Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


winnie & sebastian || where is my baby?
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Sebastian Morgenstern
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Sebastian Morgenstern
all the stories are true


winnie & sebastian || where is my baby?  Empty
To: Winnie
❀ You and me
Gyengén megráztam a fejemet, de nem szóltam egy szót sem. Az igazat nem akartam mondani, hazudni meg… Elowen túlságosan belém látott, annak ellenére, hogy én ezt nem akartam. Szerintem pontosan tudta, hogy a bizonytalanságom is közrejátszott abban, miszerint kissé felszívódtam. Nem volt szükség magyarázatra hozzá. Nem az volt a sorsom, hogy boldogan élhessek Vele és a gyermekkel, hanem a pusztítás. Mégis őket választottam, mintegy időhúzásként. De pontosan tudtam, hogy a sorsomat nem kerülhetem el és nem is akartam.
A szavakra összerezzentem kissé, de megráztam a fejemet, távolabb lépve tőlük. Nem fordultam vissza feléjük.
- Nem, hozd csak te – Jobb, ha nem bízza rám. Majd talán idővel, de még ne akarjon tőlem semmi olyat, hogy… szóval bármit.
Aztán ahogy odalépett hozzám, éreztem, hogy az államra csúsznak az ujjai. Megfogta, majd ellentmondást nem tűrően fordította maga felé. Nagyot nyeltem, majd a csókra lehunytam a szemeimet. Valamiért élveztem a csókját, jobban, mint azt szerettem volna. Viszonoztam is gyengéden, majd ránéztem, miután elszakadtunk egymástól. A szemeit kezdtem figyelni és egy pillanatra, mintha láttam volna a jövőmet a tekintetében. Azt, hogy mi hárman tényleg boldogok lehetünk. S én nem leszek az, akinek apám mindig is akart. Vajon lehetséges ez?
Nem volt sok időm ezen gondolkozni, mert az autó megjött, így kinyitottam az ajtót és megvártam, hogy beszálljanak előbb ők. Én még visszanéztem a városra, amit hajlandó lettem volna a földdel egyenlővé tenni, majd egy kisebb sóhaj után én is beszálltam Elowen és Alesea mellé, ezzel végleges döntést hozva.
243 words ❀ köszönöm a kört, love, csodás volt!   winnie & sebastian || where is my baby?  124822942  winnie & sebastian || where is my baby?  1842766431

Elowen Herondale
sötét árnyvadászok vezére
ranggal rendelkezem
Elowen Herondale
all the stories are true


winnie & sebastian || where is my baby?  Empty
Őszintén a frászt hozta rám, hogy nem fog felbukkanni. Féltem, hogy egy kibúvót adtam neki és kegyetlenül meg is ragadta. Nem akartam, hogy magunkra hagyjon, hiszen minden olyan jól haladt. Persze tudtam, hogy még hosszú út áll előttünk, de biztos voltam benne, hogy együtt majd ezzel is megbirkózunk.
- De legalább becsekkolhattál volna, hogy ne aggódjak miattad. - Mondjuk nem állították volna meg a sötét árnyvadászok tekintve, hogy ők egytől-egyig teljesen hozzá hűségesek. Ha azt kérné, hogy vágják el a torkukat, akkor megtennék. Ez pedig egy kicsit talán még engem is megrémisztett.
Láttam, ahogy Alesea felé nyúlt, majd hirtelen visszahúzta a kezét és inkább mellém állt összefont karokkal. - Tudod foghatod a hordozóját, ha attól félsz, hogy őt töröd össze. - Azt hiszem még sok mindennel kapcsolatban bátorításra lesz szüksége. Én pedig itt leszek minden egyes lépésnél, hogy ezt megadjam neki.
- Alig várom. - Tényleg nagyon vártam már, hogy ott legyünk és, hogy semmi gond ne történjen. Kezemmel óvatosan megszorítottam az állát, hogy magam felé fordítsam a fejét és lábujjhegyre állva csókoltam meg őt. Annyira kis morcos volt és visszahúzódó, hogy muszáj volt valamivel egy kicsit ellazítanom. Éreztetni akartam vele, hogy ez igen is a helyes irány és mérhetetlenül boldog vagyok, hogy minket választott. Egy teljesen új élet vár ránk.
Mikor az autó megérkezett odasiettem hozzá, hogy mihamarabb végre úton legyünk az új életünk felé.

Sebastian Morgenstern
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Sebastian Morgenstern
all the stories are true


winnie & sebastian || where is my baby?  Empty
To: Winnie
❀ You and me
Könnyebb lett volna elengednem őket és ezt az egészet; visszatérhettem volna oda, ahová tartoztam. Legalábbis ahova azt gondoltam, hogy tartozok. De végül valami arra késztetett, hogy mégis Elowenék mellett döntsek. Nem tudtam, miért. Nem értettem magamat egyáltalán és ez nem kicsit idegesített.
Miközben az adott címre indultam, még elintéztem egy telefont, ezzel biztosítva a fuvarunkat. Ahogy megpillantottam Elowenéket, megtorpantam és mély levegőt vettem. Mondani akartam valamit, de a lány pillanatok alatt termett ott előttem és megölelt. A földre néztem, majd rá, ahogy vállon ütött. Felszisszentem halkan, bár nem fájt túlzottan, csak ösztönszerű volt az egész.
- Mit? Mondtam, hogy el kell intéznem pár dolgot. Megígértem, hogy visszajövök. – Persze, ígérni más valamit, mintsem megtenni, ugye? – Az autó nemsokára itt van értünk. Ha a reptéren, avagy a határon átjutunk, minden sínen lesz. – Magyaráztam, miközben tekintetem lassan Aleseára tévedt. Nagyot nyeltem, majd a kezemmel ösztönösen nyúltam felé, de félúton meggondoltam magam és elléptem Elowen mellett, összefonva magam előtt a karjaimat.
- Ha minden jól megy, holnap már Rómában töltjük a reggelünket – Közöltem csak úgy, mintegy terelésként az iménti cselekedetemre. Azaz… ről. Cselekedetemről. Igen.
180 words ❀

Elowen Herondale
sötét árnyvadászok vezére
ranggal rendelkezem
Elowen Herondale
all the stories are true


winnie & sebastian || where is my baby?  Empty
Tudom jól, hogy megannyi fájdalmas emléke volt már, hogy ne erőszakoljam ki belőle a szót, aminek talán értelmét is most kezdi igazán felfogni. Szeretem őt és ez valószínűleg mindig is így volt és mindig is így lesz. Nem egyhamar fog megváltozni erről a véleményem és most már ketten is így leszünk ezzel. Hiszen biztos vagyok benne, hogy a kislányunk is úgy fog felnőni, hogy nagyon szeretni fogja az apját.
- Aww, ez édes volt tőled. De ugye tudod, hogy mindent a magad idejében teszel meg ugye? Bőven lesz időnk most egymásra Rómában.. - Persze nem így tervezte talán egyikünk sem a dolgokat, hiszen nem számítottam arra, hogy teherbe esek, de talán nem is jöhetett volna jobbkor ez a helyzet tekintve, hogy most képesek leszünk egy családként egyesülve magunk mögött hagyni ezt a káoszt, amit az életünknek neveztünk. Ez a kislány lehet a kulcs ahhoz, hogy jobban megérthesse önmagát és talán megtanuljon szeretni. A kisgyerekek azok, akik feltétel nélkül nyitottak a szeretetre így talán első kézből tapasztalhatja meg, ahogy majd mindig belecsimpaszkodik a kislány, hogy segítsen neki, vagy ha elesik majd azt kiáltja, hogy apa, mert tőle vár oltalmat. Minden egyes dolog boldog, kis emlékünk olyan lesz, amivel talán a saját gyerekkorát is újraszínezheti és megadhatja azt a kislányának, amit ő is megérdemelt volt Valentine kemény keze helyett.
- Nagyon szépen kérlek siess vissza.. - Szavaim már sokkal inkább a levegőnek intézem, mintsem neki, hiszen már csak ketten maradtunk a csöppséggel, aki nagy könnyeket kezdett el ejteni, ahogy látta, hogy Sebastian kilépett az ajtón. - Jaj, már most hiányzik apuci? - Mosollyal az arcomon nézek rá és apró csókokkal hintem be picike kis testét annak érdekében, hogy egy kicsit jobb kedvre derítsem és eltereljem a figyelmét az apja hiányáról.
Már órák teltek el és semmit nem hallottam felőle. Időközben a kislányt is letettem aludni, idegességemben hol a hajamba túrtam, hol pedig a körmeimet rágtam. Nem tudtam elhinni, hogy esetlegesen cserben hagyott minket, de egy megkönnyebbült sóhaj hagyta el ajkaimat, amikor végre megszólalt a telefonom benne egy címmel Sebastian-tól. Több sem kellett, hiszen a cuccainkat már összekészítettem csak a babát kellett óvatosan a babahordozóba raknom anélkül, hogy fel ne ébredjen.
A helyszínre érkezve, mikor megpillantottam Sebastian-t odarohantam hozzá és fél kezemmel szorosan átöleltem, hiszen a másikban a kisbaba pihent, majd elszakadva vállon ütöttem. - Még egyszer ne hozd így rám a frászt!

Sebastian Morgenstern
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Sebastian Morgenstern
all the stories are true


winnie & sebastian || where is my baby?  Empty
To: Winnie
❀ You and me
Róma igazán jól hangzott, bár valójában mindegy volt, hova megyünk, csak innen el. Aztán ez a „szeretlek” dolog… a fenébe már. Nem voltam én egy romantikus kis regényhős, aki kiejtett volna bármi ilyesmit a száján. Azt sem értettem, mi az a szeretet. Talán csak… elkezdtem megtapasztalni. De az semmit sem jelentett! Semmit. Félrepillantottam a szavakra, majd mély levegőt véve lassan újra ránéztem.
- Tudom. Vagyis… talán mindig tudtam, csak épp nem sejtettem. – Vontam vállat egy mosolyfélével az arcomon, bár nem tudom, mennyi értelme volt mindannak, amit mondtam. Talán semmi.
A szavakra némileg meglepődtem, elnyíltak az ajkaim is. Átlátott volna rajtam? Mert megfordult a fejemben, hogy ha elmegyek innen, elintézni a dolgokat, az egyet jelent azzal, hogy nem jövök vissza hozzájuk. Igen, még mindig a menekülési útvonalat kerestem a helyzetből, mert… mert túlságosan újszerű volt ez az egész. Megnyaltam a szám szélét, majd félrenéztem.
- Majd hívlak, rendben? Hogy hol és mikor találkozzunk. – Lehunytam a szemeimet egy hosszabb pillanatra, miközben mély levegőt vettem. Ahogy kifújtam, újra felnéztem. – Most megyek. – Vetettem egy pillantást Elowen karjaiban levő kislányra, majd elhátráltam tőlük. Jól az eszembe véstem őt és Elowent is, így együtt őket. Mintha most látnám őket utoljára. Nem tudtam, hogy visszajövök-e. Vissza akartam, egy részem tényleg vissza akart, egy másik meg… nem. Nem tudom. Elhátráltam, majd mielőtt bármit is mondhatott volna Winnie, sarkon fordultam és elhagytam a rejtekhelyet, hogy visszamehessek oda, ahová úgy éreztem, hogy tartozok. A sötét árnyvadászokhoz, a sereghez, a csapatomhoz, oda, ahol egész eddig voltam. Elrendeztem ezernyi dolgot, rábíztam a jobbkezemre az irányítást is, s meghagytam neki, hogy amíg újra nem találkozunk, intézzen mindent úgy, ahogyan én tenném. Ismert már annyira, hogy tudja, mik a céljaim és mit akarok pontosan elérni. Azonban még órákkal később sem jeleztem Elowennek a hollétemről, sem semmiről. A város egyik külső, elhagyatott raktárépületének területén lézengtem, fel-alá járkálva. Ideges voltam, feszült, frusztrált és folyton Elowen meg a gyermek képe villant fel a lelkiszemeim előtt. Döntenem kellett, dönteni is akartam, de nem ment.
További fél óra telt el, mire végül a telefonomért nyúltam és írni kezdtem Elowennek, megadva a pontos címet, hol találkozzunk. Aztán még intéztem egy telefont, fuvart, hogy minden sínen menjen.
356 words ❀

Elowen Herondale
sötét árnyvadászok vezére
ranggal rendelkezem
Elowen Herondale
all the stories are true


winnie & sebastian || where is my baby?  Empty
Az igazság az, hogy számomra nagyon nem számított az, hogy mégis hol leszünk. Ameddig ő mellettem azaz mellettünk van, nem igazán számított már semmi. Nagyon örültem annak, hogy feladta az ostoba ötletét, hogy majd Dorian-nak kell felnevelnie a gyerekünket. Közel álltunk egymáshoz, de nem kérhettem volna tőle, hogy ezt megtegye még akkor sem, ha Sebastian kérésére szinte rögtön vigyázzba vágta volna magát és jelentkezett volna önként és dalolva a feladatra. Sebastian volt az ő világa közepe is, mindenki elé helyezte még saját maga elé is. Ezért érte bármire képes lett volna legalább annyira, mint én. Mindketten őt akartuk védelmezni és kitartani mellette.
- Akkor Róma. - Persze kétlem, hogy egy helyen fogunk végleg letelepedni ez csak inkább egy kiinduló állomás lesz, hiszen ha azt vesszük figyelembe, akkor nem maradhatunk túlságosan sokáig egy helyen, hiszen egy darabig még mindig keresni fogják őt és ez elől talán sosem lesz menekvés. De amíg együtt vagyunk, mindez nem számít. A legfontosabb, hogy ne szakíthassák szét a családunkat.
- Nem.. Nem kell kimondanod, tudom nehéz ez neked. Csak azt akartam, hogy tudd, hogy érzek, rendben? - Nem voltak elvárásaim vele szemben, hiszen már így is egy hatalmas lépést tettünk előre, amiért iszonyatosan hálás vagyok. Nem leszek telhetetlen azzal, hogy elvárjam, hogy vissza is mondja. Ahogy mondani szokás, aki a kicsit nem becsüli..
- Rendben, de ígérd meg, hogy ezek a dolgok nem vezetnek ahhoz, hogy utána ne lássunk újra téged. Légy óvatos és gyere vissza hozzánk a lehető leghamarabb. - Nem bocsájtanék meg neki, ha esetleg valami baja esne, vagy figyelmetlenségéből esetleg elkapnák, vagy kijátszanák. Szükségem van rá, ahogyan a lányunknak is.

Sebastian Morgenstern
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Sebastian Morgenstern
all the stories are true


winnie & sebastian || where is my baby?  Empty
To: Winnie
❀ You and me
Miközben Elowent hallgattam, a kislányra pillantottam. Segíteni… hinni. Ezek túl nagy szavak. Én sosem segítettem senkinek; romboltam és pusztítottam, megszakadt szíveket, csonka családokat hagyva magam után. És sosem hittem senkiben, semmiben, csak a célomban, abban, hogy mindent elérek, amit csak akarok. Amit el kell. Ehelyett… úgy tűnt, hogy valamiféle útelágazáshoz érkeztem ezzel a nappal. Vagy Elowent és a kislányt választom, csak elveszítve őket… folytatom, amit eddig. A bennem csörgedező démonvér az utóbbit akarta, én viszont… egy kis rész bennem mást. Többé már nem akartam Doriannak átpasszolni őket; én akartam mellettük maradni, de nem értettem, miért. Gyengén megcsóváltam a fejemet, majd ahogy végre ötletelni kezdett Elowen, mégis hová menjünk, kaptam az alkalmon.
- Róma. – Vágtam rá határozottan, majd mély levegőt vettem, amit lassacskán fújtam ki. Ekkor kaptam azt az apró nyakcsókot, amitől… magam sem tudom, mit éreztem a furcsa melegségen túl. Arra az egy szóra viszont meglepve néztem rá, már amennyire tudtam, hiszen a vállamra hajtotta a fejét.
- Én… - Azt kellett volna mondanom, hogy „én is”, de nem akartam hazudni. Fontos volt, birtokolni akartam őt, de nem tudtam, mi az a szeretet. Ezért sem tartottam magamat jó partnernek. Hiszen sosem válhatok olyanná, amit Elowen akarna. Sosem leszek jó… bár igaz, sosem kérte, hogy megváltozzak. De mégis ki akarna egy gyilkossal együtt lenni?
- Össze kell pakolnunk. Meg el kellene intéznem pár dolgot, mielőtt elmegyünk. – Nem hagyhattam vezető nélkül a sötét árnyvadászokat, sőt, nem hagyhattam tényleg csak úgy mindent magam mögött. Az is megfordult a fejemben, hogy majd a háttérből irányítgatok, ameddig csak szükséges, sőt…
Valójában ez nem volt rossz ötlet.
261 words ❀

Elowen Herondale
sötét árnyvadászok vezére
ranggal rendelkezem
Elowen Herondale
all the stories are true


winnie & sebastian || where is my baby?  Empty
Olyan hihetetlen volt, hogy amiről álmodoztam most valósággá válhat. Egy percig sem adtam fel, mindig hittem benne, hogy megtalálja önmagában a jóságot, hogy képes lesz látni mindazt, amit én látok benne. Persze ez az egész találkozás sem indult túlságosan pozitívan, de amíg mellette vagyok úgy hiszem, hogy képes vagyok megvilágítani a számára a helyes utat és csak ez számít.
- De segíthettek egymásban ebben teljesen biztos vagyok, csak hinned kell magadban. Talán arra majd ő megtanít. - Sok mindent képes megváltoztatni egy kisbaba, hiszen már magamon is észrevettem az apró változásokat. Az anyai ösztön határozottan az első pillanattól jelen volt bennem, hiszen bármire képes lettem volna annak érdekében, hogy megóvjam ezt a kis életet, amit kilenc hónapig hordtam a szívem alatt.
- Legyen Európa! Róma, esetleg Amszterdam, Athén? - Mindig is szerettem volna látni a világot, de ez sosem tartozott a prioritásaim közé. Voltak ennél fontosabb feladataim is, de most, ha tényleg egy új életet kezdhetünk, akkor ostoba lennék nem belevágni.
- Szeretlek. - Elmosolyodom és a fejemet finoman a vállára döntöm és úgy figyelem a kisbabánkat, akit továbbra is a karjaim között tartok. Soha nem voltam még ennyire boldog. De úgy érzem, hogy minden szenvedés, minden kudarc, amit túléltem az ehhez a pillanathoz vezetett. Egy boldogabb jövőhöz.

Sebastian Morgenstern
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Sebastian Morgenstern
all the stories are true


winnie & sebastian || where is my baby?  Empty
To: Winnie
❀ You and me
Nem kellett volna már meglepődnöm Elowen pozitív hozzáállásán. Ő jó volt… olyan angyali. Én meg… démoni inkább. A sötétség szinte már teljesen elnyelt, ő mégis abban reménykedett, hogy meglátom a fényt. Valójában ő volt a fény és habár fel sem tűnt, de sokszor miatta őriztem meg a józan eszemet. Legalábbis egy részét. Most pedig ez a gyermek… Ha arra gondolok, hogy néhány órája legyilkoltam a nevelőit, akikre Elowen rábízta… ez csak azt jelezte a számomra, hogy nem vagyok jó. Nem is tudom. Dühös voltam és féltékeny, sőt, elárulva éreztem magam… becsapva. Ezért tettem. S azzal fenyegettem Elowent, hogy megölöm a gyereket is, de vajon képes lettem volna rá? Főleg, miután megtudtam, hogy… hogy az enyém. Nagyot nyeltem.
- Ha megmenteni nem is tudom, de megvédeni talán. – Jegyeztem meg kissé csendesebben, majd a lányra emeltem a tekintetemet. – Ez idővel úgyis kiderül. – A szemeit fürkésztem, majd mikor reagált a kérdésemre, szusszantam.
- Elowen… most bólintottam rá erre az egész „család” dologra, miközben elfordulok attól, amit mindeddig csináltam… kérlek, legyél olyan készséges és találd ki, hova menjünk innen. – A szőke tincseimbe túrtam, miközben közelebb húzódott hozzám. Érdeklődve, de némileg mégis zavartan tekintek rá, mikor megérzem azt az apró nyakcsókot.
- Winnie… - Suttogtam magam elé, majd félrenéztem. Kész őrület… hogy ez velem megtörténhet. Érezhetek… bármit is? Olyan furcsa… melegséget éreztem a mellkasomban, hogy szinte megijedtem tőle.
223 words ❀

Elowen Herondale
sötét árnyvadászok vezére
ranggal rendelkezem
Elowen Herondale
all the stories are true


winnie & sebastian || where is my baby?  Empty
Nem volt semmi és senki, aki közénk állhatott volna. Most már egy család voltunk és csak az számított. Aki őt akarta bántani, annak rajtam keresztül kellett mennie. Persze eleinte titkoltam előle a kislányunk létezését, hiszen féltem miként reagálna rá, hiszen ha tudta volna, hogy terhes vagyok, akkor azt akarta volna, hogy elvetessem. De erre én nem lettem volna képes. Nem tudtam volna feladni a kislányunkat. Nem is tettem és soha nem is fogom. Ahogyan Sebastian mellett is mindig kitartottam úgy a gyerekünk mellett is kitartok.
- Ne írd le magad ennyire. Megmenthetitek egymást. Segíthet neked, ahogy te is segíthetsz neki. Egy család leszünk és, ami a legfontosabb, hogy kitartunk egymás mellett. Örökre. - Nem fogom egy pillanatig sem engedni, hogy kételkedjen magában. Tudom, hogy nem lesz ez olyan könnyű, de őszintén hiszem, hogy együtt képesek leszünk minden akadályt leküzdeni.
- Ameddig együtt leszünk nem igazán érdekel, hogy hol vagyunk. Csak veletek akarok lenni. Együtt, egy családként. Semmi más nem számít. - Ez az egyetlen dolog, ami fontos a számomra. Az, hogy ez hol valósul meg az már teljesen másodlagos.
Kicsit közelebb húzódok hozzá a gyerekkel a kezemben, szinte a karjaiba fúrom magamat és egy kicsit pipiskedve kihúzom magamat és a nyakára lehelek egy apró csókot. Szeretem mindkettejüket és el sem hiszem, hogy ez most valóssággá válhat.

Sebastian Morgenstern
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Sebastian Morgenstern
all the stories are true


winnie & sebastian || where is my baby?  Empty
To: Winnie
❀ You and me
Csak halványan megmosolyogtam a szavait; valójában ki is néztem belőle, miként áll ki a gyermek mellett és ont ki életeket, hogy megvédje. Elég volt arra gondolni, hogy értem mennyi mindent kibírt és… mennyire mellettem állt, holott egyáltalán nem érdemeltem meg. Sosem voltam hozzá jó. Még a gyermek fogantatásánál is csak bántottam. A szó legszorosabb értelmében. Vettem egy mély levegőt, aztán a továbbiakra csak a szemeimet forgattam. De aztán eljutott a tudatomig, mire is gondolhatott.
- Démonvér… azt gondolod…? – A kislányra emeltem a tekintetemet, majd kissé feszülten néztem félre. Ha ezt örökölte tőlem, akkor nem vár rá más, csak az, ami rám. A sötétség bekebelezi, ahogyan engem is. De talán Elowen meg tudja őt menteni. – Kettőnk közül… rád van szüksége, Elowen. Ha benne is ott a démonvér és gyaníthatóan igen… akkor te tudod őt megmenteni, nem pedig én. – Néztem rá komolyan, bár ezzel újfent csak ki akartam hátrálni az egészből. Számomra ez olyan felelősség, olyan feladat, olyan kihívás volt, amit nem tudtam teljesíteni. Egy gyereket ugyan ki bízna a gondjaimra? Nem. Én csak ártanék neki.
Ugyanakkor már beadtam a derekamat. Mégha tudtam is, hiba… mert nem leszek jó ebben az egészben, már nem akartam elengedni őket. Sőt, Elowent mindig is magamhoz akartam titkon láncolni. Odaléptem hozzájuk és finoman megérintettem a lány hátát, miközben lepillantottam a gyermekre újfent. Olyan… nem is tudom. Aranyosnak találtam? Vagy… nem is tudom.
- Hol akarsz élni ezentúl? – Lassan Elowenre emeltem a tekintetemet. Most először éreztem talán azt, hogy küzdeni akarok a bennem csörgedező démonvérrel szemben és Elowent választani meg a gyermeket, avagy egy olyan jövőt, ami nem arról szólt, amit apám szánt nekem.
267 words ❀

Elowen Herondale
sötét árnyvadászok vezére
ranggal rendelkezem
Elowen Herondale
all the stories are true


winnie & sebastian || where is my baby?  Empty
- Na, ezen hozzáállás mögé én is be tudok állni. - Nem engedném senkinek sem, hogy kezet emeljen rá. Vagy a kicsire. Senki nem árthat nekik, hiszen annak a személynek velem kell elszámolnia és az egyszer biztos, hogy nem fog jól járni, aki akár csak megpróbálja. Ha kell hosszú évekig kínzom, míg a lelke darabokra nem törik és még akkor sem hagyom abba. De fő a változatosság. Hiszen a fájdalomhoz egy idő után hozzá lehet szokni. Azt mondván, már megszoktam. Nem árt nekem. Én már csak tudom.
- De még mindig nem Dorian az édesapja a gyereknek, hanem te. Nem tudhatjuk, hogy milyen küzdelmek érik majd az életben és lehet, hogy lesz olyan, amiben csak te leszel képes segíteni neki. - Hiszen démonvér kering az ereiben talán a babában is. Bár, ha azt vesszük bennem is valamilyen szinten démonvér kering. A tündéri felem az angyali és démoni vér kettőse. Tehát még én sem tudhatom, hogy ez mégis milyen hatással lesz a kicsire. Talán neki is legalább annyi küzdelme lesz, mint az édesapjának, amelyen csak együtt leszünk képesek átsegíteni.

Sebastian Morgenstern
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Sebastian Morgenstern
all the stories are true


winnie & sebastian || where is my baby?  Empty
To: Winnie
❀ You and me
Vágtam egy pillanatnyi grimaszt a szavaira, miszerint nem is kell elfelejteniük azokat a szörnyűségeket, amiket tettem; bár én magam sem akartam, hogy teljesen szemet hunyjanak fölötte. Sőt. Előbb kívántam azt, hogy rettegjenek tőlem, a hatalmamtól, mintsem… a feledés homályába vesszek. A kislányt fürkésztem, miközben tovább hallgattam Elowent.
- Bárkit megölök, aki a közeletekbe megy. – Jelentettem kis némi éllel a hangomban; a saját épségem kevésbé zavart, mintsem az övék.
Átvettem a karjaimba a kislányt, bár fogalmam sincs, mi vezérelt. Nem akartam ezt az egészet… sem őt. Őket. Én erre nem álltam készen, s nem is értettem.
- Még mindig jobb apja lenne Dorian ennek a kislánynak… de te mindig is hozzám ragaszkodtál. - Morogtam, miközben szabad kezemmel Alesea arcához értem. Furcsa volt, hiszen órákkal ezelőtt kész lettem volna végezni vele. Hiszen bántott Elowen tette, mármint maga a titkolózása…
Birtokolni akartam őket, ugyanakkor a távolságot is óhajtottam. Vajon lehet egyszerre a kettőt? Vagy ez csupán egy lehetetlen kérés?
156 words ❀

Elowen Herondale
sötét árnyvadászok vezére
ranggal rendelkezem
Elowen Herondale
all the stories are true


winnie & sebastian || where is my baby?  Empty
- Lehet, hogy nem fogják elfelejteni, de az igazság az, hogy nem is kell nekik. - Tartottam egy kisebb szünetet, hiszen nem tudtam betelni az aprócska élettel, amit én magam hoztam a világra. - Mindenkinek megvan a maga múltja, amely néha túlnő rajta. Ez nem azt jelenti, hogy nem kezdhetsz új életet. Nem vagy köteles a múltadhoz ragaszkodni, az egykori tetteidhez. Eltűnhetünk. Te, én és a pici. Senkinek nem kellene tudnia. Aztán meg, ha valaki mégis megtalálna minket.. Kétszer is meggondolná, mielőtt bármivel is próbálkozna, ha te vagy ott a másik oldalon, mint ellenség. - Ostoba lépés lenne, ha valaki azt hinné, hogy könnyű prédaként becserkészhetné Sebastian-t. Az igazság tényleg az, hogy a legtöbb árnyvadász vakmerő és szinte éhezik a dicsőségre. Kevés lenne köztük olyan, aki erősítést hívna, mielőtt még megpróbálna az árnyvilág újdonsült hőse lenne azzal, hogy ezüst tálcán kínálja a Klávénak Sebastian fejét. Na, meg persze ahhoz nekem is lenne egy-két szavam. Nem olyan egyszerű elbánni velünk, mint azt bárki gondolná. Meg aztán nem engedném senkinek, hogy kezet emeljen a gyermekem apjára.
- Elhiheted, hogy én sem értek hozzá teljesen. - Azzal könnyedén átengedem a karjaiba a kislányt, miközben segítek neki, hogy a megfelelő módon tartsa őt. - De együtt majd mindent kiaknázunk és rájövünk, hogy miképpen kell. Aztán pedig mielőtt még észbe kaphatnánk már bele is jöttünk az egészbe. - Persze remélem, hogy tényleg így lesz, hogy képesek leszünk normális életet élni, de a jövőt nem láthatom. Csak bízhatok abban, hogy egyikünknek sem kell majd szenvednie ezután.

Sebastian Morgenstern
Harcos árnyvadász
ranggal rendelkezem
Sebastian Morgenstern
all the stories are true


winnie & sebastian || where is my baby?  Empty
To: Winnie
❀ You and me
A szavakra kedvem lett volna felnevetni. Elowen pontosan leírta az egész eddigi életutamat; pusztítottam, amerre csak mentem. Öltem. Vér tapadt a kezemhez, s nem is kevés, de egyáltalán nem zavart. Ezt tartottam jónak, ez volt a célom… elpusztítani az árnyvadászokat. Lehet, apám nevelte belém ezt a fajta célt, de sosem kérdőjeleztem meg. A rendszer, a Klávé, egyszóval… egyenlővé kellett tennem a földdel ezt az egészet.
Az ellenségeim listája pedig végtelennek bizonyult. Tehát kissé érdeklődve néztem a lányra, amolyan sokatmondó pillantással.
- Ha nem vetted volna észre, Elowen, már beleestem ebbe a folyamatba. Ebbe a végeláthatatlan körbe. S már késő visszafordulni. Még ha meg is tenném, ugyan már! Mégis ki hunyna szemet afölött, amiket tettem? Semmit sem bántam meg. Ezt ők is pontosan tudják. – Kitártam a karjaimat is, miközben beszéltem, aztán a kislány…
Nem akartam. Vagyis akartam, de mégsem. Nem mertem akarni. Vagy, ez így talán totálisan hülyeség, ugyanakkor…
Hol Aleseát, hol Elowent kezdtem figyelni, majd végül a kicsin állapodott meg a tekintetem. Felém nyújtogatta a karját. Csak az járt a fejemben, hogy miért? Nem kellene kötődnie hozzám. Sem neki, sem Elowennek.
- Olyan ez a gyermek, mint Te. – A szemeimet forgattam, de nem tudtam elrejteni azt a fura mosolyt az ajkaimról. Zavart voltam és kínos is volt ez az egész helyzet. Azaz, olyasféle, amiben nem volt még részem.
- Nézd, ez… - Kezdtem bele és el akartam lépni mellettük, de a kislány keze elérte a karom, így azonnal megtorpantam az érintése kapcsán. Nagyot nyeltem, majd lassan rápillantottam és talán még ennél is lassabban fordultam feléjük. Egyik kezemmel megfogtam Alesea apró kezét, finoman, majd el is engedtem.
- Nem értek ehhez az egészhez, Elowen… - Suttogtam szinte, aztán a tiltakozásom igazából megszűnt. Ha a lány engedte, akkor végül a kislányért nyúltam és lassan a karjaimba vettem, magamhoz karolva gyengéden. A szívem hevesebben kezdett verni. Különös érzés volt.
306 words ❀

ranggal rendelkezem
Ajánlott tartalom
all the stories are true


winnie & sebastian || where is my baby?  Empty
1 / 5 oldal
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Sebastian && Winnie ◯ the day he died
» Sebastian & Winnie || hetekkel késõbb
» jem & winnie || i need your help
» killian & winnie ♡ find each other
» Sebastian J. C. Morgenstern