Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


My "dead" best friend ♂
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


My "dead" best friend ♂ Empty
-- elkelt karakter --

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


My "dead" best friend ♂ Empty

szép neved
chris wood ❖ shadowhunter
Kicsiként legjobb barátok voltunk, kamaszként viszont rettentően eltávolodtunk egymástól. Hiába volt néhány jobb hónapunk, a vége katasztrófába torkollott.
Láttam rajtad, hogy bajban vagy, de nem hagytad, hogy segítsek, hiába próbálkoztam már mindennel. Aztán eltűntél. A családoddal és a rendőrséggel felkutattuk érted egész New York-ot, de sose bukkantunk a nyomodra. Hat hónappal a sikertelen keresőakciók után egy üres koporsót engedtünk le a földbe. Megsirattunk, gyászoltunk... de én valahogy éreztem, hogy ez nem a vég volt.
Majd egy nap megláttalak az utcán, s te is épp annyira meglepettnek tűntél, akárcsak én. De tudtad, hogy gyógyszereket szedek, tudtad, hogy akár azt hihetem, hogy nem vagy több egy egyszerű hallucinációnál. Így hát a találkáink sűrűsödtek. Szellemnek hittelek, egy édes tévképzetnek, délibábnak, mígnem a legutóbbi találkozásunk alkalmával a biztonságom érdekében karon nem ragadtál és vissza nem tuszkoltál a kocsimba. Akkor annyira valóságosnak éreztelek, hogy már én magam is azt hittem, megbolondultam. Megígérted, hogy megkeresel majd, úgyhogy várlak türelmesen.

/Tehát... Hannah azt hiszi, hogy az antidepresszáns bogyóitól hallucinál téged, de ez nem igaz. Az igazság az, hogy Hannah látó, te pedig árnyvadász vagy, ezért nem tudsz elbújni előle. A kérdés már csak az, hogy miért hagytad, hogy mindenki azt higgye, meghaltál, mikor tulajdonképpen kutya bajod? Féltetted a családodat? Azt hitted, bántódásuk eshet, ha tudomást szereznek a természetfelettiről? Vagy megzsaroltak? Manipuláltak? Vagy csak így láttad jónak?
És mi lesz most, hogy fel kell keresned Hannah-t? Neki elmondod az igazságot? Előtte úgyse tudsz láthatatlan maradni.../


A fent leírtakkal azt mutattam, miben kapcsolódik hozzám a karakter, úgyhogy minden mást úgy alakítasz, ahogy szeretnél, nem szeretném nagyon megkötni a kezed.
Ha itt vagy, írj egy üzit, ígérem, hálám üldözni fog, ha megérkezel! Nagyon várlak!   olajbogyo  
20-25 ❖ elkelt  

Köszi Thomas!  olajbogyo
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» childhood friend
» my friend
» my gay best friend
» my friend ♥
» My friend ♡ Harper