Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


my gay best friend
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Magnus Bane
High Warlock
ranggal rendelkezem
Magnus Bane
all the stories are true


my gay best friend Empty

választható
scarlett leithold ❖ shadowhunter
A karakterrel kapcsolatosan nem szeretnék túlságosan sok mindent megszabni, hiszen eléggé szabadon alakítható karakternek szánom, viszont mindenképpen a szőke szépséggel szeretném, szóval a PB terén nagyon véges esetben vagyok hajlandó alkudni! my gay best friend 1842766431

Lényegében a karaktert nem sokkal azután ismertem meg, hogy elcsattant az első hivatalos csókunk Magnus-sal Idrisben, a háború után. Ennek köszönhetően te is könnyebben jöttél elő a szüleidnek az igazsággal, hogy a lányokhoz vonzódsz. Azóta kifejezted a köszönetedet felém, hogy könnyebbé tettem az egészet a számodra. Azóta párszor összejártunk és egész jó barátság alakult ki közöttünk, akár azt is megbeszélhettük együtt, hogy mégis kibe voltál belezúgva, de - önmagamhoz híven - nem igazán tudtam, hogy mit is kezdjek ezzel az információval, hogyan tudnék segíteni, hiszen még a saját szerelmi életemet is próbálom kigubózni ezért is mutattalak be a húgomnak, akivel szintén jó barátságot ápolsz azóta azt pedig még nem is tudom, hogy egy bizonyos zöld hajú szépségbe zúgtál bele..

Egy darabig még múltbeli játékokat tudok ígérni, mert el leszek tűnve a pokol bugyraiban, de utána mindenképpen jelen szálra is terelődhetünk, viszont addig sem kell unatkoznod, ha megérkezel. A karakter élete nagyrészt szabadon alakítható, ha kérdésed van,akkor keress meg bátran!  my gay best friend 1081570003
18 ❖ szabad  
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» my friend
» my friend ♥
» My friend ♡ Harper
» childhood friend
» My "dead" best friend ♂