Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Lulu szobája
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


Lulu szobája Empty
luna & lysanthir
❀ need a little fun in you my life
Egy részem fél attól, hogy mégis mit jelentene a számunkra, ha több időt töltenénk együtt. Főleg, hogy azt hiszem itt az ideje, hogy lemondjak a drogokról. Akkor pedig sokkal tisztább fejjel látnánk mindent és az is lehet, hogy olyan formában már koránt sem kedvelnénk egymást. Mégis talán nem is kell ezen rágódnom tekintettel arra, hogy szerintem sem ő, sem pedig én nem kívánjuk keringőre invitálni a Tündérkirálynőnek a haragját.
- Tudom, hogy nem akarsz visszamenni én is jobban örülnék, ha maradhatnál egy darabig, de nem akarlak bajba sodorni most, hogy hivatalosan is az enyém vagy. - Most ő nekem a fény az alagút végén, amelyben már olyan régóta raboskodom, hogy sokáig azt sem tudtam, hogy merre kellene tartanom aztán megjelent ő, és szinte azonnal nyilvánvalóvá vált, hogy merre kell tartanom. Még akkor is, ha ez még továbbra is egy rendkívül döcögős út és egy jó darabig az is lesz majd.
Ahogy ölelt én úgy igyekeztem bújni hozzá. Ki akartam használni azt a rövidke kis időt, ami nekünk adatott, hiszen nem tudtam, hogy mégis mikor láthatom újra. Általában eléggé képlékeny volt, hogy mikor találkozunk ,de azért mégis sikerült valamivel gyakrabban találkoznunk, de most mégis úgy érzem, hogy valamivel nehezebb lesz kivárni azt az időt, mire újra láthatom. - Benne vagyok. Alig várom, hogy holnap legyen. - Elmosolyodom, majd egy hosszabb csókot lehelek az ajkaira. Tényleg legszívesebben leláncolnám, hogy soha ne tűnjön el a szemem elől. De ahogy a drog lassan szivárog a szervezetemből úgy kérdőjelezem meg a mögöttes indokot, hogy mégis miért tenném ezt. Mert szeretem, vagy mert szeretem azt az érzést, amikor vele vagyok? A könnyedséget, amely valószínűleg a drognak köszönhető. Nem tudom, de ezen rágódva kisebb lelkifurdalás kezdi égetni a mellkasomat.
Lulu szobája 951673066  ❀

Lysanthir
Tündérlovag
ranggal rendelkezem
Lysanthir
all the stories are true


Lulu szobája Empty

To: Luna Hellfire  
you are my life
Nem akartam visszatérni Tündérföldére – nem csak most, hanem soha sem… inkább lettem volna számkivetett és éltem volna Lunával életem végéig, de azt hiszem, erre nemigen volt lehetőségem. Nem akartam a tűzzel játszani és kivívni Seelie Queen haragját. Fogalmam sem volt róla, mit tenne, ha egy tündér fogná magát és hátat fordítana neki, de nem terveztem mindezt kipróbálni.
Mégis kecsegtetett a gondolat, hogy ne akarjak visszatérni. Legalább most nem. Azonban ha nem is a kötelességeim miatt, de voltak tündérek, akik miatt a szívem még visszahúzott oda. Főleg a barátaim, az a kettő, akit annak nevezhettem.
Mélyen szívtam magamba a levegőt, majd lassan fújtam ki.
- Igen, igazad van, de… nem sok kedvem van elszakadni tőled, most, hogy… hogy tudom, hogy az érzelmeim nem hiábavalóak – Motyogtam, majd nagyot nyeltem. Mindennél jobban vele akartam lenni és maradni, de mikor megkérdezte, mégis mikor kell visszamennem… tudtam, hogy ideje lassan összeszednem magam. Nem azért, mert el akarna zavarni, hanem sokkal inkább meg kellett próbálnom egyensúlyban tartani a két világot. A világomat.
- Még van egy kevés időm, Luna… - Magamhoz húztam és szorosan zártam a karjaimba, mint aki soha nem akarja elengedni őt. Ám ez valójában így is volt. Megölelgettem. Nem tudtam, érzi-e az ölelésemből, az érintéseimből, hogy mennyire szeretem, de én mindvégig azon voltam, hogy kifejezzem mindazt, ami bennem lakozott. Apró csókot nyomtam a hajára, majd percek múltán lassan lazítottam az ölelésemen. – Holnap újra eljövök. Elmegyünk arra a randira. Jó? – Suttogtam, bár magam sem tudtam, miért. Talán féltem, hogyha hangosan mondom ki, már nem lesz igaz. Nem lesz… valóság, hogy szeret és velem akar lenni.

Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


Lulu szobája Empty
luna & lysanthir
❀ need a little fun in you my life
- Tudom, hogy neked nincs ellenedre, de ez nem azt jelenti, hogy másnak sincs.. - Szeretem, hogy sok időt töltünk együtt. Nem csak a drogok miatt, de azért is, mert ilyenkor nem vagyok egyedül. Az agyam pedig határozottan nem kattog felesleges dolgokon és be kell vallanom, hogy igazán jó társaság Lys. Ehhez a felüdüléshez pedig mindennél jobban ragaszkodom. Le nem mondanék róla semmiért cserébe.
- Ennek elmondhatatlanul örülök. - Őszintén örültem, hogy élvezte a társaságomat legalább annyira, mint én az övét. Ez volt, ami összekötött minket. Kicsit sajnáltam, hogy időközönként vissza kell mennie Tündérföldére, de olyankor igyekeztem lekötni magam. Több-kevesebb sikerrel járok ilyenkor, de leginkább arra szoktam fókuszálni, hogy hamarosan visszatér. Ugyanakkor azt hiszem nem kapaszkodhatok belé és a drogokba egy nap ki kell tisztítanom a fejemet, hogy ténylegesen elgondolkodhassak azon, hogy mégis mit is akarok. De már az is jó előrelépés lenne, ha valamivel egészségesebb dologra összpontosítanám a figyelmem.
- Mikor kell visszamenned? - Nem akartam elzavarni, mert erről szó sem volt sokkal inkább azt szerettem volna tudni, hogy mégis mennyi időnk van még hátra, hogy mennyire vannak megszámlálva a perceink. Eszem ágában nem volt, hogy valamilyen formában bajba sodorjam azzal, hogy túl sok idejét tölti velem, vagy esetleg a drogok miatt, mert túlságosan is közel állt a szívemhez. Melegséggel tölti el a belsőmet a közelsége, de ez lehet akár a drog hatása is. Lényegen nem változtat, mert az is tőle függ és ez az, ami a lelkemet nyugtatja. Csak le kellene mondanom róla valahogyan és megtalálni az aranyközéputat, amit Lessa halála óta nem találok.
Lulu szobája 951673066  ❀

Lysanthir
Tündérlovag
ranggal rendelkezem
Lysanthir
all the stories are true


Lulu szobája Empty

To: Luna Hellfire  
you are my life
Felnevettem röviden a szavaira. Nem akartam elképzelni, hogy tényleg leláncol és nem enged el, de valamiért túlságosan is vizuális voltam és láttam magamat az ágyhoz láncolva. Mondjuk a képzeletemben ő meg fölém magasodott és… inkább nem pörgettem tovább a képet a fejemben, mert biztos voltam benne, hogy annak nem lett volna túl jó vége.
- Ha akarod, maradhatok… nincs ellenemre igazából – Hogyan is lenne? A csókjába merültem, de ez nem tartott olyan sokáig, mint azt szerettem volna. A kérdésre meglepődtem, az arcsimításra viszont jólesőn felsóhajtottam. Szerettem, ahogyan hozzám ért és nem tudtam betelni vele. Nem akartam nélkülözni az érintését, de tudtam, hogy nem lehetek mindig vele, ám… a mai nap után megfordult a fejemben, hogy ott hagyom Tündérföldét végleg és vissza se nézek. De annak talán végzetes következményei lettek volna, pedig nem tartoztam oda. Éreztem, hogy nem tartozom közéjük. Az apró csók után nyitottam csak a számat, hogy válaszoljak, de el-elterelte a gondolataimat ajkainak izgató érintésével. Nagyot nyeltem.
- Persze, hogy hozzád volt köze, de eddig nem igazán vallhattam be neked ezt… nem igaz? – Kérdeztem vissza halkan, majd felé fordítottam a fejem, hogy ezúttal én lopjak csókot tőle. – Mindig is miattad jöttem, mert látni akartalak… tudni, hogy jól vagy és… csak melletted lenni, ha szükséged van rám – Folytattam, majd ezúttal én simítottam az arcára, onnan pedig a hajába lágyan. Régóta szerettem őt, de sosem hittem, hogy valaha is lehet ebből valami. Hihetetlennek tűnt, hogy ugyanazt érzi, mint amit én. Talán túlságosan is hihetetlen volt, mert a képzeletbeli vészjelző valahogy ott villogott a fejem fölött. Mi van, ha ő mégsem szeret…?

Luna Hellfire imádja a posztot


Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


Lulu szobája Empty
luna & lysanthir
❀ need a little fun in you my life
Olyan hosszú ideig tagadtam az érzéseimet még magam előtt is, hogy úgy éreztem, mintha a saját börtönömből szabadultam volna ki, hogy mindezeket felfedtem előtte. Nem számított semmi más csak ő meg és én ennek semmi köze nem volt a drogokhoz, amelyeket elfogyasztottuk. Szinte már teljesen kikopott a szervezetemből és csak arra tudtam gondolni, hogy mennyire szerencsés vagyok, hogy megtaláltam őt, habár koránt sem támogatnák annyira a kapcsolatomat vele az alvilág jelenlegi állása szerint. De nem érdekel, hogy ki-kinek ellensége legalábbis addig nem, míg ő és én együtt lehetünk.
- Hát benne vagyok és ezt annak ellenére mondom, hogy legszívesebben ideláncolnálak napokig is nem eresztenélek el. - Bár tényleg ide kellene az ágyhoz láncolnom, mert nem lenne tanácsos, ha találkozna Sebastian-nal. Bár kétlem, hogy bármi gondja lenne azzal, hogy kettőnknek van egy megállapodása sokkal inkább tartanék attól, hogy elsőre félreértené a szituációt. Elmélyítettem a csókot, mintha nem tudnék betelni vele. Az igazság pedig pontosan ez volt. Egyszerűen nem voltam képes betelni a teljes egészével és már előre féltem az űrtől, amit maga mögött hagy majd, mikor elmegy.
- Abban reménykedtem, hogy annak sokkal inkább köze van ahhoz, hogy szívesebben látnál engem, nem pedig ahhoz, hogy nem szereted a kötelességeket, amelyet rád róttak ki. Minden oké? - Kezemet lágyan az arcára simítottam, egyik lábamat pedig átvetettem rajta, hogy azzal is közelebb húzzam magamhoz, majd aprócska csókokat hintettem el az arcán, az állán, majd a nyakára tévedt ajkaim figyelme.
Lulu szobája 951673066  ❀

Lysanthir imádja a posztot


Lysanthir
Tündérlovag
ranggal rendelkezem
Lysanthir
all the stories are true


Lulu szobája Empty

To: Luna Hellfire  
you are my life
Szinte fel sem tudtam fogni ép ésszel, hogy mi történik. Rengeteg minden változott, amióta betettem ma ide a lábam; nem hittem, hogy ekkorát fordul majd a világ és kiderül, hogy kölcsönösek az érzéseim. Szinte még arra vártam, mikor száll el a drog hatása és jön rá, hogy nem is akar engem, vagy nem úgy, ahogy mondta, hanem sokkal kevésbé, sokkal másabb keretek között. De nem jött efféle vallomás, sőt. Újból kimondta, hogy szeret.
El akartam mélyíteni azt, ami kettőnk közt elkezdett kialakulni, de nem tudtam, hogyan is tehetném. Nem voltam jártas a mondén világban, nem volt semmi információm arról, hogy néz ki egy normális randi.  A nyakát csókolgattam lassan, lágyan, miközben hallgattam őt. Felnevettem és így emeltem fel a fejem, hogy aztán lenézhessek rá.
- Én valami elmászkálós randevúra gondoltam – Szabad kezemmel végigsimítottam az arcán, majd odahajoltam és újabb csókot loptam az ajkairól. – A kötelességről pedig annyi, hogy jobb szeretem kihúzni magam alóla… - Nagyot nyeltem. – Nem sok kedvem van ott lenni, nem véletlenül jövök el mindig, mikor hívsz. Vagy nem tűnt fel, hogy sosem mondtam neked nemet? – Érdeklődtem egy mosollyal, majd ledőltem végül mellé, így fordulva felé. Gyönyörködni volt kedvem a lányban, akit immár a „magaménak” tudhattam. Furcsa volt, még nem is tudtam egészen felfogni, de egy biztos volt: boldognak akartam őt látni minden egyes alkalommal, minden percben és pillanatban. Kijárt neki a boldogság.

Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


Lulu szobája Empty
luna & lysanthir
❀ need a little fun in you my life
Olyan volt, mintha végre szabadjára engedhetném azt, amit olyan mélyen elzártam magamban. Eleinte tényleg lehet, hogy a drogokról szólt ez az egész, de idővel teljesen átalakult valami mássá. Úgy éreztem, hogy előtte semmit sem kell titkolnom, na nem mintha annyira ment is volna, hiszen többnyire teljesen elvesztem a tündérdrog okozta örömökben utána pedig csúnyán a padlón kötöttem ki, de vele valahogy azt érzem, hogy most emiatt nem kell aggódnom, hogy itt van velem. Már a puszta jelenléte is boldogabbá tesz. Mondhatni elviselhetővé teszi a bennem lakozó fájdalmat, ami gorombán beköltözött az életembe.
- Én pedig pont így szeretlek. - Elmosolyodom, ahogy apró csókot lehel ajkaimra, majd picit lejjebb is gördül a szám széle, amiért elhúzódik tőlem. Jelenleg abban az állapotban vagyok, hogy nem tudok és nem is akarok betelni vele.
- Benne vagyok! - Egy pillanatra elveszítem felmerülő gondolataimat is ahogy a nyakamat csókolgatja, majd folytatom. - Esetleg van elképzelésed vagy..? Mert nekem az is jó, ha ki sem mozdulunk innen napokig, bár tudom valószínűleg hív téged a kötelesség. - Bármennyire is szeretném magamhoz láncolni ez mondhatni lehetetlen. Nem rángathatom el önző módon az életéből bármennyire is élvezem a társaságát. Így csak még inkább fogok örülni annak, hogy látom, amikor találkozunk. Bármi is legyen ezen a bizonyos randin már tudom előre, hogy jó lesz, hiszen vele leszek és ennél több nem igazán kell nekem. Talán a segítségével képes leszek elengedni az egyetlen örömforrásomnak tekintek drogokat is.
Lulu szobája 951673066

Lysanthir
Tündérlovag
ranggal rendelkezem
Lysanthir
all the stories are true


Lulu szobája Empty

♞ To: Luna Hellfire

Dreams fight with machines
Inside my head like adversaries
Come wrestle me free
Clean from the war




Megnyugtatással töltött el az, hogy az ő szájából is viszont hallottam azt a pár szót. Persze valahol úgy voltam vele, hogy most mindkettőnket elragadtak az érzelmek és talán nem minden kimondott szó teljesen valós, mégsem akartam ezzel foglalkozni. Csak örülni annak, hogy Luna is érez valamit irántam, pedig… sosem hittem volna, hogy komolyan érdekelhetem. Sokkal másabb volt, mint én; szinte világok választottak el egymástól minket. Nem is maradhattam túl sokáig itt, hisz a tündérek udvarában volt a helyem, neki pedig itt…
A szemeit fürkésztem, majd vele együtt gördültem át és fölé kerekedtem, így aztán megtámaszkodtam a feje mellett a kezeimmel. Azonban magához is húzott, így teljesen hozzásimultam.
- Én még most is egy idióta vagyok – Mosolyogtam halványan, majd nagyot nyeltem, miközben az ajkaira pillantottam. Töprengtem néhány pillanatig, majd nyomtam egy apró puszit a szájára. – Randizzunk. Már ha benne vagy és van kedved… - Tettem hozzá halkan felnevetve. Nem tudtam, hogyan kellene pontosan viselkednem, de azt tudtam, hogy komolyan gondolom vele és randira is elvinném. Habár nem voltam tisztában azzal, hogy pontosan milyennek kell lennie egy randinak, de a lényege mindenképp az lett volna, hogy jól érezzük magunkat, nem igaz? Legfőképp ő.
Végül a nyakához fúrtam az arcomat és apró puszikat nyomtam rá, miközben vártam a válaszát, avagy a beleegyezését a következő találkozónkba.

212 words ♞ Hurts Like Hell ♞ note: love Lulu szobája 124822942

♞ kredit ♞

Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


Lulu szobája Empty
luna & lysanthir
❀ need a little fun in you my life
Úgy éreztem, hogy totális idiótát csinálok magamból. De már nem volt értelme meghátrálni. Tudnom kellett, hogy ez az egész csak a képzelet eredménye, hogy mindössze a drogok hatására éreztem így, vagy ez maga a valóság lehetett. Már jó ideje annak, hogy bárkit is a közelembe engedtem, hiszen azzal csak még eggyel több ember került azon listára, akikkel törődtem, de ez a lista megegyezett az "elpusztulnék, ha elveszíteném" című listával. A mai napig nem sikerült igazán szembesülnöm azzal, hogy a saját testvéremet elveszítettem és nem hiszem, hogy megbirkóznék azzal, hogyha valaki másnak is megnyitnám a szívemet, akkor szembesülnöm kellene a ténnyel, hogy elveszítettem. Most mégis egy hatalmas ugrást tettem úgy érzem azzal, hogy megnyíltam Lys-nek, de az a melengető érzés, ami a mellkasomba költözött valahogy mindenért cserébe kárpótolt elmondhatatlanul.
- Én is szeretlek téged, Lysanthir. - Olyan szintű boldogság járta át a testemet, hogy legszívesebben kuncogtam volna megállás nélkül, mint egy kislány, de annak érdekében, hogy ezt a kicsit talán gyerekes viselkedést magamba fojtsam ajkaim ismét az övét keresték és vele együtt gördültem egyet az ágyon, hogy magamra húzhassam és úgy karolhassam át a nyakát, hogy közelebb húzhassam magamhoz. - Totális idióták voltunk, ugye? - Már az első pillanattól kezdve nagy hatással volt rám a jelenléte és nem csak azért, mert tőle kaptam szüntelenül a drogokat, aminek köszönhetően kicsit eltűnhettem a valóságtól. Hiszen vele akkor is jól éreztem magam, amikor már ezek hatása teljesen megszűnt, vagy éppenséggel még csak hozzá sem értem egyetlen egy bogyóhoz sem.  
 
Lulu szobája 951673066  ❀

Lysanthir
Tündérlovag
ranggal rendelkezem
Lysanthir
all the stories are true


Lulu szobája Empty

♞ To: Luna Hellfire

Dreams fight with machines
Inside my head like adversaries
Come wrestle me free
Clean from the war




A szívem a torkomban dobogott és azon gondolkodtam, tényleg rám értette-e azt, amit, vagy… vagy pedig jó nagy idióta vagyok, hogy ennyire reménykedek, holott egy ilyen nő, mint Luna, sokkal jobbat érdemel nálam. A szemeit figyeltem és végül el akartam húzódni, mondván, hülye vagyok, mikor megéreztem ajkait az enyémen. Ösztönösen csókoltam vissza, lehunyva a szemeimet, miközben, ha lehet, még gyorsabb iramban kezdett verni a szívem. Egész szex alatt nem „izgultam” ennyire, mint most, mert… talán ez a csók egyfajta válasz, nem igaz? Hogy rólam beszélt. Hogy… engem akar. Egy ilyen nyavalyás kis tündért, mint ami én vagyok. El sem hittem… tényleg nem. Kezeimmel a derekára simítottam, ahogy fölém mászott, majd ahogy elszakadt az ajkaimtól, kissé szomorúan pillantottam fel, azonban a további csókok kárpótoltak. A nyakcsóknál le is hunytam a szemeimet, kiélvezve minden pillanatot, majd az ajkaimra adott csók után felnéztem rá. Nagyot nyeltem, miközben a hátát kezdtem cirógatni az egyik kezemmel. Aztán… kimondta azt, amit sosem gondoltam volna. Kellett néhány pillanat, hogy felfogjam. Halványan elmosolyodtam, majd másik kezemmel félretűrtem egy hajtincset az arcából, majd megcirógattam lágyan.
- Én… - Tudtam, pontosan tudtam, mennyire korai kimondani bármit is, de nem tudtam volna jobban megfogalmazni, amit akartam, így… csak hagytam, hogy a számat elhagyják a szavak. – Szeretlek, Luna… - Suttogtam. Nagyot nyeltem, majd a hátán nyugvó kezemmel is az arcára simítottam. – Bár tudom, hogy nem érdemellek meg, de… de ha tényleg engem akarsz, én nem foglak ellökni magamtól. Hisz én is akarlak téged. Csak Téged. Régóta… menthetetlenül… - Magyarázkodtam, majd zavart mosoly kúszott az ajkaimra. Tényleg tiszta hülye vagyok, de szeretem Lunát.

260 words ♞ Hurts Like Hell ♞ note: love Lulu szobája 124822942

♞ kredit ♞

Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


Lulu szobája Empty
luna & lysanthir
❀ need a little fun in you my life
Sosem voltam jó abban, hogy kifejezzem az érzéseimet. Főleg nem, ha arról volt szó, hogy erről őszintén kell beszélnem annak, aki iránt éreztem valamit. Sokkal egyszerűbb volt elnyomni magamban és nem foglalkozni vele. Talán leginkább azért, mert mindig is egy másik élet után sóvárogtam. Emberként akartam élni, hogy magam mögött hagyhassam ezt az egészet. Semmit nem akartam a démoni felemmel most pedig szinte abba menekültem. De nem is tudom egészen, hogyan is kellene feldolgoznom a testvérem halálát másképpen. Talán szembe kellene néznem vele. De az csak még sötétebb pontokra sodort az életemben és nem hiszem, hogy az túl egészséges lenne. De talán megtalálhatom az arany középutat végre Lys-sel.. Nem kellene többé drogokba kapaszkodnom, hanem belé kapaszkodhatnék. De talán a legijesztőbb ebben az egészben, ha belekapaszkodom, ha rá helyezem a terhet, ami minden áldott nap lehúz, akkor ha egyszerűen eltűnik mellőlem, akkor az egész világom összedől. Elég bátornak kell lennem ahhoz, hogy egy ilyen meredek lépést bevállaljak, hogy valakibe ennyire belevessem a bizalmamat. Mégis úgy érzem, ha valakivel ezt a lépést meg akarom tenni, akkor az Ő.
Mégis egy pillanatra megijedek, majd ahogy állam alá simít egy kicsit megnyugszik a tomboló szívem, ahogy a tekintetébe mélyed a sajátom. Ajkai szinte csak egy hajszálnyira van az enyémtől, s nem tudom és nem is akarom megállni, hogy ne vegyem birtokba őket. Kezeimet a nyaka köré fonom, majd rágördülve helyezkedem el rajta, miközben szüntelenül csókolom, majd ajkaitól elválva az arcát, az állának a vonalát majd a nyakát csókolgatom, míg vissza nem térek egy apró csókra az ajkaira, hogy tekintetemet újra az övébe fúrhassam. - Rólad beszéltem. - Nagyot nyelve vártam a reakcióját, szinte várva arra, hogy kihúzzák alólam a szőnyeget és olyan szépen esek pofára, hogy azt még későbbi történelemkönyvekben is emlegetni fogják. Beleestem valakibe, akinek nem kellek. Lehetne rosszabb is, nem? Mármint tényleg akarhatna. Az pedig csak még nagyobb veszélyt jelentene a lelkemre, szívemre.
 
Lulu szobája 951673066  ❀

Lysanthir
Tündérlovag
ranggal rendelkezem
Lysanthir
all the stories are true


Lulu szobája Empty

♞ To: Luna Hellfire

Dreams fight with machines
Inside my head like adversaries
Come wrestle me free
Clean from the war




Nyilván tényleg minden ember vágyik valakire, aki igazán megérti őt és szereti, elfogadja úgy, ahogyan van. Néha szentimentális idiótának gondoltam magam, amiért azt hittem, mindenkinek megvan a párja az életben; hisz eddig… eddig nekem nem sikerült rátalálnom arra, akivel kölcsönösen akartuk volna egymást. Lunának sem volt olyan értelemben szüksége rám, így megmaradt egyoldalú, avagy plátói szerelemnek a dolog. Vagyis… a fene sem tudja, mit is éreztem pontosan a nő iránt. Fontos volt nekem, hisz nem véletlenül ugrottam minden egyes szavára, megkeresésére, mint valami pincsi kutya. Igen. Több volt ez, mint baráti „mindig ott vagyok és számíthatsz rám”féle kapcsolat. Mégis kevesebb, mint amit én akartam mindig.
Az pedig, hogy a drogok hatására egymásba gabalyodtunk, tudtam, hogy semmit nem fog jelenteni neki. Legalábbis nem úgy ismertem őt meg, mint aki egy szex után máris szerelmessé válik, vagy épp fejest ugrana egy kapcsolatba. Ő sokkal szabadabb volt és úgy éreztem, nem az a fajta, aki lekötné magát bárki mellett is. Főleg nem mellettem.
Nehéz volt szavakkal kifejeznem, amit akartam, de végül sikerült átadnom neki azt, amit akartam. A mondata elejére bólintottam, a folytatásra viszont felvontam a szemöldökömet, miközben a tekintetét fürkésztem. Megtalálta? Várjunk, ezzel… mire utal? Egy fél pillanat erejéig remény gyúlt bennem és ez ki is ült az arcomra, aztán elbizonytalanodtam. Rólam beszélne? Ha igen, akkor az… az szinte lehetetlen. Viszont, ahogyan kinyitottam volna a számat, hogy választ formáljak, a mellkasomra simított és folytatta.
- Nem, várj, ez… mi volt, Luna? – Szabad kezemmel az állára simítottam, majd magam felé fordítottam. – Ki az, akire gondoltál? – Nagyot nyeltem. – Mert bárki is az, piszok szerencsés lesz veled… csak mondom – Az arcára csúsztattam a kezemet, majd lassan közelebb húztam magamhoz. Csak reménykedtem, hogy nem értettem őt teljesen félre… hogy talán mégis csak rám célzott az előbb. – Tudod, én nem csak a drog miatt vágytam rád – Suttogtam. Ajkaink szinte összeértek, de mégse. Vártam. Magam sem tudtam, mire.

310 words ♞ Hurts Like Hell ♞ note: love Lulu szobája 124822942

♞ kredit ♞

Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


Lulu szobája Empty
luna & lysanthir
❀ need a little fun in you my life
Nem tudom, hogy a történtek hatására voltam képes ilyen őszintén beszélni, vagy a drogok oldották meg a nyelvemet. Talán a kettőnek a keveréke, de most hosszú idő óta először éreztem őszintén boldognak magam. Lehet, hogy Lys volt a forrása talán az egyik legkárosabb tevékenységemnek, de ugyanakkor úgy éreztem, hogy ő volt a legjobb dolog is, ami történhetett velem. Nem ítélkezett felettem egyszerűen elfogadott olyannak, amilyen vagyok. Az utóbbi időben pedig nem hittem, hogy ez valaha is lehetséges lehet, hiszen a gyász teljesen bemocskolt mindent körülöttem, ami miatt nem igen kerestem mások társaságát és nem is akartam, hogy mások keressék. Ő volt az egyetlen kivétel és meg is marad ennek a kivételnek, amennyiben nem fog ellökni magától, mert egy ostoba ábrándba burkoltam saját magam.
- Ebben igazad van és én úgy gondolom, hogy megtaláltam. - Tekintetemet mélyen az övébe fúrom, miközben az arcomra halvány pír ül ki és ennek már köze sincs a szavaimat megelőző tevékenységhez sokkal inkább arról van szó, hogy egy részem retteg a választól, a másik felem pedig nem is érti, hogy mégis miért vártam ennyi ideig, hogy előálljak az igazsággal. A szívem szinte veszélyesen, hevesen dobog, miközben a tekintetéből próbálom kiolvasni a válaszát, hogy mégis mit gondol erről az egészről, de valahogy még mielőtt bármit is reagálhatna elönti a testemet a pánik és lesütöm a szemeimet, kezemet a mellkasára simítom, a szíve fölé. - Mármint ez ostobaság volt.. Öhm.. Felejtsük el.. - Megrázom a fejemet és továbbra is kerülöm a tekintetét, mert az igazság az, hogy koránt sem állok készen a válaszára.
 
Lulu szobája 951673066  ❀

Lysanthir
Tündérlovag
ranggal rendelkezem
Lysanthir
all the stories are true


Lulu szobája Empty

♞ To: Luna Hellfire

Dreams fight with machines
Inside my head like adversaries
Come wrestle me free
Clean from the war




A felém intézett kérdések megleptek, vagyis inkább fogalmazhatunk úgy, hogy nem tudtam hova tenni. Értetlenül figyeltem őt és próbáltam rájönni, valójában mire akar kilyukadni, vagy mit is szeretne. Végül inkább megszólaltam, pont, mikor az arcomat simította.
- Nem erről van szó, Luna… - Megköszörültem a torkomat és belém is fojtotta a szót a további mozdulatokkal, érintésekkel. Aztán közelebb húzott magához, így engedelmesen csúsztam oda és gyengéden a derekára simítottam, majd onnan a hátára. Elég közel voltunk egymáshoz, belevesztem a tekintetébe, majd pedig a szavaiba is kicsit. Egyből megráztam a fejemet. Egy feladat? Már hogy lenne csak az a számomra?
- Nem, nem csak egy feladat vagy… mégis miből gondoltad ezt? – A kezemet lassan a karjára, onnan a tarkójára csúsztattam. Gyengéden simogatni kezdtem, miközben azon gondolkoztam, miként fejezhetném ki magamat. Hisz nehéz volt. - Te nem akarsz találni magadnak valakit, Luna? Aki… megváltoztatja az életedet, akivel jól érzed magad, aki előtt nem kell azon aggódnod, hogy önmagad lehetsz-e… akit kedvelsz és aki kedvel téged… mindenki akar egy ilyen személyt, az is, aki nem vallja be, nem? – Halványan elmosolyodtam, ahogy a szemeit fürkésztem. Nekem ez a személy régóta ő volt, hisz régóta éreztem valamit iránta, de valahogy túl nagy volt a távolság köztünk. Legalábbis a mai napig így volt, viszont kérdéses volt, ezek után mit szeretne… én úgy gondoltam, vagyis azt hittem, ez egyszeri kaland, vagy épp botlás, ami történt. Valaki jobbat érdemelt, én valahogy lelkileg amúgy sem voltam épp toppon soha. Bár lehet, hogy ez már a tündérdrogok hatása volt valójában.

250 words ♞ Hurts Like Hell ♞ note: love Lulu szobája 124822942

♞ kredit ♞

Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


Lulu szobája Empty
luna & lysanthir
❀ need a little fun in my life
Mire végre képes voltam gondolkodni csak az volt az egyetlen gondolat, ami szüntelenül cikázott a fejemben, hogy mégis miért nem vágtunk bele előbb ebbe? Egyszerűen fantasztikus volt vele és kétlem, hogy mindennek csak a drogoknak lehetünk hálásak. Hiszen egyrészt nem vagyok vak Lys nagyon is jóképű és vonzó férfi. Ostobaság lenne ezt nem észrevenni. Mégis mindazon terheket, amelyeket a lelkemen hordozok teljesen lefoglalják szívem és az elmémet is, ő pedig nem érdemli meg, hogy teljesen kisajátítsam magamnak a teljes nyomoromban.
Mosolyogva figyelem, ahogy engem néz és elhelyezkedik mellettem. Oldalamra fordulva, kezeimet az arcom alá temetve nézek fel rá és szavai aprócska tőrként fúródnak az ezek szerint még mindig érezni képes szívembe. - Szóval ezzel azt akarod mondani nekem, hogy szeretnéd, ha találnék valakit? Talán kötelességednek érzed a szórakoztatásom? Azért annyit koránt sem fizettem egyszer sem.. - Egyik kezemet kiszabadítva végigsimítok az arcán, majd le a nyakán keresztül a vállán, végig a karján, majd az alá bújtatva a kezemet szorítok rá a derekára és húzom egy picit közelebb magamhoz. - Talán csak egy feladat lennék a számodra? - Lebiggyesztett ajkakkal pillantok fel rá a pilláim alól. Reménykedem benne, hogy ez koránt sem az igazság és ezzel előcsalogathatom belőle a teljes igazat, amire jelen pillanatban olyan kétségbeesetten szomjazom.
 
Lulu szobája 951673066  ❀

ranggal rendelkezem
Ajánlott tartalom
all the stories are true


Lulu szobája Empty
1 / 3 oldal
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Catarina szobája
» Clary szobája
» Lilith szobája
» Jace szobája
» Seraphin szobája