Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Sadie Electra Collins
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Sadie Freya Collins
Klánvezér
ranggal rendelkezem
Sadie Freya Collins
all the stories are true


Sadie Electra Collins Empty

sadie electra collins
sarah electra collins
only know you love him when you let him go
ana de armas mondén27látó
the devil is in the details

❖ Becenév:
Sadie
❖ Születési hely, idõ:
New York, 1990. április 13. (Péntek 13)
❖ Családi állapot:
Elvált
❖ Szexuális beállítottság:
Hetero
❖ Foglalkozás:
FBI (beépített) ügynök
❖ Ismertetõ jel:
Angyali arca.
❖ Átváltozás:
Emberként születt, emberként hal meg.
❖ Rang:
Nyitott az árnyvilágra és néha-néha minimális betekintést is nyer az álca mögé, de még Ő maga sem tudja igazán, hogy olyankor mit is lát.
❖ Család:
Egyedül Seth volt számára a családja.
❖ pozitív tulajdonságok
Jószívű, lelkes, segítőkész, határozott, magabiztos, jókedvű. Szüntelenül mosolygós. Angyalian kedves.
❖ negatív tulajdonságok
Vakmerő, meggondolatlan, makacs, önfejű. Mániákusan szomjazik a veszélyre.
❖ legnagyobb félelmed
Egyedül meghalni.
❖ legnagyobb vágyad
Visszatalálni Seth mellé.
❖ legnagyobb titkod
A beépített idő alatt megkínozott és megölt egy embert.
❖ legnagyobb gyengeséged
Seth.
look deeply into my eyes

Sometimes I wake up with the sadness
Other days it feels like madness
Oh…what would I do without you?
When colours turn to shades of grey
With the weight of the world at the end of the day
Oh…what would I do without you?

A szíve olyan hevesen lüktet a mellkasában, hogy szinte nem is hallja a motor zörejét, aminek kereke egyre közelebb kerül az arcához. Tudja, hogy nem bukott le. Ha ez megtörtént volna, akkor már nem lenne életben. Mindez csak egy teszt. Mégis egy vészesen közeledő kerék alatt feküdni a hideg betonon megkötözve, nem egy leányálom. Ez az, ami miatt egykoron elsétált az életétől. Megszakítva a kapcsolatot mindennel és mindenkivel. A munkája volt a szenvedélye, de a szíve egy másik férfihoz kötötte, amit nem tudott megmásítani. Mondhatná azt is, hogy nem az ő döntése volt a válás, de mikor elé tolták a válási papírokat nem sokáig habozott aláírni. Nem töprengett napokon keresztül, hogy aláírja vagy sem, hogy mi lenne a helyes döntés. Egy percig sem gondolkozott rajta. Aláírta, hiszen ez a munka jelentette a jövőjét. Nem akart megfutamodni a célvonalban. Hiszen ez volt az, amire a legjobban vágyott. Tudta, hogy évekig is eltarthat. Hiszen megannyi év van már mögötte, de még mindig bizonyítania kell magát. Ahogyan most is. Legbelül remeg akár a kocsonya, de ebből semmit nem mutat a külvilág felé. Erősebb ennél. Muszáj, hogy erősebb legyen. Az élet nem tiporhatja el őt olyan könnyedén. Annyi mindent áldozott fel annak érdekében, hogy ide juthasson.
A halálközeli pillanat könnyedén feltárhatja előttünk a legboldogabb és a legőrültebb emlékeinket. Mint a pillanat, amikor megismerte Seth-et. Szinte azonnal beleszeretett. Máskülönben nem mondott volna igent arra, hogy leéli a férfival az életét. Sokat jelentett a számára és vannak dolgok, amiket nem törölhet ki senki sem a szívéből. Néha akaratlanul is befészkelik oda magukat mások, hogy aztán a legrosszabb helyről érhessen minket támadás szinte megsemmisítve bennünket odabentről. Rettenetesen érezte magát, amiért maga mögött kellett hagynia a férfit, akit szeretett. De tudta jól, hogy rajta kívül senki nem juthatna el idáig. Ahogyan azt is, hogy ez az a pont,a hol ő különbséget tehet. Ahol bebizonyíthatja, hogy nem fél. Hiszen már nincs mit veszítenie. Elsétált a tökéletes életétől. A boldogságától. Hogy kockáztassa az életét azért, hogy ezeket az embereket a porba tiporja. Nem most fog megfutamodni. De nem ám. Mély levegőt vesz és szembenéz a kerékkel, ami olyan sebesen pörög a feje felett, hogy már lehetetlen kivenni a rajta lévő mintákat. Szinte már pislogni is elfelejt, ahogy a szellő cirógatja az arcát. De nem mozdul. Csak farkasszemet néz a halállal. Aztán a kerék megáll, a motor elhallgat. Csend telepszik a raktárépületre, majd egy férfi árnyéka teljes sötétségbe borít mindent. - Mondtam én, hogy van vér a pucájában. - Azzal pedig elindult a második felvonás. Készen állt arra, hogy belülről rombolja szét az egész kócerájt.
you can see the war inside


Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Sadie Electra Collins Empty

gratulálunk, elfogadva!
dust and shadows  

❖ Sarah Electra Collins ❖

Egy újabb gyönyörűséges, angyali arc  Sadie Electra Collins 4068121422

Sajnálom, hogy még csak most jutott el hozzád ezen elfogadó, pedig bíztam abban, hogy valamelyik apjti sokkal előbb elér hozzád mint én és előbb lehetsz a játéktéren, de most sajnos kénytelen voltál engem megvárni. Nem baj, nem baj... tulajdonképpen kimondottan örülök annak, hogy az én kis karmaim közé került ezen lehetőség, hogy véleményt alkossak lényedről  Sadie Electra Collins 67686965
Kíváncsian vártam tehát végig amíg készültél, hogy még is miféle történetet fogunk tőled olvasni. Nekem még nem volt szerencsém téged olvasni amit nagyon bánok de most már végre sikerült megismernem a stílusodat  Sadie Electra Collins 951673066
Először is nagyon örülök, hogy a karakterből olyan keresett lett akit egyébként nagyon vártak és már látom magam előtt, hogy a két karakter között mennyire tartalmas és fontos játékok lesznek de ezt a köteléket tökéletesen érzékeltetted a karakterlapodban egyaránt. Nagyon sok mindent nem árultál el magadról, de amiben biztosak lehetünk az, az, hogy mennyire kötődsz ahhoz a férfihoz aki nem mellesleg az egész lényednek a tartóeleme. Nélküle biztosan nehéz lehet, de minden egyenes egy idő után összeér, így ti is biztos, hogy majd az utatok egybeér. Nagyon különlegesnek tűntök mindketten és biztos vagyok abban, hogy egyikőtök sem fog unatkozni.  Sadie Electra Collins 3959055962
A lapod rövidecskéje ellenére én nagyon meg vagyok veled elégedve, ugyanis nem árultál el egyből mindent de mégis gyönyörű és precíz szavakba öntötted a jelent amiben most élsz. De csak óvatosan a természetfelettiekkel is, hisz a veszély mindig ott lapul valahol Rolling Eyes
Nem tartanálak fel tovább, hisz így is szörnyen meg lettél várakoztatva és nagyon sajnálom.
Foglalj arcot, rangot, és ígérem, hogy hű olvasótok leszek  olajbogyo



1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sadie szobája
» Alesea Electra Hellfire
» Eleanor Sarah Collins
» William Ethan Collins
» Electra M. Sinclair