Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Corona Park
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Sariel
Bukott angyal
ranggal rendelkezem
Sariel
all the stories are true


Corona Park Empty

Sariel & Nathan
oh my god, a new toy?
Nem lehet mindig ugyanazt az utat járni. Ahogyan egyik árnyvadász sem ugyanolyan, mint a másik. Bármennyire is ugyanabban a kiképzésben vesznek részt valamennyi különbség még így is van közöttük ez tagadhatatlan. A személyiségük valahol mélyen ott rejtőzködik. Olyan érdekes, hogy legutóbb az egyik véglethez volt szerencséje most pedig a másikhoz. Egy, aki túlságosan is sokat érez és a szívén viseli a világ sorsát. A másik pedig, aki szó szerint úgy tűnik, hogy semmit sem mégis kötelességből végzi a feladatát az ártatlanok védelmében annak ellenére, hogy most halt meg a szeme láttára egy ártatlan és már készen is állt a második áldozati bárány.
Ahogy megpróbálja kirántani a karjai közül a második túszt szélesebbre húzódik mosolya, ami csak a veszélyességet jelzi igazán. - Talán ezt a lányt szívesebben látnád darabokban? - Ha nagyon rángatni kívánná könnyedén leszakíthatja egy karját esetleg és onnantól kezdve már azt csinál vele, amit szeretne. Az élete szerencsétlennek már koránt sem lesz ugyanolyan. De kifejezetten érdekli, hogy mégis meddig taszíthatja a sötét gödörbe, mielőtt végleg megtörik. Vagy az is lehet, hogy beburkolózik az érzelmek elől olyan szinten, hogy soha többé nem látja majd újra ugyanolyannak a napot.  

Nathan Nightchild
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Nathan Nightchild
all the stories are true


Corona Park Empty
Bajban vagyok... Nem elég, hogy egy túsz van nála, de olyasmit kér, amit nem adhatok meg neki. Meg se engedhetem magamnak. Ismerem magamat, ahogy elkezdek érezni összezavarodom és összeomlok. Akkor meg túl nagy célpont leszek számára és az esélyeim ellene a nullára csökkennek. Nem tudom mit tehetnék. Vagy én vagy a lány. Egyik sem túl jó végkifejlet. De, ha...azzal az egy lány életével, megmenthetek többeket akkor legyen. De nem fogom csak úgy oda dobni neki. Megpróbálom, kibeszélni a lányt ebből akkor talán elengedi és ketten maradunk.
Ahogy a lány nyaka eltörik én elrugaszkodom és a démonnak ugrok. Gondoltam, hogy talál magának még egy túszt így nem emeltem a pengém. Látszólag nem csinálok semmit. A túsz az elsődleges célpontom. Ha sikerül időben kirántanom kezei közül akkor rám figyelhet a démon és nem fogok habozni. Ha ez kell, hogy kevesebben halljanak meg nem bánom. Majd ellene kihúzom a második pengémet, de addig amíg túszokat ejt nem fogom. Túl nagy kockázat lenne, ha mind a két kezemben fegyver lenne. A végén még én ölnék meg valakit.

Nathan~

Sariel
Bukott angyal
ranggal rendelkezem
Sariel
all the stories are true


Corona Park Empty

Sariel & Nathan
oh my god, a new toy?
Ahogyan neki is mindenkinek megvannak a mozgatórúgói. Különböző módon lehet mindenkit ösztönözni, de amely a legtöbb személyre hatással van az nem más, mint egy ártatlan élete. Jelen pillanatban egyáltalán nem hiszi, hogy a fiú pont azt kérdőjelezné meg, hogy vajon érdemes-e a lány a megmentésre. Sok mindent nem lehet róla leolvasni, de az tisztán látható, hogy nem szívesen sétálna el minden szó nélkül, hogy meg se próbálja megmenteni a lányt. A kötelességtudat igen csak erős benne, aminek köszönhetően még ki is lehetne váltani belőle valamit, ami még érdekessé is teheti. Sajnos elég hamar ráun dolgokra, de azért hiányzik neki, hogy legyen már egy árnyvadász játékszere így ez a fiú a szerencsés kiválasztott hiszen meghallgatást nyert erre a szerepre.
- Racionálisan gondolkodva, ha megölöm a lányt és te nem teszel semmit, akkor bajba kerülsz nem? Vajon mennyit kell megölnöm ahhoz, hogy valamit érez? - Oldalra dönti a fejét és elmosolyodik, tekintetét a fiúéba fúrja, majd egy aprócska mozdulattal töri ki a lány nyakát, aki nemes egyszerűséggel terül el a földön. - Egy. - Azzal egy pillanatra eltűnik, hogy megjelenjen egy újabb ártatlannal a karjai között, hogy az az egész testét takarja. - Mehet a második? - Legutóbbi alkalommal mikor beszervezte magának az árnyvadász játékszerét nem ölt meg senkit. Ott épp elég volt a tény, hogy megteheti. Most kénytelen volt más eszközökhöz folyamodni, de ez még igazából kedvére is volt.   

Nathan Nightchild
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Nathan Nightchild
all the stories are true


Corona Park Empty
Engem nem érdekel a múlt. Hogy az őseim, mit tettek és mit nem. Hogy kik is voltak és miféle célok vezérelték őket. Én, én vagyok. Azt akarom, hogy saját magamért ismerjenek el engem és ne azért, mert egy nevesebb család sarja vagyok. Az ÉN tettem és az ÉN céljaim határoznak meg engem. És, aki ezt nem hajlandó elfogadni az így járt, nincs szükségem az illetőre. Bizonyítani fogom, hogy méltó vagyok arra a figyelemre és tiszteletre, amit kapnék csupán, mert Nightchild vagyok.
A nő elém rakott két démont. Fárasztó egy népség mostanság ezek a démonok. Sosincs az embernek nyugta tőlük. Szinte egy fél perc sem kell, hogy megöljem a két szerencsétlent, akiknek csak a kaja jár az eszén, de valójában épp annyira agy halottak, mint amennyire a növények érzéseket tudnak kifejezni. Kissé már frusztráló mennyi démont kapok a nyakamba egy huzamra. Mintha én lennék a világon az egyetlen árnyvadász. Még csak azt kéne. Akkor már inkább atom bombákat szórok az egész világra és menjen mindenki a picsába!
Ahogy végeztem látom egy túszt is szerzett magának a nő. Remek! Még egy csőcselék. A kérdésére viszont elgondolkodom. Nem támadhatom meg, mert akkor megsérül a lány. Ha válaszolok neki úgy ahogy ő akarja nem engedi el a lányt, sőt lassan kínozni fogja, hogy több érzést váltson ki belőlem. De, ha nemlegesen válaszolok akkor egyszerűen csak megöli. Akár hogy is nincs itt jó döntés... A kisebbik rosszat kell választanom. Már, ha van olyan. De hazudni sem hazudhatok. Mert, ha megérzi akkor felidegesíthetem és akkor megint vége mindennek.
- Racionalista vagyok. Nem erősségem az érzelmek. Ha valóban hatni akarnál rám nem azt céloznád meg, amit úgy se értenék. - válaszoltam végül.

Nathan~

Sariel
Bukott angyal
ranggal rendelkezem
Sariel
all the stories are true


Corona Park Empty

Sariel & Nathan
oh my god, a new toy?
Tisztában van azzal, hogy arra esküdtek fel, hogy a mondénokat védelmezzék, de mégis volt benne valami szórakoztató, hogy mennyire megváltoztatta őket egy olyan apró tényező, ha veszélybe került egy ártatlannak tűnő mondén. Lehetett esetlegesen sorozatgyilkos is az illető, sosem hallgatták ki, akit védelmeznek egyszerűen csak vakon feltették erre az életüket mindenféle kérdés nélkül. Igazán a kezdetekben talán önző okkal indították a kis hadjáratukat, hogy megvédhessék önmagukat, hiszen a legelső árnyvadászok is egykoron pusztán emberek voltak.
A figyelemelterelése pedig tökéletes alkalmat szolgáltatott arra, hogy ezt a bugyuta elképzelést, avagy elvet felhasználja az árnyvadásszal szemben. Nem is számított arra, hogy túl nagy teher lenne számára megküzdeni két apró féreggel, de nem is az volt a cél, hogy megsebesítse. Meg aztán, ha az a két valami megsebesíti nem is érdemli meg, hogy az idejét pazarolja rá.
- Miért engedném? Úgy tudok a legjobban játszani veled, ha bevonok egy másik személyt. Mondd csak.. Mi az, ami ott a mellkasod közepén érződik most, hogy rajtad múlik, hogy él-e vagy hal-e a leányzó? Van valami mozgolódás, vagy egyszerűen csak puszta semmiség? - Apró lépésenként akarja a felszínre hozni mindazt, ami ott lappang minden egyes emberi lényben. Az árnyvadász pedig akármennyire is szeretné tagadni félig mégis csak ember. De valahogy mindig csak az angyali felükről szeretnek papolni. Ha annyira halott lenne belülről, mint azt gondolja a fiú, akkor tovább sétált volna, mintha mi sem érdekelné. Kötelességből sem értékelhetné többre egy idegen életét, mint a sajátját, ha annyira nem érdekelné semmi és senki.   

Nathan Nightchild
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Nathan Nightchild
all the stories are true


Corona Park Empty
Én már rájöttem. Az élet nem szeret engem. Mindig valahogy kiszúr velem. Egyszer egyedül kell megküzdenem egy tucat démonnal  egy bezárt múzeumban az éjszaka közepén. Most meg egy kicseszett nagy hatalmú démont sóz a nyakamra! Há normális ez?! Ha a megérzésem nem lenne darabokban vinnének vissza anyámnak, aki depressziósan temetné el az utolsó rokonát, aki egyben a fia is. Aha, hű de jó ez az este! Szerintem én ma haza se megyek. Bepiálok és elalszom az egyik árokban, leszarva hogy történhet velem bármi.
Bevallom arra számítottam, hogy utánam jön és tovább akar idegesíteni. De nem ez történt. E helyett két démon került elém. Nem tűntek nagy falatnak. Küzdöttem már meg nagyobb démonokkal is, egyedül. Egy sóhajjal rántom elő kettőből csak az egyik fegyveremet. Nem akarok ezzel szórakozni örökké, szóval gyorsan végzek a kettővel, egyenlőre sértetlenül. Ezek még nem elegek, hogy a második szeráfpengémet is előhúzzam. De ez még változhat, így felkészülök mindenre.
Ahogy megfordultam egy mondént láttam meg a nő karmai között. Arcom változatlan maradt, de hangomon már érezhető lehetet a feszültség.
- Enged el. Ha játszani akarsz velem, hát játssz, de enged el a lányt! - mondom neki teljes testemmel feléjük fordulva. Nem opció most, hogy a démonhoz vágjak egy dobótört. Nagy eséllyel akkor a mondént találom el és azt nem engedhetem meg. Nincs szüksége, hogy túszt tartson magánál, elvégre démonokkal is itt tud tartani egy ideig még. Ráadásul itt sok az ember, nem futnék el, mert nem hagynám őket itt vele, egyedül.

Nathan~

Sariel
Bukott angyal
ranggal rendelkezem
Sariel
all the stories are true


Corona Park Empty

Sariel & Nathan
oh my god, a new toy?
Nem volt olyan szórakoztató, mint a legutóbbi alkalommal. Bár legutóbb azért volt a kezében az irányítás, hiszen egy mondén is a kezei között volt. Egy aprócska teremtés, akivel addig játszadozott míg a komor árnyvadász fel nem bukkant. Valamennyire azért talán egy kicsit több humorral rendelkezett, de nem lehetnek ezek az árnyvadászok sem teljesen egyformák. Viszont, ahogyan őt is tökéletességre kellett még faragjon, valamire amiben, avagy akiben örömét lelheti ugyanúgy meg kell tennie ezt vele is. Szerencsére ennek a folyamatnak se kell teljesen untatottnak lennie.
- Óóóóó, tényleg? Akkor hadd adjak valamit, ami egy kicsit talán szórakoztató lehet a számodra. - Aprócska mosoly ül ki az arcára, ahogyan elsétál mellette az árnyvadász és anélkül, hogy megfordulna helyez két aprócska démont az útjába. Bugyuták, ostobák. De egy dolgot azért ők is megértenek. Eléggé tisztában vannak azzal, hogy mégis mit is jelent azaz aprócska parancs, hogy: 'Ölj!'.
Esze ágában sincs megölni a fiút, de ha két átlagosnál nagyobb méretű, pókszerűnek tűnő démonnal nem képes elbánni anélkül, hogy komolyabb kárt tegyen saját magában talán nem ő a legmegfelelőbb jelölt arra, hogy az új játékszere legyen.
A körülöttük járó kelő emberek többsége semmit nem vesz észre abból, ami történik, hiszen egy aprócska láthatatlan burok rejti el őket, amelyet ő maga erősített fel, tekintettel arra, hogy egyetlen látót sem kíván a környéken. Azért mégis az egyik hozzá közelkerülő mondént berántja magukhoz ebbe a buborékba, míg az árnyvadász a démonokkal van lefoglalva. A mondén copfját megragadva húzza hátra a fejét a másik kezével pedig a torkát ragadja meg egy ördögi mosoly társaságában.   

Nathan Nightchild
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Nathan Nightchild
all the stories are true


Corona Park Empty
Soka kérdezték már, milyen az élet érzelmek nélkül. Én erre nem igazán tudtam válaszolni eleinte. Nem azért, mert nem tudtam, hanem mert nem akartam megosztani senkivel, milyen is így az élet. Szóval kitaláltam egy leplet, amivel kiküszöbölhetem ezt a kérdést, a valódi választ pedig takarva vele. De az igazság az, hogy nagyon...üres. A tudat, hogy belőled hiányzik valami, valami, ami látszólag mindenkinek meg van csak benned nincs. Sokan a másvilágot választják, mikor az érzések eltűnnek az életéből, mondván így semmi értelme az életnek. De én, aki azt sem tudja milyen érezni, hogy tudnám felfogni veszteségem mértékét? Ennek ellenére anyám szavai fülemben csengenek ilyenkor. Hogy a mondák szerint az első Nightchild, Vernon is hasonló alak volt. Ő sem mutatta az érzelmek egyetlen kis szikráját sem, viszont olyan tudással volt megáldva, hogy a vadászok harctechnikáját tovább fejlesztette és ezzel megerősítette őket. Ő vajon tudta, hogy valami hiányzik belőle? Vagy esetleg úgy fogta fel, hogy nem is hiányzik belőle semmi csak képes uralkodni magán? Nem tudom.
A nő szavait nem reagálom le. Helyette fogom magam és megkerülve tovább sétálok. - Meguntam az ácsorgást. - mondtam neki. Igazából csak nagyon mehetnékem van és, így kevésbé látszok úgy, mint aki hű de élvezi, hogy a nyakára kapott egy démont, akit nem tudom hogyan fogok lerázni. Bár hogy is túl hosszú lesz ez az éjszaka.

Nathan~

Sariel
Bukott angyal
ranggal rendelkezem
Sariel
all the stories are true


Corona Park Empty

Sariel & Nathan
oh my god, a new toy?
Nem tudta pontosan, hogy mégis mi vezérelte a rajongását az árnyvadászok iránt. Talán mert egy angyalok által teremtett faj. Elgondolkozott, hogy mégis milyen faj lenne teremthető egy bukott angyal véréből és mi mindenre lehetnének képesek. Azonban rögtön rájött, hogy ez koránt sem lenne egyszerű. Valahogy azt érzi, hogy hiába Raziel volt, aki megteremtette az árnyvadászokat, de biztos benne, hogy a Teremtő keze is benne volt. Vagy legalábbis szeretné utólag learatni a babérokat, hogy az ő áldásával jöhetett létre ez az új faj, amely képes az emberiség védelmezésére. Nélküle sosem jöhetett volna létre ilyen csoda.
Most azonban, hogy előtte áll egy olyan példánya, aki koránt sem nevezhető emberinek, vagy emberségesnek, hiszen mintha kivágták volna belőle az érzelmeket és valahol messze elrejtették, hogy fel se foghassa hiányzik belőle valami.
- Milyen árnyvadász az, akit egy csúnya, gonosz démon rá tud venni a felesleges csevegésre.. Hm? - Amennyiben természetesen volt esze a fiúnak esélye sok nem lett volna ellene. Szórakoztató lehetett volna, ahogy próbál felülkerekedni rajta, miközben hátrakötött kézzel próbálkozik nem túl nagy kárt tenni az új játékszerében. De nem engedhette elúszni a lehetőséget, hogy egy kicsit táncoljon az idegrendszerén. Ha már a lehetőség, hogy az érzelmeivel játszadozott elúszott jóval azelőtt, hogy találkoztak még ebben megvolt a maga lehetősége.

Nathan Nightchild
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Nathan Nightchild
all the stories are true


Corona Park Empty
Eddig mindenki megvetett azért, amilyen vagyok. Egy érzelmektől eltávolodott szinte már nem ember, aki bábként teszi azt, amit mondanak neki. Egy szinte tökéletes harcos, aki megvet minden olyan gondolkodást, mely nem racionális. Egy nem élő, érzéketlen, lelketlen, üres test. Valami, ami nem ember, s távol is áll tőle. Pedig...az igazság ennél sokkal mélyebb. Oly annyira, hogy az már egy ember számára rémisztő lehet. A tudatnak olyan része, ahova senki sem szívesen teszi be a lábát.
De ez a nő. Ez az alvilági nem hátrál meg. Sőt szinte fellelkesítette, hogy aligha vagyok embernek tekinthető. Nem egyszer hallottam már, hogy az érzések teszi az embereket azzá, ami. És mivel én ezeket megvetem, sőt szinte nincs is bennem, így az a kérdés én mi vagyok.
Szavaira nem mondok semmit. Nem ő az első, akit untatnék a stílusommal, de nem tud érdekelni. Kimondom, amit gondolok, ennyi.
- Mi rossz lehet abban, hogy csak sétálgatok és egy démon rákényszerít, hogy elcsacsogjak vele? - kérdezem tőle az én kis szokásos arcvonásaimmal. Habár hangomon a szarkazmus némileg meghallható nem igazán izgat. Bár vége lenne a napnak. Kedvem támadt inni, de úgy se fogok ezzel élni. Ismerve a határaimat a legjobb, ha józan maradok még pár évig.

Nathan~

Sariel
Bukott angyal
ranggal rendelkezem
Sariel
all the stories are true


Corona Park Empty

Sariel & Nathan
oh my god, a new toy?
Olyan különleges energia lepte be, hogyha akart volna se lenne képes arra, hogy csak úgy elsétáljon tőle. Persze minden árnyvadászban látott valami lehetőséget. A legtöbbjük szinte a fájdalomban fürdőzött, de rajta mégsem lehetett ezt látni. Mintha egyszerűen a fájdalom és ő maga két ugyanolyan pólusú mágnes lenne amelyek ha akarnák se tudnék egymást megérinteni. Ez azonban ahelyett, hogy taszító hatással lett volna a démonra sokkal inkább egyfajta kihívást jelentett a számára.
- Kedves annyit magyarázol itt nekem az elméletről, hogy mentem elalszom. Nem azt kérdeztem, hogy magyarázd meg. Egyszerűen, hogy képes vagy rá. Mivel az arcizmaid nem igen mozdultak így kénytelen vagyok arra a következtetésre jutni, hogy ez nem igazán működik a számodra. - Sosem találkozott még egy olyan emberi lénnyel, akit ennyire hidegen hagytak volna az érzelmek, de pontosan ez volt az, amely teljesen magába szippantotta. Meg kell tudnia, hogy mégis miért. Azt is hogy mégis miként is hozhatja a felszínre mindazt, ami legbelül szunnyad benne. Vagy talán a kegyetlen igazság az lenne, hogy egyszerűen csak ilyen és kész? Képtelen érezni és nem arról van szó, hogy nem akar? Mindent ki akart deríteni és nem volt a világon senki és semmi, aki megállíthatta volna abban, hogy kiderítse ezeket.
- A kérdés inkább, hogy miért ne? Talán rosszban sántikálsz és félsz, hogy valaki megtudja? Ígérem nem árulom el senkinek. - Hatalmas vigyor ült ki az arcára, hiszen igazán támogatni tudná, hogy az angyali teremtmény, aki láthatóan képtelen érzéseket produkálni előrukkolna valamivel, ami nem feltétlen törvényszerű. De ha nem sebaj. Biztos talál rá módot, hogy olyan helyzetbe sodorja, amelyből koránt sem olyan egyszerű egészben kimászni.

Nathan Nightchild
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Nathan Nightchild
all the stories are true


Corona Park Empty
Nem láttam okát, hogy megtámadjam. Habár a makacsságom és a kötelességtudatom sikított, hogy tegyem meg, ösztöneim pont az ellentétét súgták. Utóbbi sosem hagyott eddig cserben, így nem volt kérdés, hogy rájuk hallgatok. Habár nem érdekem leállni vele beszélgetni úgy tűnik kénytelen vagyok, ha harc nélkül akarok távozni. Minden esetre óvatos leszek. Az olyanokban, mint ő aligha lehet bízni. Nem, mintha bárki másban is bíznék. Az már szinte luxus nálam. Egy olyan, amit nem engedhetek meg magamnak.
Szavaira csak egy enyhe szemforgatást engedek meg. Nem szeretek fölöslegesen "csevegni". Sokan nem kedvelnek a stílusom miatt és, hogy ennyire introvertált vagyok. De ez van. Szokják meg.
- A tudás és annak használata két külön dolog. Még, ha tudod is az adott dolgot nem biztos, hogy használod is. - én több fegyveren is tudok harcolni, de megmaradtam a pengénél és az íjnál, meg pár dobótőrnél. Bár ahogy visszaemlékszem egészen gyerekkoromig egy olyan emlékszem jut eszembe ahol mosolyogtam volna. Ahogy anyám ezt realizálta aggódni kezdett értem...majd aztán meghalt az apám rejtélyes körülmények között.
- Miért árulnám el? - kérdezem tőle. Semmi kedvem bármit is megosztani vele. Azt főleg nem, hogy problémáim vannak. Nem mutathatok gyengeséget. Főleg nem a többi vadász előtt. A híres felmenőim miatt sokat várnak tőlem. Én pedig nem akarok csalódást okozni. Éppen ezért nem is bánom, hogy képtelen vagyok az érzésekre.

Nathan~

Sariel
Bukott angyal
ranggal rendelkezem
Sariel
all the stories are true


Corona Park Empty

Sariel & Nathan
oh my god, a new toy?
Az, hogy nem tudta, hogy mégis mire számítson tőle csak még izgalmasabbá tette a lehetőségek tárházat. Menekülni próbált szerencsétlen legalább úgy, mintha ez valaha is szerepelt volna a lehetőségek közül. De akire kivetette a hálóját azt onnantól kezdve nem volt hajlandó elereszteni. Most pedig rá esett a választás, hogy az új játékszere lehessen és esze ágában sem volt feladni csak azért, mert túl kemény fal ölelte körbe az ifjút.
- Milyen kis okos vagy. - Hatalmas vigyor kúszott az arcára, ahogy tett egy lépést hozzá. - De ugyanakkor túlságosan is komor. Tudod egyáltalán, hogy kell mosolyogni? - Mindennek csak akkor van értelme igazán, ha a hatásokra vannak reakciók. Még akkor is, ha apróbb, de valamilyen szintű reakció szinte szükséges. Előbb vagy utóbb pedig a fiúból is ki fog facsarni néhány komolyabb reakciót, mintsem a jelenleg unott ábrázata. Bár talán még azt is túlzásnak nevezhetjük tekintve, hogy kicsit olyan, mint aki még az unalomra se képes igazán.
- Mi szél hozott erre téged drágaság? - Nem túl gyakori, hogy egy démon leáll egy árnyvadásszal társalogni. Vagy éppenséggel fordítva. Mégis őszintén üdítőnek vette, hogy nem próbálta meg tönkretenni a pillanatot felesleges támadásokkal, erőlködésekkel arra, hogy talán felülkerekedhet rajta. Ez csupán nem lenne más, mint egy álom. Közel sem egy egyszerű démonról van szó, aki ellen még lenne esélye is. De bukott angyalként többé-kevésbé erőtlenül is képes szembenézni egyetlen egy aprócska árnyvadásszal.

Nathan Nightchild
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Nathan Nightchild
all the stories are true


Corona Park Empty
Vadászként kötelességem megvédeni az ártatlanokat és a tehetetleneket. Ugyan akkor ez nem járul azzal, hogy minden egyes pillanatban kikell vonnom fegyverem és minden alvilágira rászegeznem. Noha árnyvadász vagyok és vannak törvények, melyeket betartok van, hogy kivételt teszek. Én nem ítélem el a másfajúakat pusztán a származásuk miatt. Én a tetteik alapján ítélkezem. Bár ez a vámpírok esetében ez komplikáltabb és nehezebb kérdés, de megoldom.
Rosszkor talált rám a nő, mert semmi kedvem játszani. Meg is kísérlem "szökésemet", de nem hagyj olyan könnyen menni hagyni. Ahogy elém terem enyhén megforgatom szemeimet és karba teszem kezeim. Sértése szinte lekoppan rólam. Megszoktam, hogy így kezelnek, mert az érzések nem az én reszortom.
- A modor az előkelők játékszere. Egy kitalált és betartatott förmedvény, amit az emberek találtak ki, hogy fontosnak tűnjenek. - az e féle dolgokat sosem tartottam nagyra. Ez az egyik oka, amiért nem járok el olyan eseményekre ahol a modor elengedhetetlen. Meg szimplán csak nem akarok az emberekkel csacsogni, hogy milyen szép az időjárás és barátai. Vannak dolgok, amik nélkülözhetők ilyen például az emberi kapcsolatok, de valaki, sosem hagyj békén ezzel és addig szekál, míg hajlandó nem leszek beállítani neki valakivel, aki egy kicsit is eltud viselni. De sajnálatos módon jelenleg nincs ilyen konkrétan sehol az univerzumban.

Nathan

Sariel
Bukott angyal
ranggal rendelkezem
Sariel
all the stories are true


Corona Park Empty

Sariel & Nathan
oh my god, a new toy?
Az első pillanattól kezdve felkeltette a figyelmét. Szinte semmi nem változik meg az arcán a jelenlététől. Mintha a legkevésbé sem érdekelné a tény, hogy az élete akár most is véget érhet. Igazán érdekes. Emiatt azonban esze ágában sincs feladni, sőt sokkal izgalmasabbá teszi a helyzetet. Már az is sokatmondó, hogy nem akarja rögtön megtámadni, mint minden rossz képviselőjét. Mintha egyszer nem angyal lett volna. De ez a rész már senkit sem érdekel azután, hogy megfordult a pokol bugyraiban. Egyenesen nevetséges.
Érdeklődve fürkészi minden egyes rezdülését, már amennyit kimutat, mert első ránézésre olyan, akár egy jól beprogramozott robot, akit senki és semmi nem érdekel.
Kicsit lefelé gördülnek ajkai, ahogy hátat fordít neki a fiú, de mielőtt még pár lépésnél többet tehetne már rögtön ott áll vele szemben. - Jaj, már tényleg azt hitted, hogy ez az egész választás kérdése volt? - A legutóbbi alkalommal szinte túlságosan könnyen táncolt az árnyvadász idegein, habár még így is nehezen érte el sokszor, amit szeretett volna. Most viszont, mintha egy újfajta kihívás lebegne a szemei előtt, amelyet bolond lenne veszni hagyni.
- Nem tanítottak meg otthon, hogy nem szabad ilyen goromba módon elsétálni valakitől? Egy icipici modor se szorult a pici kis lelkedbe? - Ajkai gunyorosan, de lefelé gördülnek, mintha tényleg megbántotta volna az érzéseit. Mégis inkább csak a reakciójára kíváncsi. Kell egy kis idő, mire tisztán tud olvasni valakiben és van azaz érzése, hogy ebben az esetben a kicsinél most egy icipicivel több lesz.

ranggal rendelkezem
Ajánlott tartalom
all the stories are true


Corona Park Empty
1 / 2 oldal
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Ozone Park
» Millennium Park
» Harambee park
» Állami park
» Griffith park