Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


my friend ♥
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


my friend ♥ Empty
-- archivált hirdetés--

Sadie Freya Collins
Klánvezér
ranggal rendelkezem
Sadie Freya Collins
all the stories are true


my friend ♥ Empty

szabadon választható
alicia vikander ❖ vampire
A karakterrel kapcsolatban nem kötnék meg túlságosan sok mindent, egyszerűen csak annyiról lenne szó, hogy barátnők vagyunk, mondhatnánk legjobbnak is, de ezt majd egyeztetjük, ha megérkezel, hiszen direkt nem kötöttem meg a dolgot, mert azért elég csúnya lenne vámpírcsalinak használni a legjobb barátod, nem? Persze ebben is benne vagyok, mert sok bonyodalmat hozhat magával, de a lényeg az lenne, hogy Seht eltűnése után - én halottnak hiszem ő a volt férjem - teljesen beleőrültem abba, hogy dolgokat látok, amelyeket más nem vesz észre. Fekete szempárok követnek az álmaim tengerén és nem tudok szabadulni. Sokat nyomoztam, mire megtudtam, hogy a Hotel Dumort esélyesen egy vámpírtanya. Én pedig az melletti sikátorba hívtalak. - Részletek az ET-m utolsó bekezdésében - Ott estél áldozatul és átváltoztattak. Vámpír lettél. Nem tudom mennyire tudod, hogy benne volt a kezem, vagy sem. Hogy ezért hívtalak oda. Miképpen élsz vámpírként, mennyire fogadod el, gyűlölöd-e. Egy azonban biztos. Nagyon várlak, hiszen érdekes kis kapcsolatot építhetnénk ki a két karakter között. Gyere hamar! my friend ♥ 124822942  
28 ❖ szabad  
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» my friend
» my gay best friend
» My friend ♡ Harper
» childhood friend
» My "dead" best friend ♂