Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


My friend ♡ Harper
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Carmen Olivia Young
Kezdõ Warlock
ranggal rendelkezem
Carmen Olivia Young
all the stories are true


My friend ♡ Harper Empty

Harper Sky
szabad / stoppolva / foglalt
play by
Danielle Rose Russell
kor
21-22
faj
Boszorkánymester
rang
Újonc, kezdő
város
Los Angeles
foglalkozás
Diák
szexuális beállítottság
Amit szeretnél
várnak rád
@Carmen Olivia Young
Harper a canon karakterek táborát erősíti!

Drága Harper!

Talán az elején utáltalak. Vagyis csak nem kedveltelek. Nem is tudom, talán féltékeny voltam rád, arra, hogy a felmenőd egy herceg, vagy nem is tudom, érdekelt-e ez egyáltalán. Az viszont biztos, hogy a kezdeti nehézségek ellenére összecsiszolódtunk, és így te, a testvérem és én kialakítottunk egy kis csapatot. Hárman. És ez a hármas a néhai széthúzások ellenére mindig is összetartott. Jó, valljuk be, valahogy én próbáltam meg mindig összetartani és most is így van. Tudod, vagyis te is sejted, hogy Ophelia azzal a lánnyal, Penelopéval találkozgat és ezt el akarja titkolni előlünk. Meg akarja bontani az a lány a hármasunkat és sem te, sem én nem akarjuk ezt. Szóval, gyere hamar, hogy pontot tudjunk tenni az ügy végére! Hiszen nem győzhet Penelope!

// A hármasunk fontos tagja Harper, így őt is nagyon várom! My friend ♡ Harper 1081570003 Ha megérkezel, pmben keress fel, egyeztessünk, ötleteljünk, amit szeretnél. My friend ♡ Harper 1081570003 Név kiegészíthető szerintem, mint ahogy Ophi hirdetésénél írtam: én is felvettem a megadott név mellé a Carment. My friend ♡ Harper 4068121422
Gyere, siess!! //

 
i really need you in my life
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» my friend
» my gay best friend
» my friend ♥
» childhood friend
» My "dead" best friend ♂