Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Elhagyatott ház
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Sadie Freya Collins
Klánvezér
ranggal rendelkezem
Sadie Freya Collins
all the stories are true


Elhagyatott ház - Page 2 Empty

sadie &  seth
i guess we meet again
A szíve olyan hevesen lüktetett, mintha érezte volna, hogy a halál vár rá. Nem tudta feldolgozni, hogy mit látott, hiszen ideje sem volt rá. Az életét akarta megmenteni azzal, hogy mentőövként nyúlt a pisztolyához, amit egyenesen az ajtóra szegezett. Kezei remegtek, de mint mindig most is képes lett volna tökéletes lövés leadni a támadója szemei közé. Nem hiába erre képezték ki. Mégis a fekete szemek valami komolyabb pánikot ébresztettek benne, amit maga sem tudott igazán hova helyezni. Mikor az ajtó nyílni kezdett csak még inkább úgy érezte, mintha fojtogatnák. Kétségbeesetten kapkodta a levegőt, de mikor a sötét árny belépett az ajtón koránt sem számított rá, hogy ki lesz a tulajdonosa. A férfire számított, akit látott. Mégsem ő volt az. Seth állt előtte. A férje. Az ex-férje. Erre még mindig emlékeztetnie kellett magát.

- Mégis mit keresel te itt? - Összezavarodott és még mindig képtelen letenni a fegyverét hiába áll előtte egy ismerős arc, ami az évek során szinte semmit nem változott. Az öltözködése azonban, mintha teljesen más irányba terelődött volna el. De nem is kellene meglepődnie. Az évek során Ő maga is megváltozott.
Végül leeresztette a fegyverét maga mellé és egy nagyot nyelt. - Honnan kerültél elő? Mi az a kezedben? - Valami furcsa kard volt. Ilyet még egész életében egyszer sem látott. Mintha a férfi mindössze árnyéka lenne annak, akit emlékében őrzött a mai napig. Akihez vissza kívánt térni.
❖ Megjegyzés:  Elhagyatott ház - Page 2 124822942 Elhagyatott ház - Page 2 951673066

Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Vendég
all the stories are true


Elhagyatott ház - Page 2 Empty
Darling
Sadie && Seth
Zene linkje • szószám: Ide • Credit:

Még mindig tiszta őrültség nekem ez a világ. Nem gondoltam volna, hogy majd egyszer arra kellek, hogy én más vagyok. Egyedül még nem mehetek küldetésre, de nem is akartak engem iskola padba dugni 30 évesen. Vicces lenne. Mindenki csodámra járt, hogy még csak most ismerkedtem meg az árnyvilággal.
Mikor megismertem Claryt, soha nem gondoltam volna, hogy azon a napon változok meg, és azt sem, hogy a féltestvérem éppen meg akar engem ölni. Még magas ez az egész, de élvezem, főleg a rucikat, menők!
Most, hogy így változik az életem, így se tudom az ex nejemet kiverni a fejemből. Furcsa elhagyása, és az is, hogy belementem ilyen könnyen.

- Akkor hol kezdjük? - kérdezem a mesteremtől, aki ujját ajkára szorítja, azzal, hogy FOGJAM BE! jogos, jogos.
Nem igazán figyeltem, azokra amikről motyogtak nekem. Arra, viszont igen, hogy újra akció van. A csajszi körbe néz lassan, fegyverét maga elé tartja, mint egy nindzsa.
Belépek egy ajtón, majd hirtelen egy fegyver cső villan az arcomba. Fegyver után a lányra pillantok aki tartja.
- Bassza meg Sadie?- A vér meghűlt bennem, és izgalom járta át a testem, hogy pont az exemmel futok össze, és pont egy fegyvert tart az arcomba.
- Jé, tiszta dejavum van, ilyen volt az első évfordulónk!- Mosolygok, és utalok arra, hogy igen fegyver volt az arcomban, akkor is.  


Sadie Freya Collins
Klánvezér
ranggal rendelkezem
Sadie Freya Collins
all the stories are true


Elhagyatott ház - Page 2 Empty

sadie &  seth
i guess we meet again
Alig néhány évről volt szó. Mégis ez a néhány év elég volt ahhoz, hogy elveszítse a kapaszkodóját. Már azt sem tudta igazán, hogy ki volt az élet előtt, amit teremtettek a számára. Meg kellett büntetnie a rossz fiúkat. Ennek mindig is ez volt a rendje. Minden áldott reggel egy feladattal ébredt. De mihez kezd valaki, ha már kicsúszott a kezei közül az a feladat. Elveszettnek érezte magát a saját életében. De emlékezett egy házra. Egy épület, ami magában hordozott valami sötétséget. Nem tudta megmagyarázni ezért nem is kezdett bele, mert nem akarta, hogy bolondnak higgyék. Ez az ő dolga volt. Mégis nem tudta elengedni és jelen pillanatban egyetlen egy dolog lebegett a szeme előtt, hogy megtudja mi az és pontot tegyen a végére. Mert, mi van ha valami sötétebb lapul az árnyékok között. Valami, amit talán észre sem veszünk csak, ha elég sok figyelmet szentelünk neki? Remegő kezekkel és lábakkal lépett be az ajtón a kezében szorongatva a fegyverét, mint egyfajta mentsvárat. Szüksége volt valamire. Érezte a zsigereiben, hogy valami itt nem stimmel. Olyan halkan lopakodott, hogy a légzése volt az egyetlen, ami szüntelenül idegesítette. Ezért már, mint olyan sokszor magára erőszakolta, hogy ritkán vegyen levegőt, mint amikor nem akarja, hogy a tüdejét valami kellemetlen szag fertőzze meg.
Óvatosan nyitotta ki az ajtót, mintha számított volna rá, hogy lesz valaki mögötte. Nem számított arra, hogy egy fekete szempárral találja magát, amelynek emberi alakja, mintha teljesen kezdene szétolvadni a szemei előtt. Észrevette. Tekintetük találkozott. Olyan erőteljesen húzta be maga mögött az ajtót, mintha ezzel megakadályozhatná, hogy bárki kinyissa. Aztán pedig rohanni kezdet. De szinte érezte, hogy bármilyen gyorsan is fut azt a valamit nem fogja tudni lerázni magáról. Egy újabb szoba ajtaját vágja be maga mögött a háta pedig az ajtónak feszül úgy próbálja zárva tartani maga mögött, miközben kiélesíti a fegyverét. Látott már sok mindent. De ez valami teljesen más. Egy lövésbe csak belehal. Mély levegőt vesz és elhátrál az ajtótól, amely legnagyobb meglepetésére békés nyugalomban áll a helyén, mintha az a paca feladta volna. Mégis nem képes megmozdulni a fegyverét egyenesen az ajtóra célozza, ami emberi módon nyílik ki, de az alakot még nem látja teljesen azonban az ujja, már szinte megfeszül a ravaszon készen arra, hogy lőjön.  
❖ Megjegyzés: remélem ilyesmire gondoltál.  Elhagyatott ház - Page 2 951673066

Silent Brothers
adminisztrátor
ranggal rendelkezem
Silent Brothers
all the stories are true


Elhagyatott ház - Page 2 Empty
***

ranggal rendelkezem
Ajánlott tartalom
all the stories are true


Elhagyatott ház - Page 2 Empty
2 / 2 oldal
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Elhagyatott ház
» Elhagyatott raktárépület
» Romos, elhagyatott raktárterület
» Renwick's kórház elhagyatott romjai