annak örülhetünk, hogy Alec épségben visszatért. Az emlékeit leszámítva nincs baja, ugye? – Néztem rá aggódva. Nem akartam, hogy ez a lány szenvedjen. Nem érdemelte meg…
301 words ❀

Isabelle Lightwood
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Isabelle Lightwood
all the stories are true


Nappali Empty
need my safety net
Valamit csak tehet. Valamit muszáj tennie. Nem adhatja fel olyan egyszerűen, hiszen egyszer már sikerült kudarcot vallania. Akárki, akármit mond Ő azt, hogy nem tudta visszaszerezni a maga erejéből a testvérét anélkül, hogy valakinek áldozatot kellett volna hoznia, nem volt számára más, mint egy életen át kísértő kudarc. Először a kisöccsét hagyta kegyetlenül cserben, hiszen az életét veszítette a felkészületlensége miatt. Hiába senki nem gyanakodott akkor soraik közé furakodott Sebastian-ra, mégis hibásnak érezte magát, amiért nem volt mindvégig a testvére mellett. Ha ez másként lett volna, akkor a kisöccse még mindig életben lenne. Ha pedig valamit másként csinált volna most nem kellett volna ezt a hírt közölnie a saját fivérével. Elvesztette az emlékeit és ezzel együtt szinte sok közös élményüket, tragédiájukat, amelyek csak még inkább összekovácsolták őket. Most pedig talán még jobban egyedül érzi magát, mint azt eddig gondolta.
Ezért is volt most a boszorkánymester ajtaja előtt. Szüksége volt valamiféle megoldásra. Ha kell Ő maga idézteti meg Asmodeus-t s ajánlja fel a saját életét azért, hogy a bátyjának ne kelljen szenvednie. Úgy érzi, hogy cserben hagyta és mindenképpen helyre kell hoznia.
Egy megkönnyebbült sóhaj hagyja el az ajkait, amint a boszorkánymester végre ajtót nyit, majd szinte rögtön át is lépi a küszöböt és ideges kézjátéka átvándorol a hajára, amit zavartan az ujjai köré csavargat szüntelen.
- Alec visszatért.. Simon.. Simon alkut kötött Asmodeus-sal, aki az emlékeiért és a halhatatlanságáért cserébe visszaadta nekünk Alec-et, de Alec már nem igazán önmaga, hiszen semmire nem emlékszik azóta, hogy felbukkant Clary és.. Valamilyen megoldást kell találnunk arra, hogy visszakaphassa az emlékeit.. Muszáj lesz! - Nem fogad el nemet válaszként. Ebben az esetben most még inkább eltökélt, hogy eredményekhez jusson. Még egyszer nem okozhat csalódást a testvérének. Abba már teljesen biztos, hogy belepusztulna. Kell legyen valami módja! Egyszerűen muszáj, hogy legyen rá megoldás. Hiszen bármit megadna érte, szó szerint bármit.
isabelle & seraphin

ranggal rendelkezem
Ajánlott tartalom
all the stories are true


Nappali Empty
1 / 2 oldal
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali