Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


winnie & sebastian || where is my baby?
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Sebastian Morgenstern
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Sebastian Morgenstern
all the stories are true


winnie & sebastian || where is my baby?  - Page 5 Empty
To: Winnie
❀ You and me
Mégis mit hitt ez az ostoba? Nem jövök rá, hogy titkol valamit?! Tudom, hogy az én gyermekem az, akihez a hátam mögött talán hónapok óta elmászkál. Nem vagyok ostoba, legalábbis nem annyira, mint azt ő hiszi. De megfizet mindenért. Kezdve a családdal. Ó igen, miért is kéne élnie ennek a férfinak, s nőnek, ha itt vagyok én? Hisz enyém a gyermek. Nem fogja más felnevelni. Sőt, ki tudja, mit is tervezek vele tenni. Az idő majd eldönti, mint mindent. Talán szép kis bosszú lenne megölnöm ezt a gyermeket Elowen szeme láttára. Tudja, kivel van dolga! Ám nem, egyelőre nem teszek semmi ilyet. Viszont, jó lecke a számára az, ha látja a halott nevelőket a saját kis szemeivel.
Az órára tekintek. Igen, ezekben a pillanatokban léphet be a házba. És pont ebben a másodpercben szembesülhet a vérrel… majd a feldarabolt hullákkal. Milyen aranyos. Lepillantok a gyermekre, majd kisétálok a szobából. Nos, rábíztam valakire, aki gondját viselheti, amíg én távol vagyok. Látnom kell Elowent. Küldök neki egy üzenetet: „Találkoznunk kell. Mikor tudnánk? Hívj fel.” Ezzel pedig kisétálok az épületből, hogy szívjak némi friss levegőt ebben a csodálatos, ám de hűvös éjszakában.
189 words ❀

Elowen Herondale
sötét árnyvadászok vezére
ranggal rendelkezem
Elowen Herondale
all the stories are true


winnie & sebastian || where is my baby?  - Page 5 Empty
Tudom jól, hogy hiba volt elrejtenem Sebastian elől. De nem volt más választásom. Megölt volna. Mindkettőnket. Ezt pedig nem engedhetem. Egy jobb életet akartam a babának. Az én babámnak. Bármennyire is szeretem Sebastian-t tudom jól, hogy nem egy mintaapa.
Minden második este itt vagyok és álomba ringatom a kislányomat. Még mindig olyan hihetetlen számomra, hogy titokban tudtam tartani. Tudom, hogy el kellene engednem, hogy nagyobb biztonságban lenne, ha nem látogatnám meg, hiszen a jelenlétemmel csak veszélybe sodrom. Mégis nem tudok távol maradni tőle. Szükségem van arra, hogy a közelemben érezhessem.
A ház most sokkal csendesebb, mint mikor legutóbb itt jártam. A lábaim szinte automatikusan a gyerekszoba felé irányulnak, ahol az ajtóban sikerül elcsúsznom valamin. Egyenesen a hátsómra zuhanok. A sötétben nehéz kivennem, hogy mi borítja a kezemet, de ahogy feljebb emelem a besütő holdfény irányába megpillantom, hogy ami a kezemen van az vér. Pánik fut végig az egész testemen. Zavarodottan mászok el a gyerekágyig, ami teljesen üresen tárul elém. Nem.. Nem lehet. Mégis miért? Mindkét szülőt szinte feldarabolták. Szobájuk falát a saját vérük festette vörösre. A kisbabám nem.. Egyszerre érzem, ahogy eluralkodik rajtam a düh, a félelem és a rettegés. A gyerekszobában nem volt vér. Talán a babát akarták.. De miért? Sebastian? Nem lehet.. Nem tudhatja. Ha ártott a babámnak.. A babánknak. Én esküszöm megölöm.  

Elowen Herondale
sötét árnyvadászok vezére
ranggal rendelkezem
Elowen Herondale
all the stories are true


winnie & sebastian || where is my baby?  - Page 5 Empty
***

ranggal rendelkezem
Ajánlott tartalom
all the stories are true


winnie & sebastian || where is my baby?  - Page 5 Empty
5 / 5 oldal
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Sebastian && Winnie ◯ the day he died
» Sebastian & Winnie || hetekkel késõbb
» jem & winnie || i need your help
» killian & winnie ♡ find each other
» Sebastian Morgenstern ♥