Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


childhood friend
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED

Clary Fairchild
Intézetvezetõ
ranggal rendelkezem
Clary Fairchild
all the stories are true


childhood friend Empty
-- elkelt karakter --

Clary Fairchild
Intézetvezetõ
ranggal rendelkezem
Clary Fairchild
all the stories are true


childhood friend Empty

szabadon választható
katie cassidy/sam claflin❖ tündér
Mindössze alig voltam három éves, amikor tündérekkel játszottam a parkban és te is egy voltál közülük. Te voltál az egyetlen azonban, akivel többször is találkoztam, miközben felnőttem. Néha még titokban is, de idővel mindig újra meg újra meg kellett ismerkednünk, hiszen az emlékeim veled kapcsolatban elhomályosultak. Élvezted a játékot, hogy mindig másképpen férkőzhetsz a közelembe és az életembe. Egy aranyos kis játékszer voltam a számodra. Még csak arra sem emlékszem igazán, hogy tőled kaptam az első csókom. Mindez homályba süllyedt. Most azonban a történtekre való tekintettel, hogy a világ mennyire fenekestül felfordult úgy döntöttél újra felkeresel. Ezúttal az igazat mondva állsz elém, vagy újra megpróbálod manipulálni a valóságot? Szarkasztikus hozzászólásaidról vagy híres és "fiatal" korod ellenére remekül manipulálod az embereket. 

// a play by mindössze csak ötletként szerepel, hogy milyen nemű lesz a karakter az csak rajtad áll, talán a női karakterrel talán érdekesebb szálat generálhatnánk, de végső soron a te döntésed, hogy melyik lehetőséggel élsz. én nagyon várlak! childhood friend 1912333346  
121 ❖ szabad  
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» my friend
» my gay best friend
» my friend ♥
» My "dead" best friend ♂
» My friend ♡ Harper