Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


winnie & sebastian || where is my baby?
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Elowen Herondale
sötét árnyvadászok vezére
ranggal rendelkezem
Elowen Herondale
all the stories are true


winnie & sebastian || where is my baby?  - Page 4 Empty
A kettőnk kapcsolata sosem volt egyszerű. Az egyik pillanatban még ordítottam vele a következőben pedig bármit megtettem volna azért, hogy a kedvében járjak. Nem felejtem el, amit ma tett. Soha nem fogom elfelejteni a félelmet, a rettegést és a fájdalmat, ami végigjárta testemet. A düh örökre beleégett a bensőmbe. Ez az éjszaka olyasvalami lesz, amit sosem felejtek el. Hiszen kis híján elveszítettem a számomra legfontosabb személyeket. A kislányomat és Sebastian-t. Tudom jól. Ismerem már eléggé ahhoz, hogy mindig el akar rohanni, szaladni amikor kezd kicsúszni a kezei közül az irányítás. Most is ez teszi. De nem engedem, nem eresztem.
- Általában, amit érzünk az koránt sem döntés kérdése. - Talán sosem fogja megérteni, de nem eldöntjük, hogy mit érzünk. Ez sosem így működött és soha nem is így fog. Egyszerűen csak magával ragad az érzelmek kegyelten tengere onnan pedig nincs megállás. - Nem végeztél. Nem is fogsz soha. Egymáshoz tartozunk. Egy család vagyunk. - Azzal pedig ellenkezést nem tűrve fordítottam arcát magam felé és húztam őt közelebb, hogy lecsaphassak ajkaira csak úgy, mint azon az éjszakán. Amikor senki és semmi nem állíthatott meg minket. Csak remélni tudom, hogy nem taszít el. Nem, mintha sok lehetőséget adnék neki.

Sebastian Morgenstern
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Sebastian Morgenstern
all the stories are true


winnie & sebastian || where is my baby?  - Page 4 Empty
To: Winnie
❀ You and me
- Ezt már mondtad. – Reagáltam le ennyivel a szavait, majd igyekeztem higgadtan végiggondolni, amiket ezután mondott. Hogyan hihetnék el neki bármit is? A bizalmam mindig is törékeny volt. Sőt, igazából soha, senkiben nem bíztam, csakis benne. De ő folyton hátba támadott az ilyen húzásaival. Először az, hogy hosszú időre teljesen köddé vált. Aztán leszedette magáról a rúnát, ami hozzám kötötte. Most pedig, mi van? Eltitkolt gyermek, s újabb hazugságok. A közös kis életünk, avagy kis történet szálunk csupa hazugság. Hiába mond bármit, már nem tudom, vele kapcsolatban mit gondoljak.
- A valóság kegyetlen. Mindenféle tekintetben az. De a mostani valóság a legrosszabb. – Magyaráztam, utalva a kialakult helyzetre. Aztán igyekeztem távolodni a lánytól, s mindentől. Eltűnni. De utánam sietett, sőt, beállt elém, így megtorpantam. Nem tudom, szavaim melyik részét nem fogta fel, hisz az, hogy elengedtem őket, nem jelentett egyet azzal, hogy minden rendben van. Sőt, szépen lefestettem egy jövőképet, melyben vagy a gyermek, vagy én, de valamelyikünk meghal. Miért örül ennyire ennek?
- Gyűlölj, ha van választási lehetőségem. – A tekintetemet az övébe fúrtam. – Nem tudom, lehet, félreértettél valamit az előbb. Azt mondtam, szabad vagy a gyerekkel együtt, s hogy nem akarlak többé látni. Végeztem veled, veletek. – Nyeltem egy nagyot, majd félrepillantottam, elszakítva a lányról a tekintetemet.
206 words ❀

Elowen Herondale
sötét árnyvadászok vezére
ranggal rendelkezem
Elowen Herondale
all the stories are true


winnie & sebastian || where is my baby?  - Page 4 Empty
- Ha képes lennél rá már megtetted volna. - De képtelen ártani nekem, vagy neki. Hogyan is gondolhattam, hogy bajba sodorja a gyerekünket? Hiszen érez valamit irántam. Kötődik hozzám. Különben nem érezné a szükségét annak, hogy minden lépése során mellette legyek. Nem tudnám ennyire felhúzni. De képes vagyok arra, hogy érzéseket ébresszek benne és úgy gondolom ez nagy előrelépés. Bár előbb jöttem volna rá.. Magam sem tudom mi vezérelt. Meg akartam óvni, még a legapróbb széltől és ezáltal átestem a ló túloldalára. Túlságosan is.
- Elmondtam volna neki az igazat. Hogy én sosem beszéltem neked róla. Szándékosan soha nem nevelném a gyerekemet arra, hogy megutálja az apját. Az anyád sem hagyott el. Azt hitte halott vagy. Az apád mesélte be neked, hogy elhagyott és úgy gondolom már egyszerűbb ezzel együtt élni, mint felfogni a valóságot, hogy az apád képes volt megjátszani, hogy meghaltál csak azért, hogy elszigeteljen mindentől és mindenkitől. Hogy csak az ő szavára figyelj. - Teljesen átmosta az agyát és a saját kedve szerint igazgatott benne dolgokat. Én erre sosem lennék képes. Nem tudnám ilyen kegyetlen módon átverni a gyermekem. Ha az igazság miatt végül meggyűlöl engem, hát legyen. Soha nem állítanám meg semmiben. Hiszen minél szabadabb.. Annál inkább megtalálhatná majd önmagát.
Szavaira talpra küzdöm magam és a szívem hevesebben ver, ahogy elárulja, hogy hol találom a lányunkat. Igen. Határozottan a kettőnké. Nem foszthatom meg tőle. Most már értem milyen érzés. Ha pedig Ő a töredékét képes ennek átélni, akkor talán rosszabb vagyok még maga Valentine-nál is. Egy olyan sebet ejtettem rajta, amit nem tudok visszafordítani. Csak napról, napra gondoskodni, hogy nem lesz rosszabb. - Várj. - Azzal utánasietek és ellenkezést nem tűrve kerülök elé és a tekintetemmel az övét keresem. - Hogy csinálod? Hogy csinálod, hogy az egyik pillanatban meg akarlak ölni, a következőben pedig a szeretettemben fürdetnélek?

Sebastian Morgenstern
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Sebastian Morgenstern
all the stories are true


winnie & sebastian || where is my baby?  - Page 4 Empty
To: Winnie
❀ You and me
- Rettegtél, egy szörnyetegtől, igaz? – A tekintetébe fúrtam a sajátomat. – Kezdem bánni, hogy nem öltem meg máris azt a gyereket. – Vágtam a fejéhez dühösen, habár nem gondoltam komolyan. Igaza volt abban, hogy nem tudnám a gyereket saját kezűleg bántani, sem pedig őt. Pont ez volt az egészben a legrosszabb.
- Ugyan már, Elowen. Kit akarsz most áltatni? Magadat, vagy engem? Gyűlölt volna. Ha valaha megtudta volna, ki is vagyok, mit tettem, avagy miket… gyűlölt volna. Ha másért nem, azért, mert „elhagytam”. Tényleg, mit mondtál volna neki, miért nem vagyok vele? Elowen, pontosan tudod, hogy az, hogy anyám elhagyott, miféle nyomott hagyott bennem. Sőt, az egész gyerekkorom, ami azt illeti. S te erre fel mit csinálsz? Belegondoltál ebbe? – A szemeimet forgattam végül. Le kellett higgadnom. Szinte remegtem az idegességtől. Hozzá akartam vágni valamit, vagy valamin levezetni a dühömet. De nem volt ott semmi! – Akkor kéne aggódnod, ha belelöknélek, ostoba. – Sziszegtem, ahogy én is elmutattam a sírra. A szavai megállásra késztettek végül, mígnem hátrapillantottam rá. Könyörgött. A földön térdelve könyörgött. Visszafordultam felé, majd mély levegőt vettem.
- Kelj fel onnan. Most. – Sóhajtottam, aztán ha felkelt, ha nem, folytattam. – A gyereket megtalálod a rejtekhelyemen. Vidd el. Vidd magaddal, és soha többé ne gyere vissza. Nem akarom, hogy az életem részei legyetek, így… nem. Te sem akartad, én sem akarom. Neveld fel úgy, hogy gyűlöljön. Amikor pedig felnő, keressen meg. Keressen meg, hogy megöljön, s ő lehessen a világ hőse. Vegyen elégtételt mindenki helyett. Ha tud. Viszont ha nem elég ügyes, majd én végzek vele…  – Figyeltem néhány pillanatig, majd útnak indultam. Legyen boldog, ha akar, vagy ha tud. Nekem a saját céljaimra kell figyelnem, s nem engedhetem meg magamnak, hogy Elowen és az a kislány elterelje a figyelmem. Végeztem ezennel.
286 words ❀

Elowen Herondale
sötét árnyvadászok vezére
ranggal rendelkezem
Elowen Herondale
all the stories are true


winnie & sebastian || where is my baby?  - Page 4 Empty
- Ez nem igaz! - Bár lehet, hogy az anyai ösztönök jelen esetben tényleg a legrosszabbat hozták ki belőlem és feleslegesen óvni akartam a babámat. Elrejteni az apja elől, akinek joga volt őt látni. Nem tudom, hogy mit gondoltam. Rettegtem, hogy haragudni fog rám. Hogy megpróbálja még akkor megölni, mikor meg sem született. Én pedig azzal nem tudnék együtt élni. - Meg kell értened, hogy rettegtem. Nem tudhattam miképp reagálsz az egész helyzetre. - Hiszen annyira forrófejű. Ez is egy dolog, amit szeretek benne mégis ebben az esetben rendkívül megrémített.
- Nem teheted ezt Sebastian.. Nem. - Megrázom a fejemet, hiszen nem akarom elfogadni, hogy egy olyan életet kell élnem, ahol nem lehetek a kislányommal. - Meséltem volna neki rólad. Elmondtam volna neki, hogyan szerettem beléd. Hogy mit jelentesz a számomra. De nem engedhettelek a közelébe úgy, hogy nem tudom biztosan nem bántanád. Őt vagy engem. - Kezemmel pedig a sírok felé böktem. - Ezek alapján pedig még mindig nem lehetek biztos benne, hogy nem bal lábbal kelsz fel és próbálsz meg megölni, vagy inkább megöletni bennünket. - Bízni akartam benne, de képtelen voltam. A pánik minden porcikámat megtöltötte és ez volt az egyetlen, amire oda tudtam figyelni.
- Sebastian. Kérlek. Csak mondd meg, hogy hol van. Vigyél oda hozzá, kérlek. Könyörgöm. - Nem akartam, de mégis megteszem. Térdre ereszkedem és lehajtom a fejem. Életemben először teljesen átadom magam az ő akaratának. Nem ellenkezem, nem akarom meghajlítani a szabályait. Csak vissza akarom kapni a kislányomat. Bármi áron.

Sebastian Morgenstern
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Sebastian Morgenstern
all the stories are true


winnie & sebastian || where is my baby?  - Page 4 Empty
To: Winnie
❀ You and me
- Abba belegondoltál már, hogy mi van, ha épp te teszel még nagyobb szörnyeteggé, mint lennem kellene? – Alig láthatóan rándítottam egy aprót a vállamon. Határozottan úgy éreztem, hogy ez az egész szituáció, ami kialakult, az miatta van. A titkolózása. Az, hogy a gyermekről semmit nem tudtam és nem volt velem.
- Már elvettem. És nem adom vissza. – Hátat fordítottam neki, így tekintettem magam elé. – Mégis hogyan nevelkedett volna fel? Tudott volna rólam? Nyilván nem. Vagy ha mégis, akkor épp annyit tudott volna, hogy gyűlöljön. Hm. - A szemem sarkából a kiásott két sírra pillantottam, majd megráztam a fejem. Gyűlöljön… ő, Elowen, bárki. Nem érdekel. Miért is érdekelne?
- Nem, őket talán nem kellett volna megölnöm. Hisz ők… semmit sem tettek, veled ellentétben. Nem ők hazudtak nekem a szemembe, hanem te. – Tettem pár lépést, de aztán megálltam, hogy hátranézzek rá a vállam felett.
- Soha nem csalódtam még ekkorát, és ha más szemszögből nézzük a dolgot, nos, legalább megtanultam érezni valamit, nem igaz? – Ezen szavak kimondása után előrenéztem és tovább haladtam. Úgy éreztem jobb, ha távolabb vagyok most Elowentől, mielőtt tényleg olyasmit teszek, aminek következményei lesznek.
185 words ❀

Elowen Herondale
sötét árnyvadászok vezére
ranggal rendelkezem
Elowen Herondale
all the stories are true


winnie & sebastian || where is my baby?  - Page 4 Empty
Kínozni akartam. El akartam őt pusztítani a szavaimmal. Valamilyen módon muszáj volt a lelkébe marnom, ahogyan ő az én lelkembe mart azzal, hogy megfosztott engem a kislányomtól. Tudom, hogy többször kellene azt mondanom, hogy közös gyermekünk, meg minden.. De nem tudok így gondolni rá, hiszen sosem tudna igazán apja lenni a gyereknek. Nem hiszem, hogy képes lenne rá. Félek, hogy kárt tette benne. Annyi ideig rejtegettem és féltem, míg meg nem valósult a legnagyobb rémálmom.
- De igen is számít. Mert az, hogyha a te kezed által hal meg az csak azt bizonyítja, hogy még annál is nagyobb szörnyeteg vagy, mint azt mások gondolták. - Annyiszor hagyta el Valentine száját az, hogy senki nem lenne képes szeretni én mégis beleszerettem. Mocskosul. Még mindig szeretem. De most átlépett egy olyan határt, ami felett nem vagyok hajlandó szemet hunyni neki. Senki nem lenne hajlandó ezek után. Hiszen veszélyeztette a babánkat. Megölte a vigyázó szülőket. Magam sem tudom miért őket választottam. Talán csak mert ők tűntek a legmegfelelőbbnek. Akik képesek törődni a kislánnyal és szeretni, ahogyan azt megérdemli.
- Nem veheted el tőlem a kislányomat. Nincs hozzá jogod, hogy megfossz tőle, Sebastian. Amit ma tettél az minden eddigi tetteted felülmúlja. Miért nem próbáltad megbeszélni velem? Miért kellett megölnöd őket? Miért raboltad el az angyalkámat..? Hát nem látod, hogy pontosan emiatt tartottam titokban? - Féltem, hogy egyetlen apró dologtól majd begőzöl és készen áll arra, hogy az egész világot felégesse, ahogy egész életében. Minden nap, minden percében. Nem tehettem ki ennek egy csecsemőt. Kegyetlenség lett volna.

Sebastian Morgenstern
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Sebastian Morgenstern
all the stories are true


winnie & sebastian || where is my baby?  - Page 4 Empty
To: Winnie
❀ You and me
A szavak, melyeket kiejtette a száján, még hozzá képest is erős volt. Úgy értem, nem igazán néztem ki belőle, hogy egyszer csak ilyesmit vág majd a fejemhez Ő, aki voltaképpen szeretett engem. Vagy pont, hogy nem? Már magam sem tudtam megállapítani, mi van kettőnk közt. Hátrébb léptem néhány lépést, miközben tovább beszélt.
- A lényeg nem a módszeren van, hanem az eredményen. Nem számít, én általam hal-e meg ő, avagy jelen esetben te… hanem a végeredmény. Az, hogy halott leszel. – Magyarázom halkan. Nyelek egy nagyot, miként a további mondatok elhagyják a száját. Nem is tudom, mit éreztem ekkor. Azt hiszem, csalódottságot. Holott igaza volt. Jogosan féltette tőlem a gyermeket, s önmagát is. Őrült voltam, egy szörnyeteg, aki démonméreggel volt fertőzve. Az a kislány pedig, nos, nem érdemelte, hogy velem kelljen lennie. Egy ilyen lénnyel, mint én. Félrepillantottam, majd lassan, néhány pillanat múlva rá.
- Nos, teljesen jogos. Hisz én csak olyan lehetek, csakis úgy viselkedhetek, miként apám tette egykor, nem? Hisz én sem vagyok más, mint ő. Bár, ez ugyanakkor nevetséges, ugyanis nem te voltál az, aki azt mondta, látta bennem a jót? Most mégis képtelen voltál adni egy esélyt. Mi van, ha jól bántam volna vele? Feltéve, ha adsz egy esélyt. – Néhány pillanatig csendben figyeltem, majd felnevettem. – Nos, már teljesen mindegy, nem? Más a felállás. Új szabályok vannak. A gyerek nálam, te pedig, azt csinálsz, amit akarsz… de a közelébe nem mehetsz. Ezentúl ő az én felelősségem, s úgy nevelem, ahogyan akarom. Nélküled. Mert rád… többé nincs szükségem.
249 words ❀

Elowen Herondale
sötét árnyvadászok vezére
ranggal rendelkezem
Elowen Herondale
all the stories are true


winnie & sebastian || where is my baby?  - Page 4 Empty
- Az anyád a ribanc, aki nem baszott földhöz, mikor megvolt a lehetősége. - Tudom jól, hogy akkor még csak ő is elméletben egy ártatlan baba volt. De nem volt az. Nem másért hagyta maga mögött a saját anyja. Hiszen rettegett attól, hogy mit hozott a világra. Még csak nem is sejtette, hogy a pokol egy darabkáját hordta a szíve alatt. Én pedig ettől akartam megóvni a kisbabámat.
- Tényleg képes lennél megölni valamit, ami magában hordoz egy darabot belőlem és ne felejtsük el, hogy belőled is? Nem.. Nem lennél képes. Hagyod, hogy más elvégezze helyetted a piszkos munkát, mert képtelen vagy arra, hogy kiontsd az én életemet, vagy a babámét.. A kislányunkét. - Nem engedhetem, hogy Ő irányítsa ezt a helyzetet még akkor sem, ha ő áll jelenleg jobb viszonyok között. Még akkor is, ha a hasfalába fúródik az egyik tőröm. Hiszen ő tudja, hol van az én angyalkám. Én pedig minden áron vissza akarom őt kapni. A tőrt könnyű szerrel húzza kis húsából, mint aki már nem is igazán érez fájdalmat és felém hajítja, de a tőr mindössze az arcomat karcolja meg, ahogyan elhajolok előle.
- Megfordult a fejemben. De jobban féltem attól, hogy megölnéd. De az, hogy még mindig életben van azt bizonyítja, hogy képtelen vagy rá. Csak úgy, ahogy engem sem tudsz megölni. - Lehet, hogy megfordult a fejemben, hogy nem igazán van otthon, ami az atyai szeretetet illeti. Sem pedig a testvéri szeretetet. Nem engedhettem a lányom közelébe.. A lányunk közelébe úgy, hogy instabil lábakon áll a szeretet terén. Nem lehet.

Sebastian Morgenstern
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Sebastian Morgenstern
all the stories are true


winnie & sebastian || where is my baby?  - Page 4 Empty
To: Winnie
❀ You and me
Őrült nevetés hagyja el az ajkaim, ahogy végighallgatom szavait. Különösképp a „te nem vagy normális” mondata a vicces.
- Hogy én? Elowen, ugyan már. Ha én nem vagyok normális, akkor te mi vagy? Egy hazug ribanc. – Sziszegtem már cseppet sem jókedvűen. Bár, ezidáig sem volt valami jó kedvem.
- Ha téged nem is tudnálak megölni, a gyermekhez semmi nem fűz, tudod? Hisz nem engedted meg, hogy egyáltalán kötődhessek hozzá. Hisz a létezéséről sem tudtam. Egy parancsomba kerül, hogy a gyerek feje elváljon a testétől. Tisztában vagy ezzel, igaz? – Vele ellentétben én halk voltam, sőt mi több, kimért. – Ha megölsz, azzal a gyermek is halott. – Tettem hozzá, és ebben a pillanatban éreztem meg a kést a hasfalamban. Fájt, de egy hang sem jött ki a torkomon. Hátráltam, majd egyszerűen kitéptem magamból az eszközt. A lány felé hajítottam, nem érdekelt, hol találja el, avagy hol fúródik bele. Utána léptem, majd elkaptam a hajánál fogva és visszarántottam.
- Jó kezekben. Jobb kezekben, mint a két halott, feldarabolt nevelőszülő. Mondd csak, mi alapján választottad pont őket? – Elengedtem, majd hátrébb léptem. Nem mondom, hogy kezdtem megnyugodni, ugyanis nem. De válaszokat akartam. – Azért nem mondtad el ezt az egészet, mert azt hitted, úgy bánnék vele, mint ahogy Valentine bánt velem? – A szemeit fürkésztem.
207 words ❀

Elowen Herondale
sötét árnyvadászok vezére
ranggal rendelkezem
Elowen Herondale
all the stories are true


winnie & sebastian || where is my baby?  - Page 4 Empty
Úgy éreztem, hogy felrobbanok. Minden egyes porcikámban tombolt a düh. A félelem sem akart elereszteni, de valahogy sokkal szívesebben kapartam volna ki Sebastian szemeit a helyéről, mint rettegve meghunyászkodjak. Azt nem. Nem, amikor a kisbabám veszélyben van. Hiszen olyan védtelen. Ő mégis kegyetlenül kihasználta. - Hogy rohadnál meg, te elvetemült féreg. Hogy tehettél ilyet? TE NEM VAGY NORMÁLIS! - Képtelen vagyok elhinni, hogy ezt tette. Még csak apró baba remélhetőleg nem fog emlékezni rá, de én igen. Ezek után még csodálkozik, hogy eltitkoltam előle? Hogy megpróbáltam egy békés életet garantálni a számára?
- Állandóan meg akarsz ölni, de mindketten tudjuk, hogy nem vagy képes rá. - Szinte köpöm a szavakat az arcába. A levegő pedig egyre nehezebben jut el a tüdőmbe, ahogy a torkomat szorítja. De nem adom magam olyan könnyen azt még véletlenül se higgye. - Azok után, amit tettél? Azt mondanám, hogy halálvágyad van. - Kihúzom az egyik tőrömet és egyenesen a hasfalába mélyesztem, majd ellököm magamtól, aminek köszönhetően kis híján a sírba esem, de sikerül visszanyernem az egyensúlyomat. - Áruld el hol van a lányom!   

Sebastian Morgenstern
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Sebastian Morgenstern
all the stories are true


winnie & sebastian || where is my baby?  - Page 4 Empty
To: Winnie
❀ You and me
Hallottam a lépteit, ahogy egyre inkább közeledik. Aztán a dühös hangja csapta meg a fülem, de szinte csilingelt a kis vékonyka hangja. Ideges? Kétségbeesett lett volna? Teljes mértékben megérdemelte. Lassan fordultam felé, majd végigmértem. Tiszta vér.
- Látom, megtaláltad a meglepetést, amit hagytam neked. Tetszett? Mondd, hogy tetszett, Elowen! – Szinte könyörgőn néztem rá. – Annyit készültem rá, de annyit… minimum megérdemlek egy „köszönöm, Sebastian, annyira csodálatos vagy”féle örömöt tőled. Nem kapok? – Mosolyogtam rá halványan, aztán hirtelen tűnt el az arcomról ez az érzelem. Dühösen meredtem rá, ahogy odalépve elé elkaptam a torkát. Magamhoz rántottam.
- Mikor is akartad közölni velem, miszerint van egy gyermekem? Netán azt gondoltad, van jogod eltitkolni ilyesmit előlem? Tudod, hogy ez mivel jár? Egyrészt a bizalmam megrendülése, újra. Nem tudom rémlik-e, de volt már rá példa és mit is akartam veled tenni? Ó hát persze. Meg akartalak ölni. – A kiásott sírhoz húztam, majd egyszerűen felé löktem, a peremére, de továbbra is fogtam. Nem akartam, hogy beleessen. – Szerinted, most, ebben a pillanatban mire vágyom leginkább?
167 words ❀

Elowen Herondale
sötét árnyvadászok vezére
ranggal rendelkezem
Elowen Herondale
all the stories are true


winnie & sebastian || where is my baby?  - Page 4 Empty
Miután megkapom a választ, hogy a temetőben találkozzunk akaratlanul is egyre rosszabb gondolatok futnak végig a fejemben. Mi van ha ártott a babának? Ha már csak egy sírhoz invitál? Bármennyire is szeretném meglátni benne a jót annál jobban tudom, hogy az elméje rendkívül ijesztő és sötét dolgokat rejt magában.
A lábaimat szinte ijesztő tempóban emelem egyiket a másik után. A végére már egyenesen futok érzem, ahogy levegő után kapkodok, hiszen kezdek kifulladni mégsem jut még csak eszembe sem, hogy megálljak. A temetőbe érve keresni kezdem alakját, és mikor mellé érek megpillantok két már kiásott sírt. Egy kisebbet és egy nagyobbat. De még mindkettő üres. Ó, szóval így állunk? Jó tudni. - Hol van? HOL VAN? - Kis híján kifulladtam, de még így is képes lennék leordítani a fejét a helyéről.   

Sebastian Morgenstern
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Sebastian Morgenstern
all the stories are true


winnie & sebastian || where is my baby?  - Page 4 Empty
To: Winnie
❀ You and me
A válasz hamar érkezett, így egy halvány, mégis őrült mosoly futott végig az ajkaimon. Megírtam neki válaszként, hogy a temetőben találkozzunk egy negyed óra múlva. Miért pont ez a helyszín? Nos, szerintem roppant irónikus. Tulajdonképpen kiásattam egy aprócska méretű sírt, valamint egy nagyobbat. Nos, a kérdés csak az, hogy mi lesz az estének a végkimenetele. Mit fog nekem mondani Elowen? Mit is akart elérni pontosan azzal, amit csinált? Eltitkolni a gyermeket előlem? Ostoba.
A magam részéről hamarabb érkezem meg a helyszínre. Az üres, kiásott sírt figyelem. Tulajdonképpen nem érdekel a gyerek. Nem érdekel, hogy él-e vagy hal. A legjobban Elowen zavar. Az, hogy eltitkolt valamit. Az, hogy 9 hónapon keresztül a szemembe hazudott. Bizalom? Odaveszett. De ő akarta. Megint.
119 words ❀

Elowen Herondale
sötét árnyvadászok vezére
ranggal rendelkezem
Elowen Herondale
all the stories are true


winnie & sebastian || where is my baby?  - Page 4 Empty
Nem tudom, hogy honnan szerezhetett tudomást a babáról. A terhességemet képes voltam álcázni előtte, habár nem volt egyszerű. Sőt, szinte kis híján egyenlő volt a lehetetlennel, de mindig tudtam, hogy kihez kell fordulnom annak érdekében, hogy megóvhassam a szívem alatt növekvő csöppséget. Most pedig a ragaszkodásom az, ami a vesztét fogja okozni. Hiszen miattam esett baja. A szülők, akikre rábíztam miattam haltak meg. Csakis miattam. Érzem, ahogy a pánikroham ott lebeg felettem, mint valami sötét felhő, amikor rezegni kezd a telefonom a zsebemben. Egy sms Sebastian-tól. Most már biztos, hogy Ő áll mögötte. Ha egy haja szála is meggörbült a kislányomnak én esküszöm, hogy nem állok jót magamért. Bármennyire is szeretem Sebastian-t a baba mindig is előtérben lesz vele szemben. Hiszen törékeny, ártatlan, aprócska gyermek csak. Nem tudja megvédeni magát. Nekem kell megvédenem. Meg is akarom védeni. Most. Csak mondd, hogy hol. Küldöm el az sms-t a telefon kijelzőjét összekenve a szülők vérével. Szinte kettétöröm a telefont annyira szorítom a kezeimben válaszára várva.   

ranggal rendelkezem
Ajánlott tartalom
all the stories are true


winnie & sebastian || where is my baby?  - Page 4 Empty
4 / 5 oldal
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Sebastian && Winnie ◯ the day he died
» Sebastian & Winnie || hetekkel késõbb
» jem & winnie || i need your help
» killian & winnie ♡ find each other
» Sebastian Morgenstern ♥