Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Tatiana & Agramon ~ Fear of a little wolf
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Tatiana & Agramon  ~  Fear of a little wolf Empty
Agramon & Tatiana
❀ this is the hunt
Fémes ízt érzek a számban. A vér jellegzetes íze.
Minden erőmmel koncentrálok arra, hogy kitudjam nyitni a szememet, de szinte meg sem mozdul a szemhéjam, minden erő kiveszett belőlem, mintha évek óta nem pihentem volna, mintha egy úthenger ment volna keresztül rajtam. Nem tudom mi történt, szinte alig emlékszek valamire.

- Áucs. - csupán csak egy halg nyögés képes elhagyni a számat, amikor próbálok kiegyenesedni, de hamar rá kell jönnöm, hogy ez egyhamar nem fog sikerülni. Minden porcikámat óriási fájdalom járja át.
Szemeiemt kinyitom és próbálok rájönni, hogy mi történt, hogy miért vagyok ilyen rosszul.
Lenézek az oldalamra ahol a pólóm szakadt és piros, óvatosan a sebre teszem a kezemet, és halkan felszisszenek a fájdalomtól. Fogalmam sincs, hogy miért nem kezdtem el gyógyulni... A géneknek hála már rendbe kellett volna jönnöm.

A fának támaszkodva felállok végül nagy nehezen és körbe nézek. Alig lehet látni, a levegő tele van porral és homokkal, kell pár perc amíg a szemem hozzászokik ezekhez a fényekhez, de mikor sikerül körbepillantanom magam körül, azt kívánom bár ne látnék semmit.
A földön holttestek hevernek, minden csupa vér.
A falkám...

Kezemet továbbra is az oldalamnál tartom, miközben előre botorkálok néhány lépést és lerogyok a földre amikor megpillantom a szüleim véres, cafatos holttestét.
NEM! Ez nem lehet igaz! Ez biztos csak egy borzalmas rémálom amiből nem tudok felébredni. Nem lehetnek halottak... Élniük kell...nem hagyhatnak magamra...

Ijedten pillantok fel az idegen alakra amikor megérzem kezét a vállamon. Letörlöm a könnyeimet amik az arcomon csordogáltak eddig és minden erőmet összeszedem, hogy feltudjak állni a földről.
- Ki maga, és mit akar itt? - hangom cseppet sem kedves avagy udvarias. Nem vágyok jelenelg senki társaságára sem, de ez szerintem látszik is rajtam. A halott falkámra most találtam rá, nincs kedvem jó pofizni, csak elakarom őket temetni, méltósággal, tisztességesen.

Nem tudom jelenleg, hogy mit fogok kezdeni az életemmel. Falka nélküli lettem... Holdent sem találom, bele gondolni sem merek, hogy ő is a halottak közt van...egyetlen rokonom maradt és most őt is elveszítem...
Félelem, rettegés járja át a testemet ettől a gondolattól, szinte el is feledkezek a hívatlan idegenről.
igyekszem visszarázódni ❀

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Tatiana & Agramon  ~  Fear of a little wolf Empty

Tatiana & Agramon



Vérszag.
Mindenki félelmének megvan a maga egyedi aromája, egyfajta rezgés, ami csak rá jellemző, s amelynek intenzitása változik annak forrásától függően. Az alany, az elszenvedő ennek jelenlétét általában bénító toxikként, esetleg hőt elvonó jelenségként érzékeli. Én? Velük ellentétben számomra az ilyesmi olyan, mint a gőzfürdő párája. Kellemesen meleg, jólesően bizsergető és minél inkább simogatnak a láthatatlan, fizikailag nem létező ujjai, annál többet akarok belőle. Csupán az én érzékelésem esetében az élmény tökéletességének kiteljesítéséhez hozzájárul annak hívogató fűszeres illata, amit leginkább ahhoz tudnék hasonlítani, mint amikor egy halandó szimatát frissen főzött tea csapja meg vagy orrnyílásait a reggeli kávé kellemesen nyugtató és kóstolásra hívogató esszenciája fogadja. Ilyen ez nekem, különösen most, azzal az erősséggel, amivel a fájdalom és kétségbeesés elegyét szétárasztja a kiszemeltem hús és csont testének érrendszerében. Olyan ez nekem, mint valósággal üvöltő szavak egy éjjeli nyugalomban pihenő világban, ahol mindenütt az álom honol, kivéve egyetlen szigetet, egyetlen személyt, kinek vállát rémálomnak tenyere érinti, tapintása érdes, durva, cseppet sem baráti vagy kellemes. Mosolyt csal az arcomra a gondolat, hogy ha valaki, a nőalak pontosan értené, mire gondolok ezalatt. Nyilvánvalóan nem egy nyugtalan forgolódással eltelt éj, s nem kevés nyomasztó álom van már mögötte, melyeket szíves-örömest édesekre cserélne. Édesre, akár a mézzel ízesített tea. Akár a kávé, melynek keserű mivoltát, valódi természetét az ostoba emberi lények elnyomni, száműzni óhajtják.
A nő még nem tudja, hogy itt vagyok. Nem tudja, mi is vagyok. Nem sejti, hogy őt itt ma este egyetlen illatfelhő sem lengi majd körbe, illetve de... egyvalamit határozottan érezni fog a levegőben, az elveszettség és kilátástalanság markának szorítását az éltető oxigén helyén. Valami fémes az első, ami feltűnhet neki. Véletlenszerű, s egyelőre könnyed, mintha csak a gyengébb fuvallat vinné felé, ami az arcát keretező hajszálakat lebbenti meg, hogy aztán pár másodperccel később őt követő párja már valamivel határozottabban éreztesse vele azt, ami minden jel szerint nem odaillő. Rozsdaszerű.. gondolhatná, de miért tenné? Hiszen érzékei ennél jóval kifinomultabbak, szinte átverhetetlenek. És minek is áltatná magát, ha nem először érzi már. Tudata mélyén már az első pillanatokban elsuttogásra került a válasz. Halk, de azért ott van, s a gyengeség ellenére kitartóan visszhangzik az elme tág csarnokaiban:
Vérszag.
Társai vérének illata. Egy egykori falkához tartozott.
Érzelmeinek húrjait igyekszek megpengetni azzal, amivel érzékeit vezetem meg. Akár fel is fedhetném magam, bájologhatnék neki előtte férfialakomban, de annak folyamatát korántsem élvezném annyira, ha kínzását tudtán kívül elkezdeném, méghozzá azzal, hogy felkorbácsolom bensőjét. Hadd lásson szorgosabb munkához az a szív, hadd bódítsa el az elmét a múlt visszahozhatatlan szellemein keresztül köszönő magány, hadd kezdjen csak egyre erőteljesebb pislákolásba az a tűz, melynek forrósága, éltető melege nálam fog kiközni. Nem tudja, hogy itt vagyok, de máris erősít.
Azért, hogy biztosra menjek, akár hallani vélhet egy vonyítást is, valahol a messzeségben. Meghagyom neki, hogy mire véli, valós állati tevékenységnek vagy felfokozódott agyi tevékenysége eképpeni lecsapódásának. Számomra végeredményében úgysem számít. Ahogy a levegőben lévő ezüstporral sem foglalkozok igazák. Számomra ezek nem többek körítéseknél. Szép bevonatnál. Ha nagyon akarnám, össze tudom roppantani elméjét rettegéssel annyira, hogy mentális blokkja fizikai bénultságban nyilvánuljon meg. Az azonban nem én lennék. Miért kapkodnék, ha az enyém.. bocsánat.. a miénk az idő. Az este.
Türelmesen lépdelek, óvatosan közelítve. Apránként táplálkozok.
[color=darkgrey]- Milyen nyugodt est, mi a világnak jutott. - hanghordozásom lágy, nyugodt, szinte simító, s ezt tükrözve puha az érintésem, melyet vállán észlelhet egy pillanatra.
Szavaim viszont nem a kifogástalan időjárásnak, a tiszta levegőnek, a fentről mosolyogva lepillantó csillagoknak szólnak. Nem. Elégedett vagyok, mert érzem, hogy ő minden, csak nem nyugodt. Elégedett vagyok, mert tudom, hogy ami az ő világának jut ma éjjel, az nem egyéb, mint földrengés okozta rombolás. Az én elbűvölő alakomban.
De, ha szépen viselkedik, s én jól lakok... talán kegyes leszek vele és nem csinálok szigetéből Atlantiszt.
Talán.





1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Agramon
» Agramon & Nilael || Skandinávia, 921 Decembere
» The lil' wolf
» Little Nolan Wolf
» Jade Wolf