Flectere si nequeo superos, Acheronta movebo

If I cannot move heaven, i will raise hell


Lulu szobája
TO LOVE IS TO DESTROY, AND THAT TO BE LOVED IS TO BE THE ONE DESTROYED
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Lysanthir
Tündérlovag
ranggal rendelkezem
Lysanthir
all the stories are true


Lulu szobája - Page 2 Empty

♞ To: Luna Hellfire 18+

Dreams fight with machines
Inside my head like adversaries
Come wrestle me free
Clean from the war




Múló ábránd, illúzió, vagy egy valóra vált álomkép… valahogy így gondoltam erre az egészre. Arra, ami történt. Hisz mindig is úgy gondoltam, hogy Luna és köztem semmi sem lehet, azon túl, ami mindig is volt. De ma átléptünk egy olyan határt, amit lehet, hogy megbán majd… vagy csak egyszeri volt és megismételhetetlen. Nem akartam viszont ezen gondolkodni, s nem is tudtam, hiszen minden érzékszervem a nőre volt irányítva; a hangja, a teste, a szex… szinte elvette az eszemet. Sőt, el is vette. Gyors tempót diktáltam az utolsó másodpercekben, ezzel is egyre közelebb sodorva mindkettőnket a beteljesüléshez, ami végül… szinte robbant benne, vagy inkább benne. Zihálva, némileg remegve élveztem el. Lehajtottam végül a fejemet, így kapkodtam a levegőt, de nem akartam ránehezedni teljesen, így tartottam magamat a kezemmel, amiket a csípőjéről az ágyra csúsztattam ezután. Még a kezeim is megremegnek, majd lassan kihúzódom a lányból. És most… igazából fogalmam sincs, mi lesz. Fel kéne öltöznöm és eltűnnöm? Mit vár? Ezek a kérdések jártak a fejemben, de ahogy megszólalt, felemeltem lassan a fejemet, szinte döbbent arckifejezéssel.
- Igen? – Nagyot nyelve feküdtem végül mellé, majd felé is fordultam, gyönyörködve Lunában. – Persze, amíg nem találsz magadnak állandó partnert… itt vagyok én – Jegyeztem meg egy sóhajjal, mert hát nem voltam naiv; nem voltam egy álomfiú, akire egy Luna típusú lány vágyott. De kiélvezhettem a vele töltött időt, nem? A hátamra fordulva néztem fel a plafonra, gondolkozva, átértékelve dolgokat.

233 words ♞ Hurts Like Hell ♞ note: babe Lulu szobája - Page 2 124822942

♞ kredit ♞

Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


Lulu szobája - Page 2 Empty
+18
luna & lysanthir
❀ need a little fun in my life
Játszani akartam vele, mintha csak ő lenne a kedvenc hangszerem. A testem és az egész lényem sóvárgott utána, de valahogy mégsem akartam a könnyebb utat választani, hogy egyszerűen megkaphassuk mind a ketten, amire titkon talán a kezdetektől fogva vágytunk. Azt akartam, hogy megőrüljön értem, de a gond csak az volt, hogy miközben saját vágyait fokoztam azzal együtt önmagamat is egy lehetetlen helyzetnek tettem ki, hiszen a testem szinte sóvárgott az érintéséért, amit makacsul megtagadtam tőle. Mégis talán az, hogy férfiasságával játszadozhattam kicsit kárpótolt, bár szívesebben vettem volna birtokba őt teljesen, hogy végül úgy adhassa át magát a leírhatatlan gyönyörnek. Mégis azt hiszem, hogy még bőven lesz lehetőségünk egymás idegein táncolni és kitérni különböző helyzetekre.
Mindig is szerettem, ha a kezemben van az irányítás ezért sem tetszett, hogy ezúttal én kerültem a hátamra, de valahogy mégis megadtam neki a lehetőséget, hiszen a kíváncsiság is dolgozott bennem, hogy mire lenne képes. A lassú, kínzó tempót talán megérdemeltem mindazért, amit vele műveltem, de ahogy én is, úgy ő is saját magát kínozta ezzel.
Már érett bennem, hogy átveszem az irányítást a helyzet felett újra, hiszen nem vagyok túl türelmes típus legalábbis ilyen helyzetekben nem, amikor kétségbeesetten vágyom a beteljesülésre.
Ahogy egyre gyorsabban mozog bennem, kezei pedig erőteljesen megragadják a csípőmet, hogy minél gyorsabban és erőteljesebben mozoghasson bennem akaratlanul is hangokat csikarnak elő belőlem, amit eleinte igyekszem visszafogni a saját alsó ajkamat harapdálva, de ahogy közelíteni kezdek a csúcshoz egyre nehezebb visszafogni magam, mígnem teljesen megtörik bennem valami és körmeimmel végigszántva a hátát eresztek ki egy hangosabb nyögést, ahogyan a fellegek közé repít. (..)
Szükségem van pár másodpercre, vagy talán percre is - az időérzékem teljesen tönkrement -, mire végre képes vagyok arra, hogy megszólaljak. - Ezt gyakrabban kellene csinálnunk. - Nyögöm ki kicsit zihálva.
 
Lulu szobája - Page 2 951673066  ❀

Lysanthir
Tündérlovag
ranggal rendelkezem
Lysanthir
all the stories are true


Lulu szobája - Page 2 Empty

♞ To: Luna Hellfire 18+

Dreams fight with machines
Inside my head like adversaries
Come wrestle me free
Clean from the war




Szinte megbolondultam mindattól, amit művelt velem. A testem már szinte lángolt, annyira vágytam rá, arra, hogy teljesen az enyém legyen. Azonban kivártam a dolgot, nem sürgettem, hiszen élveztem, és azt akartam, hogy ő is élvezze, s ő is akarjon engem… és akart. Éreztem, hogy vágyik rám, hisz minden egyes érintésében benne volt a tűz. Képes lettem volna elélvezni a kezei közt, mégis türtőztettem magam. Aztán végre egyesültünk, mozgott rajtam, a tagomon, de hamar átvettem az irányítást. A kínzó lassúságot folytattam, miközben a derekam köré fonta a lábait. Teljesen elmerültem benne, s álltam a tekintetét, figyeltem a játékos mosolyát. Megőrjített vele. Bár maga a létezése is őrjítő volt a számomra, amióta csak ismertem.
- Ne sürgess… én sem tettem, nem igaz? – Mosolyodtam el lassan én is, miközben egy röpke csókot leheltem az ajkaira. Aztán fokoztam a tempót, egyre gyorsabbá válva és minden lökésnél kellőképpen elmerülve benne. Azt akartam, hogy érezzen engem, amennyire csak lehetséges és élvezze is, amit teszek.
Én magam nem bírtam visszafogni viszont a hangom, mély, öblös, férfias nyögéseket hallattam egy-egy lökésnél. Visszahajoltam végül a nyakához és apró csókokkal kezdtem behinteni, majd végül finoman beleharaptam. Aztán elhúzódtam tőle és a csípőjére csúsztattam a kezeimet. Ráfogtam, kissé határozottabban és ha lehetséges, még gyorsabb tempóra váltottam. Közel jártam a csúcshoz, s kíváncsi voltam, ő is így van-e ezzel. Az arcára pillantottam, fürkészve őt.

222 words ♞ Hurts Like Hell ♞ note: babe Lulu szobája - Page 2 124822942

♞ kredit ♞

Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


Lulu szobája - Page 2 Empty
+18
luna & lysanthir
❀ need a little fun in my life
A drogoknak köszönhetően az idő valamelyest lelassult, minden sokkal puhábbnak érződött.. Azt akartam, hogy felejthetetlen legyen a számára ez a pillanat, de talán egy kicsit önző indokok is vezényeltek, hiszen minél jobban vágyott rám annál hajlandóbb lett volna bármire, hogy megkaparinthasson.
Kínzó lassúsággal játszottam vele, miközben kezeimmel cirógattam, de legalább annyira élveztem a helyzetet én magam, mint ő. Ízlelni akartam, érezni akartam, hogy miként reagál minden egyes tettemre.. Az őrületbe kergettem, hogy utána Ő kergethessem engem az őrületbe.
Ahogy szépen lassan ráereszkedtem és a testünk egy közös ütemet kezdett felvenni, ahogy egymásba olvadtunk egyre inkább éreztem minden egyes porcikámban, ahogyan a gyönyör szétterjed mind a testemben és a lelkemben. Halk nyögéseim egyre erőteljesebbé váltak, ahogyan pedig maga alá fordított és teljes egészében elmerült bennem egy kisebb sikolyt is kifacsart belőlem.
Talán más helyzetben bántam volna, hogy így alakult, de kifejezetten élveztem, hogy átvette az irányítást és most az ő szolgálatában voltam, ahogy felettem helyezkedett el. A lábaimat szorosan a csípője köré fontam, szinte ezzel is kényszerítve arra, hogy a lehető legközelebb legyen hozzám.
- Bizonyítsd be.. - Játékos mosoly ült ki az arcomra, ahogyan provokáltam őt. Kíváncsi voltam, hogy mire képes, meddig hajlandó elmenni így, hogy az ő kezében volt az irányítás. Most neki volt lehetősége az őrületbe kergetni engem, ahogyan én tettem vele. A kérdés csak az, hogy kihasználja ezt az alkalmat.
- Mire vársz drágám.. Tapsra.. Itt a lehetőség, ne halaszd el. - Azzal pedig rákacsintottam és úgy vártam szinte minden idegszálammal megfeszülve, hogy mit fog velem tenni. Egy kicsit mozgatni is kezdtem alatta a csípőmet türelmetlenül, mint aki egyszerűen nem tud betelni vele.
 
Lulu szobája - Page 2 951673066  ❀

Lysanthir
Tündérlovag
ranggal rendelkezem
Lysanthir
all the stories are true


Lulu szobája - Page 2 Empty

♞ To: Luna Hellfire 18+

Dreams fight with machines
Inside my head like adversaries
Come wrestle me free
Clean from the war




Túl sokszor ábrándoztam már arról, hogy Luna az enyém lehet, s bár reméltem, hogy mások lehetnek a körülmények, mégis… izgatott voltam és annyira felkorbácsolta a vágyaimat, hogy képtelen lettem volna visszafogni magamat, avagy visszakozni és kisétálni azon az ajtón, amin nem rég bejöttem. Szükségem volt rá és nem csak azért, mert egy partnert láttam benne, akivel jó néha kiütni magunkat, hanem… egy részem többre vágyott. Olyan dolgokra, amiket nem akarhattam. S mégis… mégis akartam Őt. Nem tagadhattam le, de nem is mondhattam ki. Csak a pillanatnak éltem és ennek az egésznek, ami kettőnk közt zajlott.
Nem engedte, hogy vetkőztessem, szinte hozzáérni sem érhettem, de a látvány, a mozgása, avagy a tánca teljesen megőrjített, aminek látványos jelét is mutattam. Egyszerre volt izgató és zavarba ejtő az egész helyzet.
- Ne nevess, hanem… hanem gyere ide végre – Suttogtam rekedtes hangon, majd megköszörültem a torkomat. Kínzott, de valahol igenis élveztem a dolgot. Tudtam, hogy minél inkább húzza az időt, annál inkább vágyni fogok rá és annál szebb, csodálatosabb lesz az, mikor végre benne lehetek. Mikor végre összeforrhatok vele úgy, mint eddig csak ábrándjaimban. Bár pont ezért attól is féltem, hogy túlságosan hamar élvezek majd el, de… de igyekeztem tartani magam.
Ahogy az ajkai közé vette a meredező tagomat, először megremegtem és felnyögtem. Nagyokat sóhajtottam, miközben próbáltam lenyugtatni magamat. Nem akartam elélvezni már ennyitől, pedig képes lettem volna rá. Újra és újra a hajába markoltam, de egyáltalán nem voltam erőszakos vele. Sosem lettem volna az; nem akartam bántani őt vagy fájdalmat okozni. Megremegtem egy-egy mozdulatnál.
- Luna… így el fogok… - Suttogtam, de több se kellett, ekkor szakadt el a tagomtól, így felpillantottam rá ködös tekintettel. Vágytam rá. Nagyon vágytam már rá és ahogy helyezkedni kezdett, úgy csúsztattam a kezeimet lassan a derekára. Ahogy elmerülhettem benne, megremegtem és kellett egy hosszabb pillanat, mire összeszedtem magamat. Közelebb vontam magamhoz, teljesen átkarolva, miután felültem.
- Gyönyörű vagy – Suttogtam az ajkaiba, mielőtt eleget tettem volna a kérésének, avagy a csóknak. Lágyan csókoltam az ajkait, szinte faltam, kiélvezve teljesen. Ahogy viszont gyorsítani kezdett a mozgáson, belenyögtem halkan a csókba. Tudtam, hogy ő akar irányítani, de egyre inkább úgy éreztem, hogy át akarom venni most már az irányítást. Ezzel pedig meg is próbálkoztam, méghozzá úgy, hogy magamhoz karolva fordítottam a helyzetünkön, így ő került alulra, fekvő helyzetben. Elszakadtam az ajkaitól és finoman lefogtam a kezeit az ágyra, tenyerem az övébe simult, majd az ujjaimat is összefűztem vele, miközben mélyebbet löktem, teljesen elmerülve benne.
- Régóta akartam már ezt… Téged – Ejtettem ki a számon egyfajta vallomást, majd mozogni kezdtem benne, de nem gyorsítottam. Lassú tempót diktáltam, de minden egyes lökésem mély volt és szenvedélyes. A nyakához bújva pedig hosszan belecsókoltam. Még ha egy alkalom is… már többet kaptam tőle, mint remélhettem volna.

452 words ♞ Hurts Like Hell ♞ note: babe Lulu szobája - Page 2 124822942

♞ kredit ♞

Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


Lulu szobája - Page 2 Empty
+18
luna & lysanthir
❀ need a little fun in my life
Már egy ideje vágytam arra, hogy élvezhessem a közelségét ilyen módon, de mégis ez egy olyan határ volt, amit nem léptünk át igazán egyetlen egyszer sem. Most pedig, hogy már nem zavartattam magam sem én, sem pedig ő mondhatni ajtóstul rontottam a házba, de ugyanakkor eszem ágában nem volt, hogy elsiessek bármit is. Ki akartam élvezni a pillanatot, élvezni akartam azt, hogy az övé lehetek, de leginkább azt, hogy Ő az enyém lehet.
Nem engedtem, hogy vetkőztessen, hiszen más terveim voltak. Azt akartam, hogy a lehető legjobban vágyjon rám. Szinte ki akartam őt készíteni, hogy teljességgel megőrjítse a látványom. Talán mélyen valahol azt akartam elérni, hogy csak engem akarjon egész élete hátra lévő részében. Meg se forduljon a fejében egy másik nő - esetlegesen férfi - a gondolataiban. Csak én létezzek a számára.
Felkuncogtam, ahogy kifejezte szavakkal a vágyakozását irántam. Tetszett, hogy szófogadóan nem mozdult meg ezért csak még inkább meg akartam jutalmazni, ami talán sokkal inkább tűnhetett kínzásnak, mintsem ténylegesen jutalomnak.
Óvatosan mozgattam a fejemet, szinte már-már kínzó lassúsággal, ahogyan kezeimmel finoman cirógattam a testét. Szinte éreztem a testének apró rezdüléseiben, hogy mennyire közel is van a teljes beteljesüléshez ezért még, mielőtt a csúcsra érhetett volna hagytam abba a kényeztetését. Majd kínzóan hosszúnak tűnő másodpercek múltával elhelyezkedtem felette és úgy ereszkedtem rá. Azonban mielőtt még mozogni kezdtem volna egy jóleső nyögéssel fogadtam őt magamba fejemet hátravetve nyújtva át magam az élvezetnek. Óvatosan, szinte kínzó lassúsággal mozogni kezdtem rajta, majd ajkaira éhezve húztam fel őt magamhoz, hogy sajátom az övére tapaszthassam nyelvemmel bejutást igényelve a szájába, hogy játékosan cirógathassam az övét, miközben a csípőmmel egyre inkább gyorsítani kezdtem a tempómon, amelynek hatására olykor-olykor belenyögtem, belesóhajtottam a szenvedélyes csókunkba.
 
Lulu szobája - Page 2 951673066  ❀

Lysanthir
Tündérlovag
ranggal rendelkezem
Lysanthir
all the stories are true


Lulu szobája - Page 2 Empty

♞ To: Luna Hellfire 18+

Dreams fight with machines
Inside my head like adversaries
Come wrestle me free
Clean from the war




Nem igazán sejtettem még, hogy mik fognak történni köztünk, avagy, hogy tényleg átlépjük-e a határt, tekintve, hogy a kezemre csapott játékosan, de titkon reméltem, hogy nem taszít el magától. Be akartam neki bizonyítani, hogy méltó vagyok a figyelmére és, hogy tényleg mennyire vágyok rá. Izgatott, egyre inkább felajzva engem, de nem bántam. Kezdett túlságosan is melegem lenni, így nem is bántam, hogy elkezdett megszabadítani néhány ruhadarabról, ami rajtam volt. Ezt követően óhajtottam róla is leszedni a felsőt, de nem engedte, ami egy pillanatig bizonytalanná tett, de a szavaira elmosolyodtam.
- Vagy úgy… - Felnevettem én is, vele együtt, majd vártam a csókját, még a szemeimet is lehunytam, de aztán éreztem, ahogy a mellkasomra csúsztatja a kezét, a következő pillanatban pedig visszalökött gyengéden az ágyra. Újból felnevettem a játékosságán, de nem bántam egy pillanatig sem, hogy ilyen. Aranyos volt.
Megemeltem a csípőmet, hogy segítsek neki a nadrág lehúzásában, míg eközben magam mellett támaszkodtam meg az alkarjaimon, a tekintetemet végig Lunán tartva. A szám szélén továbbra is ott bujkált a mosoly. A vágy pedig tisztán kiolvasható volt a szememből. Figyeltem, hogyan távolodik végül el tőlem, hogyan áll fel, majd felvontam a szemöldökömet kérdőn.
- Mi lesz, ha mégis megmozdulok? – Kérdeztem halkan, majd kicsit helyezkedtem, de nem szándékoztam felülni. Nagyot nyeltem viszont, ahogy ringatni kezdte a csípőjét, mintegy táncot lejtve előttem. Vonzó volt, az alakja tökéletes, ő maga pedig gyönyörű, egyszerűen… nem találtam rá szavakat. Akartam őt, mindennél jobban. Ahogy a melleibe markolt, beharaptam az alsó ajkamat. Én akartam érinteni őt. Nagyon is. Vetkőzni kezdett, mire újabbat nyeltem. A helyzet az volt, hogy ez a kis műsor, amit előadott, pillanatról-pillanatra egyre türelmetlenebbé tett.
- Luna… ne kínozz… - Suttogtam végül, mikor lassan minden ruhadarab lekerült róla. Az ajkaim szétnyíltak a látvány kapcsán. – Gyönyörű vagy… akár egy angyal – Bukott ki belőlem a lehető legőszintébben. – Gyere ide… kérlek… - Nem szándékoztam megszegni a szabályait, de azt nem mondta, hogy nem könyöröghetek a közelségéért, ugye?
Figyeltem, miként tér vissza az ágyra, habár még mindig túlságosan távol volt tőlem. A simításaira megborzongtam jólesőn, a csókjai pedig apró sóhajokat szakítottak fel belőlem. A kezemmel nyúltam felé, majd amint elérhető távolságba került, a hajába futtattam az ujjaimat. Ahogy viszont egyre közelebb ért a férfiasságomhoz, a szívem talán még hevesebben kezdett verni. Oh, én… mármint, nem gondoltam, hogy még ilyesféle meglepetésben is részesít ez a nő. Megremegtem, ahogy a szájába vette a tagom, sőt, fel is nyögtem, hátradöntve a fejemet. Ez már tényleg kínzás volt. Jó értelemben vett kínzás. Féltem azonban, hogy idő előtt elélvezek, így igyekeztem visszafogni magamat, már amennyire tudtam. Ledőltem teljesen az ágyra, már nem támaszkodtam az alkaromon sem többé. A haját cirógattam a másik kezemmel, bele-belemarkolva finoman.

441 words ♞ Hurts Like Hell ♞ note: babe Lulu szobája - Page 2 124822942

♞ kredit ♞

Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


Lulu szobája - Page 2 Empty
+18
luna & lysanthir
❀ need a little fun in my life
Már most imádtam húzni az agyát. Egyszerűen túl könnyedén ment, de valahogy mégis belebizsergett a lelkem, hogy ennyire vágyik rám. Nagyon sok emberrel volt már dolgom - vagy éppenséggel más faj képviselőjével - de még ennek ellenére is úgy gondolom, hogy megvoltak a magam kedvencei. Az utóbbi időben határozottan nem vontam meg magamtól a testi örömöket, de sokkal jobban szerettem, amikor valakivel nem történt meg az első pillanatban, mint vele is. Hanem fokozatosan, de folyamatosan építkezett bennünk a vágy és nem arról volt szó, hogy egyik napról a másikra soha többé nem látjuk egymást. Persze ezek többségét a klubban szedtem össze, de pont ezért is voltak jelentéktelen. Ő azonban jelentett valamit. Talán, mert már jó ideje kerülgettem a gondolatot, hogy megéri-e. Még a végén kötődni kezd majd hozzám aztán olyat kíván a lelke, amit nem tudok neki megadni.
Szándékosan izgattam, hogy a lehető legjobban akarjon engem, hiszen az volt a szándékom, hogy ezt a napot soha, de soha ne felejtse el.
Megfosztottam a felsőjétől és az elém terülő felsőteste sokkal jobb volt, mint amit elképzeltem. Na, mert persze, hogy elképzeltem már egyszer-kétszer meztelenül. Előfordulhat, hogy a drog hatására, de az is lehet, hogy más körülmények között álmodoztam éppenséggel meztelen alakjáról.
Fenekembe markol, aminek hatására belenyögök a csókba, miközben egyre hevesebben igyekszem a nadrágját meglazítani, hogy egyszerűen lehúzhassak róla most már minden egyes felesleges ruhadarabot. Hiszen ezekre már tökre nincs szüksége.
Ahogy a felsőm széléhez nyúl, hogy megfosszon tőle gyorsan rácsapok a kezére, hiszen az én szabályaim szerint játszadozunk. Nem az övéi szerint. Az én lakásomban az én szabályaim érvényesek.
- Türelem, kedvesem.. Türelem.. Mindent a maga idejében. - Felkuncogtam, majd olyan közel hajoltam ajkaihoz, hogy szinte egy milliméter választotta el az övéitől, majd a mellkasára csúsztattam a kezeimet és löktem rajta egyet, hogy újra fekvő helyzetbe kerüljön. Óvatosan két oldalára térdeltem, hogy kezeimmel ráfogjak a nadrágja szélére, amihez hozzáfogtam az alsónadrágját is egyszerre kezdtem el őt lefejteni róla, s az ágy széle felé közelítve fosztottam meg őt minden egyes ruhadarabtól, majd az ágy végébe felállva néztem végig a művemen és akaratlanul is alsó ajkamba haraptam a látványtól.
- Most pedig ne mozdulj. - A nadrágja az ágy végében hevert a padlón, amely mögött én magam álltam és lágyan ringatni kezdtem a csípőmet, miközben kezeimmel végigsimítottam a saját oldalamon, majd fel a melleimhez, amelyeket megmarkoltam, s mindeközben egy percre sem szakítottam el a tekintetem az övétől. Végül lejjebb csúsztatva a kezeimet bújtam ki a felsőmből, egy pillanatra sem hagyva abba a csípőm ringatózását. Hátat fordítva neki, hajoltam lassan előre, hogy jó kilátása legyen a fenekemre, majd szinte észveszejtően lassan lehúztam azt is magamról. Egészen addig folytattam ezt a kis játékot, míg anyaszült meztelenül nem álltam előtte. Amennyiben megmozdult volna, vagy megpróbált volna közelebb jönni hozzám, egyszerűen a mágiámmal leszegeztem volna őt az ágyra. Ez a műsor csak a szemeinek szólt.
Újból az ágyra mászva végigsimítottam a lábain, majd felváltva hintettem be combjait csókokkal, mígnem elértem a célomhoz, hogy kínzó lassúsággal a számba fogadhassam őt, miközben kezeimmel tovább cirógattam a combjait.

 
Lulu szobája - Page 2 951673066  ❀

Lysanthir
Tündérlovag
ranggal rendelkezem
Lysanthir
all the stories are true


Lulu szobája - Page 2 Empty

♞ To: Luna Hellfire 16+

Dreams fight with machines
Inside my head like adversaries
Come wrestle me free
Clean from the war




Nem tehettem róla, már számtalan alkalommal képzeltem el, hogy mindez megtörténik, mármint, hogy ő is akarni fog engem… de nem hittem, hogy valaha valósággá válik. Úgy voltam vele, hogy én nem akarhatok ilyesmit; nem vágyhatok olyasvalakire, mint ő. S a legkevésbé sem zavart az, hogy Sebastian bukása óta mik zajlottak körülöttünk, vagy hogy ki hogyan nézett volna ránk. Pusztán a személyes dolgaim, a néhai túlzott negativitásom volt az, ami miatt úgy gondoltam, nem akarhatom őt. Viszont, még akkor is, ha csak egyszeri alkalom is… ki akartam élvezi és nem szándékoztam visszahátrálni. A zavaromat igyekeztem leküzdeni, visszanyerni az eredeti arcszínem, de valahogy nem ment. Azt viszont nehéz volt nem észrevennem, hogy látta, sőt, talán még élvezte is, hogy zavarba tudott hozni. De Luna ilyen volt, képes volt bármivel elérni ezt nálam. Egyszerűen levett a lábamról és egy szerelmes kis idiótává avanzsált.
Ahogy hozzám dörgölőzött a csípőjével, akaratlanul is kiszaladt egy halk, visszafojtott nyögés az ajkaimon. Az ördögbe… nem hozhatott lázba ennyire. Képtelenség. Nagyot nyeltem, majd hagytam, hogy felhúzzon magához. Én szorosabban fontam köré a karjaimat, mégis gyengéd voltam és így csókoltam vissza. Elvesztem az ajkaiban, s egyre mohóbbá is váltam pillanatok törtrésze alatt. Éreztem, hogy mit szeretne, így addig a pár másodpercig hajlandó voltam elszakadni tőle, de aztán a felsőmtől megszabadulva hajoltam vissza hozzá.
- Luna… - Nem tudom, miért éreztem kényszernek, hogy a nevét suttogjam, de jólesett, ahogyan a szenvedéllyel átitatott csókja is. A vágyaim már-már olyan magasságokba hágott, hogy féltem, nem is bírom türtőztetni magamat sokáig.  A combjaira simítottam, majd onnan a fenekére, amibe bele is markoltam, aztán a felsője széléhez nyúltam. Egyelőre nem csináltam egyebet, csak az ajkait faltam, majd lassan elszakadtam tőle, így pillantva rá. Aztán segítettem a nadrágomat illetően, az övet is kioldottam, bár úgy, hogy Luna rajtam ült, levenni persze nem tudtam. Viszont az jobban érdekelt, hogy őt is megszabadíthassam végre néhány ruhadarabtól és elsőnek a felsőjét szándékoztam levenni, de ahogy a kezemre csapott, kissé meglepődtem, de el is mosolyodtam.
- Na mi az… máris visszahátrálnál? Nem fogok megsértődni, bár már olyan állapotba hoztál, hogy valamit muszáj lesz csinálnod – Nevettem fel és bár mosolyogtam, a lelkem mélyén nagyon is rosszul esett volna, ha most, ennél a pontnál visszahátrál. A hátára, majd a nyakára csúsztattam a kezem, gyengéden simítva, cirógatva, majd közelebb hajoltam hozzá, de nem törtem meg teljesen a távolságot. Azonban vágyakozva figyeltem hol a szemeit, hol az ajkait. Akartam őt, úgy, mint még soha senkit. Éreztem azt is, hogy a drog lassan minden porcikámat átjárja és ez kicsit dobott az amúgy kevés önbizalmamon is. Meg akartam mutatni Lunának, kivel is van dolga és hogy igenis jó vagyok. Neki. Igen… az vagyok.

437 words ♞ Hurts Like Hell ♞ note: babe Lulu szobája - Page 2 124822942

♞ kredit ♞

Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


Lulu szobája - Page 2 Empty
luna & lysanthir
❀ need a little fun in my life
Az utóbbi időben nem kifejezetten hoztam a legjobb döntéseket. Hiszen az, hogy befogadtam Sebastian-t határozottan egy fekete pontot ért volna a Klávénál, de annak sem kifejezetten örültek volna, hogy ennyire szoros kapcsolatot ápolok egy tündérrel. Igaz, hogy mondhatni csak együtt drogoztunk és lazultunk, de szerintem nekik már ez is bőven átlépné azt a bizonyos határt. Leginkább azért, mert valószínűleg annak sem örülnének, hogy kapcsolatot tartunk, akár egyetlen eggyel is. Bár ez nem olyasmi, amit fel kívánok adni. Sebastian még veszélyes talajon ácsorog, hiszen többnyire csak idegesít, de Lys társaságát kifejezetten élvezem.
A drog hatása még csak éppen, hogy építkezni kezdett bennünk, amikor megadtuk magunkat annak a szikrának, a megfoghatatlan vonzalomnak, ami már jó ideje kettőnk között feszült és eszem ágában nem volt őt elereszteni most a karmaim közül. Még az is lehet, hogy Sebastian-nak pár napot az utcán kell majd töltenie. Meglátjuk, hogy mennyire leszek képes betelni vele.
Csókoltam és finoman harapdáltam őt, az aprócska sóhajaitól pedig ördögi vigyor kúszott a képemre, miközben egy percig sem álltam le és élveztem, ahogyan a kezeivel a testemet simogatja, cirógatja szavaira pedig egyenesen felkuncogok, majd ahogyan a tekintetünk találkozik meg mernék rá esküdni, hogy vörös folt ült ki az arcán. Hát zavarban volt. De édes már.
A kezemet elhúzva a nadrágjának domborulatáról finoman egyszer-kétszer az hozzá dörgölöm a csípőmet, hogy ezzel is fokozzam a benne növekvő vágyat, majd az ölébe helyezkedve ülök rá, hogy aztán a felsőjének szélét megragadva a nyakánál felhúzhassam magamhoz, karjaimat a nyaka köré fonhassam és úgy csókolhassam meg őt szenvedélyesen, mielőtt még kezeimmel újból végigsimítva a felsőtestén az alsó szegélyéhez érnék a ruhájának, hogy aztán azt lehúzhassam róla.
Egy pár pillanatig élvezem a látványt, ami elém terül, alsó ajkamba harapva nézek végig rajta, majd ajkaim újra megtalálják az övéit ezúttal sokkal vágyakozóbban, miközben a kezeimmel már a nadrágjának gombjával szórakozom, hogy az is hamar lekerülhessen róla. Amennyiben esetleg megpróbálkozna azzal, hogy levegye a felsőmet, vagy bármely ruhadarabomtól meg akarna fosztani, egyszerűen csak rácsapok a kezére. A jó dolgokra még várnia kell. Nem sietünk el semmit sem, miénk az egész álló nap.
 
100. reagom Lulu szobája - Page 2 1912333346

Lysanthir
Tündérlovag
ranggal rendelkezem
Lysanthir
all the stories are true


Lulu szobája - Page 2 Empty

♞ To: Luna Hellfire 16+

Dreams fight with machines
Inside my head like adversaries
Come wrestle me free
Clean from the war




Bónusz, mi? Felvontam a szemöldökömet és gyengén megráztam a fejemet, majd az utolsó szavakra elmosolyodtam.
- Annak örülök, mert én is élvezem a Te társaságod – Vallottam be, habár eddig sem volt titok. Hiszen, ha nem élveztem volna Luna társaságát, nyilvánvalóan nem ugrottam volna folyton, mikor írt nekem. Bár belegondolva, úgy is érezhettem volna magam, hogy kihasznál, de meg sem fordult ilyesmi a fejemben. Meg ha így is van… annyira nem érdekelt. Amíg vele voltam, én is kiszakadtam a saját kis világomból, elszakadtam apámtól és a többi hülyeségtől, ami nyomasztott. Szóval, bármi is volt az oka annak, hogy ennyiszer kellett neki a tündérdrog és vele együtt én is, nem számított. Itt voltam.
A szobatársas válaszát már csak nyugtáztam és hümmögtem ott magamban, minden vélemény és komment nélkül. Magamban csak annyit reméltem, hogy nem pasi az illető és nem olyan, aki megkörnyékezhetné Lunát, habár az, hogy miatta drogokba menekült, nem vetett túl jó fényt rá és… talán nem is volt az esete a lánynak, ha ilyesféle tettekre sarkallta.
- Oh, de kis pimasz valaki… - Somolyogtam a szavakra, majd nagyot nyeltem. Felszívtam a port, majd nem bírtam tovább magammal, az ajkainak estem, bár eleinte puhatolózó voltam és óvatos. Nem tudhattam, mit reagál rá, avagy rám. Sosem léptem át ezt a határt még és nem voltam biztos benne, hogy ez az a nap, amikor át kellene. De már nem volt visszaút és mikor visszacsókolt, a lelkem némileg megnyugodott. Ezek szerint nem csesztem el a találkánkat. A csókja édes volt és ahogy ujjai a fürtjeimmel játszadoztak, nos, nagyon kellemes volt. Tetszett. Tetszett ez a közelség és a melegség, ami a szívemben áradt szét mindeközben.
Ahogy fordított a helyzetünkön, nem túlzottan bántam, csak azt, hogy az ajkait nélkülöznöm kellett. Megnyaltam a szám szélét, miközben oldalra döntöttem a fejem. A nyakamba csókolt, többször és ez apró sóhajokat csalt ki belőlem. A harapdálásra viszont elmosolyodtam és a hátára, majd a tarkójára csúsztattam a kezem.
- Luna… - Kezdtem bele, majd inkább be is fogtam, hisz nem akartam elrontani a hangulatot a felesleges, értelmetlen beszéddel. Élveztem az érintéseit magamon, amit viszonozni kívántam, így simogatni kezdtem, ahol csak értem, gyengéden cirógattam a hátát, karját, majd a nyakát. Ekkortájt ért el a keze a már meredező férfiasságomig, ami… oh, a francba. Túlságosan beindított a lány és ez így, ebben a pillanatban tudatosult bennem, ami még zavarba is hozott. Az apró harapás a fülcimpámra pedig, megadta a végső lökést ahhoz, hogy egy árnyalatnyit más színt vegyen fel az arcom; igen, elvörösödtem.
- Én… - Nyöszögötem kissé, miközben mocorogni kezdtem, majd nagyot nyelve fordítottam felé a fejemet és néztem rá. Közben a hajába túrtam az egyik kezemmel, gyengéden játszva a tincseivel. - …túl régóta vágyom már rád. De betudhatjuk ezt a drognak is. – Nevettem fel szórakozottan, leplezve ezzel a zavaromat, de persze, ettől még a vörös árnyalat nem tűnt el rólam. Szóval, hiába a szavak, ha közben az arcszínem nem volt ezzel összhangban.

481 words ♞ Hurts Like Hell ♞ note: babe Lulu szobája - Page 2 124822942

♞ kredit ♞

Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


Lulu szobája - Page 2 Empty
luna & lysanthir
❀ need a little fun in my life
- Hmm, meglehet mindez bónusz, de el is zavarhatnálak, miután leszállítod nekem az anyagot, de kifejezetten élvezem a társaságodat. - Ez volt az igazság. Talán az is közrejátszott, hogy mérhetetlenül jóképű volt és azok a szemek.. Na, totálisan képes voltam arra, hogy elvesszek bennük. Olyan tiszták voltak, szinte ártatlannak tűntek. Mintha egyfajta állandó vágyakozással és kíváncsisággal lennének teljesen megtöltve. Egy ifjú lélek, ami meg akarta ismerni a világot.
- Jaj, hát nem is tudod mennyire.. S, még mennyire rendetlenek tudnak lenni. - Megráztam a fejemet, mielőtt még a csalogató csíkot a mellkasomra hintettem volna. Persze a valós problémáimról nem akartam beszélni, hiszen mégis ki lenne olyan elvetemült, hogy mikor jól akarja érezni magát és most kivételesen nem csak azért, mert a testvérét elveszítette, majd pont arról kezdene el beszélni, hogy feleleveníthesse a fájdalmat. Én aztán biztos nem. Ezért a kérdésének még az emlékét is igyekszem elhessegetni, hiszen még csak gondolni sem akarok semmi negatívumra. A pozitivitásra és a lazításra van szükségem.
- Hadd pontosítsak.. Nekem mindig nehéz ellenállni. - Persze volt egy esett, mikor azaz esetlen csajszi nem akarta beadni a derekát, de ami nem ment azt nem is erőltettem. Nem tudom, hogy egyáltalán miért jött fel a lakásomra. Fogalmam nincs, hogy mire számított mit fogunk itt csinálni. De mindez már a múlté. Amúgy sem volt olyan hű, de nagy szám. De valahogy mégis különleges lett volna a hódításaim listáján.
Miközben felszívta az összes port a dekoltázsomról én közben a hajtincseivel játszadoztam, majd ahogy feljebb húzódott egy széles mosoly ült ki az arcomra, majd ahogy megcsókolt, mintha valami életre kelt volna minden porcikámban. Mérhetetlen szenvedéllyel csókoltam vissza, nyelvem lágyan cirógatva az övét, miután bejutást nyertem ajkai közé. Testemmel szinte nekifeszültem, miközben a rövidke tincseit - amelyek épp elég hosszúak voltak ahhoz, hogy húzni lehessen - meghúzogattam, majd egy apró lendülettel fordítottam a helyzetünkön, hogy úgy csókolhassam őt tovább és elszakadva ajkaitól a nyakára tértem rá, amit először csókokkal hintettem be, majd finoman harapdálni kezdtem.
Míg a bal kezem az arcára simult addig a jobbal végigsimítva a testén indultam el déli irányba egészen addig, míg a nadrágjáig el nem értem és meg nem érinthettem őt, pontosan ott. Ahol már érezhető is volt, hogy mennyire nem vagyok közömbös a számára.
A nyakáról már felfelé vettem az irányt és finoman megharaptam a fülcimpáját, majd a fülébe suttogtam a következő szavakat. -  Nocsak.. Valaki máris örül nekem.
 
remélem tetszik Lulu szobája - Page 2 2148618046

Lysanthir
Tündérlovag
ranggal rendelkezem
Lysanthir
all the stories are true


Lulu szobája - Page 2 Empty

♞ To: Luna Hellfire

Dreams fight with machines
Inside my head like adversaries
Come wrestle me free
Clean from the war




Egy pillanatra zavarba hozott a lelkesedése, jobban mondva a szavai, így megejtettem egy mosolyt.
- Persze, imádsz, amiért ellátlak ezzel itt – S nem másért. Legalábbis így éreztem. Magam sem tudom, mit vártam az ilyen pár órás találkozóktól, amik arról szóltak, hogy átsegítettem őt egy másik „világba” a szer kapcsán. Figyeltem, hogy szórja a port a kézfejére, majd hogyan szívja fel, aztán félrepillantottam. De a kérdést csak nem bírtam megállni, így őt kezdtem figyelni érdeklődve. Bár nem efféle választ vártam, csak egy bólintással nyugtáztam.
- Értem. A szobatársak általában bosszantók. – Jegyeztem meg csendesen, nem faggatva tovább. Bármi is volt a valódi igazság, úgy tűnt, nem akar róla beszélni. Vagy csak nekem nem akart. Így hát nem erőltethettem, nem azt akartam, hogy erőszak által nyíljon meg nekem, hanem annak örültem volna, ha magától mer beszélni a belsőbb dolgairól. Vagy csak én gondoltam túl a dolgot és hittem, hogy komoly oka van a tündérdrog használatnak, mintsem valójában volt. Figyeltem, mit is művel pontosan, azt, hogy a porból a dekoltázsára hint egy csíkot, majd nagyot nyeltem. Nem akarhatja, hogy… oh, és de. Megnyaltam a szám szélét és néhány rövid pillanatig küszködtem a kísértéssel, de a mondének közt volt egy olyan mondás, miszerint „A kísértéstől úgy szabadulhatsz meg, ha engedsz neki.”. Szóval… átengedtem magamat ennek az érzésnek és odamásztam hozzá, sőt, fölé magasodtam és a kezeimmel a teste mellett támaszkodtam meg.
- Nehéz ellenállni neked, mikor ennyire vonzó vagy, Luna… - Jegyeztem meg halkan, majd közelebb hajoltam és a szemeimet lehunyva szívtam fel a drog minden egyes kis porszemcséjét az orromon át. Ahogy viszont felnéztem, egyből közelebb hajoltam a lány ajkaihoz. Egyszerűen… azt hiszem, túl sokáig fogtam vissza magamat a közelében és át akartam hidalni a köztünk levő távolságot még akkor is, ha neki semmit sem jelentettem, csupán egy drogdílert, már ahogy a mondének címkézik az ilyesféle embereket, avagy beszállítókat. Finoman érintettem meg az ajkait az enyémmel, majd lassan csókká formáltam a dolgot, amennyiben nem tiltakozott túlzottan. Közben egész testemmel az övének simultam, hiszen érezni akartam minden porcikáját. Megbolondultam szinte Luna közelében. Ezt tette velem Ő, és azt hiszem, erről fogalma sem volt.

348 words ♞ Hurts Like Hell ♞ note: babe Lulu szobája - Page 2 124822942

♞ kredit ♞

Luna Hellfire
Warlock
ranggal rendelkezem
Luna Hellfire
all the stories are true


Lulu szobája - Page 2 Empty
luna & lysanthir
❀ need a little fun in my life
Tudtam, hogy van arra is esély, hogy nem bukkan fel, hiszen nem olyan könnyedén mozog ki a mondén világba, mint ahogyan azt ő szeretni. A tündérek meg a maguk is közössége. Bár azért becsülöm őket, mert a háború során elég csúnyán kihúzták a szőnyeget az árnyvadászok lába alól, de ilyen szempontból, hogy nem mozoghattak szabadon azért egy kicsit lehangoló volt. Valamilyen szinten mondjuk érthető tekintve, hogy azért biztos egy-két árnyvadász is szívesen vágná át egy-egy tündér torkát. De, aki Lys-sel szórakozik az velem szórakozik. Nem engedem, hogy a kikapcsolódásom forrásának egy haja szála is meggörbüljön. Kivéve, ha én okozom kicsit másabb körülmények között. Na, ne mintha ezt a határt átléptük volna. Legalábbis egyelőre. Aztán ki tudja. Én nem mondanék rá nemet.
- Jaj, hát mondtam már, hogy mennyire imádlak? - Felkuncogtam, majd úgy kaptam kezéből ki a zacskót, mint egy kisgyerek az édesanyja kezéből a csokoládét. Túlságosan is szerettem volna ellazulni és nem kívántam ezzel tovább húzni az időt.
Szinte már rémisztő precizitással húztam egy csíkot a kézfejemre, majd minden további nélkül fel is szívtam az orromon keresztül.
- Van egy förtelmes szobatársam, aki ellen most menekülni akarok, de ez koránt sem újdonság. - Bár inkább a kilétét nem fedném fel, hiszen még a végén beszámolna a tündér királynőnek arról, hogy itt van a nagy áruló Sebastian, aki volt olyan szerencsétlen, hogy elbukott és ezzel a tündéreket is igen veszélyes helyzetbe sorolta. Mondjuk kíváncsi lennék milyen lenne most a világ, ha a tündérek győzedelmeskedtek volna akkor Sebastian oldalán. Talán már rég a felismerhetetlen képére formálódott volna, bár így is elég közel van ehhez.
Nem akartam beszélni neki a nővérem haláláról, mert ez egy olyan dolog, amivel eddig is egyedül igyekeztem szembenézni és most sem kívántam ezen egy picit sem változtatni. Meg aztán azért hívtam ide, hogy szórakozzunk nem pedig, hogy depisen lelkizzünk.
A hátamra feküdve egy csíkot húzok a dekoltázsomra, majd a maradékot a zacskóban az éjjeli szekrényre helyezem. - Nos csatlakozol hozzám? - Játékos vigyor ül ki az arcomra, ahogy ránézek és remélem, hogy nem most akar visszavonulót fújni.
 
remélem tetszik Lulu szobája - Page 2 2148618046

Lysanthir
Tündérlovag
ranggal rendelkezem
Lysanthir
all the stories are true


Lulu szobája - Page 2 Empty

♞ To: Luna Hellfire

Dreams fight with machines
Inside my head like adversaries
Come wrestle me free
Clean from the war




Hozzászokhattam volna már az évek alatt, hogy a boszorkánymestereknek miféle mágiájuk van, de még mindig meg tudott lepni ez a… szóval az, hogy gond nélkül kinyitotta az ajtót anélkül, hogy egyáltalán felállt volna. Egy halvány mosollyal, s némi fejcsóválással léptem át a küszöböt. Az ajtó bezárult utánam, így hátrapillantottam, majd az alsó ajkam beharapva néztem körbe, forgatva a fejemet, mire meghallottam a hangját. A szoba, hát persze. Hol máshol? A cipőmből azért kibújtam, nem akartam összejárkálni vele a tiszta lakást, így indultam a szobába.
- Szervusz, Luna – Pillantottam el felé egy mosollyal, ahogy beléptem a kis birodalmába. Akaratlanul is végigmértem, majd lassan beljebb léptem. – Igen, hiszen ezt kérted. Neked pedig nem igazán tudok nemet mondani. – Vallottam be egy apró vállrándítás kíséretében, majd elővettem a zsebemből a tündérporral teli tasakot és azt nyújtottam át a lánynak.
- Tessék. Egy darabig elég lesz, nem csak a mai napra. – Ha elvette, akkor vissza is húztam a kezem, de nem ültem le mellé. Csak újra körülnéztem. Jártam már itt párszor, de mindig is különlegesnek tartottam az emberek világát és azt, ahogyan éltek. A lakás, a díszek… oké, talán másnak nem volt ennyire különleges, mint nekem, de… nos, nem is lényeges. Leültem végül mellé, majd Luna felé fordultam kíváncsian.
- Eddig… nem igazán faggattalak és ha nem kívánsz mesélni, meg fogom érteni, azonban… miért szeretnél ilyesféle szer hatása alá kerülni időről-időre? Van valami, ami elől valójában el akarsz menekülni, Luna? – Ha jól figyelt, talán azt is kiolvashatta a tekintetemből, hogy aggódom miatta. De ha nem, az sem volt baj, bár magamtól nem mondtam volna ezt ki. Nem akartam magamból hülyét csinálni, hiszen nem tartozott nekem számadással, ahogyan jogom sem volt beleszólni abba, hogy mit miért tesz és hogyan alakítja az életét. Mégis tudni szerettem volna, miért menekül a drogokhoz. Én tudtam, hogy miért használom. Apám miatt és mert időről-időre ki akartam szakadni abból a helyzetből, amibe miatta voltam. Vagyis… a titkolózása, a tudatlanság állapota… egyszerűen megőrjített. Én csak az igazságot akartam tudni  a tulajdon anyámról, ő mégsem engedte, hogy közelebb kerüljek a megoldáshoz.

338 words ♞ Hurts Like Hell ♞ note:  Lulu szobája - Page 2 124822942

♞ kredit ♞

ranggal rendelkezem
Ajánlott tartalom
all the stories are true


Lulu szobája - Page 2 Empty
2 / 3 oldal
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Catarina szobája
» Clary szobája
» Lilith szobája
» Jace szobája
» Seraphin szobája