Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


my friend
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


my friend Empty
-- fagyasztott hirdetés --

Sadie Freya Collins
Klánvezér
ranggal rendelkezem
Sadie Freya Collins
all the stories are true


my friend Empty

szabadon választható
katie cassidy ❖ vampire
A karakterrel kapcsolatban nem kötnék meg túlságosan sok mindent, egyszerűen csak annyiról lenne szó, hogy barátnők vagyunk, mondhatnánk legjobbnak is, de ezt majd egyeztetjük, ha megérkezel, hiszen direkt nem kötöttem meg a dolgot, mert azért elég csúnya lenne vámpírcsalinak használni a legjobb barátod, nem? Persze ebben is benne vagyok, mert sok bonyodalmat hozhat magával, de a lényeg az lenne, hogy Seht eltűnése után - én halottnak hiszem ő a volt férjem - teljesen beleőrültem abba, hogy dolgokat látok, amelyeket más nem vesz észre. Fekete szempárok követnek az álmaim tengerén és nem tudok szabadulni. Sokat nyomoztam, mire megtudtam, hogy a Hotel Dumort esélyesen egy vámpírtanya. Én pedig az melletti sikátorba hívtalak. - Részletek az ET-m utolsó bekezdésében - Ott estél áldozatul és átváltoztattak. Vámpír lettél. Nem tudom mennyire tudod, hogy benne volt a kezem, vagy sem. Hogy ezért hívtalak oda. Miképpen élsz vámpírként, mennyire fogadod el, gyűlölöd-e. Egy azonban biztos. Nagyon várlak, hiszen érdekes kis kapcsolatot építhetnénk ki a két karakter között. Gyere hamar! my friend 124822942  
28 ❖ szabad  
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» my gay best friend
» my friend ♥
» My friend ♡ Harper
» childhood friend
» My "dead" best friend ♂