Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Little Nolan Wolf
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Leonard Nolan
Praetor Lupus
ranggal rendelkezem
Leonard Nolan
all the stories are true


Little Nolan Wolf Empty

--- nolan
szabad
play by
Willa Holland (változtatható)
kor
x < 27
faj
vérfarkas
rang
praetor lupus
város
New York
foglalkozás
Praetor Lupus segítő, hogy amelett foglalkozik még valamivel azt rád bízom
szexuális beállítottság
Választható
várnak rád
@Lola Bloodshadow @Leonard Nolan maybe even @Charles Blackpaw
Te lennél az én kicsi húgom. Mára már csak mi maradtunk egymásnak tekintve, hogy a szüleink a sötét háborúban meghaltak. Egyikünknek sem volt könnyű szembenéznie ezzel a ténnyel és mindkettőnkre nagy hatással volt.
Én vérfarkasként születtem, örökölve a géneket a szüleimtől, de sosem érdekelt a családi hagyomány, miszerint a Praetor Lupus-ban vállaljak szerepet. Te nem örökölted a géneket egyszerű mondén voltál, de mégis segíteni akartál. Az életedet pedig pontosan ennek köszönheted, hiszen mondénként nem éltél a Praetor házban mondhatni kívülálló voltál, hiszen hivatalosan csak farkasok lehetnek a Praetor tagjai annak ellenére, hogy minden alvilágit segítenek.
A szüleink le tudtak beszélni téged arról, hogy farkassá akarj változni, de a haláluk után nem volt, aki megállítson. Tőlem kérted, hogy tegyem ezt meg, de én sokáig ellenkeztem egészen addig míg nem volt már más választásom, mert elveszíthettelek volna. Bár valamilyen formában így is elveszítettelek, mert alig beszélünk akkor is inkább csak összeveszünk a legapróbb dolgokon és nem tudom, hogy valaha képesek leszünk úgy viselkedni, mint a szüleink halála előtt. Azért még nem adtam fel a reményt, hogy igen.

A pb szabadon választható, de előtte azért keress meg engem, hogy közös megegyezésen alapuljon a csere. A családnév kötött, a keresztnév szabadon választható, ET-m elolvasása ajánlott, hiszen ott leginkább róla van szó. Várlak nagyon, sis.  Little Nolan Wolf 4068121422  
i really need you in my life

Lysanthir imádja a posztot

1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» The lil' wolf
» Jade Wolf
» Finneus Wolf
» Tatiana & Agramon ~ Fear of a little wolf